Data: 11.08.2019 09:23

Autor: Orion

Swiat sie konczy…

Bylem rano pobiegac po Warszawie. Trening jak trening. Nie ważne.

Z przeciwka idzie coś pokroju hipstera skrzyzowanego z teczowym (podarte rurki, rozciagniety sweter wyciągniety dwie ulice wcześniej z kontenera unicefu, podrobki raybanow ze szkiełkami '0', kubek ze starbucksa – ten sam od 3 tyg a obok pies… Pudel… I wszystko spoko ale owy psiak wabił się… PAWEŁ xD #japierdole

Bydgoszcz to jednak ostoja normalnosci przy stolicy xDD

#orionnaurlopie #wtf #heheszki

Data: 27.07.2019 18:01

Autor: reflex1

Dostałem od jakiegoś randoma wodę swięconą ze źródła z Lourdes, gdzie kiedyś pojawił się wizerunek Maryii.

Wychodziłem właśnie z moim psem staruszkiem na siku, a ze on po schodach to nie daje rady, więc go wynoszę na trawę na zewnątrz. I przyuważył to właśnie ten gość. Po krótkiej rozmowie ze stary, choroby starcze itd. zakończyłem dialog słowami „ma 16 lat, więc cudu się nie spodziewam”, na co on „i tu się właśnie mylisz” i wręcza mi buteleczkę, bo właśnie wraca z pielgrzymki z Lourdes, a ta woda niejednego uleczyła.

#wtf #religia #pies

Data: 07.07.2019 17:52

Autor: Pierdyliard

#japierdole xd co za zwierzęta xd normalnie żona wiesza pranie na balkonie a ze teraz było sporo ciuchów z pokemonow to zaniosła moja bieliznę do wspólnej suszarni w piwnicy i kurwa ktoś mi zajebal gacie i skarpety ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieje ze do celów użytkowych a nie do zaspokojenia swoich fetyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wies #zalesie #wtf

Data: 05.07.2019 19:11

Autor: Orki

Hej lurki i lureczki, jest poważne pytanie.

Proces fotosyntezy jest możliwy tylko dzięki dopływowi światła.

Akurat ostatnio wymieniałem dzwon (to co się podnosi przyciskiem na kiblu żeby woda leciała i samo się opuszcza żeby woda nie leciała) w spłuczce mojego kibla- bo mnie wkurwiało że cieknie, bez powodu, a wymiana uszczelki nie pomogła.

No i tam, w tym spłuczki zbiorniku w chuj plechy i narostów wyraźnie organicznych było- kibel 100% zero światła spłuczka tym bardziej.

To jak to możliwe że tam życie się namnożyło w postaci symbiozy najwyraźniej grzyba i bakterii?

Bo oprócz tego ze jestem ogarnięty i sam budowlankę z pracy znam xD to wziąłem mikroskop i se polukałem, no i wychodzi że to jest jakiś symbiont pierwotniaka z bakteriami i pleśnią/grzybem- normalnie cały ekosystem i kosmos który zabiłem- bo wyczyściłem to chujostwo, bo dlatego uszczelka nie trzymała.

Teraz niech mi to ktoś wytłumaczy jak to możliwe, czy to przełomowe i czy czasem bezdusznie nie zabiłem kiełkującej dobrze się zapowiadającej i prosperującej w multikulti cywilizacji?

Będę miał wyrzuty, druga sprawa jak to możliwe?

Jestem głeboko przekonany o potencjale intelektualnym Lurkera, dlatego zadaję to pytanie, na bank znajdzie się jakiś ogarnięty biolog co mi to wytłumaczy, dlaczego w spłuczce kibla się mnożą glony skoro nie ma światła.

#pytanie #biologia #nauka #kibel #wtf #szokitrauma

Data: 24.06.2019 16:47

Autor: Orion

Ja rozumiem, że koniec długiego weekendu = kiepski humor… ale to ile jadu i hejtu się dziś tutaj wylewa już przekracza wszelkie granice ( ಠ_ಠ) #wtf

Data: 15.06.2019 21:33

Autor: Bartek

Podczas kręcenia się po jednej z miejscówek do podróży z google maps natknąłem się na specyficzne graffiti. Wyglądało to jakby ktoś nazwę swojego prymitywnego kanału yt wpisał na mur. Jakież było moje zdziwienie jak wpisałem to hasło w google i przekierowało mnie… #wtf

Data: 30.04.2019 09:24

Autor: Orion

#dzienniksennik #orioncontent #wtf

Lurki co za chore sny miałem dzisiaj: śniło mi się, że byłem na środku wielkiego pola w czasie zimy, chmury były zawieszone nienaturalnie wysoko, a z ziemi wyrastały takie czarne słupy/maszty – były tak wysokie, że niemożliwe było zobaczenie ich szczytu ( ಠ_ಠ) Można powiedzieć, że dosłownie sięgały do nieba…

Wiózł krowę na tylnym siedzeniu auta. Niecodzienne sceny w Kaliszu [WIDEO]

Data: 28.02.2019 23:15

Autor: piotre94

wiadomosci.radiozet.pl

Na wideo widzimy… cielaka przewożonego na tylnym siedzeniu Fiata Panda. Zdarzenie nagrał jeden z kierowców jadących z tyłu. Niecodzienny widok miał miejsce na ulicach Kalisza.

Więcej:

Data: 07.02.2019 14:38

Autor: Orion

Lurki czy można coś odzobaczyć…? ( ಠ_ಠ) #japierdole co te dziennikarzyny biorą… Rysiu uchodźca – bo uchodzi za debila i ten tęczowy… szkoda gadać. Pewnie jego elektorat liczy na program Anal+ #pdk

Data: 02.02.2019 14:41

Autor: 0x6a73

Lurki, chcialem opisac co tu sie odwalilo, ale… WTF

Obudzilem sie dzisiaj rano z krwia na twarzy, dziwnym sladem na podbrodku i naciagnietymi miesniami w szyi, a ostatnie co kojarze to ze nie moglem wczoraj zasnac i mialem wyczerpujaca "gonitwe mysli". Jakies pomysly?

Fińska feministka: Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?

Data: 01.02.2019 15:13

Autor: Immortal_Emperor

nczas.com

„Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą atrofią, aborcją na poziomie genów. „Bycie mężczyzną” oznacza bycie niedostatecznym, ograniczonym emocjonalnie; Męskość jest chorobą ograniczającą. Człowiek jest całkowicie skupiony na sobie, uwięziony w sobie, niezdolny do empatii lub utożsamienia się z innymi, niezdolny do miłości, przyjaźni, uczucia. […] Jest uwięziony w ciemnym miejscu, w połowie drogi między człowiekiem a małpą. Jego pozycja jest nadal dużo gorsza niż u małp, ponieważ, w przeciwieństwie do małp, jest zdolny do szerokiej gamy negatywnych emocji „.