@Orki

19.07.2019 05:49

@MemeNinja, 15 minut pierdolenia po to żeby powiedzieć to co jest oczywiste- tylko baba tak potrafi. Już lepiej jakby cycki pokazała.

Btw. "feministki to kobiety które pomagają w krajach gdzie [kobiety maja przejebane, kwas, prawa te sprawy]"- no właśnie gdzie i w jakich krajach?

Bo ja to widzę że tylko u nas drą japy, a u muslimów siedzą jak mysz pod miotłą, druga sprawa że nawet u nas jakoś nie specjalnie walczą o te biedne kobiety u islamistów.

Kolejna feministka= kolejna hipokrytka.

@MemeNinja

19.07.2019 11:08

@Orki, No na przykład w Egipcie mają przesrane, kobiety tam są obrzezane w dużej części (w 2013, było to 91%), traktowane jak towar, molestowane itp.

No jakbyś miał dostać słoikiem kwasu na ryj lub zostać ukamienowany, też byś siedział cicho.

Skąd wiesz? Może dlatego że ludzie słyszą tylko o tych co biegają z cyckami na wierzchu? Może dlatego że są cicho i robią swoje? Bo jakbyś nie wiedział, to skrajności są najgłośniejsze.

Byś nie pisał takich pierdów, gdybyś chociaż nie podchodził do tego jak ignorant.

@Orki

19.07.2019 13:26

@MemeNinja, Więc proszę o przykłady ich działalności.

Jak takich nie masz, to sam jesteś ignorant i w dodatku "pożyteczny idiota".

@MemeNinja

19.07.2019 14:44

@Orki, Bardzo proszę, na przykładzie Afganistanu.

Organizacje SHUHADA, TAWANA, NEW LINE, NAI, a to i tak nie wszystkie i do tego są działaczki niezrzeszone. To jest część kobiet, co się zbuntowały, większa część się boi. O co walczą? O koniec przyzwolenia molestowanie, wymuszanie małżeństw, przemoc wobec kobiet, po prostu o to by nie były kobiety traktowane jak własność, z którą można zrobić wszystko. Talibowie odebrali im większość praw, które miały wcześniej i ta mentalność pozostała.

Ale po chuj się produkuję jak i tak wyprzesz fakty, tak jak Macer, który ma w dupie rzeczywistość i twierdzi, że dzieci najlepiej nauczą się na podwurku o stosunkach, antykoncepcji, chorobach wenerycznych itp. a jeśli nie będą miały żadnych bodźców z zewnątrz to zamiast się ruchać po krzakach będą grzecznie siedzieć przy książkach.

#100YOMRE

@Orki

19.07.2019 20:31

@MemeNinja, nie ma linków nie ma wiedzy, nie ma plusa, nie ma racji.

@MemeNinja

19.07.2019 21:48

@Orki,

Żeby było łatwo tu masz dokument, o tym jak traktują tam kobiety.

https://youtu.be/AZKxzO8nE6g

A tu mały PDF.

https://www.google.com/url?q=https://janetafary.com/wp-content/uploads/The-Human-Rights-translation-PL.pdf&sa=U&ved=2ahUKEwiz5uSd4MHjAhWNwqYKHeX_AkUQFjAHegQIAxAB&usg=AOvVaw3Aaqy4XYB6-OrHulsIk_TU

@Anty_Anty

19.07.2019 23:31

@Orki, Ale wiesz że masz XXI wiek?

I co to ma być za żądanie o linki? @MemeNinja podał ci nazwy organizacji a jak nie umiesz sprawdzić czym się zajmują to nie kwalifikujesz się do rozmowy.

Kurwa przestańcie żebrać o linki, chyba nie jesteście debilami?

@Orki

20.07.2019 01:00

@Anty_Anty:v Serio poprawiłeś mi humor jeszcze lepiej niż Life of Brian nuta, mimo że po za tematem XD