Czy UFO istnieje??? Dowody z Pentagonu. (wideo)

Data: 28.04.2020 23:00

Autor: ziemianin

navair.navy.mil

#pentagon #ufo #aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci

Źródło: The Freedom of Information Act (FOIA)

Czy UFO istnieje??? Dowody z Pentagonu. (wideo 1)

Czy UFO istnieje??? Dowody z Pentagonu. (wideo 2)

Czy UFO istnieje??? Dowody z Pentagonu. (wideo 3)

Pentagon opublikował trzy krótkie filmy pokazujące „niezidentyfikowane obiekty lotnicze”.

Filmy pokazują szybko poruszające się niezidentyfikowane obiekty lotnicze nagrywane przez kamery na podczerwień.

Dwa filmy zawierają członków serwisu reagujących z podziwem na szybkość poruszania się obiektów. Jeden głos spekuluje, że może to być dron.

Oficjele z marynarki wojennej potwierdzili prawdziwość filmów we wrześniu ubiegłego roku. Opublikowali je teraz, „aby wyjaśnić wszelkie nieporozumienia opinii publicznej na temat tego, czy krążący materiał filmowy był prawdziwy, czy też na filmach jest coś więcej” – mówi rzeczniczka Pentagonu Sue Gough.

„Po dokładnym przeglądzie departament stwierdził, że oficjalna publikacja filmów nie ujawnia żadnych wrażliwych i tajnych danych" podkreśliła Gough w oświadczeniu.

Filmy z Marynarki Wojennej pochodzą z 2017 i 2018 r.

W filmie z 2017 r. jeden z pilotów opowiedział co widział w 2004 r.:

„Gdy się do niego zbliżyłem… gwałtownie przyspieszył na południe i zniknął w niecałe dwie sekundy” – powiedział emerytowany pilot US Navy David Fravor. „To było bardzo nagłe, jak odbijanie piłki od ping ponga. Uderzyło i poszło w drugą stronę”.

Pentagon wcześniej badał nagrania napotkanych z powietrza nieznanych obiektów w ramach tajnego programu, który został uruchomiony na polecenie byłego senatora Harry'ego Reida z Nevady.

Program trwał od 2007 r.do 2012 r.,został zakończony ponieważ uznano, że istnieją wyższe priorytety wymagające finansowania.

Niemniej jednak Luis Elizondo, były szef tajnego programu, powiedział CNN w 2017 r., Że osobiście uważa, że ​​„istnieją bardzo przekonujące dowody na to, że nie możemy być sami”.

„Te samoloty – nazywamy je samolotami – wykazują cechy, które nie znajdują się obecnie w amerykańskim wykazie ani w żadnym znanym nam obcym wykazie” – powiedziała Elizondo o obiektach, które badali.

Mówi, że zrezygnował z pracy w Departamentcie Obrony w 2017 r. W proteście przeciwko braku jawności programu i problemów z finansowaniem.

Senator Reid napisał na Twitterze w poniedziałek, że „cieszy się”, że Pentagon oficjalnie opublikował filmy, ale „dotyka jedynie powierzchownie dostępne badania i materiały. USA muszą poważnie, naukowo spojrzeć na to i wszelkie potencjalne implikacje dla bezpieczeństwa narodowego”.

Data: 23.10.2019 23:12

Autor: Kiszony

Dwa powiązane ze sobą podcasty które zmienią twój pogląd na obecny "porządek świata"

https://www.youtube.com/watch?v=BEWz4SXfyCQ

https://www.youtube.com/watch?v=Eco2s3-0zsQ&t=4673s

….Joe Rogan nie przestaje zadziwiać, dziś sam Snowden przemówił

https://www.youtube.com/watch?v=efs3QRr8LWw&t=5916s

#wojsko #ufo #polityka #ludzie

„Strefa 51”: Nowe zatrzymania w „barłogu” kosmitów

Data: 22.09.2019 19:24

Autor: ziemianin

alexjones.pl

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #ufo #usa #strefa51 #area51 #kosmici #zprzymruzeniemoka

Co najmniej dwie osoby zostały zatrzymane przy wejściu do pilnie strzeżonej „Strefy 51”, w której zgodnie z popularnym mitem mogą znajdować się kosmici – przekazuje agencja Associated Press.

„Strefa 51”: Nowe zatrzymania w „barłogu” kosmitów

W lipcu około 2 miliony osób zapisały się na otwarte facebookowe wydarzenie „Szturm na Strefę 51”, żeby potwierdzić teorię spiskową o tym, że ukryte są tam pozaziemskie formy życia. Wydarzenie zaplanowano na 20 września, ale na początku sierpnia sieć społecznościowa usunęła cały fanpage.

Mimo to w piątek przed bazą wojskową „Strefy 51” w amerykańskim stanie Nevada zebrało się około 75 osób. Niektóre przyszły w strojach kosmitów, a jeden mężczyzna założył czapkę z folii aluminiowej i zabrał ze sobą flagę KRLD. Zebrani wykrzykiwali od czasu do czasu „Obcy! Obcy!”.

„Strefa 51” w amerykańskim stanie Nevada od dawna kojarzona jest w świadomości społecznej z teorią spiskową o pozaziemskich formach życia. W filmie z 1996 roku „Dzień Niepodległości” baza figuruje jako laboratorium do prowadzenia eksperymentów nad kosmitami, jednak prawdziwe jej przeznaczenie nie jest znane. Amerykańskie władze potwierdziły istnienie bazy dopiero w 2013 roku, obecnie pozostaje pilnie strzeżonym obiektem.

Piloci US Navy opowiadają o obserwacjach UFO -niezidentyfikowanych obiektach

Data: 28.05.2019 09:50

Autor: zawodowy_partyjniak

nytimes.com

Według pilotów, bardzo dziwne kontakty z UFO miały miejsce w latach 2014-15 podczas lotów szkoleniowych u wschodniego wybrzeża USA. Kilku pilotów rozmawiało o tym z dziennikarzami New York Times, ale tylko dwóch zgodziło się ujawnić swoje nazwiska: porucznik R. Graves i por. D. Accoin. ENG + TLDR.

#lotnictwo #ufo #teoriespiskowe #ciekawostki #nauka #swiatnauki

Data: 25.05.2019 00:06

Autor: Wilec

Dzisiaj nad Polską zostało zaobserwowane UFO.

A tak serio, było widać przelot około 30 punktów lecących w linii prostej. Pojawiają się głosy, że mogą to być Elonowe starlinki, ale oddajemy głos do studia:

-Halo, halo @kosmitolog (✌ ゚ ∀ ゚)☞

https://astropolis.pl/uploads/monthly_2019_05/DSC_8928.mp4.12e70f6ef57913347d737cb2fddb8e24.mp4

#spacex #astronomia #ufo

Data: 28.04.2019 12:36

Autor: Starszyoborowy

Amerykańska marynarka wojenna wprowadziła wytyczne dla pilotów lotnictwa morskiego dotyczące procedur obowiązujących w przypadku zetknięcia się z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi UFO.

https://www.defence24.pl/jak-reagowac-na-ufo-instrukcja-dla-pilotow-us-navy

#ufo #heheszki