Data: 07.07.2019 17:52

Autor: Pierdyliard

#japierdole xd co za zwierzęta xd normalnie żona wiesza pranie na balkonie a ze teraz było sporo ciuchów z pokemonow to zaniosła moja bieliznę do wspólnej suszarni w piwnicy i kurwa ktoś mi zajebal gacie i skarpety ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieje ze do celów użytkowych a nie do zaspokojenia swoich fetyszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wies #zalesie #wtf

Data: 12.06.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

W tym roku moja szwagierka kupiła mieszkanie za ok 200 tys zł w nowej kamienicy na poddaszu. W centrum miasta… Za 5 dni ma termin porodu, więc z domu się prawie nie rusza. Temperatura w jej mieszkaniu na poddaszu wczoraj wynosiła 32 stopnie Cel-kur*a-cjusza (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Szczerze mówiąc, to na prawdę nie rozumiem ludzi, którzy wydają 200 tysięcy na gówniane mieszkanie, na gównianym poddaszu, w gównianym, śmierdzącym i hałaśliwym centrum miasta, zamiast wybudować sobie choćby nawet mały domek na wsi – choćby zaledwie 100 m2, to i tak ponad dwa razy więcej, niż w tej gównianej, śmierdzącej, ciasnej kamienicy na piekielnym poddszu w centrum miasta. Domek na czystej, cichej, wesołej wsi, blisko cichego, czystego i dającego cień i chłód lasu.

Dlaczego ludzie tak robią? ( ಠ_ಠ)

#ludzie #dom #mieszkanie #ciaza #tortury #miasto #wies