Prawie 70% Polaków sprzeciwia się przyznaniu homosiom takichpraw jak małżeństwom

Data: 08.03.2019 17:17

Autor: Immortal_Emperor

wpolityce.pl

Wyniki nowego sondażu IBRIS na zlecenie Instytutu Ordo Iuris mogą mocno zaskoczyć m.in. Rafała Trzaskowskiego i Pawła Rabieja. Okazuje się, że zdecydowana większość Polaków jest za ochroną tożsamości małżeństwa i przeciwko roszczeniom środowisk LGBT.

@Beowulf

09.03.2019 13:01

@eMKa

09.03.2019 13:05

@Beowulf, A tu się zgadzam w 100% bo w końcu nawet ja będę miał wyjebane i wszyscy w jakikolwiek sposób połączeni z lewicą i tymi chorymi ideami będą mieli srogo przejebane. A czasu mają coraz mniej.

@Beowulf

09.03.2019 13:14

@NakurwiamSalto

09.03.2019 15:54

@eMKa, 100 razy w tekście wyjaśniłeś do kogo ci blisko i kim nie jesteś, przeproś jeszcze że żyjesz na tej planecie i możesz mieć odmienne zdanie niż inżynierowie społeczni którzy skutecznie rozpierdolili instytucję rodziny jak nie wojną to uciskiem ekonomicznym, a teraz nowym homoseksualnym proletariatem (wszak walka klas ma trwać, tylko że teraz wrogami są białe konserwy).

No i co masz do kibuców czy spółdzielni? Zawsze mnie dziwi dlaczego lewactwo nie chce jednoczyć się oddolnie, tylko chce narzucać odgórnie swój model społeczny.

@arti

09.03.2019 16:01

@eMKa, wtedy musiał byś zaakceptować także związki heteroseksualistów, którzy np, będąc niespokrewnionymi cichli by dziedziczyć po sobie, albo wspólnie rozliczać się by uniknąć drugiego progu itd, a to dopiero początek, co z trójkatami, czworokatami itd… Zas co od informacji o stanie zdrowia to stare wyświechtane kłamstwo środowisk homoseksualnych, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, w każdym szpitalu podaje się osoby upoważnione i pleć czy cokolwiek innego nie ma zadnego znaczenia, zaś jesli zdarzył by się nagły nieszczęśliwy wypadek, wystarczyło wcześniej napisać upoważnieni na kartce z podaniem danych dowodów osobistych, nie trzeba wtedy żadnego notariusza. Rozumiem, ze jesteś miękka klucha i nie możesz znieść świata,m który nie jest różowy i pozbiawiony odpowiedzialności i wszelkich konsekwencji, ale wierz mi twój pomysł miał by wyłącznie fatalne skutki

@eMKa

09.03.2019 17:27

@arti opisałeś to jaki według Ciebie jestem i jakie mam podejście do świata po tych kilku postach, które tu napisałem…? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nigdy więcej tego nie próbuj bo się pogubisz albo… Nie no, cholera.. Bardziej nie idzie. U Ciebie to poszło nawet zrozumienie urojonej w głowie wizji mojej osoby… Bo napisałeś, że rozumiesz, że taki jestem XD

Zrozumiałeś nawet to jak rzekomo (bo według Ciebie) widzę świat i czego nie mogę znieść… o chuj…

Jakakolwiek dalsza wymiana zdań nie ma sensu.

@NakurwiamSalto …a z Twojego bełkotu w ogóle ciężko coś sensownego wyciągnąć żeby się odnieść 乁(ツ)

@Beowulf, Ty jesteś od nich? Znaczy… Z tej samej bojówki politycznej czy jak to w ogóle nazwać? Czy tylko te same poglądy? Pytam bo widzę podejście do sprawy tak samo radykalne bym powiedział. No ale Ty to logicznie argumentujesz. I można zgodzić się lub nie – cały czas zachowując sens i logikę.

I nie wiem czy to trole czy psychoprawica jakaś? XD

@Beowulf

09.03.2019 17:41

@arti

09.03.2019 17:47

@eMKa, ale to co napisałem to prawda, nie masz się na co obrażać, zastanów się tak uczciwie przed samym sobą skąd się bierze twój pogląd, chcesz wszystkim robić dobrze, chciałbyś świata miłości, pokoju, ciepła, przyjaźni, gdzie wszystkim jest miło, takiego różowego właśnie, a tak się nie da i jakiekolwiek przesuwanie granicy w tym kierunku powoduje, że zamiast swiat różowego wychodzi czerwony

@eMKa

09.03.2019 18:49

@arti, nie prawda, nie chciałbym takiego świata to raz. Dwa taka wizja jest niemożliwa do spełnienia bo przede wszystkim ludzie swojej natury nie oszukają. Nie dalibyśmy rady tak żyć. To fajnie wygląda na filmach czy w bajkach.

Teraz zburzę Twoją wizje mojej osoby, która nie wiem skąd Ci się wzięła. Jestem osobą, którą wielu oceniło by wprost jako rasista, ksenofob, a do tego mam bardzo konserwatywne podejście do wartości rodzinnych i tradycji naszego kraju z racji wychowania. Teraz widzisz jakie pudło ustrzeliłeś? Całą reszta mojego podejścia jest stąd, że się człowiek jednak czegoś w życiu uczy. Obserwuje, czyta, ogląda i wyciąga wnioski. Żeby mieć swoje zdanie.

Różnica jest taka, że w przeciwieństwie do Ciebie ja dopuszczam możliwość dyskusji z osobą z drugiej strony barykady jeśli ma do powiedzenia coś sensownego. I jeśli można wyciągnąć z tego pod pewnymi warunkami wzajemną korzyść to słucham propozycji albo sam z taką wyjdę – bo dlaczego nie? Skoro wiem co według mnie mogłoby zadziałać.

Przecież oczywiste jest to, że umowy zostają zerwane gdy warunki zostaną naruszone. A ewentualną umowę pasującą obu stronom można skonstruować tylko jeśli zostanie nawiązany dialog ku temu. A coś i tak trzeba będzie zrobić w jedną albo w drugą stronę.

Dialogu z mojej strony by nie było np. z radykalnymi islamistami czy psycholami pokroju tego Rafalali czy jak mu tam. Ale to są chorzy ludzie do utylizacji bądź zamknięcia w zakładzie na leczenie.. 乁(ツ)

Żyje na tym świecie już prawie 30 lat i poznałem przez ten czas osoby homoseksualne z którymi można i byłoby warto przedyskutować ewentualności w zmianach w prawie jeśli tego oczekują i poprą konkretami – jak bardzo i dlaczego tego potrzebują. Bo jesteśmy przede wszystkim ludźmi.

Tylko, że jakoś publicznie tacy się nie wypowiadają i nie wiem czemu. Tego nie rozumiem w ogóle.. Drą pyska dziwadła za nich, a ci nic… ( ͠° ͟ʖ ͡°)

@Beowulf, a.. No więc i tak dobrze wyczułem (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Bo z mojej strony – chociaż zdanie mamy troszkę inne – to podejście zdecydowanie tak samo wygląda. Dokładnie tak samo ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i cyk, będzie ktoś do ciekawych dyskusji… (✌ ゚ ∀ ゚)☞

@arti

09.03.2019 23:38

@eMKa, wybacz, nie troluję cie, ale rasista i ksenofob, który "się uczy o życiu" bo " wszyscy jesteśmy ludźmi "to właśnie typowy lewak, rasizm czy ksenofobia nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem, bo konserwatyzm to pogląd, że najwyższą z pośród cywilizacji jest cywilizacja łacińska z jej fundamentem wywodzącym się z greckiej filozofii, rzymskiego prawa i chrześcijańskiej etyki , i należy za wszelką cenę jej bronić przed naporem dziczy ze wszystkimi tego konsekwencjami. rasizm oraz antyrasizm, nienawisc do homoseksualistów oraz miłosć do nich to typowe schizofreniczne cechy lewicy, która jest trochę jak śmietnik, w którym co jakiś czas wybucha petrada, a wszystko dlatego, że lewica cierpi z powodu lęków typowo: najpierw boi się np.: murzynów i promuje rasizm – nazizm, potem jednak zastanawia się czy kogoś nie skrzywdził bo sam boi się sam być skrzywdzony i zostaje antyrasistą. – tzw nowa lewica, w końcu mu odpierdala bo to nie rozwiazuje jego problemu lękowego więc jak każdy lekowy człowiek przedstawiciel lewicy chce miec nad wszystkim kontrolę i zaczyna wprowadzać faszyzm z jego najważniejszą cechą państwa totalitarnego. Konserwatywne podejście to takie, ze nie to ma znaczenie co kto chce i z czym mu się będzie dobrze żyło, tylko to co ma uzasadnienie w oparciu o fundamnety cywilizacji łacińskiej. Więc sprawa jest prosta małżeństwo z przywilejami należy się tylko ludziom zdolnym do płodzenia dzieci i nikomu innemu. Gdyby homoseksualisci założyli jakiekolwiek panstwo znikneło by po pierwszym pokoleniu. Nie ma na wet o czym dyskutować. A dlaczego ci tzw wg ciebie "normalni" homo nie dra ryja o przywileje – bo im do niczego nie śsą one potrzebne oni są rzeczywiscie "normalni" homo wiec nie będa udawać, ze są wstanie funkcjonowac w stałym związku, tylko mają rocznie srednio 11 paartnerów, myślisz, że to pryzpadek , że homoseksualni meżczyzni sa w zasadzie rezerwuarem wirusa HIV (przynajmniej,nije w naszym kraju , w rosji jeszcze naarkomani) , myślisz , ze HIV z deszczem spada, gdyby żyli w stałych zwiazkach nigdy nie byli by w tak duzym odsetku zarażeni, ale to nie mozliwe, bop w naturze meżczyzny jest to, że jesli moze to bedzie chcial uprawiac seks , z kobietą to nie takie proste, bo one tak łatwo się nie godzą, ale gdyu spotka sie dwóch mezczyzn, będą to robić niesutannie i co chwila zmieniać partnerów. WIec ci co nie sa zaangażowani politycznie w dupie maja jakieś tam zwiazki.

@eMKa

10.03.2019 08:32

@arti, Nie trolujesz? Czyli Ty tak na poważnie? Ale masz chłopie bałagan w głowie ładny.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uuuuu…

@arti

08.03.2019 21:55

@Albatros

08.03.2019 18:51

@Immortal_Emperor, Ja chcę takie prawa, ponieważ:

a) Ja i x (partner) nie możemy wziąść kredytu hipotecznego, lub innego kredytu

b) W szpitalu dla x jestem osobą obcą, więc się nie dowiem o stanie zdrowia

c) Nie dziedziczę po nim jako partner

Można b,c zrobić u notariusza, ale to kupa czasu i pieniędzy idzie na to, a tak idę do USC składamy jakiś wniosek, albo jest cywilny z inną formułką i jakaś symboliczna obrączka. Branża gastro i hotelarska na dodatkowych ślubach LGBT by w chuj zyskała.

@arti

08.03.2019 21:55

@Albatros, i słusznie, bo nie zasługujesz

@Albatros

08.03.2019 22:14

@arti, zasługuje

@Albatros

08.03.2019 22:18

@arti, Podaj argument

@arti

08.03.2019 22:31

@Albatros, nie wnosisz niczego co zasługiwało by na takie przywileje w porównaniu z ludźmi, którzy je posiadają. nikt też nie łamie twoich praw, bo heteroseksualni mężczyźni mają dokładnie ten sam problem co homoseksualni też nie mogą usankcjonować swojego związku prawnie.

@Beowulf

09.03.2019 06:04

@NakurwiamSalto

09.03.2019 10:03

@Albatros, Budujcie homoseksualne kibuce, tam się ruchajcie i wspomagajcie. Dlaczego lewactwo nie potrafi oddolnie czegoś zbudować tylko liczy zawsze na inicjatywę inżynierów społecznych?

Jesteś demokratą czy nie? 70% Polaków jest przeciwna.

@eMKa

09.03.2019 10:35

@Beowulf, @arti, @Albatros małżeństwo to małżeństwo, związek kobiety i mężczyzny. Tak było, jest i ma być. ALE! Ustanowienie związku partnerskiego na podobnie określonych zasadach było by fair.

Bądźmy ludźmi. Jak nienawidzę pedałów, tych dziwadeł poprzebieranych i drących japy spod szyldu LGBTQWERTY tak wiem, że są na tym świecie HOMOSEKSUALIŚCI z dystansem do siebie, ogarnięci, którym daleko do tych, których wizerunek media lansują. Wiem, że są tacy co są przede wszystkim normalni.

Jak najbardziej jestem skłonny iść… Nie na rękę – bo wiadomo, dasz jedną to drugą się zachce ( ͡~ ͜ʖ ͡°) – ale na ugodę i porozumienie.

Ode mnie warunkiem porozumienia byłoby jasne określenie swojego stanowiska przez każdego ogarniętego homoseksualistę względem ich obrzydliwych "braci" i organizacji. Odcięcia się i publicznego potępiania ich działań aż do skutku i uciszenia ich bądź zamknięcia w zakładach psychiatrycznych.

@NakurwiamSalto "Budujcie homoseksualne kibuce, tam się ruchajcie i wspomagajcie."

Daleko mi do lewaka i gardzę nimi. W równym stopniu jak takimi ćwierć mózgami jak ty. Wykurwiaj tym saltem bo nic sensownego i tak podejrzewam nie masz na poparcie swojego – pożal się Boże – zdania.

@Beowulf

09.03.2019 12:44

@eMKa

09.03.2019 12:55

@Beowulf, Pisałem to zdecydowanie. Jasne, obawy są niebezpodstawne ale po sensownej dyskusji obu stron mogła by wyjść sytuacja win-win.

Na razie nie ma dialogu. Po dupie dostają Ci NORMALNI siedzący cicho. Więc albo milczą bo tego wcale nie oczekują tylko jak zwykle LGBTQWERTY wypowiada się jako za całość. Albo to pizdy zwykłe nie potrafiące nawet zacząć walczyć o swoje i odezwać się kiedy jest czas i ludziom pokazać na czym polega różnica pomiędzy homoseksualistą, a pedałem.