Data: 08.08.2019 14:42

Autor: MrHardy

Williams wprowadzi kolejne poprawki

Claire Williams powiedziała na łamach Auto Motor und Sport, że zespół F1, którego barw bronią George Russell i Robert Kubica wprowadzi kolejne poprawki do samochodu.

Sezon 2019 nie jest najlepszy dla brytyjskiej ekipy, ale GP Węgier dało pewną nadzieję po tym, gdy wprowadzone aktualizacje pozwoliły Georgowi Russellowi wywalczyć szesnaste miejsce w kwalifikacjach. Podczas GP Niemiec Robert Kubica zdołał wywalczyć punkt, ale po złożeniu odwołania przez Alfę Romeo, nie jest pewne, czy Polak utrzyma dziesiąte miejsce.

– To dla nas brutalny sezon, więc chętnie przyjęlibyśmy jakąkolwiek nagrodę, ale Alfa Romeo złożyła odwołanie, więc musimy poczekać i zobaczymy, co się wydarzy – mówiła Williams.

– Kolejne aktualizacje auta zostały jednak zatwierdzone przez dział rozwoju i wszystko zależy od tego, jak szybko będziemy mogli wyprodukować nowe podzespoły – dodała odnosząc się do planowanych poprawek.

Najbliższy weekend wyścigowy w F1 jest zaplanowany na przełom sierpnia i września. Kierowcy zmierzą się z torem Spa-Francorchamps.

https://pl.motorsport.com/f1/news/williams-wprowadzi-kolejne-poprawki/4510162/

#f1 #formula1

Brak komentarzy