Po niemal 25 latach „Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego” znika z Dwójki

Data: 06.01.2020 20:30

Autor: Bethesda_sucks

sdrp.katowice.pl

Jeden z najbardziej wartościowych programów radiowych po 25 latach został zdjęty z anteny pomimo znakomitej słuchalności (najwyższa spośród audycji publicystycznych) i sporej rzeszy fanów. W programie poruszano tematy z takich dziedzin nauki jak fizyka, astronomia, biologia czy historia, a gośćmi programu byli wybitni naukowcy lub popularyzatorzy nauki. Polecam wszystkim odwiedzić stronę internetową programu i przesłuchać któryś z odcinków, np. https://www.polskieradio.pl/8/405/Artykul/658423,Zamiast-o-zen-pomyslcie-o-matematyce-czastek-elementarnych

#polska #polskieradio #gruparatowaniapoziomu #liganauki #tvpis #dobrazmiana #4konserwy

Data: 30.09.2019 22:11

Autor: Juanesco

To jest dramat XD

25 minut czyli praktycznie całe wydanie to polityczny Pisowski bełkot

Kopiując czyjś wpis jakoś z teraz

"skrót wiadomości

  1. polacy bogaci dzięki 500+

  2. opozycja zabierze 500+

  3. opozycja sabotuje 500+

  4. pis gwarantem 500+

  5. zachód zazdrości nam 500+

  6. średnia hawajska i 500+ dla każdego

  7. opozycja używa 500+ do dzielenia polaków"

Jedyny news to śmierć Morawieckiego gdzie i tak było przemówienie prezesa oraz przez ostatnie 5 minut jakie to hity będą w Tvp

#tvpis #polityka

Data: 17.05.2019 08:51

Autor: Ijon_Tichy

To zaczyna być bardzo, bardzo denerwujące.

Oto na TVP w końcu, po nie wiem jakim czasie, wspomniano coś na temat konfederacji. I oto okazuje się, że według przedstawianego sondażu konfederacja ma tylko 2% poparcia.

Ja nie wiem, ile poparcia realnie ma konfederacja. Jednak znamienne jest to, że TVP całkowicie ignoruje konfederację, tak, jakby ta partia nie istniała, a jesli już cokolwiek wspomina o konfederacji, to tylko w obrębie takiej narracji, że konfederacja nie cieszy się najmniejszym poparciem Polaków.

Żenada – TVPis jest obrzydliwe tak samo jak Wyborcz i jak TVN, czy radio zet.

#wybory #eurokolchoz #tvpis #pis #tv #konfederacja #manipulacja

TVP Info nie dla wszystkich. Polityk Konfederacji wyrzucony siłą ze studia

Data: 11.05.2019 22:45

Autor: Immortal_Emperor

nczas.com

Program dla wszystkich, którzy chcą przyjść i coś powiedzieć – w tym tonie reklamuje się „Studio Polska”. Okazuje się jednak, że TVP Info jest otwarte dla wszystkich oprócz przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Tuż przed wejściem na antenę ze studia został wyproszony Jacek W. Bartyzel. Jak informuje Marek Jakubiak powodem było to, że Bartyzel jest przedstawicielem Konfederacji właśnie. Dwie godziny wcześniej gościem TVP Info w prime time był przedstawiciel Lewicy Razem.

Jacek W. Bartyzel pojawiał się w programie „Studio Polska” regularnie co tydzień, to pierwsza tego typu sytuacja. Więcej informacji wkrótce.

#cenzura #tvpis #konfederacja

Data: 11.05.2019 20:03

Autor: Immortal_Emperor

Oglądałem na TVP1 główne wydanie wiadomości. Nie było jakiejkolwiek wzmianki o tym że w Warszawie odbył się marsz który zgromadził ok. 20 000 ludzi, którzy protestowali przeciw bezpodstawnym roszczeniom żydowskim. Za to propaganda zachęcająca do głosowania na PIS aż się wylewała! Do tej pory tolerowałem PIS, bo częściowo się z nimi zgadzałem ale teraz ta partia budzi we mnie negatywne odczucia. Dodam jeszcze że na TVP Info też nie ma żadnych informacji na temat tego marszu, tak jakby go nigdy nie było. Jakoś inne media nie mają z tym problemu, nawet GW o tym wydarzeniu pisze.

#tvpis #cenzura