Dostęp do e-papierosów będzie ograniczony po wyborach

Data: 02.10.2019 19:05

Autor: Juanesco

bankier.pl

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że istnieje zagrożenie wykorzystywania e-papierosów do „wapowania” substancji odurzających – podaje w środę "Dziennik Gazeta Prawna".

W rozmowie z "DGP" szef GIS Jarosław Pinkas zwrócił uwage, że rynek e-papierosów w Polsce dynamicznie się rozwija, sięgają po nie coraz chętniej nieletni. "Nowe regulacje prawne są też potrzebne z innego powodu: istnieje zagrożenie wykorzystywania tych wyrobów do "wapowania" substancji odurzających – tłumaczy cytowany przez gazetę szef GIS.

Pinkas podkreślił też w rozmowie z dziennikiem, że "celem nowych przepisów powinno być maksymalne ograniczenie dostępu osób nieletnich do e-papierosów".

#papierosy #tyton #epapierosy #vape #prawo

Data: 14.08.2019 19:29

Autor: MrHardy

HashTag Acid Fruits

Jak podaje producent ma to być słodko-kwaśny mix kiwi, jabłka i melona.

Zapach:

Wyczuwalne fajne słodkie jabłko, takie jak np. w cukierkach. Brak kiwi i melona.

Smak:

W chmurze wyczuwalne jest tylko i wyłącznie wyżej wspomniane jabłko brakuje kiwi oraz melona. Nie jest to wina mojego sprzętu sprawdzałem ten premix na innych sprzętach.

Podsumowanie:

Mimo tego, że nie są wyczuwalne wszystkie smaki, które podaje producent liquid jest bardzo dobry. Jabłko nie jest za słodkie a w sam raz. Polecam go jako daily płyn.

#vape #epapierosy

Data: 14.07.2019 22:07

Autor: MrHardy

Dzisiaj przedstawię kolejny Premix. Jako, że każdy ma inne kubki smakowe nie należy się mocno sugerować czyjąś opinią.

Dark Line – Aole Vera (Aloes)

Plusy:

  • Dobrze wyczuwalny w zapachu jak i w chmurze aloes..

Minusy:

– Premix bardzo słodki, za dużo słodzika

Ogólnie premix dobry byłby może bardzo dobry lecz nie przepadam za tak słodkimi płynami.

Ocena: 6/10

#vape #epapierosy

Data: 17.06.2019 20:22

Autor: MrHardy

Opis

Vaporesso to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości modów. Chipsety montowane w ich urządzeniach uważane są przez wielu waperów za jedne z najlepszych na rynku oraz porównywane do ich zachodnich odpowiedników.

Niedawno na stronach Salonu prezentowana była nowa odsłona Target Mini a wcześniej firma zaoferowała użytkownikom serię Luxe.

Tym razem producent proponuje urządzenie o designie odmiennym od boxów, które oferował do tej pory. Postawiono na prostotę, wygodę i funkcjonalność.

Vaporesso Gen Mod to całkowicie nowy flagowy box firmy Vaporesso. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami 18650 i jest w stanie wygenerować do 220W mocy wyjściowej.

Gen Mod oferowany jest w czterech kolorach.

Opis

Korpus boxa posiada doskonałą ergonomię, którą osiągnięto dzięki teksturowanym panelom bocznym z gumowaną powłoką.

Opis

Mod wyposażony jest w ergonomiczną obudowę, która składa się z czterech warstw materiałów o różnych właściwościach.

Opis

Box został wyposażony w AXON – najnowszy chip Vaporersso. Maksymalna moc wyjściowa urządzenia wynosi około 220 watów, a minimalna obsługiwana rezystancja to – uwaga – 0,03 Ω.

Opis

Sterowanie urządzeniem realizowane jest przy użyciu standardowego zestawu przycisków, z oddzielnym klawiszem menu.

Opis

Jedną z głównych funkcji moda jest tryb Pulse. W czasie pracy w tym trybie, mod podaje impulsowo na grzałkę prąd o wyższej wartości. Wapowanie z wykorzystaniem takiego sposobu zasilania grzałki, ma zapewnić użytkownikowi doskonałe wrażenia smakowe.

Opis

Oprócz wspomnianego powyżej trybu Pulse, box posiada inną interesującą funkcję. GEN Mod wyposażono w tryb ECO, którego celem jest oszczędzanie energii baterii.

Opis

Budowa i parametry

Opis

Opis

#vape #epapierosy

Data: 01.06.2019 21:36

Autor: MrHardy

Premix Dollar Green

Jak podaje producent jest to mieszanka aloesu z malinami.

Zapach:

-Bardzo słodki, ciężki do określenia.

Smak:

-Wyczuwalna mega słodycz, tak jakby ktoś do buteleczki wsypał kilo cukry. Przez wspomnianą wcześniej mega słodycz, która dominuje cały liquid ciężko jest określić smak. Ciężko na dłuższą metę vapować ten płyn.

Ocena:

– 3/10 Premix nie nadaje się do codziennego vapowania.

Co jakiś czas na #vape będę umieszczał oceny/recenzję premixów. Dzisiejsza opinia/recenzja jest moją pierwszą, mam nadzieję, że z każdą następną będę w stanie wszystko lepiej opisać. PS. Zaznaczam, że nie jestem jakimś EKSPERTEM, jest to tylko i wyłącznie moja opinia.

#epapierosy