Kidawa-Błońska: prezydent nie jest godny, byśmy traktowali go jako prezydenta

Data: 05.02.2020 12:24

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#platformaobywatelska #kidawa #wyboryprezydenckie

– Prezydent swoim podpisem zatwierdził zamach stanu na polską praworządność. To jest dzień hańby, prezydent nie jest godny tego, żebyśmy traktowali go jako prezydenta naszego kraju, bo nas po prostu zdradził – powiedziała kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska.Trzeba powiedzieć prawdę – prezydent Duda abdykował, nie słucha obywateli, nie słucha tego, że dla Polaków Unia (Europejska) ma wielkie znaczenie, że dla Polaków ich bezpieczeństwo i wolność ma wielkie znaczenie, tylko podpisał ustawę, którą podsunął mu prezes Kaczyński"

@drdpr

05.02.2020 15:48

@malcolm, Zamachu stanu to dokonują wszyscy ci co latają wywoływać afery do Unii Europejskiej. Już kiedyś w historii Polski była taka grupa niezadowolonych, biegających się żalić do państw sąsiednich. Jak to się skończyło nie trzeba przypominać.

@malcolm

05.02.2020 23:11

@drdpr, Kidawa – stan umysłu.

@benethor

05.02.2020 14:15

@malcolm, a ja właśnie dlatego w najbliższych wyborach z czystym sumieniem zagłosuje na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę. Ma w dupie niedoinformowanych krzykaczy, pozwala realizować mandat ludziom, którzy wiedzą co chcą zrobić i dlaczego. Co uzna za właściwe to puści, co uzna za złe to zablokuje, wedle własnej świadomości