Jak wtłacza się zło kobietom do głów na niekorzyść facetów + niekorzyść kobiet

Data: 06.04.2019 19:17

Autor: mosiek

mialemja.wordpress.com

#mgtow #redpill

Mowa jest o artykule:

http://blog.mkobus.com/2017/01/dlaczego-samotnym-matkom-tak-trudno-znalezc-faceta/

Który został wyjaśniony precyzyjnie i zgodnie z prawdą tutaj:

https://mialemja.wordpress.com/2019/04/06/artykul-gowno/

@kujda

08.04.2019 13:27

@mosiek, A ja Wam coś powiem z własnego doświadczenia. Każdy człowiek jest inny i każda kobieta jest inna. Moim zdaniem oba artykuły są bzdurą. Nikt – żaden facet nie ma "obowiązku" być z kobietą która jest samotną matką. Bycie z samotną matką o niczym nie świadczy. Tak samo każdy ma prawo odmówić związku z samotną matką. To, że nie chcesz wychowywać cudzych dzieci w niczym Ci nie ujmuje, tak samo nie ujmuje Ci jak się na wychowanie czyjegoś dziecka zdecydujesz. Jeżeli poznasz fajną kobietę, z którą chcesz zbudować związek to może to być zarówno kobieta bezdzietna jak i matka. Wszystko zależy od tego kogo poznasz, jaki ten ktoś jest i czy naprawdę checie być razem. Wszystkich co mówią "nigdy" albo "zawsze" olać ciepłym moczem. Pozdro!

@mosiek

08.04.2019 13:55

@kujda, twoją wypowiedź można skwitować tak: albo ktoś wierzy w konstrukty społeczne, albo nie. I jest albo tak jak w artykułach, albo tak jak ty piszesz. Ale ponieważ poza życiem społecznym nie ma nic, to niestety artykuły mają rację i mówią prawdę.

Poza tym nie "każda kobieta jest inna" tylko większość z samotnych matek podjęła tę samą i taką samą decyzję o staniu się samotną matką, więc w tej kwestii są identyczne. Na tej samej zasadzie można rozpracować resztę twojej wypowiedzi, która mówi "albo wszystko potwierdzamy albo wszystkiemu zaprzeczamy", co powoduje że twój komentarz tak naprawdę nie niesie żadnej merytorycznej wartości i stanowi ujadanie psa o północy.

Nie ma "fajnych" samotnych matek. Wszystkie chcą ciągnąć kasę od partnera, byle nie od ojca swoich dzieci.

@kujda

08.04.2019 15:20

@mosiek, Osobiście znam "fajną" samotną matkę, która ciągnie grubą kasę od ojca swoich dzieci. Jednocześnie całkiem grubą kasę zarabia samodzielnie. Uważam, że kluczem jest Twoje sformułowanie "większość". Moim zdaniem osoba którą znam (samotna matka) jest raczej wyjątkiem od reguły. To jednak nie znaczy, że nie masz szans poznać fajnej samotnej matki i że przegrasz w życie jeżeli się z nią zwiążesz. Polecam szerzej spojrzeć na świat niż tylko kierować się konstruktami społecznymi.

@mosiek

08.04.2019 16:06

@kujda, no to chłopaku jak znasz tylko jedną, to nie mów o regule, że reszta jest taka. Poznaj więcej samotnych matek, to będziesz mógł ze mną porozmawiać na ten temat. To teraz uważaj, bo powiem nowe, gorszące cię słowo: WSZYSTKIE samotne matki które znałem były takie same, podjęły te same decyzje i tak samo postąpiły w sposób niegodny, gorszący i niszczący faceta z którym to dziecko/dzieci miały, zniszczyły przyszłość swoich dzieci i nie dość że powinny zostać odsunięte od rządowego koryta, to uważam, że powinny płacić ojcom swoich dzieci za to, że nie są oni dopuszczani do wychowania tych dzieci, które obecnie nazywają się BĘKARTAMI.

A teraz, skoro mówisz o kierowaniu się czymś innym niż konstruktami społecznymi w życiu, podaj mi minimum trzy przykłady zjawisk nie społecznych, które występują w życiu, a które nie występują w społeczeństwie. Powodzenia.

@kujda

09.04.2019 14:27

@mosiek, Znajdź w mojej wypowiedzi mówienie o regule. Nigdzie nie mówię o regule, mówię właśnie że tworzenie reguł, które miałyby zastosowanie do 100% przypadków jest bez sensu. Bez sensu jest skreślanie z góry kogoś tylko dlatego że jest samotną matką – bo może okazać się akurat bardzo fajną osobą, która pomimo Twoich doświaczeń, może akurat spełniłaby wszystkie Twoje wymagania co do odpowiedniej partnerki. Odwrotnie też to działa. To, że Ty nie chcesz samotnej matki nie oznacza, że jesteś mendą czy szują. Masz prawo takiej nie chcieć i kobieta która się z Tobą zwiąże wcale nie powinna Cię skreślać za to, że nie chcesz się wiązać z samotnymi matkami i że masz tak kategoryczne zdanie na ich temat. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@mosiek

09.04.2019 14:49

@kujda, już ci tłumaczyłem, że samotne matki nie są fajnymi kobietami i mam na to co najmniej kilka osobiście, faktycznie stwierdzonych przypadków. A ty? Tylko jeden. No to gościu bierz się za obserwacje i poznawaj samotne matki, to dowiesz się i zrozumiesz jakie one są i będziesz mógł ze mną rozmawiać na podobnym poziomie. Nie mam zamiaru powtarzać tego samego kilka razy, jeżeli do ciebie informacje ze świata zewnętrznego nie docierają. Po prostu szkoda mi czasu na internetowy beton, który zamknął się na świat. I nie tylko ja mam takie zdanie o samotnych matkach, poczytaj/pooglądaj trochę w internecie na temat, najpierw zbierz informacje i dopiero potem udzielaj się z nowo nabytą wiedzą. Możesz się zesrać w Pałacu Prezydenckim a i tak nie zmienisz mojego zdania.

@kujda

09.04.2019 17:52

@mosiek, Dzięki za propozycję, ale nie będę srał w pałacu prezydenckim. Nie zależy mi też na zmienianiu Twojego zdania. Możesz mieć takie jakie masz i nie ma dla mnie znaczenia czy je zmienisz czy nie. Twoja sprawa.

@mosiek

09.04.2019 18:13

@kujda, no to nie zawracaj gitary, jak najpierw chcesz czyjeś zdanie zmieniać, namawiasz, przekonujesz a potem odwracasz się na pięcie i sobie idziesz. Weź się gościu ogarnij.

@FakeMMR

06.04.2019 20:41

@mosiek, Jak na wykopie – masa komentarzy pod znaleziskiem o samotnych matkach.Sami eksperci( ͡º ͜ʖ͡º)

@mosiek

06.04.2019 20:54

@FakeMMR, a teraz pomyśl dlaczego księża KK wiedzą wszystko i najlepiej o relacjach partnerskich. Dziwne ale prawdziwe.

@drewniany

06.04.2019 21:01

@mosiek, Patrzą na to z dystansu

@drewniany

06.04.2019 20:25

@mosiek, Na badoo widziałem kiedyś samotną matkę, nie dało się napisać bo miała za dużo wiadomości xd

Druga rzecz, raz się z taką spotkałem i olała mnie z góry na dół, nie chciała rozmawiać i zerwała kontakt.

Nikt mi nie wmówi że, samotne matki mają gorzej. Nie dość że maja tyle dodatków od państwa (z kieszeni podatników, a jak) że, nie muszą nic robić żeby się utrzymać, to jeszcze w dalszym ciągu mogą przebierać w facetach.

@mosiek

06.04.2019 20:33

@drewniany, dlatego tak ważne jest uświadamianie facetów w kwestii normy – niech rozumie jeden z drugim, że laska ma mu odpowiadać, być na poziomie, podobać żeby facet nie był zmuszony wiązać się z samotnymi matkami. Jest tyle pięknych kobiet, również na poziomie, że szkoda zawracać sobie głowę jakimiś samotnymi matkami. I te piękne kobiety na poziomie są wolne, tylko trzeba chwilkę poczekać żeby czas je gonił to będą chętniejsze na normalnego faceta. Albo brać takie z rozumem za młodu. Bo to że każda chce milionera przystojniaka to wiadomo, ale niech mierzy siły na zamiary, bo one się nie odnajdą w środowisku szlacheckim.

@drewniany

06.04.2019 20:48

@mosiek, "laska ma mu być na poziomie ", "takie z rozumem"

No ciekawe gdzie takie się znajdują.

Wszystko jest paniusiom poddawane pod nos na tacy, a jeszcze inni skaczą sobie do oczu żeby tą tacę podać. Jakby tego było mało państwo robi wszystko żeby sytuację pogorszyć. Nie dość że, różowe mają pierdyliard dodatków, parytetów, przywilejów i innych gówien, to jeszcze sprowadza się do kraju imigrantów żeby mogły jeszcze bardziej przebierać, wybrzydzać i mieć wszystko w dupie.

Na bycie facetem trzeba zasłużyć będąc wysokim, zaradnym, mając "to coś", dając pieniądze i poczucie bezpieczeństwa i tak dalej. Kobietą się rodzi i ma się łatwo i fajnie obojętnie czy gruba, brzydka czy głupia. I tak bez problemu i pracy znajdzie partnera i pieniądze.

@mosiek

06.04.2019 20:53

@drewniany, spoko kobiety, to zwykle te które są wychowywane przez ojców głównie i które nie mają wpojonego tego lewackiego, mass-mediowego spierdolenia. Zwykle pracują w większych korpo, jako seniorki lub wyżej, nie rzucają się w oczy a ubierają się normalnie a nie wystrzałowo, dbają o karierę nie będąc pracoholiczkami. Oczywiście jeden z przykładów. Najlepiej nawiązywać relacje ze wszystkimi laskami: te które ciebie nie chcą dadzą ci to wyraźnie do zrozumienia, te które są spierdolone to zaraz to odkryjesz a trzecia grupa to te z którymi da się coś wspólnie zrobić i niekoniecznie będzie to związek a nawet może być z tego koleżeńska relacja która przyniesie profity. Tak, wiem, mało jest takich, każda nie wygląda w zasadzie poza czubek własnego nosa ale wśród tych mniej urodziwych (ale nadal >5/10) trafiają się fajne perełki. Przestrzegam tylko że jak laska wchodzi facetowi na głowę to zwykle ma problemy psychiczne i należy jak najszybciej zakończyć wszelkie relacje z nią.

@drewniany

06.04.2019 20:56

@mosiek, Paanie, ile ja to razy zagadywałem do tych mniej urodziwych, albo bardziej przy kości, nic z tego :(

W ogóle takie zaskakująco często mają chłopaka.

@mosiek

06.04.2019 20:57

@drewniany, no niestety laski przyciągają jak już są ogarnięte. A ogarnięte są jak mają faceta. Czyli źle wybierałeś. Wybieraj te drugie. Poza obecną pulą.

@drewniany

06.04.2019 21:00

@mosiek, Zagadywałem do jednych i drugich, mając 171cm można zapomnieć o jakiejkolwiek dziewczynie, czy szacunku obu płci :(

#przegryw

@maniakDVD

06.04.2019 22:04

@mosiek, po pierwsze radzisz, żeby szukać tych ogarniętych, czyli mooocno zawężasz zakres poszukiwań.

Po drugie w Polsce i tak już jest deficyt kobiet dla mężczyzn (o jakieś 130 tysięcy młodych kobiet za mało, o ile pamiętam). Dodatkowo polki znacznie częściej wiążą się z mężczyznami z zagranicy niż na odwrót.

Po trzecie znacząco wzrastają wymagania polek, dosłownie z roku na rok. Czasem wpadam sobie na serwisy typu Badoo i widzę, że są tam cały czas te same osoby, od kilku lat. Przecież one musiały już pisać z setkami facetów i żaden im nie odpowiadał. Jedną mnie zawsze rozbawia, bo aktualizuje zdjęcia a tam coraz więcej i więcej kotów xdd

W każdym razie rozwój portali randkowych + hipergamiczna natura kobiet sprawi, że w pewnym momencie, żeby mieć partnerkę trzeba będzie mieć full pakiet: kasa, wygląd, osobowość dynamiczniaka.

Pokazują to statystyki – coraz mniej młodych ludzi uprawia seks, tylko ile z mężczyzn tego nie robi, bo nie może, a ile kobiet tego nie robi, bo instagramowego księcia nie mogą znaleźć.

@mosiek

06.04.2019 23:42

@maniakDVD, uważam, że facetowi z mózgiem należy się laska: atrakcyjna, mądra, into kariera. Jeżeli 90% lasek dobiera po wyglądzie, to same siebie karzą na własne życzenie że nikogo nie znajdują. A ilu anonków na poziomie jest a nie mają kobiety, to przecież nie ich wina, tylko: massmediów, lewactwa, TV, tvn i wielu innych elementów kultury które za model biorą bogactwo ponad stan itd. Sami na własne życzenie dokładamy się do spierdolenia, jeżeli a) akceptujemy to b) nie niszczymy tego.

Faceci też powinni wiązać się z zagranicznymi kobietami. Ukrainki są super. One nie patrzą na wygląd tak jak p0lki, jednak trzeba te Ukrainki trzymać krótko i: a) nie żenić się, bo idzie Zachód tutaj b) nie dawać obywatelstwa bo zaraz się pożegnamy z nią.

Też w serwisach/apkach randkowych widzę te same dziunie. Ale zapewniam ciebie, że nie chciałbyś być z tymi chorymi psychicznie hipergamistkami, które myślą, że jak wystarczająco długo poczekają to w końcu ten przystojny milioner je znajdzie. Tu jest problem ze starszymi kobietami, które nie uczą młodszych. Jeszcze ojcowie synów wychowują, ale dziewczynki to się zostawia na takim etapie, że się nie rozwijają i w zasadzie są hodowane. Dlatego takie spierdolenie. Niestety czasem wobec takiej małej dziewczynki też czasem trzeba użyć siły/przemocy żeby nauczyła się odpowiednich zachowań społecznych. Bez wmuszania dzieciom poziomu zostawimy je w gównie na dnie.

Twoja przepowiednia może mieć sens, jeżeli faceci nic nie zrobią i kobiety nic nie zrobią, żeby ten stan rzeczy zmienić. W końcu ktoś z któregoś rządu pierdolnie pomysł seksu na przymus albo rozdawanie mieszkań/kasy żeby tylko dzieci były. Tak naprawdę w Polsce niszczą nas podatki. Gdyby faceci mieli więcej kasy, to laski by na nich bardziej leciały. A skoro wspiera się samotne matki które wychowają kaleki – to z tym niewiele możemy zrobić bez zajebania Jarka i kolegów.

Seks to akurat mały wymiernik tego co się dzieje. Zobacz, że p0lki nawet nie patrzą facetom na ulicy w oczy bo się boją/lękają. To nie jest normalne. Z braku przekazywania właściwych wzorców p0lki są bez charakteru, bez osiągnięć, tylko emocjonalne. Świat nie działa na emocjach. Dlatego np. ostro wchodzi robienie z facetów psychopatów, bo ci mają i dzieci, i partnerki. Po prostu jako zwierzęta łatwiej o potomstwo, niż wykształconym, dobrze przygotowanym do założenia rodziny mężczyznom. Natury ludzkiej nie zmienisz. Ale możesz właściwie oddać głos w wyborach, żeby Polacy mogli się bogacić i żeby ich wartość rosła, a nie malała.

@drewniany

07.04.2019 00:21

@maniakDVD, @mosiek, Przyjdzie kryzys, pozamiata, to różowe pójdą do tych co będą w stanie zapewnić im bezpieczeństwo. Tu jedt nasza szansa, praca zdalna za granicą.