Data: 13.04.2019 17:35

Autor: mt5114

Chciałem tylko napisać że za wrzucenie mema z papieżem dostałem 2 tygodnie bana na wykopie XDD

Nie polecam kurwa, pozapraszali sobie ostatnio jakichś tępaków do moderacji i większość wpisów z przekleństwami mam pousuwanych. (╯︵╰,) nawet nie mogę nikomu nic na pw napisać. Zero.

#zalesie #wykop

Data: 12.04.2019 19:48

Autor: eax

Jaki nasz kraj jest chory….albo inaczej – ludzie nim zarządzający – wracałem wczoraj od różowego, jakoś o 22:05. Miałem straszną ochotę na małe piwko, bo miałem sobie jeszcze pogrzebać przy elektronice, podjechałem na stację paliw i wybrałem odpowiednie piwko – "ale ale Panie, jest po 22 – jest zakaz sprzedaży!!!". Powiem szczerze, że byłem w szoku, nie wiedziałem o tym, zdenerwowany wyszedłem, wsiałem w auto i ze złością pojechałem poszukać jakiegoś sklepu z alkoholami gdzie może uda mi się kupić (rzadko pijam cokolwiek, toteż jak miałem ochotę na piwko to naprawdę chciałem je gdzieś kupić). I tak sobie wkurzony jechałem, i wyjeżdżając z zatoczki (dodatkowo paskudna pogoda była, zła widoczność), wymusiłem pierwszeństwo i rozwaliłem brykę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po prostu nie zauważyłem kobiety nadjeżdżającej z lewej strony, nerwy, zła pogoda, wszystko "szybko szybko" i niestety doszło do kolizji. Całe szczęście nikomu nic się nie stało.

Powiedzcie mi proszę jedno – dlaczego ja, dorosły człowiek nie mogę sobie kupić pieprzonego piwa po godzinie 22?? To jest chore.

#polska #zalesie

Data: 11.04.2019 23:07

Autor: Lukmar

Wyjdę na czepiającego się kujona, ale tak właśnie wyglądają ludzie którzy nie powinni studiować.

O tych prezentacjach jest mowa od początku semestru. Były już ze 3 posty na ten temat z dyskusją w komentarzach na grupie naszej specjalności. Wystarczyło przyjść na jedno seminarium, na którym było z 7 prezentacji i zorientować się jakie ludzie mają tematy.

Można zrobić cokolwiek. Od początku była mowa że dowolny temat związany z naszą branżą. Od swojej inżynierki, przez coś związanego z praktykami, aż do ogólnie naszej specjalności. Cokolwiek co uznamy za ciekawe. No i żeby promotor zatwierdził że jest ok.

I większość tych prezentacji jest naprawdę ciekawa. Ale nie. Zawsze się znajdzie ktoś kto jak nie trzeba to nie przyjdzie i "weź mnie tylko wpisz na listę pliska." Po cholerę wypuszczać w świat takich inżynierów?

ehh

#zalesie #offtopic #studbaza #ludzie

Data: 09.04.2019 13:40

Autor: Immortal_Emperor

Tydzień temu wyrabiałem nowy paszport. Na komisariacie policjant przy okienku, zapytał się mnie ile mam wzrostu, odpowiedziałem że 185cm. Dziś byłem odebrać paszport w którym jest napisane 185cm. Postanowiłem sprawdzić przed lustrem ile faktycznie mierze centymetrów. Mimo usilnych prób manewrowania miarką, pokazuje mi 183cm! Chyba się kurcze. Aż strach marzyć beniza, bo jeszcze też się okaże że wymiar jest odwrotny od zakładanego.

#zalesie

Data: 03.04.2019 16:49

Autor: Pierdyliard

Znajoma mojej żony bierze ślub cywilny, niestety jesteśmy zaproszeni i tu jest zgrzyt.

Ja twierdzę że włożenie do koperty 100€ jest odpowiednie, tym bardziej że nie ma wielkiej imprezy a jedynie obiad, knajpa bez muzyki, brak alko, tortu, no kuźwa obiad za 10-15€ na głowę – uważam że ta impreza to zwykły skok na kasę dwójki socjalpokemonów…

Moja jednak utrzymuje że rozmawiała z kilkoma koleżankami które są też zaproszone i się okazało że 200-300€ to będzie minimum…

Teraz kurwa nie wiem czy ja jestem wrednym cebulakiem czy kobiety to zwykle debile (╯︵╰,)

#logikamacicy #zalesie

Data: 02.04.2019 18:48

Autor: Albatros

Kurwa po chuj pracodawcy dają umowę zlecenie, bo dziś jestem w elektromarkecie ,chcę wziąć raty jest sprzęt w zamówieniu. I co uznali moją obecną pracę na umowie o pracę i nie dostałem rat, czyli 10 miesięcy pracy poszło się jebać. Mam ochotę dać dupy albo sprzedać nerkę #banki #umowazlecenie #zalesie #gownowpis #pracbaza #praca #albatros #raty

A #pkobp z łaską chcę za każdym razem, kiedy dzwonię na infolinię, żebym wziął pożyczkę