Data: 21.07.2019 13:28

Autor: bananaplug

Nie popieram aktów agresji, w tym politycznej

ALE

Mam absolutnie w nosie przejawy agresji wobec ruchu LBGT, wręcz przyklaskuje temu. Cała ta grupa, która ma kontakty z anarchistami, w tym ANTIFY, nie gra w tą samą grę co reszta społeczeństwa. Ma ją absolutnie w poważaniu, wręcz postuluje zniesienie jakichkolwiek norm społecznych. Gdy oni szkalują, atakują, w tym fizycznie ruchy z nimi niezgadzające się, to twierdzą że mają do tego mandat, bo przecież oni są nazistami/faszystami i ich wolno bić (punch a nazi), cenzurować (mowa nienawiści) czy po prostu niszczyć opinie i życie na forum publicznym.

I jasne, można unosić się dumą, trzymać się zasad i tak dalej. Ale ja już jestem tym zmęczony. Pochód kryptokomunistów przez instytucje i trzymanie przez nich dyskursu społecznego kończy się tak, że nie mam ani grosza sympatii ani szacunku. Sam cegły nie podniosę, ale nie będę płakać. Sami sobie na to zapracowali. Jeśli oni chcą zniszczyć kulturę i społeczeństwo, to czemu kultura i społeczeństwo ma ich tolerować?

#lgbt #polityka

@zakowskijan72

21.07.2019 14:30

@drewniany, czego oczekiwałbyś za wznoszenie okrzyków? Do łagru na pięć lat? To zdaje się były uznane metody walki z nieprawomyślnością stosowane za złotych czasów ZSRR. Z takich wzorców chcesz czerpać?

@drewniany

21.07.2019 14:35

@zakowskijan72, Bardziej liczyłbym na wysokie mandaty w przypadku powtarzania tego typu wybryków mimo wielokrotnych upomnień i spisywania.

Nie chodzi mi o zwykłe okrzyki, tylko o wyzwiska, jawne prowokowanie i stosowanie przemocy. To się tyczy obydwu stron.

Żeby nie było tak że, grupka jeździ po całej Polsce i robi bydło udając że, jest ich dużo.

@bananaplug

21.07.2019 14:39

@zakowskijan72,

Przedsiębranie jedynie takich kroków, które są dozwolone prawem

To nie działa jeśli twój przeciwnik stanowi prawo. A tak jest na przykład w Warszawie, pod wodzą Trzaskowskiego. I żeby skały srały to LGBT zawsze będzie tam po właściwej stronie

@zakowskijan72

21.07.2019 14:39

Bardziej liczyłbym na wysokie mandaty w przypadku powtarzania tego typu wybryków

@drewniany, o! I tutaj już do czegośc dochodzimy. Mianowicie do tego, że aby mandaty były wysokie, bo wybryki się powtarzają, to te wybryki należy zgłaszać. Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka, jak mawia stare ludowe przysłowie. Jak pisałem wyżej – ten wariant działania nie daje ulgi poprzez natychmiastowe rozładowanie emocji, ale jest skuteczny w długim okresie.

@bananaplug: Trzaskowski na szczęście nie ma władzy sądowniczej.

@bananaplug

21.07.2019 14:41

@zakowskijan72,

Trzaskowski na szczęście nie ma władzy sądowniczej.

No to szybkie pytanie : Czy Rafalala siedzi za atak na dziecko? Czy robi imprezy?

@zakowskijan72

21.07.2019 14:51

@bananaplug, sądzę, że doskonale znasz odpowiedź na to pytanie, więc podaj proszę link do materiałów. Ja ze swej strony znalazłem takie nagłówki:

Rafalala zatrzymany. Sprawą napaści na dziecko zajmuje się prokuratura: https://www.tvp.info/36834305/rafalala-zatrzymany-sprawa-napasci-na-dziecko-zajmuje-sie-prokuratura

Rafalala przeprasza za atak na dziecko. Policja bada sprawę: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23277424,rafalala-przeprasza-za-atak-na-dziecko-policja-bada-sprawe.html

Rafalala atakuje dziecko, a „OMZRiK” zapowiada walkę z komentarzami: https://sejmlog.pl/rafalala-atakuje-dziecko-a-omzrik-zapowiada-walke-z-komentarzami/

Rafalalę będzie ścigać policja? Minister polecił zająć się sprawą transseksualisty: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-atak-rafalali-na-nastolatke-policja-dotarla-do-dziewczyny/wv1t61d

Skandaliczne zachowanie Rafalali. Zaatakowała nastolatkę i oblała kawą. "Co cię kur*a śmieszy?". Sprawą zajmuje się policja: http://www.plotek.pl/plotek/7,78649,23275791,skandaliczne-zachowanie-transseksualnej-rafalali-zaatakowala.html

Popatrz, jaki jest wydźwięk tych nagłówków. Wszystkie POTĘPIAJĄ zachowanie dewianta. A ten zareagował tak, jak zwykle reagują sprowokowani przez LGBTP "prawacy". Czyli na "potencjalną" agresję słowną (nie wiemy, co mówiły dziewczynki) zareagował niewielką, ale jednak agresją fizyczną. I w tym starciu przegrywa na wszystkich frontach. Choćby, jak raczyłeś się wyrazić "skały srały", Rafalala do końca swoich marnych dni będzie nosił piętno agresora atakującego dzieci.

Dlatego dziękuję Ci za ten przykład, który udowadnia postawioną przeze mnie tezę – reagując fizycznie na ataki werbalne przegrywa się. Zaś wszelkie naruszenia porządku innego typu należy zgłaszać. Tylko tyle i aż tyle.

Howgh, powiedziałem.

@arti

21.07.2019 19:25

@zakowskijan72, możesz mi zdefiniować "standardy cywilizowanych ludzi" ?

@zakowskijan72

21.07.2019 19:31

możesz mi zdefiniować "standardy cywilizowanych ludzi" ?

@arti, po pierwsze to nie stawianie spacji przed znakiem zapytania ;) #grammarnazi

Po drugie to przestrzegania prawa i porządku.

Tylko tyle.

@Gruby

21.07.2019 13:58

@bananaplug, Przede wszystkim trzeba uświadamiać innych, że to grupa ideowa, która nosi się z takimi, a nie innymi zamiarami. Że kiedyś chcieli palca, a teraz pożarli już całą rękę. Jak plują , to nie możemy udawać, że pada deszcz. To idzie etapami tak jak na zachodzie. Najpierw piękne piosenki o wolności do miłości, potem tolerancja, następnie ustawy anydyskryminacyjne, dotowanie LGBTQ+, faworyzwoanie mniejszości, potem małżeństwa, adopcja dzieci, a nikt nie wie jaki jest tego koniec. Do czego to może doprowadzić?

@bananaplug

21.07.2019 14:09

@Gruby,

Że kiedyś chcieli palca, a teraz pożarli już całą rękę

Nie, oni zawsze chcieli tego samego. Popatrz na ikonografię tych ruchów – zawsze musi występować zaciśnięta pięść w jakiejś postacji – kalka z komunistycznych ruchów rewolucyjnych. Tylko sposób i grupa społeczna się zmienia

@raptor

21.07.2019 13:37

@bananaplug, i masz racje. Nie możemy tolerować promocji chorych dewiacji. Nie na dla nich miejsca w społeczeństwie które jak pokazują liczne przykłady podejmuje reakcję obronną

@zakowskijan72

21.07.2019 13:32

@bananaplug, używając bandyckich metod sam stajesz się bandytą. O to im właśnie chodzi.

@bananaplug

21.07.2019 13:35

@zakowskijan72, Po to cywilizacje doszły do systemów władzy, żeby nie trzeba było uciekać się do argumentu siły. Jeśli to odrzucasz albo korumpujesz, to zostaje tylko argument siły. A pióro jest silniejsze od miecza tylko w romantyźmie

@arti

21.07.2019 13:45

@zakowskijan72, powiedz to amerykańskim żołnierzom wyzwalającym Europę.

@zakowskijan72

21.07.2019 13:45

@bananaplug, są inne metody utrzymywania porządku, niekoniecznie bandyckie. Trudność ich zastosowania polega niestety na tym, że są długotrwałe, wymagają wysiłku, oraz nie umożliwiają w prosty sposób rozładowania negatywnych emocji (typu: typ mnie wkurwia, więc go walnę w ryj).

Działania szkodników z LGBTP mają polegać właśnie na wyzwalaniu tych ostatnich zachowań.

@arti: Również nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Użycie siły to nie bandytyzm, choć bandytyzm to użycie siły. Żołnierze alianccy nie mordowali cywilów, więc bandytami nie byli, w przeciwieństwie do znacznej części hitlerowców.

Pomimo ogromu zbrodni hitlerowskich przywódców alianci zdobyli się na cywilizowany proces w Norymberdze, zamiast emocjonalnie sprzedać im na miejscu kulę w potylicę.

Reasumując: gdy widzisz pajaca który z flagą LGBTP strzela sobie fotki na cmentarzu – zawiadom policję, zamiast przechodzić do rękoczynów.

@arti

21.07.2019 13:55

@zakowskijan72, chyba za bardzo spłycasz temat bo np . hasło " wasze dzieci będą takie same jak my " jest bandytyzmem, a nie ma tu użycia siły" , zaś @bananaplug odniósł się tu do starć z ludźmi , którzy szli w marszu, w kolumnie, byli do tego oznakowani, mieli ze sobą flagi i chorągwie, wykonywali rozkazy z centrali dowodzenia, nie wodze tam wielu cywilów.

A kto mówi rękoczynach sensem tego posta było tylko to ,że @bananaplug ich nie żałuje, ale masz rację co do tego, że dopóki to działa należy wykorzystywać instytucje państwowe, i też mam wrażenie , żę znacznie więcej można zrobić na tym polu.

@Gruby

21.07.2019 14:00

@zakowskijan72, Jak widzisz ONRowca bijącego się z LGBTQowcem to trafił swój na swego. Obaj mają popaprane we łbie.

@MemeNinja

21.07.2019 14:00

@zakowskijan72, No kurde trochę nie bardzo, Amerykanie często przy wyzwalaniu obozów rozwalali niemców, przez co też wielu nie zostało skazanych, bo świadkowie ich zbrodni zostali rozwaleni zanim coś powiedzieli.

@zakowskijan72

21.07.2019 14:01

hasło "wasze dzieci będą takie same jak my" jest bandytyzmem, a nie ma tu użycia siły

@arti, jeśli czujesz się obrażony przez to hasło to złóż pozew cywilny do sądu, przeciw ludziom lub organizacjom je głoszącym.

Jeśli na to hasło będziesz reagować agresją, to zatańczysz tak, jak Ci zagrali. Czyli doskonale odegrasz rolę agresywnego tępola z ciemnogrodu.

Tylko wtedy zwalczymy tę zarazę, jeśli będziemy trzymać standardy cywilizowanych ludzi.

@Gruby: Tak, masz rację. Tylko "niestety" ONR nie ma tak dobrego PRu jak LGBTP, więc w tym starciu zawsze zapunktuje LGBTP.

@bananaplug

21.07.2019 14:05

@zakowskijan72,

jeśli czujesz się obrażony przez to hasło to złóż pozew cywilny do sądu

Który jeśli w ogóle zadziała, to o kilka lat za późno

Jeśli na to hasło będziesz reagować agresją, to zatańczysz tak, jak Ci zagrali. Czyli doskonale odegrasz rolę agresywnego tępola z ciemnogrodu.

COKOLWIEK nie zrobisz po ich myśli będziesz zacofanym tępolem z ciemnogrodu/faszytą/cokolwiek. Należy mieć to w dupie, wręcz przejmować z dumą inwektywy. Przypominam wręcz jak oni bardzo są ckliwi na temat "przejmowania" symboli, bo dla nich symbole ideologiczne są prawie symbolami kultu religijnego.

Właśnie dlatego dzisiaj tak łatwo zarobić jest etykietę powiedzmy rasisty, za coś zupełnie normalnego. Należy wtedy dojść do wniosku że no cóż, najwyraźniej jestem rasistą, iść za ciosem i bratać się z resztą rasistów.

@zakowskijan72

21.07.2019 14:15

COKOLWIEK nie zrobisz po ich myśli będziesz zacofanym tępolem z ciemnogrodu/faszytą/cokolwiek.

@bananaplug, nie mówię o tym, jaką oni Ci przykleją etykietkę. Mówię o tym, jaki przekaz pójdzie do w miarę neutralnego społeczeństwa.

Problem polega na tym, że konserwatywna część społeczeństwa ma całe mnóstwo wartości, w które lewizna może bić. Wyszydzać tradycyjny model rodziny, robić sobie fotki z krzyżem w rozporku, dewastować sprayem kościoły, przerabiać wizerunek Najświętszego Sakramentu na tęczową waginę… Sami zaś nie posiadają żadnych wartości i tam wyszydzać nie ma czego, bo w sumie sami są jednym wielkim szyderstwem.

Przykład pierwszy z brzegu to wrzucanie przeróbek z Dmowskim, przedstawiających go jako homoseksualistę. Jak na to można odpowiedzieć? Przedstawić Biedronia jako szczęśliwego ojca i małżonka u boku uroczej żony? XD

Dlatego jedynym rozsądnym wyjściem jest bycie ponad to. Nie reagowanie na agresję werbalną, nie dawanie się sprowokować. Przedsiębranie jedynie takich kroków, które są dozwolone prawem, i jedynie wtedy, kiedy jest szansa na sukces (bo przegranie procesu zostanie od razu roztrąbione jako kolejny wielki sukces LGBTP).

To NIE JEST prosta walka, dlatego nie należy prowadzić jej prostackimi metodami.

@drewniany

21.07.2019 14:26

@zakowskijan72, I co takiemu zrobi bolicja? Słowne upomnienie, w najlepszym razie spisanie i niski mandat.