Antifa i protesty BLM – pedofile, bandyci i zboczeńcy w pierwszym szeregu? - usunięte z wykopu

Data: 31.08.2020 03:00

Autor: kazek_nalepa

archive.is

Poniżej tekst, który został usunięty z wykop.lpg, a ja otrzymałem miesięcznego bana za manipulacje. Postanowiłem skończyć z tym ściekiem i usunąłem konto, by nie przyczyniać się do tego ideologicznego portalu, gdzie manipulacje sięgają ostatnio szczyty :) Jest to luźna interpretacja ostatnich wydarzeń i wg. mnie mieści się to w ramach normalnej publikacji na podstawie zaistniałych faktów. No bo jak to możliwe, by na trzy strzały, postrzelono trzech kryminalistów (z czego jeden to pedofil)?

Wszystko zaczęło się, gdy George Floyd zginął w Minneapolis, rzekomo uduszony przez policjanta podczas interwencji, która była prowadzona pod zarzutem płatności podrobionymi banknotami przez Floyda. Nie chcę tu wyrokować i brać w obronę policjanta, ale uczciwie trzeba przedstawić kilka faktów, że Floyd był pod wpływem kilku narkotyków (fentanyl, norfentanyl, amfetamina, metamfetamina, morfina, konopie indyjskie), miał covid-19, a także chorobę wieńcową (lewa tętnica wieńcowa była uszkodzona w 75%, prawa tętnica w 90%), dodatkowo nie wykonywał poleceń podczas aresztowania i spory dorobek kryminalny (rozboje, kradzieże, a w tym grożenie ciężarnej kobiecie bronią).

Takie rzeczy należy przypominać, gdyż media głównego nurtu starają się z niego zrobić męczennika, który próbował tylko przeżyć po utracie pracy i dlatego płacił fałszywkami… a do tego osierocił dzieci.

Tak, wszyscy widzieliśmy zapłakaną żonę, która bardzo rozpatrzała, ale o ile pamiętam, dzieci wyglądały jakby nie wiedziały o kim mowa. Okazuje się, że raczej nie byli razem i wpisywali się pod dość zatrważającą statystyką czarnej społeczności, gdzie bardzo dużo dzieci wychowuje się bez ojca i tak w tym przypadku, kochająca się rodzina była rozdzielona na prawie 2000km. Jednak nie sprawdzałem tej informacji i mogę się mylić, a te 2000km to tylko drobna rozłąka.

W pierwszej sekcji uznano uduszenie, które wynikło z posiadanych schorzeń Floyda, a drugie (niby niezależne) uznało, że na 100% został uduszony kolanem i te choroby współistniejące nie miały znaczenia – dlatego zostawmy to, aż sąd orzeknie o winie, bądź uniewinni policjanta.

To wydarzenie wywołało falę zamieszek i protestów w który byli zaangażowani z ruchu BLM i Antify, która już pokazała na co ją stać, gdy został wybrany prezydent Donald Trump i jak sobie można łatwo przypomnieć, także wykazywali się dużą agresją, wandalizmem i przestępczością. Teraz znów zaczęli opanowywać ulice wraz z czarną społecznością, skupiając się na plądrowaniu sklepów i galerii, brutalnych atakach na przypadkowych ludzi, niszczeniu mienia i atakując policję, która dość łagodnie podchodzi do tych aktów przemocy i grabieży, gdyż wymuszają to solidaryzujący się z protestami niektórzy politycy. Oczywiście większość protestów przebiega względnie pokojowo, jednak znaczna część jest opanowana przez psychopatów i o nich chciałbym tu napisać.

Niedawno zelektryzowała opinię publiczną informacja o prominentnych ludziach z Antify, którzy okazują się być ohydnymi pedofilami wykorzystującymi małe dzieci, a do tego prawidłowość ta występuje w kilku krajach, gdzie owi „antyfaszyści” działają i przypuszczam, że jest to prawidłowość występująca w każdym kraju. Tu informacja:

https://thepostmillennial.com/revealed-antifa-has-a-pedophile-problem/

Oczywiście ta informacja może jeszcze nie wywołać zdziwienia i być może jest to jakiś zbieg okoliczności, jednak dalsze informacje skłaniają mnie do zastanowienia się, kto kieruje tą antifą i jaki naprawdę przyświecają im cele, a także czy antifa przesiąknięta jest pedofilią w takim stopniu, że nie można mówić o przypadku?

Czy można mówić o przypadku, gdy jeden z Antify ugodził nożem innego człowieka, tylko za to, że ten był zwolennikiem Trumpa? Do tego okazuje się, że ten agresywny człowiek był PEDOFILEM?

https://thepostmillennial.com/antifa-militant-arrested-for-stabbing-black-trump-supporter-in-portland

Myślałem po tym przypadku, że już mnie nic nie zaskoczy i w szeregach antify roi się od pedofilów, niczym rodzynkami w wielkanocnej babie.

Niestety myliłem się i ostatni atak atifiarzy na 17-letniego chłopca, skłonił mnie do opisania moich przemyśleń. Kyle Rittenhouse podczas samoobrony postrzelił trzech antifiarzy, którzy go zaatakowali i prawdopodobnie tym ocalił sobie życie, gdyż jeden z antifiarzy wyjął pistolet, podczas gdy inni chcieli wyrwać mu karabinek i atakowali go różnymi przedmiotami (deskorolką, a także rzucili w niego czymś co wyglądało jak koktajl mołotowa) Kyle, jak czytałem, najpierw próbował gasić jakiś sklep, który podpalili Antifiarze i to ich tak rozwścieczyło. W rezultacie dwóch napastników zmarło, a trzeci został ranny w rękę (później podobno żałował, że prędzej nie wpakował całego magazynka w Rittenhousa https://nczas.com/2020/08/29/antfiarz-postrzelony-w-kenosha-zaluje-tylko-ze-nie-zabilem-dzieciaka/ )

Najdziwniejszym jednak faktem jest to, kogo Kyle postrzelił. Okazuje się, że wszyscy trzej to znani kryminaliści a trzeci do tego, to pedofil z antify! Jakie są realne prawdopodobieństwo, by na trzy kule do „pokojowych” demonstrantów, trafiły na takich ludzi z antify? 100% to kryminaliści, z czego dodatkowo 1/3 to pedofile? Przecież to nie może być przypadek i osobiście uważam, że nie jest i mamy prawo mówić o poważnym problemie z pedofilią wśród członków antify nie mówiąc już o reszcie kryminalistów. Dlaczego i na jakich zasadach antifa szkoli tych pedofilów i najważniejsze, czy im coś obiecano za tę walkę. Bo jak widać, pedofile z antify to ten najbardziej agresywny i drapieżny sort, który skłonny jest do przemocy i do zabijania! Nie chcę sobie wyobrażać co te szumowiny zrobią, gdy będą sam na sam z jakimś dzieckiem, podczas plądrowania jakiejś posiadłości. Na co władze jeszcze czekają z delegalizacją tej organizacji, która miała walczyć z faszyzmem, jednak sama wstąpiła w szeregi nazistów, lub zaczynają stosować ich metody.

#bekazlewactwa #bekazwykopu #usa

@Ijon_Tichy

31.08.2020 07:18

@kazek_nalepa, Tekst świetny. Ps. Jak już ci się skończy ban, to najprawdopodobniej i tak wrócisz na wykop 乁(ツ)

@kazek_nalepa

31.08.2020 14:32

@Ijon_Tichy, Nie. Definitywnie kończę i nie zamierzam dokładać cegiełki do tej indoktrynacji. Byłem tam niecałe 5 lat, a przed tym czasem nigdy nie korzystałem z tej platformy i jakoś żyłem, nie mówiąc już o stracie czasu :) Z internetu intensywnie korzystam już od bodaj 1996 roku, więc to faktycznie mały wycinek aktywności w sieci, a powiem szczerze, że mogę wejść kilka razy dziennie na taki lurker i główne newsy też tu znajdę. Powiem szczerze, że przemyślałem to i chyba za bardzo jest to uzależniające, dlatego trzeba z tym skończyć.

Wywaliłem linki, zapominam hasło, zainicjowałem usunięcie konta i mam to gdzieś, będę pewnie zdrowszy :) Najśmieszniejsze jest to, że dopóki nie poznałem wykopu, to żyłem w błogiej nieświadomość, że występuje taka polaryzacja społeczeństwa i występuje takie marksistowskie odrodzenie. Jestem za swobodą wypowiedzi i wyrażania swoich poglądów podczas dyskusji (bo to jest esencja wolności) ale to co teraz się dzieje na różnych platformach to obłęd! Nie da się wyrazić mojego zdania, nawet pod negatywną ocenę (bo być może i się mylę) bo zaraz zostanie to usunięte z nalepką FASZYSTA, RASISTA, MANIPULANT, NIENAWISTNIK, itp. – może faktycznie trzeba się zastanowić nad sobą? :D

Zobacz co już usuwają i jak się odwoływałem (bezskutecznie zresztą)

Doszedłem do wniosku, ż

@Arwena

31.08.2020 15:50

@kazek_nalepa, Ja osobiście mam wrażenie, że na wykopie mało jest tzw "prawdziwych" użytkowników, bo po tym w jaki sposób pisane są komentarze, po tym co jest promowane, mam wrażenie, że tam pełno wynajętych propagandzistów. Czasami mam nawet wrażenie, że pod znaleziskami nie ma ani jednego komentarza, z którym mogłabym się utożsamić, bo albo to promowanie jedynie słusznych opcji, albo wyzwiska i gnojenie ludzi. Pełno też manipulacji i odwracania kota ogonem.

Co do tego co napisałeś – dzięki Ci za to. Nie wiem dlaczego ludzie akceptują te samobójcze dążenia do unicestwienia własnej kultury i wywołania wojny domowej w USA i w EU, ale za tym muszą iść ogromne wpływy i pieniądze. Ile organizacji/firm/gwiazd to wspiera…

@Bronsky

31.08.2020 04:09

@kazek_nalepa, spokojna twoja rozczochrana. Na twoje miejsce kilku pewnie założyło tam konto. Karawana jedzie dalej

@kazek_nalepa

31.08.2020 14:35

@Bronsky, Nie robię tego by obalać system, nie chcę się przyczyniać już do popularności tego portalu i tyle. Niech będzie sobie wykopem jedynej słusznej ideologi i niech parzą się tam we sosie własnym. Nie chcę w tym już uczestniczyć, nic więcej.