Data: 10.03.2019 15:09

Autor: Immortal_Emperor

Atak nożownika w galerii handlowej we Wrocławiu. Napastnik to Turek

To obywatele Turcji brali udział w wieczornej bójce z użyciem noża we Wrocławiu. Jeden z nich, 20-latek, został śmiertelnie ugodzony. Drugi z mężczyzn, który użył noża, jest teraz w policyjnym areszcie i czeka na prokuratorskie przesłuchanie.

https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-atak-nozownika-w-galerii-handlowej-we-wroclawiu-napastnik-to,nId,2876725

Radiowóz zderzył się z samochodem urzędnika.

Data: 13.02.2019 13:26

Autor: MateuszTeusz

gazetawroclawska.pl

Wypadek na placu Powstańców Warszawy, przy urzędzie wojewódzkim we Wrocławiu. Jadący na sygnale radiowóz policyjnej drogówki zderzył się ze skodą superb. To służbowy samochód urzędu marszałkowskiego. Auto prowadził jeden z urzędników. Według naszych informacji, to Maciej Sznel, sekretarz województwa. Jest ranny. W wyjściu z rozbitego auta pomagali mu strażacy. Pogotowie ratunkowe odwiozło go już do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że radiowóz miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Jechał z placu Społecznego w kierunku mostu Pokoju. Na skrzyżowanie pl. Powstańców Warszawy i Purkyniego wjechał na czerwonym świetle. Urzędnik miał zielone światło – jechał skodą z ul. Purkyniego na parking przed urzędem wojewódzkim.

Data: 10.02.2019 15:39

Autor: matmal

Hej Lurki z Wrocław, jest jakis? :D moj fryzjer do ktorego chodzilem całe życie zamknął zakład. Możecie polecić jakiś salon? Nie chce sprawdzac na własnej głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) najlepiej od razu z barberem