Barbara Nowacka przeciwko uczestnictwu dzieci w lekcjach religii.

Data: 14.09.2020 07:28

Autor: Borok

m.pch24.pl

Barbara Nowak z Koalicji Obywatelskiej protestuje przeciwko uczestnictwu dzieci w lekcjach religii. Jej zdaniem w szkołach publicznych dochodzi do „przymuszania” dzieci do nauki katechezy, dlatego napisała w tej sprawie list do ministra edukacji narodowej. Jej zdaniem dochodzi również do łamania praw ucznia.

Polityk znana z antyklerykalnych wypowiedzi wielokrotnie publicznie okazywała swój sprzeciw wobec możliwości korzystania przez dzieci w szkołach z lekcji religii. Walka z edukacją katechetyczną w publicznych szkołach stała się jednym z jej głównych tematów politycznych, którym się zajmuje. Teraz po raz kolejny wyraziła oburzenie ze względu na to, że w szkołach prowadzone są lekcje religii. Jej zdaniem dochodzi nawet do „przymuszania” dzieci do uczestniczenia w katechezach.

#bekazlewactwa #religia

W sumie można było się spodziewać, że lewactwo po wymuszeniu zmian w edukacji polegających na wprowadzaniu kolejnych zboczeń do szkół, w następnym kroku zacznie zwalczać to co im niewygodne…

@Homodoctus

14.09.2020 08:50

@Borok,

@Ijon_Tichy

14.09.2020 07:32

@Borok, I oczywiście jest za obowiązkową pedofilią WHO oraz praniem mózgu przez dziwadła z ideologii LGBTPedo. Precz z marksizmem!

@Borok

14.09.2020 07:34

@Ijon_Tichy, absolutnie. Ona jest oświecona, jak cała lewica, oni jedni poznali prawdę i chcą ja głosić niewinnym…

Cytując Dobromira Sosnierza:

Skoro lewica tak bardzo chce wychowywać dzieci, to niech zacznie robić swoje, zamiast wyskrobywac…