@Ijon_Tichy

15.05.2019 08:23

@PanDomestos, szczerze dziwię się wykopkom, że nie robią cesji kont z wypoku tutaj. Jak na razie Lurker jest tym, o co na wykopie nieskutecznie walczą don Kiszoci, od zawsze.

Tagi – działają.

Moderacja – myśli racjonalnie.

Cenzura – niezauważalna i racjonalna.

Admini – słuchają głosu ludu.

========================

Ps. Prawdopodobnie Lurek odstrasza lewaków, a wykop ich przyciąga. Na kurki jednak lewaki mogłyby się swobodnie wypowiadać bez idiotycznej, ideologicznej cenzury. W najgorszym wypadku zostałby zminusowany przez prawaków. Na wypoku cenzorzy lewicy rządzą, a nie użytkownicy. A to istotna różnica. Wręcz fundamentalna.

Na Lurku możesz pisać bez obaw, że według partii stawiasz fałszywe ideologicznie kroki, które będą ukarane.

Na razie Lurek się rozwija i jest oddolnie budowany obecnością użytkowników i cierpliwą pracą @Thanos , który być może z czasem nie okaże się tym samym co Michaił Bialkov – biznes-pożal się Boże-men. Może @Thanos też odwiedzą smutni panowie w garniturach i powiedzą mu, że "starsi i mądrzejsi" dobrze radzą zadbać o poprawny politycznie sposób funkcjonowania Lurka. Ewentualnie zachęcą go jeśli nie szantażem, to profitem.

Jak na razie jest ok.

@kosmitolog

15.05.2019 10:58

@Ijon_Tichy, Po każdej wykopkowej aferze tak sobie siadam i czytam te narzekania a potem wchodzę na Lurker, patrzę i się w duchu śmieję. Zastanawiałem się nawet nad pomysłem zrobienia jakiejś zbiorczej listy, jasno pokazującej ile razy administracja białka miała swoich userów w dupie, ile razy i w jaki sposób traktowała ich jak dupę do dymania, ile razy dusiła aferę w zarodku poprzez usuwanie nim się rozkręci i żeby im to potem ładnie przedstawić w jednym, pięknym znalezisku. Ale potem stwierdziłem, że mam to gdzieś, sami tak chcą to sami tak mają :D

@Thanos

15.05.2019 14:04

@Ijon_Tichy, obiecałem się dać z siebie wszystko, aby zachować resztki rozumu (pan Michau swoją postawą niszczy wieloletnią pracę – swoją i użytkowników; ubija dochodowy biznes, ale widocznie ma w tym jakis cel). co prawda nawet Danka z Gry o Tron ostatecznie zwariowała, no ale wierze, ze w moim przypadku tak nie bedzie. niebawem mija poł jak jestesmy w necie, wiec… bedzie mozna wyciagnac pierwsze wnioski naszej działalnosci ;D

@Thanos

15.05.2019 14:05

@kosmitolog, wlasnie to, co boli najbardziej (i tylko to w zasadzie), to maly ruch. reszta jest spoko calkiem. ludzie tutaj nie są pogrzani (tacy juz odeszli), jest fajny klimat. jesliby to tylko odpowiednie zeskalowac, to było naprawde przepieknie. Lurek jest dla ludzi, a nie dla haj$u, wiec nie musimy sluchać odgórnych założeń semickiego inwestora ( ͡º ͜ʖ͡º)

@PanDomestos

15.05.2019 17:33

@Ijon_Tichy, Na razie niema jakiegoś masowego odpływu z wykopu do lurkera, bo po pierwsze !

Lurker jest słabo wypromowany

po drugie !

Wykop wciąż jest lepiej funkcjonalny i bardziej przejrzysty. Lurker ma dopiero kilka miesięcy, ale wraz z upływem czasu mam nadzieje, że ta strona zostanie jeszcze lepiej dopracowana i w użytkowaniu stanie się wygodniejsza. Co mi się nie podoba na lurkerze ? Że na mikroblogu nie wyskakują wszystkie komentarze, jedne po drugim jak na wykopie, to na wykopie jest fajne. Natomiast w chwili obecnej wykop jest jedną nie wiadomą, głupkowata moderacja która nagminnie łamie regulamin.

@Thanos

@Thanos

15.05.2019 17:35

@PanDomestos, chodzi że bez rozwinięcia, zawsze widac 2 najlepsze komentarze na mirko?

@PanDomestos

15.05.2019 17:50

@Thanos, Nie dobra, jest ok. Jeszcze się nie oswoiłem z tę stroną.