Bułgarski europoseł chce reakcji KE ws. skandalicznego artykułu „Gazety Wyborczej”

Data: 28.05.2020 20:51

Autor: Graf_Spee

tvp.info

Europoseł Iłchan Kjuczjuk z partii Ruchu na Rzecz Praw i Wolności skierował pismo do przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen. Bułgarski europoseł chce potępienia „seksistowskiego i homofobicznego” ataku na polskiego sędziego Kamila Zaradkiewicza, którego dopuściła się w swoim artykule „Gazeta Wyborcza”.

#wydarzenia #polityka #prawo #wyborcza #ciekawostki

Data: 10.01.2020 20:43

Autor: Ijon_Tichy

Ha! Karma. ( ゚ ∀ ゚)☞ Pobity przez imigrantów wicenaczelny „Gazety Wyborczej” przeszedł operację.

Nie cieszę się z ludzkiego nieszczęścia (współczuję krzywdy), lecz z brutalnej ironii losu.

"

Dziennikarz miał zwrócić uwagę grupie Azjatów – jak się okazuje Wietnamczyków – na ich „niestosowne zachowanie”. Sąsiedzi Stasińskiego strzelali z terenu swojej willi fajerwerkami, których resztki spadały na pobliskie budowle. Dziennikarz zagroził im, że wezwie policję, jeżeli nie przestaną. Ci otoczyli go i dotkliwie pobili. Mimo że Stasiński padł na ziemię i stracił przytomność, mężczyźni dalej go bili. Dziennikarz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ma złamany nos, pękniętą szczękę i prawy oczodół oraz ukruszone zęby – czytamy na portalu „Wyborczej”."

https://www.magnapolonia.org/pobity-przez-imigrantow-wicenaczelny-gazety-wyborczej-przeszedl-operacje/?utm_source=Facebook&utm_medium=WitBed&utm_campaign=WitBed&fbclid=IwAR1S3jY6c7PNKC0Wy82qJWhvNJBGFHzrQ7bQrzFtbj5umXpDR0toLpBS9Ms

#wyborcza #imigranci #karma