Libertarianizm – ideologia amerykańskich Żydów dla reszty świata

Data: 29.08.2020 16:13

Autor: KonfederataRN

nacjonalista.pl

Libertarianizm jest ideologią amerykańskich Żydów dla reszty świata. Można w niej znaleźć pewne elementy mesjanistyczne – oczekiwanie na kogoś, kto w końcu zlikwiduje socjalizm i zaprowadzi czysto kapitalistyczny porządek. Niemniej w swej fundamentalnej warstwie jest to ideologia ateistyczna. Pobożni Żydzi co prawda czekają na swojego zbawcę, który odtworzy królestwo Izraela na ziemi, niemniej w omawianym nurcie przeważają oczekiwania doczesne.

#bekazlewactwa #bekazlibetarian #bekazpodludzi #polityka #zydostwo

Ekspert zdradza kulisy "pandemii" – śmiertelność z powodu Covid taka sama jak w wypadku grypy

Data: 26.08.2020 08:18

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Na łamach dwutygodnika „Najwyższy Czas" (pisma stojącego na zdecydowanie wyższym poziomie niż portal o tej samej nazwie) czytelnicy mieli okazje zapoznać się z ukazującym kulisy fałszywej pandemii artykułem dr fizyki Mariusza Błochowiaka, który pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Moguncji oraz instytucie badawczym SINTEF w Oslo.

#covid19 #covid1984 #NWO #zydostwo #bekazlewactwa

ŻYDOWSKIE KOMUNISTYCZNE ZBRODNIE NA NARODZIE POLSKIM

Data: 22.08.2020 07:53

Autor: KonfederataRN

aleszuma.neon24.pl

„Polska była w ciąży z Izraelem” – tak zaczyna się rozmowa Roberta Mazurka z Szewachem Weissem. I choć połowa pierwszego Knesetu mówiła po polsku, polsko-żydowskie relacje nie należą do najłatwiejszych.

– Część Żydów po wojnie z ofiar zamieniła się w katów w UB. To niesłychanie gorzka historia i tak łatwo tu, w wywiadzie nie da się jej opowiedzieć – przekonuje były ambasador Izraela w Polsce, były przewodniczący Knesetu, profesor nauk politycznych. Dalej: „I wtedy się miarkuję, staram się być obiektywny – kontynuuje Szewach Weiss. – Ale zaraz potem włączam telewizor i oglądam film dokumentalny o wojnie i przypominam sobie, jaką tragedią była ona dla Polaków. A później czytam nazwiska żydowskich sędziów, prokuratorów czy ubeków, którzy mordowali Polaków w czasach stalinowskich. Myślę wówczas: „Czy ja mam prawo krytykować Polaków?” – dodaje

#zydostwo #historia #michnik

Data: 12.03.2020 08:27

Autor: drdpr

Wczoraj wrzuciłem zrzut ekranu z danymi na temat koronawirusa i pojawił się tam teren okupowanej Palestyny https://www.lurker.pl/p/vrQClZ4ui. Zadałem pytanie kiedy podniesie się aj waj. Otóż już wczoraj popołudniu ta pozycja nagle znikła ze strony 乁(ツ)ㄏ. Przypadek?

#zydostwo #wolnapalestyna