HR 6666, czyli przymusowy test, przymusowe leczenie, przymusowa szczepionka

Data: 13.05.2020 01:32

Autor: ziemianin

congress.gov

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #usa #szczepionki #koronawirus #

"HR 6666 to ustawa TRACE (Testing, Reaching and Contacting Every), mająca na celu pozbawienie Amerykanów ich praw przez wymuszone testy na COVID-19.

HR 6666 przyznaje CDC (Centrum Kontroli Chorób) 100 miliardów dolarów na utworzenie lokalnej mobilnej jednostki zdrowia w każdej społeczności w celu przeprowadzenia diagnostycznego programu testowego COVID-19"

HR 6666, czyli przymusowy test, przymusowe leczenie, przymusowa szczepionka

Kongres USA pracuje nad ustawą, terroryzującą ludzi do szczepienia na covid-19:

"Upoważnienie Sekretarza Zdrowia i Opieki Społecznej do przyznawania dotacji uprawnionym podmiotom do przeprowadzania testów diagnostycznych w kierunku COVID-19 oraz powiązanych działań, takich jak śledzenie kontaktów, za pośrednictwem mobilnych jednostek medycznych oraz, w razie potrzeby, w rezydencjach osób i do innych celów"

Ustawa jest tak pomyślana, że nie wymusza obowiązkowych szczepień, jednak kiedy będzie na przykład donos sąsiada lub kichniesz w sklepie, zakaszlesz w miejscu publicznym lub będziesz mieć oznaki grypy, to policja medyczna zapuka do twoich drzwi i zmusi cię do zrobienia testu na covid-19.

Testy są makabrycznie niedokładne, bo nie wiadomo co wykrywają. Możesz być super zdrowy, a one wykryją covid. Wtedy następuje przymusowa kwarantanna, przymusowe leczenie i przymusowa szczepionka.

Takie zasady, takie prawo chcą wdrożyć w każdym państwie świata. W USA, w Polsce, w Niemczech itd.

Brak komentarzy