Data: 03.03.2020 03:08

Autor: Monte

Drogi czytelniku skoro już przykułem Twoją uwagę pozwól że Cię wprowadze w chlew obsrany kałem u somsiada a dokładniej w Niemczech.

Wybierali jakiegos ministra i ostateczny głos nalezal do AFD i wybrany został typ z jakiejś niszowej prawicowej partii i zaczeły sie dymy merkel sie wtrąciła, że hur dur to nie demokracja i że jak to faszysci ostatecznie decyduja i hur dur i kazala sie podac gosciowi do dymisji ale to nie koniec przy wreczaniu kwiatów typowi jakas z lewicowicowej parti jebła mu je pod nogi a reszta co mu normalnie je wreczala tez zostala odsunieta i tez czesciowo sie do dymisji podali XDD typy czyscily wlasne twitery zeby nie było tych gratulacji a typ ostatecznie sie do dymisji podał XDDDD

Polecam poczytać również o konferencji bezpieczeństwa w Monachium, ważą się tam losy świata a w mediach cisza XD

#demokracja #chlewobsranygownem #niemcy #wszystkooniemczech (pozwól że się wtronce).

Data: 26.10.2019 18:06

Autor: bananaplugs

Hej @Alojz, wygląda na to że w Limburgi można sobie zabić kobiety na ulicy siekierą. I co najlepsze? Wpisujemy "German Axe Attack" w wyszukiwarki? Nic.

A ponoć to Chiny mają problem z cenzurą.

Uwaga – MOCNO NSFW https://www.bitchute.com/video/wBwT5PAIfZ5Q/

#wszystkooniemczech

Data: 27.06.2019 10:19

Autor: Ijon_Tichy

Aniela Makrela w zeszłym tygodniu trzęsła się cała podczas spotkania z prezydentem Ukrainy. Później wykręcała się sianem, że to dlatego, iż zdążyła wypić "tylko 3 szklamki wody" wcześniej tego dnia. Oczywiście makrela kłamała i prawdopodobnie coś poważniejszego się z nią dzieje.

Oto dziś pani Anieli znowu trzęsły sie ręce w trakcie oficjalnego spotkania z prezydentem RFN.

https://www.tvn24.pl/niemcy-angela-merkel-drzala-trzesly-sie-dlonie-niemieckiej-kanclerz,948030,s.html (przepraszam za źródło).

Ps. Przy okazji nawiążę do mojego wczorajszego wpisu o marksiźmie kulturowym. Pani Aniela Makrela jest jedną z czołowych przedstawicielek i kontynuatorek tzw. pokolenia 68', czyli ekspancji masowych, intensywnych i zorganizowanych działań środowisk nowego marksizmu, które mają na celu stworzenie państwa totalitarnego, panującego nad ogłopionym społeczeństwem o mentalności sowieckiej – ogłupionej komunistycznej tłuszczy bezmyślnego ludu…

#niemcy #polityka #medycyna #wojnaidei #socjologia #historia #ciekawostki pozwalam też sobie podpiąć #wszystkooniemczech

Niemcy: udaremniono zamach terrorystyczny

Data: 22.03.2019 20:56

Autor: FiligranowyGucio

dw.com

Podczas akcji w Hesji oraz Nadrenii-Palatynacie aresztowno 11 osób.

Główni podejrzani to 21-latek z Offenbach oraz dwaj 31-letni bracia z Wiesbaden – podała prokuratura we Frankfurcie. Wszyscy trzej mieli ścisłe związki z salafitami.

Dotychczas ustalono, że aresztowani mężczyźni wspólnie planowali zamach terrorystyczny o podłożu w ideologii islamistycznej. Według policji, atak miał zabić "jak największą liczbę niewiernych".

Przygotowując zamach, mężczyźni skontaktowali się z kilkoma różnymi handlarzami bronią, wynajęli dużą ciężarówkę oraz zaczęli gromadzić aktywa, ze sprzedaży których zamierzali sfinansować akcję.

Z dodatkowych informacji przekazanych przez prokuraturę wynika, że w tej chwili śledztwem objętych jest 10 podejrzanych z Frankfurtu, Offenbach, Wiesbaden i Moguncji w wieku od 20 do 42 lat.

Zarzuca im się finansowanie terroryzmu i zawiązanie przestępczego spisku. Jeszcze dziś zostaną doprowadzeni do sędziego śledczego, który zadecyduje o tym, czy zostaną osadzeni w areszcie.

Podczas przeszukania zabezpieczono obszerny materiał dowodowy, w tym ponad 20 tys. euro w gotówce, wiele noży, pewną ilość narkotyków oraz liczne dokumenty i dane na nośnikach elektronicznych. W akcji policyjnej przeprowadzonej dziś rano uczestniczyło około 200 funkcjonariuszy urzędu kryminalnego w Hesji oraz policyjne jednostki specjalne z Hesji i innych krajów związkowych.

Data: 06.03.2019 21:36

Autor: FiligranowyGucio

Pewien pacjent przychodzi do lekarza i mówi:Doktorze, doktorze, chciałbym zostać Niemcem. Co możesz tam zrobić;Lekarz To naprawdę żaden problem. Musimy po prostu powiększyć twój mózg o około 80 procent. Polak zachwycił się: Ok, okej! ;Lekarz zaczyna działać. W trakcie PO zauważa, że popełnił błąd. Pacjent budzi się po znieczuleniu. Natychmiast lekarz rzuca się do pacjenta i wyjaśnia.Przepraszam, niestety doszło do nieporozumienia . Przypadkowo usunięto 80 procent twojego mózgu! Pacjent powiedział: Eeeh, to nie ma znaczenia, maaan! Chcesz kebab bardzo ostry?