Data: 12.07.2019 08:43

Autor: hellboy

Chyba ktoś będzie miał w policji ciężki piąteczek:

Iloma pojazdami dysponuje dolnośląska policja? Jak dużo z nich to auta nieoznakowane? Do jakich celów są używane? Jakie mają tablice rejestracyjne i numery VIN? Na te i kilka innych pytań odpowiada plik Excela, który przez nieuwagę trafił do sieci.

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/numery-rejestracyjne-i-vin-1500-pojazdow-wroclawskiej-policji-przez-pomylke-udostepnione-w-sieci

#security #policja #wroclaw #dolnyslask

Data: 28.06.2019 17:25

Autor: Macer

mam jutro jechac na impreze w sali koncertowej radia wroclaw. kojarzy ktos czy jest tam w poblizu jakies miejsce do parkowania? ostatnio tam bylem 20 lat temu xd

aee patrze teraz ze to jest poza platna strefa, jeszcze tam bede wieczorem to raczej sobie poradze. po 21 bede mial wolne, moze ktos chetny oprowadzic po rynku i wypic piwo? #wroclaw #pijzlurkerem

Data: 12.06.2019 17:17

Autor: hellboy

Halo #wroclaw alert SMS od RCB otrzymany? Mam nadzieję, że w końcu się ten żar odrobinkę rozładuje… ale pewnie skończy się tylko tym, że do 33 stopni dołączy wysoka wilgotność i pozostanie tylko gorzko zapłakać. Jeszcze może z dwa – trzy lata i się stąd wynoszę, bo będzie tylko gorzej.

#pogoda

Dramatyczny apel centrum onkologii Przylądek Nadziei.

Data: 31.05.2019 16:46

Autor: plodny_wykopek

wiadomosci.gazeta.pl

Jednemu z oddziałów wrocławskiego centrum onkologii Przylądek Nadziei, na którym leży czternaścioro dzieci walczących o życie, grozi zamknięcie. Powodem jest brak personelu. Kierownik oddziału wystosowała apel do potencjalnych pracowników. - Przyjmiemy Was choćby jutro - napisała.

#polska #medycyna #wroclaw

Data: 24.05.2019 21:49

Autor: Thanos

Nie jestem zwolennikiem przymusowej kastracji, ale takich pajaców to bym nie oszczędzał. od dłuższego czasu we Wrocławiu obserwuję (np. wzdłuż całej długości ul. Ślężnej, w różnych miejscach: szczególnie na przewężeniach), że jakiś kabat rozsypuje szkło na ścieżkach rowerowych. Widać na pierwszy rzut oka, że to nie jest, że coś się komuś stłukło, tylko że ktoś perfidnie z rozmysłem posypał nawierzchnię.

mam swoją teorię, że chodzi jakiś pajac wieczorami i w roznych czesciach miasta wali szkłem po ścieżkach. nawet w parkach: cały park do dyspozycji, a szkło leży akurat na ścieżce. pewnie jakiś sfrustrowany własciciel sklepu rowerowego (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#wroclaw #rowery

Data: 18.05.2019 13:57

Autor: aeon

Lukry i Lukrecje, czy z okazji nocy muzeów jest coś dzisiaj ciekawego do obejrzenia, co nie znajduje się w broszurze? (załączam link)

https://www.wroclaw.pl/files/KULTURA/noc%20muzeow/nm-2019-broszura-PL_%20do%20publikacji.pdf

#wroclaw

Data: 10.03.2019 15:09

Autor: Immortal_Emperor

Atak nożownika w galerii handlowej we Wrocławiu. Napastnik to Turek

To obywatele Turcji brali udział w wieczornej bójce z użyciem noża we Wrocławiu. Jeden z nich, 20-latek, został śmiertelnie ugodzony. Drugi z mężczyzn, który użył noża, jest teraz w policyjnym areszcie i czeka na prokuratorskie przesłuchanie.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-atak-nozownika-w-galerii-handlowej-we-wroclawiu-napastnik-to,nId,2876725

Radiowóz zderzył się z samochodem urzędnika.

Data: 13.02.2019 13:26

Autor: MateuszTeusz

gazetawroclawska.pl

Wypadek na placu Powstańców Warszawy, przy urzędzie wojewódzkim we Wrocławiu. Jadący na sygnale radiowóz policyjnej drogówki zderzył się ze skodą superb. To służbowy samochód urzędu marszałkowskiego. Auto prowadził jeden z urzędników. Według naszych informacji, to Maciej Sznel, sekretarz województwa. Jest ranny. W wyjściu z rozbitego auta pomagali mu strażacy. Pogotowie ratunkowe odwiozło go już do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że radiowóz miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Jechał z placu Społecznego w kierunku mostu Pokoju. Na skrzyżowanie pl. Powstańców Warszawy i Purkyniego wjechał na czerwonym świetle. Urzędnik miał zielone światło – jechał skodą z ul. Purkyniego na parking przed urzędem wojewódzkim.

Data: 10.02.2019 15:39

Autor: matmal

Hej Lurki z Wrocław, jest jakis? :D moj fryzjer do ktorego chodzilem całe życie zamknął zakład. Możecie polecić jakiś salon? Nie chce sprawdzac na własnej głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) najlepiej od razu z barberem