Afera z matką gdzie weszli pracownicy CBBP to bait xD

Data: 14.03.2019 15:46

Autor: lisq

facebook.com

Oficjalne oświadczenie firmy CBBP dotyczące medialnej afery, którą wytoczyła nieuczciwa lokatora ze swoim Partnerem – przeciwko Właścicielom I Administratorowi ❗️❗️❗️

Pani Laura dzisiaj podjęła decyzje o opuszczeniu zajmowanego lokalu i wezwała pracowników z Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Mimo, że jest z ojcem swojego dziecka, nie miał on ochoty zająć stanowiska w tym dramacie, co więcej pomagał jej się pakować.

Historia samotnej matki została zmyślona na potrzeby rozprawy sądowej oraz podsycenia całej sytuacji – pokrzywdzonej ofiary losu z dzieckiem na rękach.

W zajmowanym lokalu znajdowały się osobiste rzeczy oraz przybory „mężczyzny” – można tylko domniemać kogo.

Obecnie lokal zajmuje tylko jeden lokator.

Ojciec dziecka w dniu wczorajszym spakował xboxa i w chwili obecnej mieszka rzekomo z matką i bratem.

Nie Nam oceniać co kierowało ludźmi, którzy są odpowiedzialni za własne dziecko i ojcem który wysyła własnego syna do ośrodka.

Czyżby to kolejny punkt istniejącego cyrku ?

Czy ojcu dziecka nie powinno być wstyd ?

Ku przestrodze!

Działając w obronie prawa własności❗️

Czas najwyższy zmienić ten kraj. Czas zmienić myślenie.

Nie ma co czekać na mannę z nieba, nic samo nie przyjdzie .

Chcąc mieszkać w Pałacu – zarób na niego, chcąc żyć w dostatku – zapracuj na to! Nie masz prawa żyć na cudzy koszt i sam jesteś odpowiedzialny za własne życie. Nikt inny.

@kosmitolog

14.03.2019 16:16

@lisq, Aaaa, czyli baba nakłamała i przy okazji zrobiła idiotę z posła Liroya, który powinien właśnie wsiadać w samochód i jechać jej wpierdolić :D Czy to jednak ojciec naściemniał i to jemu poseł Liroy winien obić dziób? Komuś trzeba chyba obić, nie? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@lisq

14.03.2019 16:22

@kosmitolog, na mojej oko to oboje powinni dostać tzw "polski prezent" . Szkoda tylko że Liroy wyszedł na głupka, no ale taka już natura fejk niusów.

@kosmitolog

14.03.2019 16:25

@lisq, Jak się matka z ojcem żrą o dziecko to nie można nikomu wierzyć. A tu jeszcze jakaś firma z osiłkami, która pewnie też chciałaby coś ugrać na tym melanżu. W sumie nie mój cyrk, niech się tera Liroy martwi :D