Data: 03.07.2020 23:30

Autor: Pajonk_STRACHU

Czołem Lurki i Lukrecje.

Czyli co, 12-go Polacy idą po raz ęty wybierać "mniejsze zło".

Znów do wyboru – AIDS lub HIV.

75% Polaków to jednak ślepe, głupie, tępe ludzie, którzy uważają się za Bóg wie kogo a są jak dzieci we mgle. Skaczą sobie o oczu coraz częściej i coraz to bardziej agresywniej, brutalniej. Napuszczeni na siebie jak wściekłe psy podług zasady "rządź i dziel". Dali się zapędzić w konty i podprogowo "rozkazano" na siebie szczekać. A taki Kfaczyński, Tusk i reszta syjo-żydo-bolszewickeiej komuny zaciera ręce za kurtyną pijąc sobie z dzióbków. 30 lat! 30 lat jebanego ukrytego syjo-komuszyzmu… tyle im zajęło żeby rozpizgać Polskę na kawałki a Polaków zantagonizować do rozmiarów tykającej bomby, która na końcu lontu ma wojnę domową. Motłoch który wykreowali udał im się wyśmienicie. Polak Polaka ma za wroga. A przecież WRZÓD wyrasta gdzie indziej, na Wiejskiej. 30 lat rośnie. No ale cóż, ślepcy i gamonie mają pełne półki w sklepach, nowe telewizory na raty, telefony [z większą pamięcią niż cała ta ciemna masa 75%razem wzięta] korposzczury myślą że Boga za nogi chwycili. Czasy Ucisku nadchodzą. Niestety ale w tym kraju nie zmieni się nic na lepsze. Będzie tylko gorzej i gorzej. A to dzięki bezmyślnym tępakom. Ale nadejdzie w końcu dzień, gwóźdź programu zostanie wbity do trumny i tępacy zrozumieją i zaczną pluć sobie w twarze. Ale będzie za późno, trzeba będzie walczyć fizycznie, znów będzie lała się krew, krew o wolność i normalność.

"Dziękuję" wam tępi rodacy że gotujecie nam wszystkim parszywy los.

#polska #wybory2020 #30latjebaniapolakow #komuszyzm

#zostatniejchwili Konfederacja nie poprze żadnego z kandydatów- oświadczenie Rady Liderów!

Data: 29.06.2020 21:22

Autor: ziemianin

twitter.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #KrzysztofBosak #RadaLiderowKonfederacji #wybory2020 #konfederacja #twitter

Rada Liderów Konfederacji wydała oświadczenie

#zostatniejchwili Konfederacja nie poprze żadnego z kandydatów- oświadczenie Rady Liderów!

W dniu 28.06.2020 r. Rada Liderów Konfederacji wydała oświadczenie.

” Rada Liderów Konfedracji gratuluje wyników i dziękuję Krzysztofowi Bosakowi, sztabowi naszego kandydata oraz wszystkim środowiskom, działaczom i sympatykom za wielomiesieczne zaangażowanie w kampanię wyborczą. Entuzjazm i wysiłek jaki podczas tej kampanii towarzyszył kandydatowi Konfederacji jest kolejnym krokiem w wielkiej zmianie politycznej, którą rozpoczęliśmy w ubiegłym roku. W drugiej turze wyborów prezydenckich Konfederacja zachęca swoich sympatyków do głosowania zgodnego z własnym sumieniem i rozumem. Informujemy, że Konfederacja nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na urząd Prezydenta RP, którzy będą rywalizować w drugiej turze wyborów prezydenckich.”

Brwinów: Mówili, że zbierają podpisy dla Prezydenta Dudy, a zbierali dla Trzaskowskiego

Data: 07.06.2020 15:59

Autor: tenji

wpolityce.pl

Jak relacjonuje jeden z mieszkańców Brwinowa, wczoraj na targowisku przy ul. Grodziskiej ustawiono dwa stoliki, przy których zbierano podpisy przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jedna osoba zbierała podpisy dla Rafała Trzaskowskiego, a druga twierdziła, że zbiera podpisy pod kandydaturą prezydenta Andrzeja Dudy.

#polska #polityka #trzaskowski #duda #wybory #wybory2020