Data: 16.02.2020 22:48

Autor: LadacznicoOdporny

Lurki, sprawa jest złożona (albo prosta, a ja jako jedyny nie ogarniam ;)).

Jestem już że swoją kobietą ponad 5 lat. Nie zanosi się na żadne zmiany. Fajnie byłoby móc nas oficjalnie nazwać mężem i żoną.

No i tu mam dylemat. Jak to zrobić aby nie ryzykować wpadnięcia we wnyki zjebanego polskiego prawa gdyby jednak nam nie wyszło?

Co mi doradzicie?

#pytaniedolurkow #zwiazki #jakzyc

Data: 12.02.2020 23:50

Autor: raptor

Wołam @arti – odnośnie wczorajszej ożywionej dyskusji łap tu wykład o genetycznych źródłach zmian społecznych takich jak kobiety nie nadające się na żonę, ludzie nie pragnący dzieci czy upadek preferencji wewnątrz grupowych.

Świetny gość i prawdziwy naukowiec który to zbadał ilościowo.

#kobiety #mezczyzna #zwiazki #feminizm #mgtow

https://www.youtube.com/watch?v=kAEgxYE-qhU&list=PLqXUBhlAdvYmfyEN76eOdjTPryUFKHTnE&index=24&t=0s&app=desktop

Data: 11.02.2020 22:12

Autor: arti

@false_nine, @raptor, @LadacznicoOdporny, @drewniany, @xeerxees, @Ijon_Tichy w nawiązaniu do Waszej dyskusji, chcę powiedzieć, że dla mnie feminizm i te ruchy mgtow to nic innego jak objaw fobii spowodowanej spaczonym przez dzisiejsze media wizerunkiem kobiety, mężczyzny, związku, innych ludzi, co ma doprowadzić do zerwania więzi społecznych poprzez obniżenie zaufania do drugiego człowieka i w ostateczności do atomizacji społeczeństwa. W swoim życiu miałem okazję poznać trochę dziewczyn i to doświadczenie nauczyło mnie jednego – że to niezwykle zróżnicowane środowisko i stereotyp puszczalskiej cwanej laski można przypasować części ale dla wielu innych będzie krzywdzący.

Ale to tylko moje doświadczenie, więc zawsze może być obarczone pewnym błędem ,może po prostu miałem szczęście że tak trafiałem, może obracam się w zbyt dobrym środowisku żeby dotknąć patologii toczącej życie większości. Spróbujmy w takim razie jakoś to zobiektywizować. Stanie się to możliwe jeśli wierność/rozwiązłość rozpatrzymy jako cechę biologiczną tak jak wzrost, siłę, urodę, inteligencję itd… Są to wszystko pewne cechy które naturalnie występują w populacji. Skoro więc są naturalne obowiązkowo muszą przyjmować formę rozkładu normalnego jak na miniaturce. Z tego wynika, że na każdego karła musi przypadać osobnik niezwykle wysoki, najwięcej zaś będzie średniaków. Podobnie z interesująca nas cechą jeśli jesteście w stanie wyobrazić sobie „najgorszą kurwę” to na jej miejsce musi istnieć także osoba święta a najwięcej będzie pośrednich. Co to oznacza. Nic więcej tylko to, że jakaś część kobiet nie zdradzi choćby je przyżegali, jakaś cześć zdradzi jedynie w ekstremalnej sytuacji, część z reguły nie zdradzi choć w pewnych warunkach może im się to zdarzyć, a część zdradza dla sportu. Tu podzieliłem na 4 grupy ale im bardziej to uściślicie to uzyskacie jeszcze dokładniejszy obraz rzeczywistości. Co ważne każda z grup nie jest tak samo liczna, dwie najbardziej skrajne ćwiartki są nieliczne, zaś dwie środkowe najbardziej liczne tworząc pewien trzon. Przyprzyjmy się teraz innej cesze. Zdolności do dokonania zabójstwa. Jeśli to cecha naturalna również spełni założenie rozkładu normalnego w związku z tym również będziemy mieli ludzi, którzy nie zabiją choćby nie wiem co, takich, którzy dopuścili by się zbrodni ale jedynie w jakichś ekstremalnych warunkach np. gdy ktoś im przyłoży pistolet do głowy, część była by gotowa zabić pod pewnymi warunkami, a część nie miała by z tym najmniejszych problemów i zrobiła by to nawet najniższych pobudek. Zapytacie co to ma do rzeczy. Moim zdaniem ma, bo jakoś nie słyszałem aby z tego powodu ktoś rezygnował z wyżynach aspektów życia tylko dlatego, że istnieje takie ryzyko, nikt się na to nie obraża i nie zamyka do końca życia we własnym domu, nie okopuje i nie zakłada pancernych okiennic nie tworzy jakichś ruchów ideologicznych ludzi żyjących w bunkrach itd. Każdy z nas stara się zabezpieczyć przed tym w miarę możliwości ale nie do stopnia uniemożliwiającego normalne funkcjonowanie. Podobnie jest z kobietami, wiadomo, że istnieje pewne ryzyko więc trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby je zminimalizować, ale nie należy się okopywać w ruchach feministycznych i mgtow bo to po prostu nie ma sensu.

PS. Na pewno do wielu z was dotarła taka pogłoska, że wg badań około 15 % mezczyzn wychowuje nie swoje dzieci. Nie znajdę teraz linka ale weryfikowano to przekonanie i okazało się, że ta liczba w zależnosci od kraju wacha się od bodajże 0,3 % do kilku % (dokładnie nie pamiętam ale były niskie), z tego co pamiętam wyższe procenty były przypisane krajom afrykańskim.

#kobiety #mezczyzna #zwiazki #feminizm #mgtow #malarstwo

Data: 16.01.2020 13:35

Autor: FiligranowyGucio

E-psycholog "Wytchnienie" mgr Sandra Rembacz_FB

https://www.facebook.com/e.psycholog.wytchnienie/

"Jeśli potrafimy sami sobie radzić w życiu, wówczas w naszym związku zajmujemy niezależną i równą pozycję. Nie oczekujemy aby ktoś inny kształtował nasze poczucie własnej wartości, uszczęśliwiał nas albo zapełniał pustkę w życiu, które bez niego traci jakiekolwiek znaczenie.”

Źródło: Nathaniel Branden „Odpowiedzialność”, Łódź 1999

Nathaniel Branden, właśc. Nathan Blumenthal (ur. 9 kwietnia 1930 w Brampton w Kanadzie, zm. 3 grudnia 2014 w Los Angeles) – psychoterapeuta i pisarz, najbardziej znany z prac poświęconych poczuciu własnej wartości. Będąc współpracownikiem i partnerem Ayn Rand, Branden miał znaczący udział w propagowaniu filozofii Rand znanej jako obiektywizm.wiki

#psychologia #ludzie #ksiazki #zwiazki #fb

Data: 24.12.2019 02:33

Autor: Monte

Daje tutaj, macie wszystko w jednym, nie czytajcie tego przy jedzeniu.

– Miłość gejowska jest taka piękna…

– Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania5, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku. Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami7 za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.

Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego9, opryszczki i raka.27 Około 10 procent homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się). Wydział Zdrowia w San Francisco przyjął „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80 procent to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 5 procent osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.10

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco.10

Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów.11 Badanie z 1982 roku „sugeruje, że mogło dojść do przeniesienia choroby z grupy homoseksualistów do ogólnej populacji”.12

#redpill #lgbt #zwiazki

Data: 23.12.2019 20:11

Autor: arti

Brawo @lisq już dawno żaden wątek nie wywołał takiej dyskusji. Dla mnie obie strony mają po trochę racji. Mam trochę własnego doświadczenia z róznych środowisk i wiem, że to przekonanie o bezwględnych kobietach bez skrupułow jest prawdziwe ale na moje oko dotyczy jakichś 20-30 % max, poznałem w swoim życiu wiele dziewczyn i powiem szczerze nie znam bardziej zróżnicowanej grupy, widziałem postawy od najbardziej kurewskich do wręcz "świętych za życia", było tez sporo form pośrednich, jednym słowem całe spektrum. Tak więc głowa do góry lurki dziewczyny poprostu się szuka co z reguły trwa, ale jest to wykonalne bo wbrew pozorom dobrego materiału na żonę też nie brakuje.

#kobiety #zwiazki #stereotypy

Data: 23.12.2019 01:33

Autor: LadacznicoOdporny

Taki tam wycinek z jednej publikacji naukowej.

"Istotny jest również wpływ stanu cywilnego. Kobiety i mężczyźni stanu wolnego wykazująznacznie niższe ryzyko nadwagi i otyłości niż ich rówieśnicy pozostający w związku małżeńskim. Ponadto kobiety rozwiedzione mają aż o 70% niższe ryzyko nadwagi i otyłości niż kobiety zamężne."

Czyli to jednak nie ściema z tym tyciem kobitek po ślubie :(

#zwiazki #statystyka #nauka

Data: 05.10.2019 16:18

Autor: bananaplugs

Moje największe #guiltypleasure to czytanie na vipok tagów #zwiazki albo #logikarozowychpaskow wysrywów i smutów które tam piszą. Dlaczego? Bo potem mogę iść do narzeczonej, i powiedzieć że dzisiaj mam ochotę na ravioli, które ciężko u nas zjeść – mrożone niespecjalnie widziałem a w knajpach też nie jest to popularne danie.

I wtedy mówi – okej będzie tylko idź do sklepu po to to i to. I robi. Bo taki mamy podział w domu – ja się zajmuje pracą i finansami, a ona domem i w przyszłości dziećmi. I nam to odpowiada.

#chwalesie #traditionallifestyle

Data: 30.09.2019 19:00

Autor: Alojz

Taka historia,trochę o seksie trochę o pieniądzach.

W roli głównej, przedsiębiorca Niemiec , matka trójki dzieci ,Polka.

Oboje poznali się przed dwoma laty, Polka dała sygnały że za pieniądze, może sobie wyobrazić coś więcej niż tylko spotkania,by podkreślić że swoją ofertę traktuje powaznie,wysłała Niemcowi dwuznaczne zdjęcia.

Niemiec podpisał umowę na pracę z Polke , jako… sprzątaczkę.Nie pytajcie mnie po co. Więc oboje mieli się spotykać, w celu uprawianiu seksu. Jako że seksu nie było za dużo, Niemiec wymówił umowę o pracę.

Tak na marginesie ,Polka dostała od niego, do użytku BMW X1. W ciągu paru miesięcy, nabiła mu 1200 euro mandatów.

Teraz najlepsze, sprawa trafiła do sądu : Niemiec, musi Polsce zapłacić dodatkowo, dwu miesięczną pensję, i napisać jej świadectwo pracy :)

#wszystkooniemczech

#zwiazki

#praca

Data: 26.09.2019 21:51

Autor: Alojz

Niemieccy naukowcy i ich koledzy z uniwersytetu w Liverpoolu, przeanalizowali ponad 5000 małżeństw w Niemczech. Doszli do ciekawego wniosku, jeżeli małżeństwo składa się z Niemca/Niemki i obcokrajowca, to ryzyko rozwodu wzrasta o 64% w porównaniu do małżeństwa dwojga Niemców.

Link

https://www.welt.de/politik/deutschland/article137596968/Warum-binationale-Ehen-viel-haeufiger-zerbrechen.html


#wszystkooniemczech


#malzenstwo #zwiazki

Data: 22.09.2019 11:17

Autor: ziemianin

#f1 #formula1 #zwiazki

Specyficzna zależność:

– Sebastian Vettel pokazał się pierwszy raz z obrączką we Francji i od tego czasu przegrał wszystkie sesje kwalifikacyjne z Leclerciem.

– Charles Leclerc zerwał ze swoją dziewczyną przed GP Belgii i od tego czasu zawsze wygrywa kwalifikacje.

Data: 16.09.2019 02:32

Autor: skurwodaktyl

Jakoś mam wrażenie, że tutaj siedzą bardziej cywilizowani ludzie niż u sąsiada.

Mam tęgą rozkmine, jak to ja. Od 3 lat jestem sam. Minęły już dokładnie 3 lata, odkąd rozstałem się z moją drugą partnerką. To był najdłuższy związek, bo trwał.. też trzy lata, ale to nie jest przedmiot rozkminy.

Ciekawi mnie wasze postrzeganie takiej osoby jak ja. Nie czuje parcia na relację, właściwie to uważam ją za problem. Moje doświadczenie i wiedza sprawiają, że nie patrzę na to wszystko jak inni vel odłączyłem się od Matrixu. Właściwie to nikt nie truje mi dupy oto, kiedy znajdę kogoś, czy w ogóle mam taki zamiar. Może poza przyjacielem. Gość jest mega ogarnięty w sprawach relacyjnych, pomagał wielu innym facetom i trochę przygód miał, nie mniej od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Czasami mam wrażenie, że jego suszenie głowy to taki skowyt psa, uwiązanego łańcuchem. Jakby chciał mi powiedzieć "weź chociaż Ty jeszcze, nie poddawaj się i podrywaj za nas dwoje, bo ja już nie mogę". Jednak są to moje hipotezy, podyktowane niby-śmieszkami-zaczepkami w w/w temacie.

Czy ja jestem dziwny?

#skurwodaktylrozkminia #pytania #zwiazki

Data: 27.08.2019 00:55

Autor: kat_wi

O kurwa. Dowiedziałem się przed chwilą, że ukrainiec od nas z roboty powiesił się. Przyjechał do pracy do Polski ze swoją dziewczyną, a ta puściła się z innym ukraińcem. Przyłapał ich i się chłopak załamał. Gość miał 22 lata.

(18+ ze względu na treść)

#zwiazki #zdrada #samobojstwo

Data: 17.08.2019 13:23

Autor: Dobrohoczy

https://www.youtube.com/watch?v=yZjnzAw1r1k&feature=share

Zwykły apel o wspieranie swoich mężczyzn (ojca, partnera), a mimo to ponad 100 osób dało łapkę w dół. Komu zależy na ukrywaniu prawdy o dyskryminacji mężczyzn?

#zwiazki #depresja

Data: 12.08.2019 00:35

Autor: Monte

Mam problem, jak dziewczyna z którą gadam i mi się podoba a po jakimś czasie wyśle mi link do jakiegos gówno posta na wykopie to znaczy, że czas kończyć te znajomość? Obrzydliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #somsiad

Rewolucja seksualna to wynalazek bolszewicki

Data: 09.08.2019 00:27

Autor: Macer

historia.org.pl

To, co obecnie dzieje sie na zachodzie w kwestii związków i seksualności jest kopią pomysłów bolszewików na zniszczenie rodziny jako burżuazyjnego przeżytku i ostoi własności prywatnej. Wszystko było: upowszechnienie rozwodów, aborcja na życzenie, przyzwolenie na prosrytucje i homoseksualizm. Skończyło się, a jakże, chorobami wenerycznymi i dramatycznym spadkiem rozrodczości. Próbowano tego w latach 20, zakończył to Stalin. Rewolucja seksualna to główna przyczyna kryzysu demograficznego wsrod bialych.

#zwiazki #lgbt #historia #komunizm

Data: 04.08.2019 22:52

Autor: to_on

Skoro już się przywitałem i czuję się anonimowo a ludzie tutaj wydają się jacyś milsi to rozpocznę rozmowę na płytki temat miłości, który męczy mnie od zakończenia 9 letniego związku, czyli od dwóch lat.

Czy są tu jakieś osoby, które są po rozstaniach z tak długich związków, które zaczęły się w latach młodzieńczych czyli np liceum?

Najgorsze jest to, że nie rozstaliśmy się dlatego, że przestaliśmy się kochać, tylko poprostu przez żal i kłótnie o blache rzeczy.

Ostatnio znów się widzieliśmy, znów było przytulanie, poważniejsze rozmowy a ja znów jestem emocjonalnie rozjebany..

#zwiazki

Data: 03.07.2019 11:57

Autor: bananaplug

Lurki nie polecam mieć kasy. Żona przepierdala w ciul floty na jogę z jakimś ulizanym instruktorkiem, dzieci mnie nie szanuja: jeden tylko gra w gry na konsoli, córka puszcza sie i jej jedyna aspiracje to być celebrytka. Człowiek chciałby mieć choć dobrego przyjaciela, ale jedyny bliski ziom to psychopata…

#zwiazki #pdk

Data: 27.06.2019 01:18

Autor: shadow

wspollokatorka przyprowadzila sobie kolege na noc. No i spoko. Ale budze sie w nocy, lać mi się chce. to ide do toalety. zamknieta. puk puk. cisza, chuj wracam. Dobra typ wyszedl ide lac. I tak se patrze, a tam na umywalce lezy obraczka tego goscia. No ładnie, ładnie..

#zwiazki

Data: 19.06.2019 09:28

Autor: Alojz

W Niemczech ciekawy wyroko: czy można żądać zwrotu prezentu ?

Rodzice dali córce i jej narzeczonemu 104 000 euro jako prezent, na zakup domu.Po dwóch latach związek się rozpadł i teraz rodzice żądają od byłego narzeczonego zwrotu połowy sumy,jaką dostali jako prezent.

Wyrok sądu ostatniej instancji : tak, narzeczony musi zwrócić połowę sumu.

Dla mnie wyrok całkowicie niezrozumiały.

Jakby ktoś chciał się zagłębić w lekturę wyroku,to pod tym linkiem będzie za datę godzin ( dni ?) dostępny

http://juris.bundesgerichtshof.de/cgi-bin/rechtsprechung/document.py?Gericht=bgh&Art=en&az=X%20ZR%20107/16&nr=96676

#wszystkooniemczech

#prawo #zwiazki #pieniadze

Data: 06.06.2019 20:42

Autor: JurnyJudasz

Why does she make sure to be so immature about

these things, I don't want you to change around it

And sometimes this love will end and all will

be forgotten then someday we will laugh about it

And you say that it's alright

And I know that it's a lie

From the black in your eyes

You don't have to do this on your own

Like there's no one that cares about you

You don't have to act like you're alone

Like the walls are closing in around you

You don't have to pretend no one knows

Like there's no one that understands you

I'm not just some face you used to know

I know all about you

And you should know that someone cares about you

I know all about you

Here I am still holding on you're finding ways to

break the bonds, they're stronger than you realize

You could say that I've not tried, I've let you down,

left you behind but you're the one who's saying goodbye

And you say that it's alright

And I know that it's a lie

From the black in your eyes

Czemu mnie to tak boli, jak staram się utrzymać zawalczyć, ale jedynie pogarszam sprawę, czuję tą piosenkę tak bardzo w sobie.

#judaszoweparanoje #zwiazki

Data: 04.06.2019 16:01

Autor: raptor

Ech Lurki #zalesie

Poznałem cudowna dziewczynę.

Umawialismy się na wino, w planach były dzieci, długi związek a nawet juz ślub.

Niestety złamała mi serce, gdyż zachowała się nie w porządku wobec mnie o czym dowiedziałem się od jednego z was. Dziękuję panu @Orion

Już nic nie będzie takie samo, jak ona tak krucha i wrażliwa istota mogła tak postąpić. Przez nią się załamałem i popadłem w depresję. Nie umiem sobie z tym poradzić

Dowod na screen #zwiazki #zalesie #pdk

Data: 14.05.2019 12:06

Autor: Alojz

Gdy kobieta mówi

"Mi ten brzuch ( facet wygląda jakby był 5 miesiąc ciąży ) mojego męża nie przeszkadza , lubię go "

Tak na moje oko to 9/10 kobiet które mówi coś w tym rodzaju o brzuchu swojego męża, po prostu nie są szczere.

A dlaczego nie motywują swojego męża żeby zrzucił te parę / paręnaście kilo?

Bo przeważnie same mają nadwagę i jeżeli facet by zrzucił parę kilo i dołożył parę kilo mięśni, to była by para: gruba kobieta i wysportowany gość a nie jak jest do tej pory : para z nadwagą.No i pewnie jest część zazdrość że facet mógłby być bardziej atrakcyjny dla konkurencji. A jak wszyscy wiemy,konkurencja nie śpi

#zwiazki #trening

Data: 06.05.2019 16:07

Autor: Alojz

Ciekawa sondaż znalazłem na temat zdrady w Niemczech, skoro już sexy są tu tematem.

24% pytanych uważa wizytę w burdelu lub prostytutki / Callboy jako zdradę, ale była by w stanie wybaczyć.

Z drugiej strony 7% pytanych uważa za zdradę a w konsekwencji zakończenie związku, jeżeli partner ogląda pornosy.

A wy,wybaczyli byście zdradę ?

#sex #zwiazki #wszystkooniemczech

Data: 07.04.2019 17:39

Autor: Albatros

Czemu ja mam kurwa szczęście do przyciągania facetów, którzy:

– Zarabiają mniej ode mnie i potem żerują na mojej kasie "ta suka jebie cię na kasę" jest adekwatne

– Nie mają PJ i muszę ich kurwa wozić

– Nie mają lokum

– Nie zabierają mnie do knajpy/kawiarni/ jakieś kino

#zwiazki #lgbt #geje #gownowpis