Data: 13.04.2020 21:27

Autor: Ijon_Tichy

Oto co już w 2000 roku zapowiadał „Project for New American Century” (PNAC – Projekt Nowego Amerykańskiego Wieku), think-tank (sztab ekspertów) definiujący politykę zagraniczną i obronną USA:

"sztuka wojenna będzie kolosalnie inna od dzisiejszej. Walka prawdopodobnie będzie się odbywać w nowych wymiarach, rozwinięte formy broni biologicznej, np. takie, które będą mogły niszczyć specyficzne genotypy, spowodują przemianę biologicznych działań wojennych z dziedziny terroru w politycznie użyteczne narzędzie." Strona 60, akapit 2: https://web.archive.org/web/20021112224032/http://www.newamericancentury.org/RebuildingAmericasDefenses.pdf

A więc mamy tu zapowiedź używania broni biologicznej oraz wykorzystywania jej nie tylko do wprowadzania terroru, ale też uzyskiwania politycznych celów. A teraz obserwujcie sobie koronawirusa, który wprowadza globalny terror oraz przyczynia się do politycznych, gospodarczych i społecznych przemian na całym świecie.

Jest tego dużo więcej. Warto poczytać sobie ten dokument.

Miłego wieczoru.

#nwo #ludobojstwo #ciekawostki

@AgentSpecjalnejTroskiFox

13.04.2020 21:47

@Ijon_Tichy, widziałem dokument chyba na planete że mają możliwość wypuszczenia wirusa typu grypy który jedynie co będzie robił to czynienie np danej rasy bezpłodną. Jak covid 19, tylko nie wiem w końcu czy covid powoduje to u każdego zarażonego, czy u chorujących, czy w innych okolicznościach.

@Ijon_Tichy

13.04.2020 22:03

@AgentSpecjalnejTroskiFox, Oczywiście, że maja taką możliwość. Mają gotowe do użycia bronie biologiczne o różnym działaniu. kto twierdzi inaczej jest albo niedoinformowany, albo naiwny. A COVID-19 jest wyprodukowany w laboratorium ze 100% pewnością.

@AgentSpecjalnejTroskiFox

13.04.2020 22:06

@Ijon_Tichy, nie można powiedzieć że na 100%. Niestety, chociaż wiadomo że w Wuhan pracowali na takim.

@reflex1

13.04.2020 22:18

@Ijon_Tichy, No właśnie na 100% nie jest. Podobnie jak inne koronawirusy. Przecież zarazy są z nami od zawsze. I raczej nie powiesz mi ze hiszpanka została również wyprodukowana w laboratorium. Czy grypa azjatycka, czy grypa Hong Kong, która nie aż tak dawno nawiedziła ludzkość.

@Ijon_Tichy

13.04.2020 22:25

@reflex1, Ten wirus jest bardzo specyficzny, wszelkie jego cechy są bardzo specyficzne, bo jest dobrze wyselekcjonowanym szczepem (okres inkubacji, główny target to mężczyźni oraz osoby starsze, powoduje bezpłodność mężczyzn itd.), a ponadto wraz z jego wypuszczeniem w świecie uruchomiono wielką machinę przemian na polu przemian społecznych, kulturowych, gospodarczych, politycznych. Po prostu obserwujcie. Nie będę na siłę forsować tego stanowiska.

@reflex1

14.04.2020 01:05

@Ijon_Tichy, Nie jest nic wyselekcjowane Tak działają wirusy. Hiszpanka (chociaż również przyszła z Chin) zabijała dla odmiany w większości młodych. I chyba mi nie powiesz ze w tamtym latach wyszło to z laboratorium i taki był target co by zabić jeszcze więcej młodych niż zabiła wojna.

Ten wirus tez nie dotyka tylko mężczyzn, bo dla przykładu w Szwajcarii jest więcej zakażonych kobiet (54%) niż mężczyzn.

Owszem umiera więcej facetów, ale dlatego że są bardziej zaniedbani niż kobiety. Głównie chodzi o otyłość o kondycję.

I skąd info o niepłodności? Bo jedynie znajduję info na foliarskich stronach.

I nie bądź jak prawdziwy J’on.