Data: 09.09.2020 19:16

Autor: Borok

W ramach przeciwwagi dla normalnych lurkow, będę przypominał co jakiś czas posta @Bomfastic

W ramach przeciwwagi do ciągłego szczucia na osoby LGBT+ na tym portalu będę co jakiś czas wrzucał spoko treści o osobach LGBT+ ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

Na pierwszy taki wpis leci strona miłość nie wyklucza gdzie można się dowiedzieć wielu spoko rzeczy o tym czym LGBT+ jest.

#zenada #spolecznosc #bekazlewactwa

Data: 08.09.2020 11:24

Autor: Ijon_Tichy

Uwaga HIT roku #pracbaza XD Dawno tak się nie uśmiałem. Zapewniam, że warto doczytać do końca.

W rozmowie w pracy zapytałem mojego przełożonego o lewicowych poglądach, jaką decyzję by podjął w klasycznym dylemacie moralnym z kolejką i zwrotnicą. Dla niezaznajomionych:

"Wagonik kolejki wyrwał się spod kontroli i pędzi w dół po torach. Na jego drodze znajduje się pięciu ludzi przywiązanych do torów przez szalonego filozofa. Ale możesz przestawić zwrotnicę i w ten sposób skierować wagonik na drugi tor, do którego przywiązany jest jeden człowiek. Co powinieneś zrobić?"

Przełożony odpowiedział mi: "jeśli ta jedna osoba byłaby mi bliska, to wolałbym, żeby zginęło 5 innych osób. A jakby była obca, to i tak wolałbym, żeby zginęło 5 osób, bo to nie moja wina i nie moja sprawa".

Lekko zdziwiony pociągnąłem temat i po krótkim namyśle mój przełożony stwierdził, że "gdyby ta jedna osoba była obca, to jednak poświęciłby ją, żeby ocalić pięć innych osób".

Wtedy zapytałem go, co by zrobił, gdyby sytuacja wyglądała tak: "Sytuacja jest podobna do poprzedniej, wagonik wyrwał się spod kontroli i pędzi w dół. Jeśli nic go nie zatrzyma, zginie pięć osób. Jesteś na kładce nad torami i możesz zatrzymać go tylko zrzucając coś pod pociąg, zanim dojedzie do grupy ludzi. Tak się składa, że obok jest bardzo gruby człowiek – jedynym sposobem na zatrzymanie wagonika jest zepchnięcie go z kładki na tory, bo wtedy maszynista na pewno zacznie hamowanie. Tylko zabijając go można uratować pięć osób. Czy powinieneś to zrobić?"

Tutaj mocno walczył ze sobą ale stwierdził, że najprawdopodobniej nic by nie zrobił i pięć osób by zginęło.

Wtedy przedstawiłem mu sytuację, w której tą osobą, którą musiałby poświęcić byłby on sam lub bliska mu osoba z rodziny, na przykład żona lub dziecko.

Wtedy odpowiedział z całą stanowczością, że nigdy nie poświęciłby bliskiej osoby, nawet gdyby chodziło o wiele żyć ludzkich.

No to ja mu na to odpowiedziałem: "widzisz… Polska w czasie okupacji niemieckiej była jedynym krajem, w którym za pomoc Żydom było się skazanym na karę śmierci, a mimo tego wielu ludzi podejmowało to ryzyko i wielu Polaków było zamordowanych z tego powodu, czasami całe rodziny. Czy moralnie jest oskarżać Polaków, że za mało zrobili w czasie wojny, by pomóc Żydom?"

MINDFUCK i zmieszanie wymalowane na twarzy mojego przełożonego był bezcenny xD Jest wiernym czytelnikiem Gazety Wybiórczej, popiera klamstwa na temat Polaków i po cichu aprobuje ustawę 447 ma antypolskie, prosyjonistyczne opinie w sprawie rzekomej roli Polaków w eksterminacji Żydów.

#pracbaza #zenada #bekazlewactwa #moralnosc

Data: 13.08.2020 22:25

Autor: Boewulf

Długo się zastanawiałem czy robić ten wpis. Z jednej strony jest to potworna patologia i straszliwa żenada. Gdy patrzę na takie rzeczy jest mi po prostu niewyobrażalnie głupio, że ktoś mógł tak postąpić. W dodatku jest to część czyjegoś życia, czyjejś prywatności. Cóż z tego, że ten człowiek sam to udostępnił szerokiej publiczności? To tak jak z powtarzaniem plotek – nie wypada tego robić, tak jak i nie wypada czytać takich rzeczy.

Z drugiej strony przypominam sobie dyskusje z ostatnich tygodni na Lurku i głosy nawołujące do umiaru czy do porozumienia. Właśnie dlatego zdecydowałem się zamieścić ten wpis. Przeczytajcie to i zastanówcie się, czy jakakolwiek konstruktywna rozmowa jest tu możliwa. Czy wyobrażacie sobie jakąś wymianę myśli z osobami z tego materiału? Czy potraficie sobie wyobrazić, że oni idą na jakikolwiek kompromis? Traktuję ten materiał nie jako tanią, pudelkową sensację, ale jako swego rodzaju portret psychologiczny. Zwróćcie uwagę na sformułowania jakie tam padają, na używany język i zastanówcie się nad odpowiedzią na pytania, które powyżej zadałem.

Ostrzegam, że materiał w linku jest z jednej strony dramatycznie żenujący, a z drugiej mocno przygnębiający, pokazuje jednak z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Nie szukałem tego – wrzucił to na TT Wojciech Wybranowski.

https://m.facebook.com/notes/ma%C5%82gorzata-szutowicz/to-nadal-jest-callout-klementyna-suchanow-reprint-z-okazji-walki-o-konwencj%C4%99-ant/1189224091434429/

#lgbtkuku #patologia #zenada

Szymuiowi się pogarsza...

Data: 09.08.2020 10:46

Autor: Borok

wpolityce.pl

Szymon przekracza kolejne granice w nie-logicznych wywodach…

No cóż, każdy kto zacznie wierzyć w siebie może tak skończyć… Smutne, ale prawdziwe…

a taki był ekumeniczny, dobry chłopak był i mało pi(erdoli)ł…

#holownia #zenada #zalpl #polityka

https://wpolityce.pl/polityka/512701-ofensywa-lgbt-holownia-wykorzystuje-to-do-ataku-na-kosciol

Data: 01.04.2020 17:46

Autor: Ijon_Tichy

Dofinansowane w tym roku 2 miliardami złotych TVP nauczyło moje dzieci, że:

– po połączeniu końców odcinka o długości 2 metrów otrzymamy koło o średnicy 2 metrów

– jeżeli pomnożymy liczbę ujemną przez liczbę dodatnią, to "zawsze otrzymamy wynik dodatni".

Pora na kolejny odcinek z serii: "TVP uczy i bawi", odc. 3 – język angielski… (-‸ლ)

Edit: Nie jest to fake. Błąd to: "bookshoop" – dwie literki "O" w części "shop". Dowód w 2:25 mniej więcej: https://vod.tvp.pl/video/szkola-z-tvp-klasa-5,jezyk-angielski-31032020-lekcja-1,47340628

Obrazek dodany pod spodem nie wiem, czy jest z TVP, ale tam też jest błąd. Nie pisze się "Lerning", lecz "learning".

#zenada #tvp #heheszki #smiechprzezlzy

Data: 16.12.2019 07:35

Autor: Ijon_Tichy

Pacynka propagandowa eko-debili jest kreowana na zwykłą dziewczynę z poczuciem misji, co jest skrajną hipokryzją, wręcz żenującą do granic.

Teraz ludzie kreujący wizerunek Grety wrzucili kolejną ustawkę, ale na szczęście zostali szybko ośmieszeni.

Przepraszam za źródło:

https://www.tvn24.pl/greta-thunberg-opublikowala-zdjecie-z-niemieckiego-pociagu-koleje-odpowiedzialy,993563,s.html

#gretathunberg #ekodebile #zenada #wojnaidei

Data: 01.11.2019 00:14

Autor: Ijon_Tichy

pojawił się kolejny zwiastun Wiedźmina na NETFLIX.

Myślałem, że ten żałosny Ken w roli Geralta będzie najsłabszym punktem, ale okazuje się, że choć nie pasuje w ogóle, to chyba nie jest aż taki zły. Ale i tak jest słabo… Oj łabiutko…. Naiwna choreografia pojedynków w stylu tego nowego hollywoodzkiego dna, na domiar złego z tą chaotycznie prowadzoną kamerą, która gówno pokazuje podczas walki. Szarpane sceny, chaos, kamera lata jakby operator dostał padaczki.

Nosz kurrr… zapiał!!! Co to za szkoła filmowa, że w prawie każdym filmie ten beznadziejny sposób kamerowania stosują? Czy chodzi o pieniądze? Może taniej jest zatrudnić jakiegoś paralityka jako kamerzystę i człowieka upośledzonego jako montażystę?

#wiedzmin #netflix #zenada

I ta Ciri wygląda po prostu irytująco, beznadziejnie, z tą szpetną, brytyjską urodą. Nie dość, że brzydka, brytyjska twarz, to po prostu nie pasuje do opisu z książki.

Data: 02.10.2019 16:51

Autor: Ijon_Tichy

@Monte – uzupełniam twojego mema treścią.

@kosmitolog na discord raczej mało się udzielał, tylko nadmienił, że na razie nie usuwa konta, ale się dystansuje (ale chyba jednak usunął xD)O ile się nie mylę, to coś tam bredził o stworkach, jak zwykle, ale raczej się zdystansował.

Nie wiem, czy śledziliście całą narrację na discord trwającą z przerwami od przedwczoraj. Można ją sparafrazować w następujący sposób:

– Nie pasuje im, że na Lurker są osoby mające zupełnie inny światopogląd (szczególnie nie pasuje im Ijon_Tichy, który nie ustępuje, ale wdaje się w dyskusje, broni swojego światopoglądu i co gorsza – stara się przy tym zachować spokój, nie rzuca mięsem i wulgarnymi przezwiskami). Życzyli mi wszystkiego najgorszego i nie a sensu wymieniać wszystkich wyzwisk jakie tam padły – a zaufajcie mi, że było barwnie i twórczo…

– uważają, że z powodu pisania o chrześcijaństwie i krytyki ateizmu, czy wrzucania kontrowersyjnych tematów przez @kiszony, @ijon_Tichy, @Thanos @12358 i kilku innych portal stał się stroną internetową dla "szurów, imbecyli, podludzi, antysemitów, debili, upośledzonych umysłowo zwolenników teorii spiskowych" (tych najbardziej wulgarnych określeń nie przytaczam) i w ogóle brakuje tematów dobrej jakości.

– Wstydzą się przebywać w takim towarzystwie i kwestią honoru jest odciąć się od Lurkera w imię idei xD

[Nawiasem mówiąc, cóż za przewrotność. Są to osoby, które na Lurkerze nie dawały z siebie prawie nic i zajmowały się głównie głupkowatymi memami, krytykanckim, chamskim komentowaniem, promocją sadomasochizmu, NSFW, porno, wykazujący niemal zerową kreatywność, bez własnego pomysłu na wartościową treść (poza nielicznymi wyjątkami] koniec przypisu…

– Przy okazji mocno starali się obrazić @thanos czepiając się jakichś technicznych bzdetów i powołując się na RODO, co okazało się bzdura i kalumnią. A już całkiem zabawnie wyglądało, jak żądali "ALE TO JUŻ!" całkowitego, ręcznego usunięcia ich wszelkiej aktywności na Lurker, wręcz po chamsku i bez honoru. @Thanos na szczęście z humorem i klasą się zachowywał, nie dając się wciągnąć w wir nienawiści. Szacun.

– Generalnie życzą Lurkowi, by było jak najgorzej i żeby bez nich ten portal zdechł xD

#lurker #emoquit #zenada #discord #slabiludzie

Data: 01.10.2019 01:36

Autor: Ijon_Tichy

Tak, wiem. Hipokryci mogą powiedzieć "Chrześcijaninowi nie przystoi…. Bla bla bla". Ale i tak napiszę małą parafrazę z discordowej dyskudji.

Z discorda dowiedziałem się, że @Wolvi666 i @Ultramarynek mają słabą psychikę i nie wytrzymali napięcia. Pojawiły się im w ich wpisach minusy i krytyka, a oni nie zdzierżyli tego i strzelili focha. Zabrakło wsparcia grupy wzajemnej adoracji, zauszników i popleczników, albo takich z jeszcze niższych partii ciała. Dlatego ogłosili, że "nie umieją przebywać w naszym niegodnym towarzystwie, bo ich oświecone umysły są na to zbyt wolne".

I pisząc "wolne" doceniam dwuznaczność tego słowa w powstałym kontekście. @UltraMarynek – kolejny ideologicznie myślący "wolny umysł" – wprost wyraził się na discord, że nie może przebywać w towarzystwie osób myślących inaczej niż on xD Ależ sobie piękne podsumowanie daliście. Nic dodawać nie trzeba. Cóż za dojrzałe, otwarte umysły!

Narzekali mocno na niski poziom. Wow! Rekord hipokryzji. Piszą to osoby, które zamiast wrzucać quality content, to wrzucali bezbekowe memy, wulgarne dziwki, sadomasochizm, oklaleczone kobiety, narkotyki i chore poczucie humoru rodem z psychiatryka oraz pseudo satyry kiepskiej jakości, a potem narzekają, że coś się nie podoba, że niski poziom….

Co koledzy Wolvi i marynek? Za mało nihilizmu, hedonizmu i ateistycznego bełkotu ideologicznego, a za dużo ostatnio ludzi wierzących? Cóż. Żyjecie w kraju, w którym szczerze wierzy z kilkanaście milionów ludzi – z Polski też się ewakułujecie? Dziecinada.

#zenada #lurker #cringe

Data: 03.05.2019 10:44

Autor: Ijon_Tichy

Z takich najbardziej żenujących, upokażających rzeczy jakie w życiu mnie spotkały to taka sytuacja.

Ładnych pare lat temu przyjechał do nas wujek na noc siedzieliśmy w salonie, on ogladał TV a ja kupiłem sobie kratę browarów typu porter (9 % alkoholu) i siedziałem cały wieczór grając w gry i popijając portery. Trochę miałem banię, ale nie byłem zachlany na amen. Jednak zasnąłem na siedząco w fotelu.

Obudziłem się w środku nocy, gdzieś o 2:00. Dookoła całkowicie cicho i nikogo nie było, tylko TV działał bez dźwięku. Pomyślałem, że pójde pod szybki prysznic. Wstałem z fotela i chciałem ściągnąć spodnie, ale ruchy miałem trochę niezborne z powodu wypitego alkoholu i tego, zę dopiero się obudziłem i niechcący ściągnąłem sobie całe gacie aż do kostek.

Wtem rozległ się oburzony głos "Co ty kurwa odpierdalasz?!"

Wujek siedział naprzeciwko, pół metra ode mnie i z jego perspektywy wyglądało to tak, jakbym wstał z fotela i pokazał mu fajfusa (-‸ლ)

Zmieszanuy nałożyłem gacie i zacząłem przepraszać, zę go nie widziałem, ze pod prysznic chciałem iść, dlatego gacie ściagnąłem. A wujek na to: "a chuj z tym!". Kurtyna. Idę rozchodzić cringe.

#truestory #cringe #zenada #truestory #historiaprawdziwa #opowiescizkrypty