"Bestia z TVN'u" — zapowiedź reportażu o Kubie Wojewódzkim

Data: 30.05.2020 10:44

Autor: Cheater

youtu.be

"Przejmujący reportaż w reżyserii Andrzeja Tykwy, we współpracy z portalem wykop.pl. Materiał opowiada o pedofilskich występkach Kuby Wojewódzkiego, znanego jako "Król TVN'u". Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" skłonił ludzi do mówienia. Już wkrótce dowiecie się prawdy…"

Trolling is an art ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykop #bekazwykopu #pedofilia

Data: 30.05.2020 04:46

Autor: Monte

Jest już rocznica ataków na @Ijon_Tichy to ja stanę w jego obronie. Myślę, że powinniśmy się uczyć od niego podejścia do dyskusji. Zawsze podchodzi do dyskusji ze spokojem i rozwagą, nie ważne jakie skrajne by miał poglądy on czy jego oponent.

Ja przywlokłem z wykopu największego raka, którego staram się pozbyć do dziś – czyli emocjonalnej manipulacji, jak się wkurwie to mi się to włącza, tak jak dzisiaj w dyskusji z @lisq jak ochłonąłem to zacząłem argumentować tak jak się powinno czyli sensownie i chyba nasza dyskusja wyglądała na jakimś poziomie.

Wyuczyłem się tego na wykopie do perfekcji, to nie wymaga żadnej wiedzy i stosują to wykopki szczególnie neuropa i najgorsze, że to działa.

Wiecie, ktoś ma inne spojrzenie na sprawę, to zamiast argumentacji, mówienie mu czemu się myli, to bazuje się na emocjach, szczególnie tak by osoba trzecia czytająca to podpalała, złapała emocje z tekstu i wyłączyła myślenie – i tu chodzi właśnie o te osobe czytającą by ją przekonać i by dała plusa Tobie (a później już samo leci, bo widzisz plusa dajesz plusa), no i robi się z tego mocny śmietnik z którego nic nie wynika i tworzą się jakies ideologiczne podziały i nikt nie próbuje nikogo zrozumieć, byle dojebać drugiej stronie – dlatego na wykopie jest takie szambo.

Ciężko na zawołanie mi przywołać jak to w praktyce wygląda, ale mniej wiecej tak:

Z lewej strony:

Ktoś chwali sobie tradycyjne życie i patriarchat to "lewak" w 90% odpisze, że kobiety są uciskane, są kurami domowymi i klasyczny argument, że są bite przez męża (nie wiem skąd to biorą ale za każdym razem przywołują ten argument), Ale argumentujący "lewak" bardzo dobrze wie, że tak nie jest i bardzo dobrze wie, że oponent chce zwykłej szczęśliwej rodziny, ale nie może pozwolić na przesunięcie okna overtona w prawo, więc jeździ emocjonalnie bo tak najszybciej i najłatwiej manipulować.

Z prawej strony:

Tutaj ciężko mi coś przytoczyć bo jednak prawica nie jest tak wyrachowana i emocjonalna jak lewa strona.

Bardzo dobrze to było widać z użytkownikiem @gwiazda_polarna gdy robił tu ideologiczny śmietnik, dokładnie znał zasady emocjonalnej gry i gdy próbowałem wymusić na nim dyskusje to obracał kota ogonem i dalej sprowadzał dyskusję do emocji, byle mi dojebać ale nogdy przekonać. Przykład z Tommie Lindh, opisałem sprawę (to ten 19 letni Szwed który uratował dziewczynę, lub próbował przed gwałtem i dostał kose od nachodzcy), to ten neuropek nazwał go patusem i narodowcem – przyklejał łatkę, którą neuropki budują od lat że każdy, komu jest bliski jego własny naród to bezzębny seba spod osiedla. Bardzo dobrze wiedział, że Tommie to chłopak, który chce dobrze dla Szwecji i kedt bohaterem ale jego ideologia nie pozwala mu na przesunięcie okna overtona w prawo.

Podsumowując, jeżeli mielibyśmy sprowadzać tu wykopków, trzeba narzucić jakiś standard dyskusji, by nie było tego emocjonalnego ścieku. A @Ijon_Tichy jest naprawdę świetny w dyskusji, tak samo @gruby333 .

#wojnaidei #wojnainformatyczna #lurker #neuropa #4konserwy #wykop

Data: 22.05.2020 16:39

Autor: Monte

Mała notka dla nowych, jeżeli chcecie lepsze miejsce w internecie to trzeba o niego dbać i wspierać dobrym contentem, moim zdaniem moderacja to pół biedy wykopu, ale skrajny idiotyzm wykopków, degeneracja i król lechji na głównej to druga strona medalu spierdolenia wykopu ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykop

Tolerancja na wykopie jak w latach 30 XX wieku w rodzącej się III Rzeszy

Data: 19.05.2020 17:08

Autor: nme

ibb.co

Pozwoliłem sobie podmienić w niektórych wpisach obecnych pod Wykopowym znaleziskiem (https://www.wykop.pl/link/5509215/chcemy-zniszczyc-pedofilie-w-kosciele-czy-raczej-kosciol/) wszystkie słowa "kościół" na "synagoga", "katolicki" na "żydowski" itp. Sami zobaczcie, co z tego wyszło. Zaczynam się bać, że szykuje nam się powtórka lat trzydziestych ubiegłego wieku, gdzie w III Rzeszy ludzie pałali taką nienawiścią do żydów, że byli w stanie popierać ich masowe mordowanie. Lewica – taka postępowa i tolerancyjna.

#wykop #kosciol #nazizm

Data: 19.05.2020 14:59

Autor: Monte

Pierwszy raz od kilku miesięcy zajrzałem w gorące wykopu, niesamowite jak w krótki czas ten portal zmienił się w platformersko-KODowskie-antynatalistyczne szambo i jeszcze komentsrze rodem z onetu XDD

Jak dobrze, że mamy lurker ♥️

#bekazwykopu #wykop

Data: 18.05.2020 20:54

Autor: Monte

Jeszcze odniosę się do tego posta https://www.lurker.pl/p/ZFDoO8AFS bo nie miałem czasu. I ogólnie do twórczości pana @Gwiazda_Poranna .

Jego twórczość jest typowa do sterowania wykopowym brainlectwem, polaryzacji i wskazywaniu wroga "palcem". Porównałbym wykop do takiego gaplopującego konia, wiadomo że te opłacane trolle tego konia nie zatrzymają, więc próbują innej techniki – czyli wskakują na grzbiet tego konia i łapiąc za wodze kierują tego konia w odpowiedni kierunek i tworzą "pożytecznych idiotów" , by pomagali im bić w sfery które są dla nich odpowiednie czyli np: PiS czy media typu TVP, kościół katolicki, tradycyjne wartości. (żeby nie było nie jestem zwolennikiem tej partii, nie ma jeszcze prawdziwie prawicowej etnonacjonalistycznej partii na naszej arenie)

Ja zawsze uważam, że wszystko co przesuwa okno overtona w prawo jest dobre.

Dlatego bicie w PiS w stylu wykopków uważam za głupotę. Bo to jest osiąganie celów krótkoterminowych kosztem kompletnej porażaki w długim okresie. Przeciwnikiem jest establishment lewicowo-liberalny. PiS jest partią socjal-konserwatywną, która zagospodarowuje to miejsce które normalnie zagospodarowywało by coś znaczie gosroszczego niż PiS. PiS ma w rękach TVP i mamy w niej samą tępą propagandę, że PiS jest super, a gdyby TVP było w rękach chociaży Trzastowskiego mielibyśmy w mediach dużo gorszą propagandę pro-aborcyjną, że jesteśmy najgorszym krajem na tej planecie, że jesteśmy skrajnymi rasistami, homofobami, etc. Coś jak Brytyjska stacja BBC która jest finansowana przez publiczne pieniądze i mamy tam propagandę typu dehumanizacja dzieci, białych ludzi – że to najgorsze zło na tej plancie, promowanie trans dzieci, etc. Tutaj macie przykład marksistowskiej propagandy BBC:

https://streamable.com/iql4q6

Nie brakuje jeszcze tradycyjnych chochołów czyli, że 500+ = patologia. Czyli taka tępa propaganda, którą wykopki łatwo łykają, większość ludzi którzy biorą 500+ to zdrowi i pracujący ludzie i szczęśliwe rodziny, na pewno są na lurkerze ludzie, którzy biorą 500+, wiecie że dla niego jesteście skrajną patologią? Także pokrótce podsumowując, wykopki poświęcili mnóstwo zasobów w krytykę programu, który jest relatywnie najbardziej ‘rynkowym’ wydatkiem publicznym w polskim budżecie, nie osiągając przy tym nic poza budowaniem nastrojów antynatalistycznych. Co oczywiście mi – jako osobie o poglądach prawicowych – się bardzo nie podoba.

Apropos antynatalizmu https://www.lurker.pl/p/5aOrE1gZ1 tutaj promuje konsumpcjonizm i pojęcie masz dzieci = jesteś nieszczęśliwy.

Stara się bardzo mocno podzielić prawicę i lewicę w osi ekonomicznej czyli kapitalizm = prawica, szkoda że ten wolny rynek tak bardzo mocno cenzuruje i banuje prawicę. Wolny rynek podobnie jak komunizm, niczym się nie różni ma on na celu zebranie zasobów w rękach niewielu ludzi, przejmowanie instytucji i finansowanie kolejnych, które mają na celu zburzenie naszego porządku. Pozatym o liberałach wypowiedziałem się tutaj https://www.lurker.pl/p/053BbE_Ro

Podsumowywując jest to troll, który ma kreować dyskurs w internecie, problem jest taki, że lurker nie ma moderacji, która by mu pomagała usuwać ludzi zaburzających jego propagandzie i użytkownicy Lurkera w przeciwieństwie do wykopków mają 3 cyfrowe iQ.

Zgaduje, że wszędzie dzieje się to tak samo (reddit, wykop). Tj. najpierw jest wycinanie konserwatywnych użytkowników (którzy dominują na tych portalach od założenia), później zakładanie lewicowych kont trolli politycznych, które mają kształtowań sztuczny dyskurs portalu. Tym, którzy zostali jeszcze na portalu, a nadal są aktywni rozdaje się shadowbany. W między czasie oskarżając ich o fejk niusy, bycie rosyjskim szpiegiem cokolwiek. I tak sekunda po sekundzie żaba się gotuje nic nie zdając sobie sprawy. Taktyka salami, dokładnie tak jak robili to sowieci w republikach radzieckich. Kroczek po kroczku wycinasz przeciwnika, ale nie na raz wszystkich, żeby się nie domyślił, albo liczył na to że jakoś to będzie. A jak już masz wystarczającą przewagę to decydujesz się na dobicie.

Oceniam go na 6/10, bo robi ładne salta intelektualne.

#ocenaplatnychtrolli #troll #lurker #wykop #bekazlewactwa

Data: 08.05.2020 20:29

Autor: GNUHurd

#annastecka #wykop #elfik32

Ile by wam musieli zapłacić żebyście się zgodzili (oczywiście hipotetycznie, bo panie prokuratorze Anna Stecka jest dla mnie błogosławiona jak Święta Panienka) żeby a__s uprawiała z wami obcowanie płciowe?

Ja słuchajcie, nie ruchałem od 3-4 lat, jestem wyposzczony.Mam także dość mało zasad, ale… Są rzeczy których za pieniądze bym nie zrobił, nawet jakbym był w potrzebie

Data: 06.05.2020 23:18

Autor: Waldy

UWAGA LURKI!!! chciałem zobaczyć co na w szambie piszą o aferce z trolami u nas bo oczywiście ja zawsze każdą aferę przegapię i proszę!

Szykuje się zalew syfu…

https://www.wykop.pl/wpis/49252513/cyniczny-lepralikon-dzisiaj-nad-ranem-na-lurker-za/

#moderacja miejcie się na baczności

#lurker #wykop #uwaga

Data: 06.05.2020 15:22

Autor: GNUHurd

Napisałem z tydzień temu na portalu przestępczym pana Michała Białka dlaczego dostałem bana, do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi.A jak się odwoływałem od bana że nie robiłem nic nielegalnego to napisali mi że powód nieprawidłowy.

#wykop

Data: 27.04.2020 13:26

Autor: Ich_Mag_Kaesekuchen

Nasz "kolega" postanowil rozreklamowac lurkera na mirko wiec i ja nie bede gorszy ;)

Andrzel wrzucil link do moich komentarzy wiec mam nadzieje ze Mireczki i mirabelki przeczytacie. Zapraszam Was do przeniesienia sie na lurkera,bedzie smiesznie jak za starych czasow xD Ehhh kurla kiedys to bylo!

Szczegolnie zapraszam:

Adriannę

Nie mowie po kociemu

Trollik

Alternatereality

Vincenzo

Megawatt

Zielona biedronka

Rachela zimmermann xD

Komukatiw (ktos wie dlaczego zniknął?)

Bsl

Kasia1234 (costamdalej)

Przepraszam ale reszty grzechow nie pamietam xD

Arek,Ciebie nie zapraszam. Odczep sie i rob dalej kariere na wysroku ;) powodzenia w zdobywaniu bordo.

#wykop #lurker #reklama #niechlurkerrosniewsile !

Data: 25.04.2020 12:13

Autor: xloth

Siedząc w temacie wykopujących ostatnie znaleziska z płomieniem na Wykopie mogę z pewnością stwierdzić, że wykopują je zombie konta. Śledzę ten trend od piątku i większość userów bez awatarów jedyne co robi to wykopuje znaleziska.

Podejrzewam, że chodzi o złapanie płomienia, by reszta społeczności podłapała temat i dalej to wykopywała.

Założę się, że gdyby wrzucić największego fejka antypis i wykopać tymi zombie kontami to ludzie by to łyknęli na bank.

Nikt tego nie kwestionuje, bo są to antypisowskie treści, więc wszystko musi być 100% prawdą.

Nie jestem zwolennikiem pisu, ale również nie jestem zwolennikiem manipulacji niezależnie z której strony by to było.

#wykop #fakenews #dezinformacja

Data: 24.04.2020 15:06

Autor: FiligranowyGucio

Pamiętacie jak straszono czarną Wołgą?To już nie aktualne, zdjęcie zrobione przed siedzibą Wypok.pl w Poznaniu 😜 Z mojej strony dodam, że zamiast urządzać "wojenki polityczne"to warto zastanowić się nad ulepszaniem serwisu oraz jego finansowaniu.Każdy tutaj wie jak działa moderacja na wypoku i nie trzeba przypominać tego codziennie.Jezeli macie jakieś pytania odnośnie zdrowego odżywiania lub psychologi chętnie odpowiem.Ludzie mądrzy uczą się na cudzych błędach.Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. 😀

#lurker #heheszki #wykop #rollsroyce #komunizm #samochody

P.S.Na zdjęciu prawdopodobnie RR Silver Shadow 1965-80

Dlaczego na wykopie trwa eksterminacja nielewomyslnych - kompendium wiedzy o sytuacji na WYKOP

Data: 23.04.2020 16:34

Autor: chlorchinaldin

lurker.pl

Non stop widze na portalu głosy dużego niezadowolenia z tego co się dzieje na wykopie

Niestety w swoich ocenach błądzicie, nie chodzi tu o żadne chromosomy czy wodogłowie

Tylko o cyniczną grę i wpływy konkretnego środowiska politycznego w mediach

W linku wyjaśnienia, które napisałem pod czyimś postem.

https://www.lurker.pl/c/rvvW9AB9Y

Panowie, błądzicie pierdzieląc o jakiejś steckiej

Problemem wykopu jest, że środowisko polityczne Platfusów, poprzez firmy offshorowe zainwestowało w wykop, potem miraż z ich przybudówkami medialnymi to jest z TVdNo oraz spółkami medialnymi – firma związana z czerską Gwyb, która mają między innymi monopol na rklamy w Warszawie. ( widnieje w danych o RODO na portalu ) i od tamtej pory na wykop nastąpił zrzut partyjnych hunwejbinów wiadomej opcji

Zmieniła się także linia wykopu. Tzn bezkarne obelgi, wulgi po stronie nielewomyślnych a jak ktoś radykalnej lewo małpiarni się choć na milimetr odwinie to od razu ban za wojenki polityczne lub nieprzestrzeganie standardów społecnzości czy inne bzdury. Napiszesz cos niewygodnego dla lewych to albo cenzura ( w najlepszym razie) albo ban. Potrafili po kilku miesiącach dawać bany za wpisy, których treść wisiała wielokrotnie i dalej wisiała na wykopie. Po zwrócenie uwagi PERM BAN za 100 lat i usunięcie treści całego konta. bo tka i już. Nie mamy Pana płaszcza.

Przy zakładaniu nowych kont ( po usunięciu starych) potrafią sypać permami za rzekome multi, pomimo, że nie masz konta. Wystarczy, że jesteś świeży i nielewomyslny.

Po prostu środowisko polityczne wjechało na ten portal kapitałowo i urządzili sobie ludobójstwo nielewomyślnych.

Potem spece od IT z tych ich "mediów" potworzyli farmy bot wykopywaczy a partyjni hunwejbini wrzucają znaleziska ( część neuropy) i zarzugują hejtem każdego kto choć smie wyrazić swoje zdanie nie idące im w sukurs. Stad od jakiegoś czasu tak mocno wykop jest zawalony TVdNo, wybiórczą i innymi lewomediami. to nie żaden spontan tylko farmy botów.

Prawdopodobnie ktoś z kręgów ministerstwa cyfryzacji dostał sygnał, co się na tym portalu odwala z cenzurą, manipulacjami lewizny itd itp to wykop zaczął głupkować z tym info o polityce na głównej.

Wpierw używali tego tagu by cenzurowac nielewomyslne treści a teraz nagle jak juz zbanowali aktywnych nielewomyślnych i kampania wre, to ładują polityke 24/7 na główną, totalny amok.

Stecka to zwykły babiszon bez szkoły który w ramach parytetów zatrudniony jest tam do robienia prezentacji w powerpoincie itd – zwykły nierób bez kompetencji, wyzwolony, a jakże a więc przyjklaskujący cenzurze ( tolerancja represywna czyli coś co każdy lewak ma wbite do głowy) Ale ona to akurat ma g do gadania czy ten proceder trwa czy nie. Natomiast z chęcia mu wtóruje tak jak każdy lewak jest totalnym zamordystą i popiera cenzure, najtchętniej chcąc zniszczyć kariere/życie i co tylko się da, każdemu nielewomyslnemu.

Ten portal obecnie spełnia rolę identyczną jak Gwyby czy TVdNo. Weszli tam kapitałowo i organizacyjnie na całego i nie ma zmiłuj. Małpiarnia manipulacyjna na całego.

Radykalne zmiany było widać jużod dawna,dla wytrwanych analityków rzeczywistości.

bodajże od 2018 robiąc przygotowania do wyborów samorzadowych, na wykopie wpierw ruszyła lewizna christianofobii i totalnej propagandy LGBT, stare trole potworzyły nowe konta a cześć z nich co została dostała wyzerowanie liczników aktywności na tagach, niektórzy by mieli już po kilka/naście tys wrzutek politycznych. ( lukardio, kempes, xianist, adam2a i wielu innych, az mi się nie chce wymieniać, bo tyle nowych troll kont przybyło, jak np OsraneMajtyxD itd itp)

Mniej więcej wtedy zaczeło się banowanie bez powodu nielewomyslnych. gdyż postanowiono wyciąć wszystkie aktywne konserwy. Nie do końca wyszło więc do puli dorzucono utrudnienie z rejestracją w postaci konieczności podania nr telefonu.

A tym którzy mimo to omijali te progi utrudniajace, od razu po zidentyfikowaniu, że to konserwa, BAN PERM za multi, mimo, że nie ma żadnego multi i NIE MAMY PANA PŁASZCZa.

Natomiast od przegranych wyborów 2019, stwierdzili, że nawet to nie wystarczy i trzeba uruchomić farmy bot wykopywaczy by sfabrykować aktywność na portalu.

Poza tym, PO wjechało na wykop z hunwejbinami juz w 2015 bodajże ale początkowo dość niemrawo, choć już wtedy ich trole, potrafiły napisać do ciebie wprost POSTA z treścią, który ty napisałeś z zgłoszeniu do moderacji. Ergo już wtedy tam siedzieli. Powiem więcej, już wtedy czytali prywatne wiadomości :)

Przestali się z tym obnosić dopiero od wprowadzenia RODO.

Niestety częsć korwinistów jest idealistycznymi ignorantami, niedojrzałymi dzieciakami i bezwiednie nie wiedziąc, że jest manipulowana przez POwskie bojówki, często im wtóruje. Gdy ta małpiarnia wróci do władzy, korwiniści z całą mocą poczują na własnej skórze jak głupi byli, jak ignoranccy.

#wykop #afera #platformaobywatelska #polityka #bekazlewactwa #lewackalogika #media #IIIRP #

Kompendium wiedzy o płatnych trolach PO

@adam2a

@lukardio

@xianist

@goofas

@kempes

@pabloFBK

@anonimek12345

@andretch

Pozdrawiam Pawła. Wojde, jednego z troli, któremu nie udało się załapać na stołek posła. Czeka cie kolejne 4 lata robienia z buzi, pupy. Może w końcu zasłużysz.

Pozdrawiam pajacy z NGO jak np ŁOCZDOGZ czy inne KPH i cały rausz Warszaski oraz Wiertniczą i Czerską. Tam też są hunwejbini

A u sąsiada jak w lesie

Data: 22.04.2020 21:07

Autor: skurwodaktyl

wykop.pl

Ciąg dalszy wybryków komanda specjalnych chromosomów u sąsiada.

Tym razem afera dotyczy jednego użytkownika, który próbował rozkręcić aferę na.. samego siebie, poprzez swoje multikonta i wplątać w to innych użytkowników. Nie udało się xD Za multikonta, tak szkodliwe działania wyłapał na początku tydzień bana, ale potem zmieniano mu na tydzień XDD

A ja wyłapałem dwa miesiące, bo napisałem, że eko-oszołomów którzy uważają samochody za główne źródło smogu w Warszawie należy jebać. Jak w "korespondencji" z moderacją wyszło, tu nie chodzi oto jaki punkt regulaminu łamiesz, to nie jest ważne. Dostajesz bo sobie nagrabiłeś, długość banu zależy od tego jak sobie nagrabiłeś, a nie od tego jaki przepis złamałeś xD

#jebacwykop #wykop #wykop #afera

Data: 20.04.2020 18:30

Autor: solo1979

W tym wykopie piszo, ze w pierwszym kwartale 2020 bylo wykopane ponad 100 fake newsow ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/5459127/spis-znalezisk-uznanych-za-informacje-nieprawdziwa-opublikowanych-w-1kw-2020/

#fakop

#wykop

Data: 20.04.2020 10:57

Autor: Immortal_Emperor

"Wykop się skończył problemy toczące portal mirków komentowane przez lurków"

https://www.wykop.pl/link/5459145/wykop-sie-skonczyl-problemy-toczace-portal-mirkow-komentowane-przez-lurkow/najstarsze/

Znalezisko w żadem sposób nie naruszało regulaminu, a mimo to zostało usunięte. Znalezisko było odnośnikiem do dyskusji na lurker https://www.lurker.pl/p/ejNObfTAM

#wykop

Data: 16.04.2020 00:37

Autor: skurwodaktyl

Jak ja kocham moderacje na wypoku xD

Jebane ułomy z dodatkowymi chromosomami wlepiają bany od czapki, nawet nie kierując się tym kto jaki punkt regulaminu złamał. Typo, który mi ubliżał i bluzgał w co drugim zdaniu dostał bana na dwa tygodnie, a ja dostałem na dwa miesiące, bo obraziłem eko-oszołomów i napisałem, aby ich jebać XD Kogoś w tym plutonie specjalnej troski boli pizda, bo obśmiałem eko-oszołomow, którzy pierdolą z uporem maniaka, że to samochody są głównym twórcą smogu w Warszawie.

Jebać wypok. Wrócę z bana i nakręcę małysza.

#jebacwykop #wykopplkurwyjebane #wykop #skurwodaktylrozkminia

Data: 15.04.2020 14:43

Autor: PanDomestos

Czy ktoś też nie może zalogować się na wikop.ru? Cały czas nie mogę wejść na swoje konto, nadal jest tam komunikat, że chce mój nr telefonu. To było któreś konto raz z rzędu (tak samo się nazywa, jak to tutaj) , bo wcześniej podostawałem bany np. ,,multikonto'' bo wspomniałem o zbożu. Dzisiaj zauważyłem, że nawet skasowali moje inne konto na permie xD. Nwm, czy haker sam zmienił emaila, czy ja kiedyś specjalnie zakładałem emaila na to konto. Fakt, że nie da rady założyć następnego konta na ten sam email. Kolejnego emaila nie chce mi się zakładać.

#pytanie #wykop #moderacjawykopu #bekazwykopu #technologia

Data: 02.04.2020 21:19

Autor: tenji

Niemcy mieszają próbki na koronawirusa zeby wiecej testowac.

Wypokowi eksperci: GENIALNE!

https://www.wykop.pl/link/5423505/niemcy-beda-mieszac-kilkanascie-probek-i-testowac-je-wszystkie-na-raz/

Polacy mieszają próbki na koronawirusa zeby wiecej testowac.

Wypokowi eksperci: Co za burdel! Polska , państwo z dykty!

https://www.wykop.pl/wpis/48065963/jestesmy-przygotowani-koronawirus/

wykopfejs.jpg

#wykop #wykopcontent #debilezwykopu

Data: 03.03.2020 08:31

Autor: ruy_lopez

Szkoda ze jest tutaj relatywnie malo uzytkownikow.

Tak sie zastanawiam jakie sa mechanizmy pozyskiwania ww. uzytkownikow do tego typu stron. Mozliwe ze ta strona nigdy sie nie rozwinie, bo głównym atutem serwisów jest różnorodność kontentu i jego obszernosc co jest funkcja liczby użytkowników, wiec jest to sprzezenie zwrotne dodatnie i czas na zakladanie portalu byl np. 10 lat temu a teraz jest juz za pozno i nic sie nie da zrobic. Tiktok/ snapchat zdobywaja/zdobywaly popularnosc, ale to dlatego, ze oferowaly cos innego niz istniejacy dotychczas giganci jak fb/twitter/reddit/yt itd. no a lurker to po prostu wykop 2.0. Na lurkerze bedzie aktywnosc chyba wtedy i tylko wtedy gdy na wykopie bedzie straszna w chuj afera, ale nawet moderacja tam nie jest na tyle glupia zeby przekroczyc ta linie. Zwykle codzienne afery i sranie na uzytkownikow nic tam nie zmienia.

#lurker #wykop #zycie

Data: 01.03.2020 15:24

Autor: korin

Siema,

Tak się zastanawiałem na tą stroną – wygląda jak kopia wykopu – sam kiedyś chciałem coś podobnego zrobić – tylko z pewnymi zmianami (funkcjonalności). Może ktoś był by zainteresowany moimi pomysłami?

#wykop #lurker #pomysly

Data: 08.02.2020 13:47

Autor: Bronsky

Takie coś Tu zauważyłem

Ze jak wszyscy normalnie pisza itp to nawet ja potrafię dosyć normalnie się wyrażać tutaj.

A ze na wykopie jest bydło to i człowiek próbuje się dostosować do reszty. I się robi burdel.

Choć pewnie większy wpływ ma to ze tu jest tylko kilku użytkowników ;) i nie ma komu świrować

#wykop #lurker

Data: 16.01.2020 17:21

Autor: adam163264

Dobry wieczór. Coś się… coś się popsuło i Wykop nie dodał mojego wpisu, to powtórzę jeszcze raz. Działanie wspomnianego portalu to jest jakaś porażka. Ja myślę, że ta głupia moderacja, te kurwa banda imbecyli, która od paru dni nie potrafi ogarnąć Wykopu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Nawiasem mówiąc, powracam na Lurkera, na poprzednim koncie byłem przez pewien czas od początku (może ktoś pamięta usera @szafa?). ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak widać Wykop po raz kolejny zmusza do sięgania po alternatywy

#wykop #takaprawda #bekazwykopu #witamsie

Moderacja Lurkera usuwa wpisy/znaleziska? / korekta - autor usunął sam :C

Data: 15.01.2020 19:43

Autor: Severh

lurker.pl

Siemandero ;)

Siedzę sobie na Lurkerze i widzę post o tym że UE kombinuje z wprowadzeniem europejskiej płacy minimalnej. Kilknąłem sobie w zakładkę i przeglądałem dalej. Następnie wróciłem na górę strony i kliknąłem jeszcze raz (zapomniałem że już mialem otwartą) i o dziwo pojawila mi sie strona główna lurkera. W zakładce był otwart https://www.lurker.pl/p/7y-8Im6xo

Niwiele myśląc chciałem dodać post że mi znalezisko zwiało z listy…. a tu pac… komunikat że komenta nie doda bo posta nie ma… Czyżby moderacja zaczynała usuwać znaleziska wg jakiegoś klucza?

Było tu: https://www.lurker.pl/p/7y-8Im6xo

a wysyłało tu: https://www.money.pl/gospodarka/europejska-placa-minimalna-ke-rozpoczyna-prace-nad-projektem-6467871016932993a.html

#lurker #moderacja #wtf #wykop ??

Kciuk.pl — zapomniany konkurent Wykopu

Data: 15.01.2020 08:33

Autor: malcolm

dobreprogramy.pl

#wykop

Serwisów agregujących treści próbujących konkurować z Wykop.pl było wiele. Większość z nich jednak przepadła z kretesem w pierwszych miesiącach swej działalności. Chociaż były i wyjątki od tej tendencji, a najdłużej działającym i cieszącym się największą popularnością konkurentem Wykopu był Kciuk.pl.

Polscy żydzi atakują decyzję Izraela za niedopuszczenie Prezydenta RP do głosu!

Data: 07.01.2020 19:40

Autor: Enviador

twitter.com

"Czyli wszystko wskazuje na to, że w Jerozolimie będą przemawiać reprezentanci państw, które podpisały pakt Ribbentrop-Mołotow (Niemcy, Rosja), główni sprawcy Zagłady (Niemcy) i ci, którzy ochoczo wydali Żydów Niemcom na zagazowanie w Auschwitz (Francja)."

https://twitter.com/ForumFZP/status/1214592188660604929

#polska #wykop #pad #zydzi #izrael #auschwitz #4konserwy

Data: 10.12.2019 13:03

Autor: drewniany

Kolejny szok kiedy przeglądam po dwóch latach. Na wykopie szkaluje się Wojnę Idei która niegdyś została wypromowana właśnie przez ten portal.

Niedługo somsiad zamieni się w forum lewicowo-feministyczne. Już gorące są zasypane wpisami neuropków, dawniej tego nie było. Fakt iż konserwy, przegrywy i foliarze wspólnymi siłami nie dają rady z neuropą daje do myślenia, to wyraźny wskaźnik tego że, moderacja jest upolityczniona. Ktoś chce chyba sprawić żeby, młodym polakom wydawało się że, wszyscy inni są lewicowi i postępowi. Polskie alternatywne fora to półmartwy lurker.pl (normicki) oraz… karachan.org (spierdoxowy).

#wykop

Data: 09.12.2019 13:32

Autor: drewniany

Wszedłem poprzeglądać wykop i uderzyła mnie różnica w porównaniu ze stanem sprzed dwóch lat kiedy jeszcze tam siedziałem. Mianowicie pod względem polityczki, neuropa przejęła ten portal. Dawniej wykop był konserwatywny później była równowaga sił, teraz po masowych banach konserw widzę wysyp neuropkowych wpisów w gorących. Zrobił się drugi reddit polska. Przegryw też się stacza, byłem świadkiem pięknych akcji typu klaudiusz czy dziewczynybeztabu, od pewnego czasu cisza. Prawdopodobnie to także zasługa banowania aferowiczów.

#wykop #bekazwykopu

Dobry wywiad z dobrym gościem. Nie ściemnia. Nie ma łatwych odpowiedzi.

Data: 06.12.2019 01:28

Autor: Cheater

medonet.pl

#porno #narkotyki #spoleczenstwo #medycyna #przegryw #wykop

Wywiad z (za Wiki):

Mateusz Gola (ur. 1984) – doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk[1] oraz profesor w Institute for Neural Computation na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego[2], specjalizujący się w badaniach uzależnień behawioralnych (np. od pornografii, zachowań seksualnych, gier komputerowych, czy hazardu) oraz uzależnień od substancji.

Fragmenty:

• Z pornografii korzysta regularnie aż 70 proc. młodych mężczyzn w Europie.

• – Seks w filmach pornograficznych jest coraz bardziej agresywny i poniżający dla przedstawianych tam kobiet. Rzadko pokazywana jest jakakolwiek gra wstępna i intymność, coraz więcej jest scen seksu oralnego zakończonego wytryskiem na twarz – mówi prof. Mateusz Gola.

• Jeszcze nigdy treści pornograficzne nie były tak łatwo dostępne. Mamy z nimi kontakt niemal od dziecka. Jak to zmieni nasze życie seksualne?

• Wielu młodych mężczyzn, którzy mieli bogate doświadczenia z porno i masturbacją w momencie inicjacji seksualnej ma problemy z erekcją. Realna partnerka nie jest tak atrakcyjna jak setki tysięcy tych, które wcześniej widzieli.

• To mit, że uzależnieni od pornografii mają większe libido. Badania polskich naukowców pokazały, że działa tu mechanizm podobny do innych uzależnień. Dzięki temu WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) może wreszcie uzna nałogowe zachowania seksualne za realnie istniejący problem.

Data: 29.11.2019 00:56

Autor: Deadlyo

Wykop to jednak taki ściek internetu,

Kolega zarejestrował konto korzystając z mojego internetu w domu.

Dziś wyłapał bana za multikonto, bo mój domowy router jest zbanowany na wykopie i konta usunięte.

Więc logicznie (wg nmM) skoro 100% kont jest zbanowanych, nie możesz stworzyć kolejnego, bo już konto masz, chuj z tym, że zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takiej gównianej polityki, nie widziałem jeszcze nigdzie

"Zbanowaliśmy Ci wszystkie konta i chciałbyś popisać z nowego? BAN za multi"

#bekazwykopu #wykop #heheszki

Data: 20.11.2019 19:44

Autor: wordpressowiec

Możecie wierzyć lub nie ale pomimo stażu kilku lat na wypoku NIE WIEM o co chodzi z kosmonautą i dlaczego wypoki zbierają platynę za umieszczenie tego?

Pastę o serwerowni znam, rozumiem dlaczego banują. Ale o co chodzi z tym kosmonautą?

Podobnie, nie do końca rozumiem wcześniejszą aferę z tagami, czy one w końcu zostały naprawione a tylko wykopki śmieszkują jedynie z tego czy do dziś nie działają?

Sorki, że wtrącam taki temat na portalu alternatywnym gdzie żyjemy ciesząc się że nie ma tu moderacji wypokowej, ale nie mam gdzie indziej spytać.

#net #internet #wypok #wykop #moderacja

Data: 20.11.2019 11:36

Autor: vundo_

Hurr wykop taki ściek durr moderacja opresyjna, same przegrywy i patooglądacze, do tego bez adblocka nie podchodź

Lurker – cha cha cha 13 plusów to ich rekord, jaka żenada xdd

#wykop

Data: 10.11.2019 22:35

Autor: R20

@arti, O Boże, daj streszczenie na BOGA!!(-‸ლ)

Przeczytałem początek i już widzę jeden błąd logiczny w tym poście – nie wykop to lurker, nie lurker to wykop, nie pis to po, nie po to pis, nie kulista ziemia to płaska, nie płaska ziemia to kulista, nie lewica to prawica, nie prawica to lewica.

Tak się tworzy system i kontrolowaną opozycje co najwyżej…

To nie jest tak, że skoro wykop zły to wszytko czego dotknę będzie i tak lepszą alternatywą.Tak zwyczajnie nie jest.

A tak subiektywnie, to w pewnych kwestiach wolę lurker, a w pewnych wykop. Chociaż z tego co wiem, to na obu masz wolność do puki nie tykasz polityki – jak w Moskwie/Rosji( ͡º ͜ʖ͡º)

#lurker #wykop #oswiadczeniezdupy

Data: 09.11.2019 17:33

Autor: Monte

https://www.wykop.pl/link/5208339/wykop-g-o/

Dajcie plusika w powiązanych, może więcej osób wyrwie się z temtego szamba i zobaczy normalność i tego im życzę XD

#wykop

Data: 05.11.2019 21:57

Autor: Lurriel

Wypok znowu tonie w zbożu – tym razem afera z allegro

A ja mojego pierwszego bana dostałem XD

usuwanie wpisów tego typu: https://bezprawnik.pl/negatywny-komentarz-na-allegro/

Bez powodu.

wypok.pl nie polecam – chyba ze jestes opoznionym moderatorem – bedziesz sie dobrze bawic.

#wykop #afera #zboze #moderacjacontent

Data: 31.10.2019 15:25

Autor: NightShock

Wczoraj moje zainteresowanie złapał tag #depresja [ https://www.wykop.pl/tag/depresja/ ] na wykopie. Zacząłem czytać post pod postem w poszukiwaniu czegoś interesującego, może pomocnego? Nie wiem ;)

Zauważyłem że osoby które piszą w tym tagu nie mają depresji. Te wpisy krzyczą o atencje! Zauważ mnie! Napisz do mnie! Będziemy wspólnie cierpieć mirabelko, czy inna tam spleśniała śliweczko (。◕‿‿◕。).

Więc? Spierdoksy umysłowe i życiowe piszą w tagu #depresja o marności ich żywota (dla atencji), a później komentują atencjuszki które pokazują cycki na mikroblogu.. strasznie szybko stacza się nasze społeczeństwo..

#przemyslenia #wykop

Data: 29.10.2019 17:44

Autor: jabolsy

Siemano lukerzy. Założyłem tu konto bo moderacja wykopu mnie wkurzyła.

Nie dość, że wysyłają ostrzeżenia za to, że zakopałem jakieś znalezisko.

To jeszcze zabrali mi status bordo bez żadnego wyjaśnienia.

Z miejsca 250 spadłem na 6500 w rankingu.

Jedyne co podejrzewam to mogli się wkurzyć za to, że ostatnio popierałem mocno konfederacje.

Wcześniej się nie angażowałem mocno w politykę na wykopie.

A teraz jakaś niezła nagonka na konfederatów na wykopie jest.

#oszukujo #moderacjaconnect #lurker #wykop

Data: 25.10.2019 20:10

Autor: arti

Ma tu ktoś konto na wykopie ????

Pytam dlatego, ze jeden z użytkowników zrobił eksperyment i wytrwał w abstynencji alkoholowej 8 miesięcy stwierdzając znaczną poprawę samopoczucia i ogólnego samoogarnięcia. Może ktoś z was (jeśli ma tam konto) zapytać w którym miesiącu eksperymentu poczuł istotną zmianę ? A może namówicie go do założenia konta na lurku? Będę wdzięczny.

8 miesięcy abstynencji w 5-cio litrowym słoiku ;)

user: ATAT-2

#wykop #alkohol #abstynencja

Data: 22.10.2019 15:40

Autor: k1fl0w

Jakoś nie miałem ostatnio czasu ale teraz odniosę się do wpisu @Monte

https://www.lurker.pl/p/5lFxRaF4m

Tymczasem u alternatywek które nie będą mogły wyskrobac wpadki z erazmusa oraz discord "neuropa"

POTĘŻNA wpadka discord, przypomnij mi ile banów za to było?

Nie zapomnij policzyć tych u konserw proszę.

Wiedzę u Ciebie nic się nie zmieniło ( ͡º ͜ʖ͡º) , nawet nie wiesz z której strony oberwałeś za swoje manipulacje 乁(ツ)

#bekazprawakow #wykop

cc: @Lipathor

Data: 16.10.2019 11:40

Autor: Cpp17

Nawet na mało obiektywnym bankierze.pl piszą:

Nie ma się zatem co dziwić, że inflacja nad Wisłą będzie wyższa (może dobić do ok. 3,5% – przyp. mój) niż choćby na zachodzie czy południu UE – to typowe, że ceny rosną szybciej w krajach prężniej się rozwijających, a wolniej albo wcale – w państwach rozwiniętych, gdzie wzrost PKB jest niższy (choć oczywiście bywają wyjątki od tej reguły).

Ale wykopki i tak tego nie rozumieją i wieszczą tragedię. Nie rozumieją nawet różnicy między dodrukiem pieniędzy a redystrybucją. Generalnie to nie rozumieją niczego + poparcie dla KORWINA KRULA sięga tam 90%, co pozwala wydedukować średnią wieku użytkowników. xD

#wykop #polityka

Data: 13.10.2019 21:17

Autor: arti

Wg nieoficjalnych informacji po opublikowaniu exit poll kontrowersyjny portal vikop.ru przenosi swoje serwery do Chin :)

W tym czasie mogą wystąpić trudności w dostępie do serwisu.

#wykop

Data: 05.10.2019 13:28

Autor: Deadlyo

Ależ mi się nudzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

W pracy dostaliśmy nowy system, który generuje nam chwilowe numery telefonu, oraz adresy mailowe.

Tak aby nam się pracowało łatwiej przy testach.

A, że lubię wkurwiać, to zakładam multikonta na wypoku i baituję moderację :D

Już mi 6 kont zablokowali, wrócę tam na nocnej, jak lebiegi będą spały i zaspamuję całe mirko

Póki co każde zbanowane konto wychodzi jako następne nowe.

Jestem rumunem v2 :D

#heheszki #humor #wykop

Data: 29.09.2019 06:52

Autor: Bethesda_sucks

Moderacja wykopu znowu w akcji, usunęli taki oto wpis w kilkanaście sekund od dodania:

Tak jak myślałem, moje znalezisko pokazujące prawdę wywołało nieziemski ból tyłka neuropków:

https://www.wykop.pl/wpis/44194593/przegryw-https-www-wykop-pl-link-5150449-czarni-ni/

https://www.wykop.pl/wpis/44188875/bekaznarodowcow-bekazprawakow-bekaznazioli-kolorow/

A to tylko niektóre z wpisów.

#heheszki #4konserwy #bekazlewactwa #naukowcywiary

Swoją drogą wśród zakopujących widać boty/multikonta neuropków służące jedynie do wykopywania/zakopywania/plusowania jedynych słusznych znalezisk/pisów, np.

https://www.wykop.pl/ludzie/wpisy/freitag/

https://www.wykop.pl/ludzie/dodane/MCz89/

ale jak tak się przyjrzeć to większość tych kont podpada (niemal zerowa aktywność poza zakopami/wykopami).

P.S.

Od kiedy ukryto statystyki dotyczące zakopów? #afera

#wykop

Data: 25.09.2019 23:40

Autor: lisq

ej co ten #wykop xD

zawędrowałem na gorące i co widzę (pomimo adblocka, pihole'a i customowego cssa)

Przypominam sobie że reklamy aptek są zakazane czy coś ( ͡º ͜ʖ͡º)

Data: 15.09.2019 16:18

Autor: Relewantna

Zbanowali mnie na wykopie, a mój wpis usunęli. Napisałam tylko szczerze, ze wg mnie czarni powinni wracać do Afryki. Co najlepsze, mój skromny wpis miał ponad 100 plusów… To już mój drugi ban na wykopie, a nikogo tam przecież nie wyzywam ani nic. Dziwne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wykop

#wypok

#moderacjaconnect

Data: 10.09.2019 20:26

Autor: itsokay

Niezła inba u somsiada ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/5124697/mariusz-max-kolonko-grozi-pozwem-mirkowi/

Max #Kolonko na swoim profilu na fb grozi użytkownikowi @WildAnimal który to robił niedawno AMA na wykopie w którym przedstawił sie jako "dowódca najwyższego stopnia" partii #R i obnażył brutalną prawdę na temat Mariusza K. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolonko na fb wyzywa go od szmat i insynuuje mu alkoholizm i pijaństwo.

AMA

#R od środka

#wykop #bekazwykopu

Data: 21.08.2019 20:06

Autor: Mishkaa

Co sie na tym wykopie odwala? Od kilku dni jest tak duzo politycznych a przewaznie antypisowskich wpisow. Sam nie przepadam za pisem, no ale to jest dziwne. chyba ktos dostaje pieniazki za coraz wpisy xD

#wykop #polityka

Data: 11.08.2019 18:27

Autor: wordpressowiec

Hej, jako, że większość lub prawie wszyscy tutaj to emigranci z wypoku, czy moglibyście mi wyjaśnić:

-o co chodzi (geneza) z kosmonautą i dlaczego był (jest?) powodem banów na wypoku?

-o co chodzi(ło) z tagami ? ("michau napraw tagi") – bo też tego nie ogarniam i nie wiem kiedy one nie działały i czy zostały naprawione

Jedynie kojarzę aferę zbożową no i ogólnie wiem, że moderacja wypoku ma orzeczenia i jest to banda podłych, złośliwych, hipokrytów którzy robią podwójne standardy i pozwalają aby opluwano nasz kraj, naszą religię, nasze tradycje i symbole.

Dlatego tu jestem

#wypok #wykop #moderacja

Data: 05.08.2019 13:41

Autor: Marmolada

No dobra, sama prułam się o to, że za dużo tutaj treści o portalu gdzie pedofilia jest legalna, ale… muszę to wyrzygać. Tego gówna już nawet nie da się przeglądać. Wszędzie nagonki. Na madki, na bombelki, na pOlki, na brudstockowiczów, na Januszy i Grażyny, na synków tatusiów, na disco polo, DOSŁOWNIE WSZĘDZIE I NA WSZYSTKO. Nosz ja pierdole! Żyj i pozwól żyć innym!! Chui komu do tego, co, gdzie, jak i z kim… Aaaaaa się wkurwiłam, dużo i długo jeszcze by tak pisać (╯°□°)╯︵ ┻━┻ #wykop #szambo #jebacwykop

Data: 04.08.2019 17:58

Autor: MirkoLord

Dostałem dzisiaj bana na vikopie za zdjęcie białka trzymającego obraz elfika z wielkim cycem. Już tam nie wrócę, witam się z Wami lurkami i mam nadzieję, że będzie nam się dobrze konwersowało.

#wykop

Data: 04.08.2019 15:52

Autor: LadacznicoOdporny

No i misterny plan w pizdu.

Dodali weryfikacje numerem telefonu, a żadne fake'owe nie przechodzą. Jakieś pomysły? Nie chcę tym niekompetentnym bulwom podawać swojego numeru. Testowałem wiele numerów online i żaden nie przeszedł. Ciągle komunikat, że numer już przypisany do jakiegoś konta. Aż coś w to nie wierzę…

#wypok #wykop

Data: 03.08.2019 17:29

Autor: Monte

Witam nowych użytkowników (づ•﹏•)づ

Jak wiecie lurker dopiero startuje i jak chcecie dobrą tzn. lepszą alternatywę to musicie pomóc w rozwoju tej strony. Tworzcie ciekawy content, jak macie jakieś ciekawe zainteresowania to ciekawe wpisy o nich są tutaj bardzo pożądane ʕ•ᴥ•ʔ

Wiecie o co cho. A i jeszcze jedno, apeluje o to byście nie przenosili wojenek i polaryzacji z wykopu. Staracjie się rozmawiać ze sobą, wymieniać poglądami, wysłuchujcie argumenty oponenta, niech debata tutaj wygląda lepiej, a nie byle dojebać drugiej stronie XD

Więc powodzenia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#lurker #oswiadczenie #wykop

Data: 03.08.2019 11:20

Autor: SzubiDubiDu

To, że ja dostałem bana to jebać. Wstawiłem i wiedziałem, że będą konsekwencje (chociaż spodziewałem się tygodnia – dwóch a nie miesiąca), jedynie mi szkoda Pitaq i Kroomka bo oni spadli w sumie za myślozbrodnię.

BTW, powiedźcie mi czy nie pomyliłem się w numerowaniu zbożowych afer xD jak coś to szybko poprawię.

#afera #aferamadonny #wykop

Data: 03.08.2019 01:31

Autor: SzubiDubiDu

Jako, że na wypoku spadłem z rowerka i przez miesiąc nie wstanę, tutaj wrzucam swoją przeróbkę z rana dla tych co nie widzieli..

W ogóle ciepło mi się robi na serduchu jak widzę wasze wpisy i to, że w ogóle zauważyliście. Byłem pewien, że nikt nie zwróci na to uwagi.

Podziękowania dla lacuna za zawołanie, dla Pitaq za pomysł, dla Kroomka za odwagę.

#afera #aferamadonny #wykop

Data: 01.08.2019 02:03

Autor: Cpp17

Propaganda na Wykopie od tej na TVP różni się tylko biegunem. Buduje się tam narrację, że inflacja jest zła, a jej główną przyczyną jest 500+. xD

Fakty:

– Inflacja (pełzająca, tj. do 5 proc.) jest celem większości gospodarek na świecie.

– Od 2004 roku, cel inflacyjny NBP wynosi 2,5 proc. z możliwością odchylenia o 1 punkt procentowy w górę lub w dół.

Innymi słowy, inflacja powinna być jak najbliżej 2,5 proc. ale może się wahać między 1,5 proc oraz 3,5 proc.

– Na inflację w Polsce wpływa się wysokością stóp procentowych, ustalaną przez Radę Polityki Pieniężnej. Od 2015 roku te stopy są na najniższym poziomie w historii (1,5 proc. w skali roku). Na chłopski rozum: OPŁACA SIĘ POŻYCZAĆ I INWESTOWAĆ, NIE OPŁACA SIĘ OSZCZĘDZAĆ.

– Nic nie wskazuje na to, żeby inflacja miała "wyskoczyć" poza przyjęte ramy – ale nawet, gdyby się tak stało, to po prostu podwyższy się stopy procentowe i inflacja wyhamuje. Nie będzie to dobre wizerunkowo dla PiSu (przygniecie kredytobiorców), ale na pewno lepsze niż przekroczenie celu inflacyjnego.

– Wenezuela to gospodarka oparta prawie wyłącznie na ROPIE i jej kryzys jest spowodowany przez ROPĘ. Porównywanie kryzysu w Wenezueli do sytuacji w Polsce świadczy o nied***baniu mózgowym.

– 500+ nie jest niczym zaskakującym w skali Europy. Podobne programy są w Niemczech (Kindergeld – ok. 832 zł, a od czwartego dziecka nawet ~1000 zł), Irlandii (~600 zł za każde dziecko), takie zasiłki są też we Francji, na Węgrzech czy w Wielkiej Brytanii (z czego w UK są dosyć niskie – ALE SĄ).

– 500+ nie wpływa (długofalowo) na inflację, bo to zwykła redystrybucja. To nie jest pieniądz pusty, tylko pieniądz ściągnięty z podatników (w pewnym uproszczeniu). Chwilowo wpływa na inflację, bo zwiększa popyt, ale popyt generuje podaż… więc ostatecznie nie wpływa.

Dla osób, które nie kumają: pamiętacie, jak było z masłem? Kiedy świat "rzucił się na masło", a masła na rynku zabrakło, to ceny wyskoczyły w kosmos. Dlatego produkcja szybko się zwiększyła (opłacało się produkować masło), rynek się nasycił masłem i ceny wróciły do normy. No – to z 500+ jest w pewnym sensie tak samo, tyle tylko, że dotyczy wszystkich produktów po trochu.

– 500+ nie kosztuje 700+, bo częściowo wraca w podatkach (VAT).

"- Hehehe, to czemu nie dać 2000+, hehehe wtedy to by przyśpieszyła gospodarka hehehehe"?

A no temu (hehehehe), że zamiast stopniowej presji na wzrost pensji mielibyśmy załamanie na rynku pracy (już teraz ludzie nie chcą pracować za ~2000 zł brutto). I wtedy rzeczywiście pojawia się problem – pracodawcy gwałtownie podnoszą pensje, odbijając natychmiast na cenach produktów – inflacja wystrzeliwuje w kosmos.

Z gospodarką trzeba ostrożnie.

500+ na nasze warunki to kwota w sam raz: wyżyć się za to nie wyżyje, więc pracować trzeba, ale jednak Janusze muszą trochę do pensji dorzucić. Inflacja ciut podskoczy, mimo wszystko siła nabywcza pieniądza może wzrastać. I wzrasta.

A zatem: można mieć różne poglądy, lubić / nie lubić podatków, socjalu, być anarchistą, komunistą, prawakiem czy lewakiem, ale demonizowanie 500+ i – o, zgrozo – szukanie w tym programie przyczyny inflacji jest wyrazem skrajnej indolencji umysłowej.

TO CO PODBIJA INFLACJĘ?

No… już powiedziałem – niskie stopy procentowe. Do tego rekordowe upały. Susze. No i wzrost cen ropy. Serio. Tylko tyle. I aż tyle.

#inflacja #pis #propaganda #wykop #gruparatowaniapoziomu

Data: 30.07.2019 13:12

Autor: bananaplug

Mała sugestia dla ludzi którzy się nadal ekscytują wypokiem – usuńcie tam konta. Serio. Jeteśmy tutaj bo wiemy że tam już się nic nie zmieni. Jedyne co faktycznie możecie zrobić to usunąć konto, nie wchodzić – bo klikaniem generujecie im ruch i hajs. Niech się spierdoliny duszą swoim smrodem tak, że po pewnej masie krytycznej zapoczątkuje to odpływ normików. I tyle.

A tutaj naprawde nikogo nie obchodzi co tęczowi tam odjebali. Jesteśmy tu po to żeby uciec od tego syfu. Nie psujcie tego dla nas.

#bekazwykopu #wykop

Data: 30.07.2019 09:16

Autor: eneduerikefake

mbarry dodał znalezisko https://www.wykop.pl/link/5066345/a-co-my-tutaj-mamy/

wczoraj funkcjonariusz polityczny zapowiedział, że oznaczy je tagiem polityka aby zmniejszyć przypał

dzisiaj mbarry inforuje, że moderacja dokleiła mu tag polityka, chociaż nie ma nic w wymoderowanych treściach

https://www.wykop.pl/wpis/42924875/a-co-my-tu-mamy-zmawianie-sie-poza-wykopem-na-mani/#comment-151260273

honk honk

#bekazlewactwa #4konserwy #wykop

Data: 30.07.2019 01:51

Autor: Dom_Perignon

Do tej pory smiałem się z "popełnianych multikont" przez moderację. Do czasu aż mnie to spotkało. Dokładnie pół godziny po tym, jak stanąłem w obronie jednego mirka i wytknąłem niekonsekwencję moderacji, zobaczyłem taki oto komunikat.

Oczywiście bez możliwości wyjaśnienia sprawy. Przez te 3 i pół roku nie dostałem ani jednego bana, więc byłem ciekaw o co chodzi. Patrzę, perm. Za co do ciężkiej kurwy? Trollowanie, obrażanie użytkowników (że co? Ten, kto mnie zna to wie, że powstrzymywałem się od ad personam ). Ale najlepsze dopiero nadejdzie. Otóż dzisiaj dowiedziałem się, że posiadam 3 multikonta. Jakoś dziwnym przypadkiem wszystkie były martwe i nie wykazujące prawie żadnej aktywności.

Działanie moderacji tego serwisu przypomina mi metody NKVD,

#bekazlewactwa #moderacjaconnect #wykop

Data: 29.07.2019 19:35

Autor: Monte

Ale inba u somsiada, neuropek k1fl0w dodal screen z discorda neuropy przez przypadek, zapomniał wyciąć bo robił polityczny spam jak zwykle. Ktos to zauważył zrobił screena i dodał wpis

https://www.wykop.pl/wpis/42924875/a-co-my-tu-mamy-zmawianie-sie-poza-wykopem-na-mani/

Oczywiście wpis spadł z rowerka, dostał shadowbana

Teraz jest znalezisko

https://www.wykop.pl/link/5066345/a-co-my-tutaj-mamy/

Zastanawia mnie kanał pogadaj z moderacją, czyli to jest tak że normalny czlowiek by dotrzeć do moderacji musi robić znalezisko, a neuropek poprostu pisze do niego na discordzie? Jaka ta strona jest żałosna XDDDD

#bekazlewactwa #wykop

Data: 26.07.2019 21:16

Autor: GNULinux

Widzę że ludzie z shillfoxa zaczynają się mną interesować.Spokojnie, nikt mnie nie zastraszył, ani nawet nie pisał żeby mnie wezwać na przesłuchanie, co jest wysoce dziwne bo prokurator mówi że miano już mnie przesłuchać wcześniej, ale ten chłopiec zaginął I wszyscy zostali oddelegowani do jego poszukiwania(szkoda chłopca, miał rosyjskie obywatelstwo, już był o krok od lepszego życia w Moskwie a teraz śpi z aniołkami…dobranoc słodki książe…)

Nie dam się zastraszyć, to jest to co czego dokładnie wszyscy źli ludzie ode mnie chcą.

A ja się nie boję, nie zrobiłem nic złego i na przesłuchanie pójdę z adwokatem by mnie policjanci nie pobili tak jak np. Igora Stachowiaka.

Przy okazji – odzyskałem sporą część swojego sprzętu, mój ojciec też (bo prokurator Konrad Gołębiewski dał nakaz przeszukania obydwu domów – robi sobie cyrk z prawa i domniemania niewinności), ale najważniejszego nie odzyskałem – swoich zaszyfrowanych komputerów.

Wkrótce sam czy to z pełnomocnikiem będę pisał by go odsunęli od postępowania (pewnie nic to nie da, ale próbować warto) bo najpierw występuje o nośniki danych czy ich kopie – a teraz nie chce oddać nawet płyty głównej) bo śmierdzi mi to korupcją na kilometr (drogi moderatorze – przy korupcji nie chodzi tylko o łapówkarstwo, tylko także o odniesienie prywatnej korzyści czy szkodliwym wpływaniu na przebieg czynności swoim stanowiskiem – a tutaj na zasadzie "ty zaszyfrowałeś więc ci nie oddamy sprzętu bo powiemy ci że są prowadzone czynności przygotowawcze i co nam zrobisz?nie mamy twojego płaszcza")

A i jeszcze jedno ostatnie – dlaczego ja tak rzadko piszę.

1)Macie już u siebie na shillfoxie albo drugiego Grodeckiego który wygraża się że pozabija wszystkich,przetnie przewody hamulcowe, wpakuje w trumnę kogoś bo pisze przez tor, to niech sobie pisze za mnie, ja tam od tego umywam ręce.

2)U Patryka Adamczyka na boardzie vichan nie chce mi się za bardzo pisać, dla mnie to jest podła osoba która dawała żeby mnie lżeć, samemu mnie lżył i wyzywał razem ze swoją dziewczyną prostytutką(Gabriela – filmy z dziadziem które ja sam wyciąłem są już klasyką na czanach xD, nie mówiąc już o profilach na erodate) a także moją koleżankę która dorobiła się od Wibowit określeń typu "gruba ukrainka która ma syf w domu" a także dawał shillowi mi grozić, tymczasem nie dając o sobie nawet złego słowa powiedzieć.

W ogóle nie wiem dlaczego iWat uzurpuje sobie prawo do nazywania boardu vichan na 8ch jako oficjalny board vichana.

O głównym Adminie Marcinie "Czaks"ie Łabanowskim dawno już nie słychać.

Gdy tymczasem vichan zdechł bez transparency reportu ani podpisu elektronicznego a tu nagle mamy inną deskę która tytułuje się oficjalną bez jakiegokolwiek błogosławieństwa Chaxa, trochę to dziwne, nie?

Tak samo ja mogę sobie zrobić temat na lurkerze #vichan i mówić że to teraz oficjalne forum obrazkowe Vichan, prawda?Ale nie zrobię, bo nie jestem podłą osobą, a i bez podpisania czaksa by to wyglądało trochę podejrzanie.Znamienite jest tylko to że cuckold tępi wszystkie inne boardy które się nazywają vichan, jakby miał on tylko do tej nazwy prawo (a nie ma)

3)Lurker jest jaki jest, jest tu sporo konfederacjonistów którym się nie podoba że nie szanuję kraju który tak mnie skrzywdził.

W związku z czym praktycznie każdy mój post jest z miejsca minusowany – co za tym idzie spadłem w rankingu i teraz każdy post musi być akceptowany przez moderację, tak samo będzie z tym postem, ile potrwa jego akceptacja?Nie wiem, różnie to bywa, w chwili kiedy to wysyłam jest 17:25, z tym będzie trochę pewnie dłużej bo to ściana tekstu.

Elo i pozdro

Sebastian Grodecki

PS nie przeżywajcie jak nie będzie mnie jutro bo idę na operację dłoni(nie, to nie od fapu)

#lolifox #wykop #lurker

Data: 20.07.2019 17:03

Autor: Monte

U somsiada już nie tylko przypinają polityke dla niezalogowanych na główą z mirko ale cenzurują wszelkie niewygodne wpisy odmienne od poglądów cenzora pod przykrywką "szerzenia nienawiści". Co ciekawe memy-rymowanki o dosłownie rozrywaniu dzieciom jelit przez księży już nie naruszają regulaminu tego śmiesznego portalu XD

Ale jak to mówią w internecie nic nie ginie, polecam przeczytać co według nich jest szerzeniem nienawiści (całkiem trafny wpis):

https://web.archive.org/web/20190720125547/https://www.wykop.pl/wpis/42742611/ekstrema-lewicowa-z-moderacja-usunela-mi-dzisiejsz/

Jak do dobrze, że powstał lukrer gdzie użytkownika traktuje się jak człowieka i nie ma dyskryminacji ze względu na światopogląd (づ•﹏•)づ

#bekazlewactwa #bekazwykopu #wykop

Data: 11.07.2019 00:17

Autor: Monte

Nowe afety u somsiada, juz sie przestali kryć. Banują pernamentnie za znaleziska które mówią prawdę o żydach + kasują cały content. Tu znaleziska które mogą was zainteresować (więcej ludzi tu przyjdzie)

https://www.wykop.pl/link/5040225/rok-bana-za-znalezisko-o-zydach/

https://www.wykop.pl/wpis/42548513/czy-moderacja-mogla-by-podac-wytyczne-jakich-wykop/

Możecie wypromować lurkera tam :3

#antysemityzm #wykop #bekazkomunistow #bekazlewactwa #faszyzmnotevenonce

Data: 26.06.2019 15:19

Autor: Emil18

Znalezisko z płomieniem, a jako jeden z pierwszych komentarzy widnieje właśnie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5019339/wyciek-maili-z-googla-potwierdza-cenzure-prawicowych-kanalow-na-youtube-afera/

#lurker #wykop

Data: 23.06.2019 21:26

Autor: Gra_Melodia

Jako, że już tak rymujemy, to wrzucę coś co napisałem dawno xD

"Asia, fajnie cyckami w polu machała,

Mihau, każdy wie – to miękka faja. xD

Zanim tagi naprawicie, minie nam życie!

Więc, życzę Wam: "Więcej hajsu z reklam,

wycieczek i więcej rogali!", i ogólnie życia na fali :)

A, moderacji tylko jedno życzę, pocałujcie mnie, w najbrzydszy policzek :P"

#bekazwykopu #wykop #poetarynsztokowy

Data: 23.06.2019 20:10

Autor: GNULinux

https://www.facebook.com/wykoppl/posts/10156452720041395

Widzę że wykopki mają tupet, najpierw pomawiają moją osobę, a teraz płaczą że ktoś został pomówiony…

Ktoś powinien się ostro wziąć za ten portal

#wykop

Data: 18.06.2019 21:03

Autor: Monte

Kolejne osoby pytają się mnie czy ja to ten "Honk-honk" na wykopie. Neuropa robi wszystko by wmówić ludziom, że Honk-honk to ja. Tutaj przykład https://www.wykop.pl/wpis/42101249/i-ciach-spadl-z-rowerka-https-www-wykop-pl-ludzie-/

Nie zdziwił bym się jak by to było troll konto moderatora/neuropka/ czy poro6niec (poniżej lista miltikont poro6niec bo każdy może go kojarzyć z innego z jego setek kont).

tl;dr HONK-HONK TO NIE JA, TO MOŻE BYĆ KONTO NEUROPY BY SIĘ PODEMNIE PODSZYĆ I WBIĆ SIĘ GDZIEŚ W PRAWICE. Nie mam na to dowodu, ale bądźcie ostrożni.

Jak byście mogli to podesłać na wykop by ostrzec ludzi to byłbym wdzięczny. Dziękuję.

#bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #wykop

Data: 17.06.2019 03:10

Autor: Monte

Większość z was miała konto na #wykop . Potrafiliście się przyznać że macie konto na wykopie komukolwiek na zywo?

Bo ja nigdy. Przez całe 5 lat gdy miałem tam konto zawsze wstydziłem się tego portalu, a co dopiero przeglądać to publicznie…. A od 2 lat to masakra, być kojarzony z pedofilią, antykapitalizmen, komunizmem, ekstremistyczną lewicą, zboczeńcami z LGBTP. Obrzydliwe.

Data: 12.06.2019 14:13

Autor: Monte

MOJE OFICJALNE OŚWIADCZENIE DOT. "WYKOPU"

Od znajomego dostałem link gdzie piszą , że niby mam jakieś multikonta na wykopie. Tutaj daje oficjalne oświadczenie:

Moja przygoda z wykopem się już zakończyła na zawsze, nie mam tam żadnego konta i nie przeglądam nawet tej strony, bo to czysty masochizm, moderacja prmuje jakieś antykapitalistyczne komunistyczne wpisy, przypina je na główną albo inne bekazpisu, oczywiście bez tagów polityka i zgaduje że zgłoszenia braku tagu odrzucają, zawsze odrzucali, ale jak wstawiłem kiedyś mema z kebabem to już dodali tag polityka czy do durnego rapowania korwina.

Moderacja chroni użytkowników jak mają takie same "antykapitalistyczne", antyklerykalne poglądy jak oni – mogą mieć nawet multikonta [1]

Potrafi ten [2] obrazek usunąć w 3 minuty od zapostowania, usuwa komenatrze "unia musi zostać zniszczona" jako nienawiść lub przemoc, ale gdy neuropek nabija się i pisze o rozrywaniu dzieciom jelit poprzez seks analny to im już to nie przeszkadza i nie narusza to ich regulaminu i zgłoszenia odrzucają [3]

Ale skoro już o dzieciach i degeneratach mowa – placki, strach przeglądać tę stronę publicznie, a gdy użytkownicy piszą, że zawiadomili służby o tym to dostają perma, gdy ktoś doda znalezisko by zmienili hasło i uważali – znalzisko skasowane i permik, zamiatanie sprawy pod dywan, jeden mireczek gdy był zgłosić te sprawe też na policję to opowiadał panu policjantowi o tym wszystkim to policjant mało nie spadł z krzesła gdy usłyszał co robi administracja z moderacją :)

Zamiast działać z użytkownikami to traktują ich jak śmieci i rozdawają permy, gdy tylko ktoś ośmieli się powiedzieć o contencie na tej stronie.

Ale skoro już mówimy o traktowaniu użytkowników jak śmieci. Użytkownicy, którzy mają 10 letni staż na wykopie, gdy mają odmienne poglądy od cenzora dla zmylenia przeciwnika nazywani moderatorami dostają permy i są wyrzucani jak śmieci albo bany na pół roku za uwaga cytuję "WOJNY Z LEWACTWEM" XDDDD.

Gdy inny użytkownik, ładnie rozpisuje o manipulacjach moderacji i chronionych użytkownikach z neuropy, to neuropek niejaki Maliszak zgłasza tego użytkownika i cyk ten użytkownik za wytykanie manipulacji moderacji i neuropy dostaje bana za "wojenki polityczne" XD [Link](https://www.lurker.pl/p/ZmaRzrRFc

No ale jak się można skontaktować z moderacją lub administracją? A no nie można, bo traktują swoich użytkowników jak śmieci, mają ich gdzieś i nie odpowiadaja nigdy na pytania, jedyny kontakt z nimi to robienie znalezisk za które dostaje się bana XDDD

Nie chce pisać ściany tekstu ale tego jest mnóstwo, jak banowanie za "mowe nienawiści" jak stwierdzi się fakt, że ciemnoskórzy mają statystycznie mniejsze iQ niż inne rasy XD

I bez czarnych list oraz bycie niezalogowanym nie da się tego szamba przeglądać naprawdę, co drugi wpis to prymitywne memy bekazkatoli, plucie na katolików, wolnościowców, prawice – sam jad. Mnóstwo tzw. "normictwa" którzy przeglądają tak wykop mają podobne zdanie i mocno ich to zniechęca do wykopu i ja dopinguje wykopowi, oby tak dalej – zostaniecie tam sami z neuropkami na multikontach XDDD

A lurker? Lurker jest wspaniały, mogę pisać co chcę, mogę wyrażać swoją opinię, mam jakieś wątpliwości pisze do moderatora on mi wszystko ładnie wyjaśnia, niebo a ziemia, użytkownicy też są świetni otwarci na dyskusje, content też jest świetny tutaj – nie ma żadnego powodu dla którego miałbym wracać na wykop bo poprostu na Lurker jest dużo, dużo lepiej. Chcę tu zostać i pomóć w rozwijaniu tej wolnościowej społeczności, mam mnóstwo pomysłów na content, zabawy i nie dostanę bana z dupy w środku wykonywania non profit dla społeczności jakiejś zabawy. Zostaję z Lurkerami tu jest niesamowicie (。◕‿‿◕。)

#lurker #wykop #bekazwykopu #oswiadczenie #wykopcontent

Portal Michała Białka z dziecięcą pornografią chce zniszczyć kolejnej osobie życie

Data: 11.06.2019 21:04

Autor: GNULinux

wykop.pl

Cytując

Ok, dostalem wiele pw jak zniszczyc #gargamel kariere wiec spiesze z instrukcja:

Piszemy na:

Zalaczajac screeny wraz z krotkim opisem sytuacji oraz linkiem do nitki z:

Dla leniwych zalaczam screeny w komentarzach.

#wykop

A #michalbialek z tym nic nie robi, może powinien dostać kilka pozwów od Pana Jakuba Chuptysia :)

Data: 09.06.2019 13:59

Autor: GNULinux

#wykop

Dajcie jakieś hasła które trigerrują dystrybutora pornografii dziecięcej michała białka

Bo jestem pewien że przeglądają prywatne wiadomości użytkowników, wystarczy tylko napisać coś zabronionego na pm, by doniósł na mnie do prokuratury by była #afera z inwazją w prywatność użytkowników

Data: 03.06.2019 18:54

Autor: GNULinux

#wykop #lexdigital

Kojarzycie jak #wykop łamie #RODO niemalże na każdym kroku?

https://lexdigital.pl/

to nowy projekt osoby która jest za to odpowiedzialna xD http://www.krs-online.com.pl/lexdigital-sp-z-o-o-krs-10152084.html

Gniję bo uczyć się od osób związanych z wykopem o rodo to jak uczyć się od trynkiewicza miłości do dzieci xD

Jak przekazać swoją opinię moderatorom Wykopu?

Data: 03.06.2019 17:33

Autor: Kamien23

google.com

Dużo osób w różny sposób wypowiada się tutaj na temat Wykopu. Jedni chwalą, inni ganią. Jeszcze inni są zbanowani a moderacja nie odpowiada na odwołania/zapytania. Tak czy inaczej, istnieją alternatywne i bardziej publiczne metody kontaktu z Wykopem. Można na przykład zostawić swoją opinię na temat wykopu w opiniach google. Wchodzmy w link, klikamy w opinie i dodajemy własna opinię, oraz przynajemy wybraną przez nas ilość gwiazdek.

Są na pewno jeszcze inne metody i jesli takowe znacie zostawcie je w komentarzach. Zapraszam do dyskusji.

#wykop #ciekawostki #internet #google #opinie #moderacja

Wykop raz kolejny pokazuje że ma w nosie obowiązujące prawo

Data: 02.06.2019 15:12

Autor: GNULinux

wykop.pl

Gwałcą politykę prywatności i RODO.Ciekawe czy sprawa zostanie zamieciona też pod dywan jak to było z pornografią dziecięcą pana Michała Białka

#wykop

Data: 31.05.2019 15:10

Autor: GNULinux

Słuchajcie, a może tak wzorem właściciela forum z dziecięcą pornografią i przestępcami Michała Białka – Może bym zaczął pisać pisma gdzie tylko można jak oni łamią prawo, i zgłaszać do reklamodawców że godzinami prezentuje się tam treści oparte na krzywdzeniu dzieci?

Bo jakoś mi w/w osoba osoba nie odpisuje a chciałem załatwić to z nią polubownie

Co wy o tym sądzicie, zabolałoby #wykop po kieszeni?

Data: 28.05.2019 09:10

Autor: JurnyJudasz

Nie wiem czy przeglądacie wykop, czy kojarzycie, ale sarmatawkapciach przegrał niestety walkę z nowotworem.

Jakoś mnie to ruszyło, czytałem jego wpisy, kibicowałem.

Gdy w nocy to przeczytałem, jakiś większy strach mnie ogarnął w czasie oczekiwania na wyniki własnych badań i licząc,że po prostu tego nie będzie. Aż mi brak mi słów na to wszystko.

#wykop #rak #nowotwory #zdrowie

Data: 23.05.2019 19:13

Autor: GNULinux

#pasta #serwerownia #wykop

Nie moje, znalezione na stronie http://pastyy.blogspot.com/2015/07/micha-biaek.html

Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.

Stękanie ćwiczącego lewicę Kinera dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. Białek automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Kinera. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej części ciała oglądając zdjęcia białkowej połowicy na fejsbuku. Nie mylił się. Czuł jednak dziwaczną dumę połączoną z rozbawieniem, które przyniosła mu owa wizja.

,,Puk puk".

Pierwsza myśl – Elfik32. Kurwiszcze, które zrobiłoby wszystko za status moderatora w serwisie.

Białek poczuł się ważny. Myśl o zdradzie żony przerodziła się w pewność, że w tę sobotnią noc powstaje dziecko, na które po badaniach DNA nie musiałby wyłożyć ani grosza. Zatliła się w jego biednym umyśle żądza zemsty. Ocknąwszy się wstał i nonszalancko otworzył drzwi.

Elfik32. Czarna owca rodu Steckich stała w progu oparta o framugę ze swoim kurewskim uśmieszkiem woźnej. Baletki, krótka spódniczka i motzno zarysowany dekolt jaśniały kontrastującą z nocnym krajobrazem bielą. – wstawiona jak zwykle – pomyślał Białek.

Elfik położyła palec na ustach. Białek domyślił się, że odseparowany od świata zewnętrznego Kiner nie usłyszał pukania aktywnej wykopowiczki, która właśnie przyniosła im kanapki. Spod granicy niemieckiej.

Elfik sprawnie zzuła obuwie i figlarnie mrugając ruszyła w stronę Kinera. Białek podążał wzrokiem za opalonymi stópkami zmierzającymi w stronę McKinera, nie mogąc powstrzymać wewnętrznego rozbawienia. Za chwilę miał wyjść na jaw fakt, którego nikt z pracowników wykopu osobiście nie widział, choć był świadom jego istnienia. Fakt, który miał zburzyć spokój Kinera na zawsze.

Elfik wczołgała się pod biurko i sprawnie wyskoczyła po drugiej stonie. Kiner wybałuszył oczy i odskoczył w tył z naprężonym kutasem w ręku. – Ale…

Spojrzenia Białka i Kinera spotkały się. Kiner był zażenowany całą sytuacją, o czym świadczył wyraźny rumieniec na jego aryjskiej twarzy.

Śmiech Elfika rozniósł się po pomieszczeniu.

– Mała pała jak na administratora. – powiedziała Elfik, ledwie powstrzymując śmiech. Kiner spąsowiał bardziej. Ręce machinalnie powędrowały w stronę rozporka, gdy podchmielona Elfik rzuciła się w tę samą stronę.

– Zostaw. – powiedziała stanowczo.

Zaskoczony Kiner wypuścił pytonga z ręki. Dziesięciocentymetrowy organ bezwładnie opadł lekko kołysząc się na boki, gdy Elfik doskoczyła do sparaliżowanego grubaska niczym wygłodniała kura i stanowczym ruchem opuściła nieco za duże spodnie. Od czasu nieudanego eksperymentu z rurkami Kiner powrócił bowiem do starych nawyków, co ułatwiło wykopowiczce zadanie.

– Jesteś pijana. – wystękał, gdy Elfik chwyciła go za lekko przywiędniętą pałę i chichocząc zaczęła prowadzić w stronę Białka, który obserwował sytuację z zaciekawieniem. Programista nie protestował jednak zbyt zaciekle. Był to pierwszy raz, kiedy kobieca ręka spoczęła na jego wypustce. Było to niewątpliwie ciekawe doznanie, gdyż sam Kiner zdawał się zapomnieć o dziwnych okolicznościach, w jakich doszło do tego przełomowego momentu.

Białek nie mógł już powstrzymać rozbawienia, obserwując zesztywniałego Kinera kroczącego za dzierżącą jego orzeszek Elfikiem. Wybuchnął serdecznym śmiechem, mimowolnie puszczając krótkiego bąka o dosyć wysokiej tonacji.

– Przepraszam, – rzekł Białek przez łzy – ale nie bardzo rozumiem sytuację.

Elfik puściła kinerowe przyrodzenie i kołysząc biodrami powoli podeszła do administratora o podkrążonych od pracoholizmu oczach, zalotnie kręcąc loczek wydłubany spod natapirowanej burzy blond włosów.

– Nie planowałam tego. Zawsze byłam spontaniczna. – wyszeptała prowokacyjnie, gmerając już teraz palcami w okolicy guzików różowej koszuli Białka.

Kiner zastygł jak posąg w centrum serwerowni. Nie zdawał sobie sprawy, jak komicznie wyglądał z opuszczonymi do kostek spodniami kupionymi przez mamę w second-handzie, z włosami łonowymi w nieładzie i zaczerwienioną od uścisku knagą smętnie zwisającą między otłuszczonymi udami. Poczuł ukłucie zazdrości widząc pierwszą kobietę, której pozwolił się dotknąć, z zapałem liżącą opalony tors Białka. To on powinien być na jej miejscu.

Białek zamknął oczy, czując wilgotne pociągnięcia elfikowego języka po swojej klacie. Nie była to zdrada, był to gwałt. Stąd też, domyślając się dalszego przebiegu sytuacji, nie miał żadnych wyrzutów sumienia. Aby jednak im zapobiec, wyobraził sobie że jego żona jest właśnie posuwana przez murzyna. ,,Co za kurwa" – pomyślał. Czuł się całkowicie oczyszczony z zarzutów.

Elfik przeszła do lizania twarzy, by w końcu zbliżyć się do ucha Białka.

– Wiesz, do czego tasował twój kolega? – szeptnęła, po kurewsku przenosząc wzrok na jego twarz. – Do zdjęć twoich przeróbek zrobionych przez…

– Nie kończ. – przerwał jej Białek. Nie chciał by słowo codziennie odmieniane przez przypadki w miejscu jego pracy ostudziło podniecenie. Na moment jednak otrzeźwiał i odepchnął rozpaloną Stecką od siebie.

– Czego tak właściwie chcesz, hm? – zapytał, badawczo spoglądając na Elfika. Nie doczekał jednak odpowiedzi, gdyż Kiner niespodziewanie zwinnie, biorąc pod uwagę jego warunki fizyczne, chwycił drukarkę Samsunga i ogłuszył Elfika celnym uderzeniem w tył głowy. Elfik bezwładnie osunęła się na ziemie, potwierdzając swoją renomę kobiety upadłej. W sekundę

później Kiner stanął z roznegliżowanym Białkiem twarzą w twarz, oko w oko. Ich chuje równiez były całkiem blisko. Zszokowany Białek nie rozpoznawał nieśmiałego dotąd kolegi. Coś w nim zdecydowanie pękło, a w spojrzeniu programisty była niewidoczna dotąd determinacja.

– Zerżnij mnie. – wycedził Kiner. – Zerżnij mnie motzno w odbyt. – powtórzył. Powieka nawet nie drgnęła podczas wypowiadania tych słów.

Białek w swoim zaskoczeniu wydał niezidentyfikowany dźwięk, lecz Kiner natychmiast położył mu palec na ustach.

– Nikt się nie dowie. Ta kurwa Elfik i tak ci już powiedziała. Nie mam nic do stracenia. – powiedział. Nie czekając na reakcję Białka, przeszedł od słów do czynów.

Świat Białka wywrócił się do góry nogami, starał się jednak chłodno kalkulować, jak wiele nieoczekiwana przygoda gejowska mogła zmienić w imidżu samca alfa, na który tak ciężko pracował. A Kiner nie żartował. Był silniejszy od niego, co potwierdził brutalnie atakując Elfika kilkanaście sekund wcześniej. Setki podobnych myśli przelatywały mu przez głowę, gdy rudawy programista delikatnie rozchylił mu wargi, by włożyć mięciutki palec do ust i wymusić odruch ssania.

Patrząc odważnie w oczy Białka, Kiner zrobił kilka kroków w tył i zdjął t-shirt jednym pewnym ruchem. Biała delikatna skóra i puchate sutki Kinera były dziwacznie atrakcyjne, choć jeszcze kilka minut wcześniej podobna myśl nie miała szans pojawić się w umyśle Białka.

– Maciek, ty tak na serio? Oddasz mi się? – zapytał z niedowierzaniem. Kiner skinął głową i oswobodził się ze spodni, które aż do tej chwili pętały mu kostki. Odwrócił się i ułożył w pozycji tylnej, która byłaby dla większości mężczyzn upokarzająca. Ciasna dziurka programisty zachęcająco przezierała przez gąszcz delikatnych włosków, aż prosząc się o rozepchanie. Penis Białka zareagował na ten widok od razu, ciekawie wynurzając się z rozpiętych jeszcze przez Elfika spodni. – Raz się żyje – pomyślał Białek. Wyruchanie kolegi z pracy mogło się okazać bardziej męskie, niż przypuszczał. To on miał przecież być stroną dominującą.

Białek pozbył się resztek odzienia i pewnym krokiem podszedł do wypiętego Kinera. Postanowił zaatakować znienacka. Napluł na rękę i jednym ruchem wbił naprężonego kutasa w miękki odbyt programisty. Sięgnął ręką do podbrzusza, by przekonać się, że i chuj Kinera był tak nabrzmiały, jakby miał eksplodować. Dodało mu to siły i pewności siebie. Poczuł sie atrakcyjny.

Pierwsze ruchy były jeszcze dość powolne, lecz Kiner starał się przyjąć jak najwięcej pomimo słabego nawilżenia. Kolejne centymetry napiętej pały Białka znikały w czeluściach jego odbytu, a zwierzęce sapanie Kinera tylko podniecało właściciela dość dużej jak na polskie warunki kutangi. Białek złapał Kinera za biodra i przyciągnął do siebie. – Chciałeś rżnięcia? To masz. – wycedził i zaczął miarowo, całym ciężarem napierać na puszyste ciałko kolegi. – Pierdol mnie, Michał! – krzyknął resztkami sił Kiner, uginając się do samej podłogi, a odgłosy największego rżnięcia w historii firmy ocuciły omdlałego Elfika, leżącego od dwa metry dalej.

Elfik wstała i zataczając się podeszła do sapiącego Białka. – Hej, chłopakii… – z ust dziewczyny wychodził pijacki bełkot, który trudno było rozszyfrować. – mogę się przyłączyć?

– Wypierdalaj stąd! – wrzasnął Białek i odtrącił rękę Elfika, która zaczęła mierzwić jego włosy.

Elfik prychnęła i odeszła na kilka kroków. Udawała obrażoną, choć ciekawie zerkała na Białka, który bez opamiętania pierdolił Kinera jak maszyna. Sam Kiner odwrócił się w jej stronę i złośliwie wystawił język na wierzch. Wygrał tę partię.

Poszukiwania piersiówki w torebce w panterkę okazały się owocne. Elfik pociągnęła resztkę bimbru dla kurażu i postanowiła nie rezygnować z szansy zostania moderatorką swojego ulubionego serwisu. Stanęła na wysokości oczu Białka i ostentacyjnie rozpoczęła striptiz. Na pierwszy ogień poszła spódniczka. Dopiero w tym świetle znac było ślady spermy i wymiocin, które pokrywały jasny materiał. Elfik zaplątała się w bluzkę, lecz niezrażona tym faktem wciąż starała się wyglądać seksi. Będąc już w samej bieliźnie odwróciła się i wypięła prosto przed twarzą Kinera, który niewiele myśląc splunął prosto na naddarty materiał elfikowych majtek. Elfik wybuchnęła śmiechem. Po zdjęciu stanika ułożyła się na podłodze i uchyliła majtki, pokazując nieco zarośniętą cipkę o wyraźnie zarysowanych wargach. – Nudzi mi się. – powiedziała. – Długo jeszcze będziecie się pierdolić?. Białek jednak nie odpowiedział, zbyt zaaferowany stanem przedorgazmicznym, który sobie zafundował.

Największa kurewna wykopu postanowiła zabawić się sama. Sięgnęła ręką po trzonek od łopaty, która była maskotką serwisu i zaczęła nim jeździć po wargach sromowych. Śluz gęsto skapywał na podłogę, a Elfik pociągała się za sutki, wijąc się jak piskorz po tanich panelach. Trzonek wszedł w luźną jamę Elfika jak w masło. Prawdopodobnie nie czuła niczego, a choć starała się zwrócić na siebie uwagę przez jęki i udawane podniecenie, Białek i Kiner byli zajęci sobą. Spojeni w jedność dochodzili właśnie razem, o czym obwieścił światu pierwotny ryk rudego programisty. Zmęczony m__b od razu wyszedł z Kinera, racząc się widokiem ciepłego jeszcze ciasteczka z kremem. Na pożegnanie przytulił się do mięciutkiego tyłeczka kolegi, który dostarczył mu wiele satysfakcji. I – jak podpowiadała mu intuicja – miał dostarczyć jeszcze nieraz. Kutas Białka pokryty był lekko kałem, lecz Kiner sprawnie sobie z tym poradził, naprędce zlizując brązową maź z mięknącego już chuja administratora wykopu. – Byłeś zajebisty, nikt mnie jeszcze tak nie jebał. – powtarzał zmęczonym głosem Kiner. – Zdejmij skarpetki, chcę ci podziękować jeszcze bardziej.

Zdziwiony Białek zsunął białe stopki z nóg, po czym Kiner rzucił się do ssania dużego palca. Znudzona Elfik naprędce znalazła się obok niego, próbując zmieścić w ustach jeszcze więcej palców, by zyskać sobie przychylność Białka. Ten zaś był w siódmym niebie. Nie spieszyło mu się już do domu tak, jak kilka godzin wcześniej. Kiner wykorzystał rozmarzenie kolegi, by na koniec usiąść mu na twarzy i zmusić go do ssania swoich kulek. W oczach Białka pojawiły się pierwsze ślady przywiązania, co bardzo Maćka wzruszylo. Nie zepsuło tej chwili nawet faux-pas Elfika, która odepchnięta zapachem stóp Białka zwymiotowała na jego nogi. Życie w serwisie już nigdy nie miało być takie samo.

Data: 23.05.2019 11:26

Autor: GNULinux

Tak gwoli ścisłości patrząc co się odwaliło na wykop.pl Michał Białek to dystrybutor pornografii dziecięcej, ale jako iż jest on oligarchą to nikt mu nic nie zrobi w polsce.

Wyobraźcie sobie jak ja bym założył czana i tam po kilka dób by wisiały placki bo byłbym na wakacjach , to miałbym co najmniej takie przeszukanie i zatrzymanie jakie ten kłamca m__b mi sprawił.A wykop nie jest jakimśtam czanem prowadzonym przez jedną osobę tylko stroną przez ogromny zespół

#michalbialek #wykop

Data: 14.05.2019 16:50

Autor: L3stko

kamien23 codziennie próbuje uzyskać informację, co oznaczają wojenki polityczne. Poniżej znajduje się treść mojego wpisu, który Maliszak zgłosił moderacji i doprowadził do dwumiesięcznego bana dla mnie. Oczywiście moderacja ignoruje próby wyjaśnienia sprawy.

#bekazwykopu #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy

================

Tego jeszcze nie grali! @WodzNaczelny dostał bana a jego znalezisko zostało usunięte w oparciu o nieprawdziwy powód. W uzasadnieniu podano link do kompletnie innej sprawy. Znalezisko @WodzNaczelny było o utylizacji książek z powodu treści rasistowskich, tymczasem w uzasadnieniu podano artykuł o usunięciu zasłon z wesołego miasteczka.

Naruszenie regulaminu – informacja nieprawdziwa:

https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=5958571

Artykuł do którego prowadziło znalezisko OPa: https://www.tvp.info/33204072/szwedzka-biblioteka-pali-ksiazki-o-pippi-lngstrumpf-powod-krol-murzynow

Uzasadnienie usunięcia znaleziska: https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2054&artikel=5958571

We wcześniejszym moim wpisie opisałem, dlaczego treść znaleziska jest prawdziwa. W skrócie: biblioteka potwierdziła, że książki zostały poddane utylizacji i nie ma pojęcia co firma recyklingowa z nimi zrobiła. Kontrowersje mógł wzbudzić clickbaitowy tytuł z TVP na co OP nie miał jednak wpływu.

Co mają do tego zasłony? @wykop czy wy jesteście poważni?

#wykop #moderacja #moderacjacontent #manipulacja #cenzura #afera

================

Nowy subreddit wykopu (mój autorski) - z racji że poprzedni został zamknięty

Data: 02.05.2019 10:22

Autor: GNULinux

reddit.com

Niedługo tam będzie więcej treści, a także niedługo utworzę stronę która będzie dokumentować działania grupy wykop .pl

#wykop

Zamknięcie subreddita /r/wykop na skutek zastraszenia donosami Pana Białka

Data: 01.05.2019 20:48

Autor: GNULinux

reddit.com

"W ostatnim czasie zrobił się tu śmietnik, nie są tu wrzucane ciekawe i wartościowe treści. r/wykop stał się zapleczem do walki z administratorami i moderatorami wykop.pl

Dziewięć lat temu założyłem tego subreddita dla przysłowiowych "jaj" gdy Reddit w Polsce nie był jeszcze tak popularny i przez dłuższy czas nie interesowałem się co tu się dzieje. Później nieśmiało próbowałem trochę to rozkręcić.

Niestety afery przenoszone z wykopu trochę ostudziły zapał. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że nie jestem zainteresowany prowadzeniem tego subreddita i braniem odpowiedzialności za treści umieszczane przez użytkowników.

Co dalej będzie z tym forum? Nie wiem."

#wykop

Dziecięca pornografia wciąż problemem w sieci

Data: 01.05.2019 09:59

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

„Od lat zgłoszenia, dotyczące materiałów CSAM (child sexual abuse material), stanowią ok. 80 proc. wszystkich zawiadomień o nielegalnych treściach” – wskazuje kierownik zespołu Dyżurnet.pl Martyna Różycka.

Tego zboka co tu i u konkurencji wrzucał to świństwo chyba już złapali.

#lgbtwc #wykop