Nowa profesja w Japonii- agenci od rozbijania związków.

Data: 06.08.2020 20:32

Autor: ShroudInMist

msn.com

Wakaresaseya – dosłownie "zrywacze" – są specjalistami w niszczeniu związków. Samo zjawisko, jak i rosnący wokół tego biznes, wydają się mocno kontrowersyjne. Każda firma, która oferuje takie usługi, ma w swoich szeregach pracowników – od detektywów, po osoby wcielające się w różne role.

Cały proces zaczyna się od telefonu lub maila klienta. Od rozpoznania,poprzez dochodzenie, wywiad środowiskowy, obserwację "celu", śledzenie jego preferencji, pasji, hobby, stylu życia, trasy do pracy, ulubionych barów. Wszystko prowadzi do "przypadkowego" spotkania z zawodowym zrywaczem, który ma uwieść "cel" i przynieść dowody zdrady lub skłonić do zakończenia związku. Czasem ich zadanie nie polega na uwodzeniu, a wyszukiwaniu różnych informacji, tajemnic, skrywanych głęboko w zakamarkach życia, które mogą stać się kartą przetargową. Osoby zajmujące się tą profesją przyznają, że mężczyźni i kochanki to dość łatwy cel. Z kobietami bywa trudniej.

Ten biznes nie stoi jedynie na problemach miłosnych. Są również rozstania przyjaciół, z usług zrywaczy korzystają również korporacje. Wakaresaseya przeczesuje życiorysy i przeszłość starszych, lepiej opłacanych pracowników, szukając pretekstu do ich zwolnienia. Ewentualnie rozpowszechniają plotki mające na celu zrzucenie z zawodowego piedestału, oszczędzając firmom koszty odpraw.

To branża, która kwitnie, ponieważ Japonia jest krajem, w którym ludzie wciąż unikają konfrontacji i z trudem przychodzi im odmawianie. Ten dynamicznie rozwijający się biznes napędza emocjonalna niedojrzałość i rosnące pragnienie zrzucenia odpowiedzialności.

#japonia #wakaresaseya #spoleczenstwo #zwiazki #praca #kariera #przyjazn #relacje #detektyw #ludzie

Data: 06.08.2020 00:00

Autor: LadacznicoOdporny

Na twarzoksiążce wyświetlił mi się post. Dziewczyna którą znam od czasów gimnazjum wyszła za mąż. W sumie fajnie że sobie życie układa. Zawsze mnie cieszy gdy ludziom się dobrze wiedzie.

Ale w tej sytuacji kilka rzeczy mi nie daje spokoju.

Zdjęcia są robione w kościele podczas gdy ona deklarowała się jako ateistka. Czyżby zaczynała "nową drogę życia" od obłudy? No chyba że w międzyczasie zdążyła się nawrócić, ale w to powątpiewam. Ateista to nie agnostyk. Ciekawe czy jej facet wie o tym jaka jest jej prawdziwa wiara. Ciekawe czy kapłan wiedział.

Swojego czasu chodziła z moim przyjacielem. Miałem wątpliwą przyjemność poinformować go o tym, że przyprawia mu rogi. Siedziałem obok niej na jednym szkoleniu i widziałem że intensywnie pisze z jakimś typem, zarazem ignorując wiadomości od mojego przyjaciela. Przykra sprawa. Było o tyle łatwiej że ziomek już się domyślał że jest coś na rzeczy i nie było szoku. Tyle dobrego że pisała wtedy z obecnym partnerem. Można mieć nadzieję, że przynajmniej on nie jest frajerem… Ciekawe czy jej facet też zna tę historię. Zapewne w jego oczach jest idealna. Nie powinno mnie to totalnie obchodzić, ale obawiam się że ten pan również może się przejechać. Bo jak oczekiwać moralności od osoby która póki co wykazuje brak honoru?

Czas pokaże. Ja na pewno nie będę im przeszkadzał. Może się zmieniła. Wątpię, ale szansa zawsze jest. Niby wszystko jest w porządku, ale gdzieś w serduchu czuję ból mojego brachola i przeczuwam ból tego gościa. Oby to były mylne przeczucia.

#zwiazki #relacjemeskodamskie #fb #slub

Data: 03.08.2020 21:45

Autor: Ijon_Tichy

Robię sobie frytki i zapytałem dzieci, czy chcą, żeby wiedzieć ile ziemniaków obrać. Pomimo tego, że wiedziałem, iż moja żona już jadła kolację, zapytałem z grzeczności, czy też chce frytki. Odpowiedziała, że nie, ale to na pewno nie. Zapytałem ją powtórnie, czy jest pewna, bo mogę obrać kilka ziemniaków. Zarzekała się, że na sto procent nie będzie jadła frytek.

Wiecie co zrobiłem? Obrałem jednak więcej ziemniaków, ale ona o tym nie wie. I wiecie co? Wyjada teraz dzieciom frytki xD ode mnie też.

Tak jest za każdym razem.

Jak kupujecie pizzę, frytki, kebaba, czipsy itp. ZAWSZE uwzględniajcie żonę, czy dziewczynę. One ZAWSZE powiedzą: "wiesz co – daj jednak gryza". I jak niczego nie żałuję i chętnie oddałbym wszystko, to okropnie mnie to irytuje.

#jedzenie #zwiazki #kobiety

Data: 01.08.2020 23:26

Autor: ShroudInMist

Patrzcie. Frontmeni Pieknych i Mlodych nie udzwigneli ciezaru slawy i pieniedzy i przedwczesnie stali sie Starymi i Brzydkimi. Jazda ojca z nagrzmocona matka o corke po rozwodzie. Jako bonus bojka, i gaz pieprzowy. Nie moglo zabraknac bialego rycerza, ktory jest jednoczesnie damskim bokserem. A tacy ladni byli, jak z obrazka.

No marriage. No cohabitation. No LTR.

https://www.youtube.com/watch?v=ZF4h7dFrTBI

#discopolo #afera #cwelebryci #rozwod #piekniimlodzi #dawidnarozny #magdalenanarozna #whiteknight #zwiazki

Zazdrośni kochankowie na tropie zdrady. Instalują... szpiegowskie aplikacje.

Data: 27.07.2020 19:59

Autor: 2_M_A

msn.com

Zazdrośni mężczyźni i kobiety instalują sobie wzajemnie oprogramowanie szpiegowskie na smartfonach, które pozwala między innymi na zdalny dostęp do wszelkich wiadomości, nagrywania dźwięku mikrofonem, zdjęć, itd. Oprócz prostych programów, poprzez kontrolę rodzicielską dla dzieci, używane są także zaawansowane, co równie nielegalne, stalkerware.

Instalujący tę formę kontroli najwidoczniej nie baczą na wagę tego czynu, gdyż np. we Francji zainstalowanie programu śledzącego bez wiedzy właściciela telefonu grozi rokiem więzienia i grzywną w wysokości 45 tys. euro. Francuski parlament obraduje nad podwyższeniem tych kar do dwóch lat więzienia i 60 tys. euro grzywny.

Wzrost zainteresowania tego typu oprogramowaniem jest wiązany głównie ze wzrostem zazdrości mężczyzn wobec kobiet. 21 proc. kobiet będących ofiarami przemocy małżeńskiej informowało, że wbrew swej woli było śledzone na odległość przy pomocy szpiegowskiej aplikacji.

#zdrada #kobiety #mezczyzni #seks #zwiazki #stalkerware #spyware #kontrolarodzicielska #francja

Data: 27.07.2020 13:41

Autor: 2_M_A

Przedstawiam wam najwiekszego frajera i rogacza XXI wieku, a moze i nawet w historii ludzkosci. Typ ma za dziewczyne pospolite jebadlo z Roksy, ktora przychodzi reklamowac sie do patostreamerow przed kilkoma tysiacami widzow. Na Instagramie wypisuja do siebie, ze sie kochaja. Jak ktos chce skorzystac, to Roksa -> Bydgoszcz -> Venus New.

Boze, kiedy mnie stad zabierzesz?

Frajer1

Frajer2

Frajer3

#rogacz #roksa #zwiazki #seks #prostytucja

Kazimierz Marcinkiewicz szuka pracy na LinkedIn. "Gdziekolwiek."

Data: 24.07.2020 22:12

Autor: 2_M_A

msn.com

Marcinkiewicz opisuje się jako 60-letni „niezależny doradca”, przed którym jeszcze jakieś 10 lat aktywności zawodowej.

Może jest jakieś interesujące miejsce dla mężczyzny z tak rozległym doświadczeniem jak moje? Łączę doświadczenie z pracy w wielkich instytucjach jak EBRD, Goldman Sachs (…). Co więcej, jestem niezwykle zmotywowany, ekstremalnie elastyczny i w pełni dostępny, więc gotowy do pracy kiedykolwiek i gdziekolwiek jest to potrzebne – napisał Marcinkiewicz.

Chyba wizja oglądania świata przez firanki w kratkę złamała ex-premiera. W końcu alimenty na Isabel w wysokości 4 kantów ziko na miech same się nie spłacą. Teoretycznie Marcinkiewicz musi je płacić Isabel do końca życia. Swojego, lub jej. Nawet, jeżeli nie mają razem potomstwa.

#kazimierzmarcinkiewicz #marcinkiewicz #alimenty #linkedin #zwiazki #matriarchat

Data: 22.07.2020 12:02

Autor: 2_M_A

Czy zastanawiasz sie dlaczego nie masz powodzenia u kobiet? Odpowiadam: Po prostu nie masz tego czegos. A tym czyms jest czarna knaga.

Przedstawiam studium przypadku potancowki w kieleckim parku na zakonczenie lata @ 2017. Ogladaj i obserwuj jak z minuty na minute, z sekundy na sekunde, szarancza p0lek obsiada egzotycznych ksiazat. Knagoruzela Mokebe krecila sie tego dnia i nocy, az lozyska sie grzaly do czerwonosci.

Potańcówka w parku na zakończenie lata 27.08.2017

#zwiazki #p0lka #festyn #taniec #muzyka #zabawa

Data: 21.07.2020 20:10

Autor: 2_M_A

Dlaczego ludzie sie smiertelnie obrazaja i zrywaja kontakt, jak nazywa sie ich stan matrymonialny po imieniu? Jezeli boli cie to, ze nazywam cie zgodnie z definicja per konkubent/konkubina, to wez slub i nie pierdol mi, ze masz partnera/partnerke, bo takie cos obowiazuje co najwyzej na kursie tanca towarzyskiego.

#konkubinat #zwiazki #rakcontent

Data: 20.07.2020 16:02

Autor: 2_M_A

Ten uczuc, kiedy znajomy przy wodce zali ci sie, ze jego zona nalegala na wybor imienia ich pierworodnego syna, a po latach on go nawet nie przypomina. Ty jednak wiesz, ze ona nazwala syna po typie, ktoremu oddala cnote za szluga w gimnazjum, a widzac bachora dostrzegasz razace podobienstwo wlasnie do niego. I tak mu nie powiesz, bo na wlasne zyczenie zostal frajerskim betabankomatem, i nawet go tobie nie zal. Najlepiej.

#zwiazki #telegonia #imiona

Data: 18.07.2020 23:06

Autor: 2_M_A

Jezeli przeszlosc seksualna nie ma rzekomo znaczenia, to dlaczego na wszystkich kobiecych forach typu kafeteriach i innych netkobietach tak popularne sa tematy himenoplastyki, tj. chirurgicznego cerowania rozjechanej rozklapciochy, zeby byc dziewica z odzysku dla swojego rogacza?

#seks #zwiazki #himenoplastyka

Data: 14.07.2020 20:39

Autor: 2_M_A

Zauwazcie ile w tv/aptekach/radio i wszedzie indziej promocji srodkow na potencje i srodkow bakterio/wiruso/grzybobojczych do psiochy. No tak, mezczyznom nie staje maszt, bo swiadomosc bycia tylko kolejnym smieciem w seksualno-matrymonialnym recyklngu zabija ich podniecenie, a kobiety stosuja leki do rozjechanych przez skakanie na knagoruzeli rozklapcioch, vide grzybice/uplawy/zapalenia i inne wenery. A wystarczy zyc jak Bog przykazal.

#seks #zwiazki #farmacja

Data: 12.07.2020 20:14

Autor: 2_M_A

Czyli twoja potencjalna zona ma prawo zachowac dla siebie, ze skakala przez X lat na knagoruzeli Mokebe i Enrique, a cnote stracila najebana i nacpana w klubowej toalecie z osiedlowym Seibixem, ktorego poznala tego samego wieczora. Ale jak juz widzi, ze nie znajdzie innego frajera od ciebie na bycie betabankomatem, ktorym bedzie zawsze gardzic i raz na pare miesiecy, jak akurat nie bedzie ja bolala glowa, to moze ci popusci swojej rozjechanej rozklapciochy, to naklamie, ze przed toba byl tylko jeden, i ze tego nie pamieta, i w ogole, ze jest dla ciebie nowa dziewica.

Nie wiem kogo oni biora do wypisywania tych zlotych zyciowych rad i jakich prochow im podsypuja do kawy, ale sa w tym naprawde dobrzy. Tutaj caly artykul: https://kobieta.wp.pl/seks-podszyty-klamstwem-w-jakich-sprawach-klamiemy-najczesciej-6531272177380032a

#theredpill #trp #zwiazki #seks

Data: 30.04.2020 15:06

Autor: Ijon_Tichy

Lurki i lukierki.

Dzisiaj mam 9 rocznicę ślubu :)

Moja kochana żona to moja pierwsza miłość. Poznałem inne panienki wcześniej, ale jak poznałem ją, to wiedziałem, że ona jest moja…. Tylko ona była mi pisana.

Od początku to była zwariowana znajomość. Długo mógłbym opowiadać.

Poznałem wiele panienek, ale jak spotkałem moją obecną żonę, to wiedziałem. Od razu wiedziałem, ze to jest ona!

Minęło 9 lat i wiem, że miłość ma sens. Kocham ją nad życie! Niezwykła podróż, cudowna kobieta.

Zatem życzcie nam wszystkiego dobrego w dziewiątą rocznicę! :D

#rocznica #zwiazki #chwalesie

Data: 16.02.2020 22:48

Autor: LadacznicoOdporny

Lurki, sprawa jest złożona (albo prosta, a ja jako jedyny nie ogarniam ;)).

Jestem już że swoją kobietą ponad 5 lat. Nie zanosi się na żadne zmiany. Fajnie byłoby móc nas oficjalnie nazwać mężem i żoną.

No i tu mam dylemat. Jak to zrobić aby nie ryzykować wpadnięcia we wnyki zjebanego polskiego prawa gdyby jednak nam nie wyszło?

Co mi doradzicie?

#pytaniedolurkow #zwiazki #jakzyc

Data: 12.02.2020 23:50

Autor: raptor

Wołam @arti – odnośnie wczorajszej ożywionej dyskusji łap tu wykład o genetycznych źródłach zmian społecznych takich jak kobiety nie nadające się na żonę, ludzie nie pragnący dzieci czy upadek preferencji wewnątrz grupowych.

Świetny gość i prawdziwy naukowiec który to zbadał ilościowo.

#kobiety #mezczyzna #zwiazki #feminizm #mgtow

https://www.youtube.com/watch?v=kAEgxYE-qhU&list=PLqXUBhlAdvYmfyEN76eOdjTPryUFKHTnE&index=24&t=0s&app=desktop

Data: 11.02.2020 22:12

Autor: arti

@false_nine, @raptor, @LadacznicoOdporny, @drewniany, @xeerxees, @Ijon_Tichy w nawiązaniu do Waszej dyskusji, chcę powiedzieć, że dla mnie feminizm i te ruchy mgtow to nic innego jak objaw fobii spowodowanej spaczonym przez dzisiejsze media wizerunkiem kobiety, mężczyzny, związku, innych ludzi, co ma doprowadzić do zerwania więzi społecznych poprzez obniżenie zaufania do drugiego człowieka i w ostateczności do atomizacji społeczeństwa. W swoim życiu miałem okazję poznać trochę dziewczyn i to doświadczenie nauczyło mnie jednego – że to niezwykle zróżnicowane środowisko i stereotyp puszczalskiej cwanej laski można przypasować części ale dla wielu innych będzie krzywdzący.

Ale to tylko moje doświadczenie, więc zawsze może być obarczone pewnym błędem ,może po prostu miałem szczęście że tak trafiałem, może obracam się w zbyt dobrym środowisku żeby dotknąć patologii toczącej życie większości. Spróbujmy w takim razie jakoś to zobiektywizować. Stanie się to możliwe jeśli wierność/rozwiązłość rozpatrzymy jako cechę biologiczną tak jak wzrost, siłę, urodę, inteligencję itd… Są to wszystko pewne cechy które naturalnie występują w populacji. Skoro więc są naturalne obowiązkowo muszą przyjmować formę rozkładu normalnego jak na miniaturce. Z tego wynika, że na każdego karła musi przypadać osobnik niezwykle wysoki, najwięcej zaś będzie średniaków. Podobnie z interesująca nas cechą jeśli jesteście w stanie wyobrazić sobie „najgorszą kurwę” to na jej miejsce musi istnieć także osoba święta a najwięcej będzie pośrednich. Co to oznacza. Nic więcej tylko to, że jakaś część kobiet nie zdradzi choćby je przyżegali, jakaś cześć zdradzi jedynie w ekstremalnej sytuacji, część z reguły nie zdradzi choć w pewnych warunkach może im się to zdarzyć, a część zdradza dla sportu. Tu podzieliłem na 4 grupy ale im bardziej to uściślicie to uzyskacie jeszcze dokładniejszy obraz rzeczywistości. Co ważne każda z grup nie jest tak samo liczna, dwie najbardziej skrajne ćwiartki są nieliczne, zaś dwie środkowe najbardziej liczne tworząc pewien trzon. Przyprzyjmy się teraz innej cesze. Zdolności do dokonania zabójstwa. Jeśli to cecha naturalna również spełni założenie rozkładu normalnego w związku z tym również będziemy mieli ludzi, którzy nie zabiją choćby nie wiem co, takich, którzy dopuścili by się zbrodni ale jedynie w jakichś ekstremalnych warunkach np. gdy ktoś im przyłoży pistolet do głowy, część była by gotowa zabić pod pewnymi warunkami, a część nie miała by z tym najmniejszych problemów i zrobiła by to nawet najniższych pobudek. Zapytacie co to ma do rzeczy. Moim zdaniem ma, bo jakoś nie słyszałem aby z tego powodu ktoś rezygnował z wyżynach aspektów życia tylko dlatego, że istnieje takie ryzyko, nikt się na to nie obraża i nie zamyka do końca życia we własnym domu, nie okopuje i nie zakłada pancernych okiennic nie tworzy jakichś ruchów ideologicznych ludzi żyjących w bunkrach itd. Każdy z nas stara się zabezpieczyć przed tym w miarę możliwości ale nie do stopnia uniemożliwiającego normalne funkcjonowanie. Podobnie jest z kobietami, wiadomo, że istnieje pewne ryzyko więc trzeba zrobić wszystko co możliwe, żeby je zminimalizować, ale nie należy się okopywać w ruchach feministycznych i mgtow bo to po prostu nie ma sensu.

PS. Na pewno do wielu z was dotarła taka pogłoska, że wg badań około 15 % mezczyzn wychowuje nie swoje dzieci. Nie znajdę teraz linka ale weryfikowano to przekonanie i okazało się, że ta liczba w zależnosci od kraju wacha się od bodajże 0,3 % do kilku % (dokładnie nie pamiętam ale były niskie), z tego co pamiętam wyższe procenty były przypisane krajom afrykańskim.

#kobiety #mezczyzna #zwiazki #feminizm #mgtow #malarstwo

Data: 16.01.2020 13:35

Autor: FiligranowyGucio

E-psycholog "Wytchnienie" mgr Sandra Rembacz_FB

https://www.facebook.com/e.psycholog.wytchnienie/

"Jeśli potrafimy sami sobie radzić w życiu, wówczas w naszym związku zajmujemy niezależną i równą pozycję. Nie oczekujemy aby ktoś inny kształtował nasze poczucie własnej wartości, uszczęśliwiał nas albo zapełniał pustkę w życiu, które bez niego traci jakiekolwiek znaczenie.”

Źródło: Nathaniel Branden „Odpowiedzialność”, Łódź 1999

Nathaniel Branden, właśc. Nathan Blumenthal (ur. 9 kwietnia 1930 w Brampton w Kanadzie, zm. 3 grudnia 2014 w Los Angeles) – psychoterapeuta i pisarz, najbardziej znany z prac poświęconych poczuciu własnej wartości. Będąc współpracownikiem i partnerem Ayn Rand, Branden miał znaczący udział w propagowaniu filozofii Rand znanej jako obiektywizm.wiki

#psychologia #ludzie #ksiazki #zwiazki #fb

Data: 24.12.2019 02:33

Autor: Monte

Daje tutaj, macie wszystko w jednym, nie czytajcie tego przy jedzeniu.

– Miłość gejowska jest taka piękna…

– Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania5, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku. Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami7 za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.

Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego9, opryszczki i raka.27 Około 10 procent homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się). Wydział Zdrowia w San Francisco przyjął „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80 procent to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 5 procent osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.10

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco.10

Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów.11 Badanie z 1982 roku „sugeruje, że mogło dojść do przeniesienia choroby z grupy homoseksualistów do ogólnej populacji”.12

#redpill #lgbt #zwiazki

Data: 23.12.2019 20:11

Autor: arti

Brawo @lisq już dawno żaden wątek nie wywołał takiej dyskusji. Dla mnie obie strony mają po trochę racji. Mam trochę własnego doświadczenia z róznych środowisk i wiem, że to przekonanie o bezwględnych kobietach bez skrupułow jest prawdziwe ale na moje oko dotyczy jakichś 20-30 % max, poznałem w swoim życiu wiele dziewczyn i powiem szczerze nie znam bardziej zróżnicowanej grupy, widziałem postawy od najbardziej kurewskich do wręcz "świętych za życia", było tez sporo form pośrednich, jednym słowem całe spektrum. Tak więc głowa do góry lurki dziewczyny poprostu się szuka co z reguły trwa, ale jest to wykonalne bo wbrew pozorom dobrego materiału na żonę też nie brakuje.

#kobiety #zwiazki #stereotypy

Data: 23.12.2019 01:33

Autor: LadacznicoOdporny

Taki tam wycinek z jednej publikacji naukowej.

"Istotny jest również wpływ stanu cywilnego. Kobiety i mężczyźni stanu wolnego wykazująznacznie niższe ryzyko nadwagi i otyłości niż ich rówieśnicy pozostający w związku małżeńskim. Ponadto kobiety rozwiedzione mają aż o 70% niższe ryzyko nadwagi i otyłości niż kobiety zamężne."

Czyli to jednak nie ściema z tym tyciem kobitek po ślubie :(

#zwiazki #statystyka #nauka

Data: 05.10.2019 16:18

Autor: bananaplugs

Moje największe #guiltypleasure to czytanie na vipok tagów #zwiazki albo #logikarozowychpaskow wysrywów i smutów które tam piszą. Dlaczego? Bo potem mogę iść do narzeczonej, i powiedzieć że dzisiaj mam ochotę na ravioli, które ciężko u nas zjeść – mrożone niespecjalnie widziałem a w knajpach też nie jest to popularne danie.

I wtedy mówi – okej będzie tylko idź do sklepu po to to i to. I robi. Bo taki mamy podział w domu – ja się zajmuje pracą i finansami, a ona domem i w przyszłości dziećmi. I nam to odpowiada.

#chwalesie #traditionallifestyle

Data: 22.09.2019 11:17

Autor: ziemianin

#f1 #formula1 #zwiazki

Specyficzna zależność:

– Sebastian Vettel pokazał się pierwszy raz z obrączką we Francji i od tego czasu przegrał wszystkie sesje kwalifikacyjne z Leclerciem.

– Charles Leclerc zerwał ze swoją dziewczyną przed GP Belgii i od tego czasu zawsze wygrywa kwalifikacje.

Data: 16.09.2019 02:32

Autor: skurwodaktyl

Jakoś mam wrażenie, że tutaj siedzą bardziej cywilizowani ludzie niż u sąsiada.

Mam tęgą rozkmine, jak to ja. Od 3 lat jestem sam. Minęły już dokładnie 3 lata, odkąd rozstałem się z moją drugą partnerką. To był najdłuższy związek, bo trwał.. też trzy lata, ale to nie jest przedmiot rozkminy.

Ciekawi mnie wasze postrzeganie takiej osoby jak ja. Nie czuje parcia na relację, właściwie to uważam ją za problem. Moje doświadczenie i wiedza sprawiają, że nie patrzę na to wszystko jak inni vel odłączyłem się od Matrixu. Właściwie to nikt nie truje mi dupy oto, kiedy znajdę kogoś, czy w ogóle mam taki zamiar. Może poza przyjacielem. Gość jest mega ogarnięty w sprawach relacyjnych, pomagał wielu innym facetom i trochę przygód miał, nie mniej od dwóch lat jest w szczęśliwym związku. Czasami mam wrażenie, że jego suszenie głowy to taki skowyt psa, uwiązanego łańcuchem. Jakby chciał mi powiedzieć "weź chociaż Ty jeszcze, nie poddawaj się i podrywaj za nas dwoje, bo ja już nie mogę". Jednak są to moje hipotezy, podyktowane niby-śmieszkami-zaczepkami w w/w temacie.

Czy ja jestem dziwny?

#skurwodaktylrozkminia #pytania #zwiazki

Data: 27.08.2019 00:55

Autor: kat_wi

O kurwa. Dowiedziałem się przed chwilą, że ukrainiec od nas z roboty powiesił się. Przyjechał do pracy do Polski ze swoją dziewczyną, a ta puściła się z innym ukraińcem. Przyłapał ich i się chłopak załamał. Gość miał 22 lata.

(18+ ze względu na treść)

#zwiazki #zdrada #samobojstwo

Data: 17.08.2019 13:23

Autor: Dobrohoczy

https://www.youtube.com/watch?v=yZjnzAw1r1k&feature=share

Zwykły apel o wspieranie swoich mężczyzn (ojca, partnera), a mimo to ponad 100 osób dało łapkę w dół. Komu zależy na ukrywaniu prawdy o dyskryminacji mężczyzn?

#zwiazki #depresja

Data: 12.08.2019 00:35

Autor: Monte

Mam problem, jak dziewczyna z którą gadam i mi się podoba a po jakimś czasie wyśle mi link do jakiegos gówno posta na wykopie to znaczy, że czas kończyć te znajomość? Obrzydliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #somsiad

Rewolucja seksualna to wynalazek bolszewicki

Data: 09.08.2019 00:27

Autor: Macer

historia.org.pl

To, co obecnie dzieje sie na zachodzie w kwestii związków i seksualności jest kopią pomysłów bolszewików na zniszczenie rodziny jako burżuazyjnego przeżytku i ostoi własności prywatnej. Wszystko było: upowszechnienie rozwodów, aborcja na życzenie, przyzwolenie na prosrytucje i homoseksualizm. Skończyło się, a jakże, chorobami wenerycznymi i dramatycznym spadkiem rozrodczości. Próbowano tego w latach 20, zakończył to Stalin. Rewolucja seksualna to główna przyczyna kryzysu demograficznego wsrod bialych.

#zwiazki #lgbt #historia #komunizm

Data: 04.08.2019 22:52

Autor: to_on

Skoro już się przywitałem i czuję się anonimowo a ludzie tutaj wydają się jacyś milsi to rozpocznę rozmowę na płytki temat miłości, który męczy mnie od zakończenia 9 letniego związku, czyli od dwóch lat.

Czy są tu jakieś osoby, które są po rozstaniach z tak długich związków, które zaczęły się w latach młodzieńczych czyli np liceum?

Najgorsze jest to, że nie rozstaliśmy się dlatego, że przestaliśmy się kochać, tylko poprostu przez żal i kłótnie o blache rzeczy.

Ostatnio znów się widzieliśmy, znów było przytulanie, poważniejsze rozmowy a ja znów jestem emocjonalnie rozjebany..

#zwiazki

Data: 03.07.2019 11:57

Autor: bananaplug

Lurki nie polecam mieć kasy. Żona przepierdala w ciul floty na jogę z jakimś ulizanym instruktorkiem, dzieci mnie nie szanuja: jeden tylko gra w gry na konsoli, córka puszcza sie i jej jedyna aspiracje to być celebrytka. Człowiek chciałby mieć choć dobrego przyjaciela, ale jedyny bliski ziom to psychopata…

#zwiazki #pdk

Data: 27.06.2019 01:18

Autor: shadow

wspollokatorka przyprowadzila sobie kolege na noc. No i spoko. Ale budze sie w nocy, lać mi się chce. to ide do toalety. zamknieta. puk puk. cisza, chuj wracam. Dobra typ wyszedl ide lac. I tak se patrze, a tam na umywalce lezy obraczka tego goscia. No ładnie, ładnie..

#zwiazki

Data: 06.06.2019 20:42

Autor: JurnyJudasz

Why does she make sure to be so immature about

these things, I don't want you to change around it

And sometimes this love will end and all will

be forgotten then someday we will laugh about it

And you say that it's alright

And I know that it's a lie

From the black in your eyes

You don't have to do this on your own

Like there's no one that cares about you

You don't have to act like you're alone

Like the walls are closing in around you

You don't have to pretend no one knows

Like there's no one that understands you

I'm not just some face you used to know

I know all about you

And you should know that someone cares about you

I know all about you

Here I am still holding on you're finding ways to

break the bonds, they're stronger than you realize

You could say that I've not tried, I've let you down,

left you behind but you're the one who's saying goodbye

And you say that it's alright

And I know that it's a lie

From the black in your eyes

Czemu mnie to tak boli, jak staram się utrzymać zawalczyć, ale jedynie pogarszam sprawę, czuję tą piosenkę tak bardzo w sobie.

#judaszoweparanoje #zwiazki

Data: 04.06.2019 16:01

Autor: raptor

Ech Lurki #zalesie

Poznałem cudowna dziewczynę.

Umawialismy się na wino, w planach były dzieci, długi związek a nawet juz ślub.

Niestety złamała mi serce, gdyż zachowała się nie w porządku wobec mnie o czym dowiedziałem się od jednego z was. Dziękuję panu @Orion

Już nic nie będzie takie samo, jak ona tak krucha i wrażliwa istota mogła tak postąpić. Przez nią się załamałem i popadłem w depresję. Nie umiem sobie z tym poradzić

Dowod na screen #zwiazki #zalesie #pdk

Data: 07.04.2019 17:39

Autor: Albatros

Czemu ja mam kurwa szczęście do przyciągania facetów, którzy:

– Zarabiają mniej ode mnie i potem żerują na mojej kasie "ta suka jebie cię na kasę" jest adekwatne

– Nie mają PJ i muszę ich kurwa wozić

– Nie mają lokum

– Nie zabierają mnie do knajpy/kawiarni/ jakieś kino

#zwiazki #lgbt #geje #gownowpis