O COVID-owej ściemie mówią w TVP!

Data: 02.09.2020 20:05

Autor: R20_swap

youtu.be

#polityka #tvpis #pis #covid19 #oszustwo #afera

O COVID-owej ściemie mówią w TVP! Jak to się mogło stać, że musieliśmy czekać 7-9 miesięcy na taką rozmowę w mediach głównego ścieku ⁉️ Nie ma pandemii i nigdy nie było ale niech Cie to nie zmyli … to nie koniec Utrudnia nam się działanie w social media, usuwa filmy … ogranicza…

Czy aby na pewno?

Data: 11.06.2020 02:11

Autor: Pajonk_STRACHU

wykop.pl

Jest na wykopku typ, który dodaje filmiki z TVPiS, ogólnie taki prześmieszek. Dodał ostatnio wycinek o Czosnkowskim że niby za nim G. Soros stoi. Odpaliłem i mocno się zdziwiłem że to "SAMO GRUBE" z opisu wykopka to zwykłe zakłamywanie rzeczywistości przez nueropskich komuszków z wykopu. W materiale są wypowiedzi Czosnkowskiego dzie chwali się stypendium od Soros… . Ja rozumiem że TVPiS leci z Polakami w hooya. Tylko że ta komusza zaraza jedzie na kanwie spalonej reputacji TVPiS'u, dzięki temu mając ułatwione zadanie siania swojej propagandy i promowania Czosnkowskiego.

Link bezpośredni do fragmentu z TVPiS: https://streamable.com/ysq95j

W Polsce nie zmieni się nic do póki ludzie nie zrozumieją że tego syjo-komuszego raka trzeba wyciąć raz na zawsze.

#WszystkichDoWoraIDoJeziora !

#tvpis #bekazlewactwa #neuropa #zaklinaczerzeczywistosci #soros #trzaskowski #czosnkowski #2020

Żarty z koronawirusa w TVP Info

Data: 10.03.2020 12:47

Autor: kisiel

wiadomosci.gazeta.pl

Sporą część programu "Jedziemy" w TVP Info poświęcono koronawirusowi oraz marszałkowi Senatu Tomaszowi Grodzkiemu. Jeden z gości Michała Rachonia – Rafał Otoka-Frąckiewicz – powiedział w pewnym momencie, że koronawirus "nie ma wielkiego rażenia", a "trupów jest mało". Komentator pokusił się też o stwierdzenie, że "koronawirus zbudowany jest pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych".

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #tvpis

Kidawa-Błońska: W obecnej formie TVP jest już nie do uratowania

Data: 05.03.2020 19:21

Autor: kisiel

wpolityce.pl

Natomiast w tej formie jaka jest (TVP), moim zdaniem, jest już nie do uratowania. Trzeba na nowo usiąść, na nowo nazwać rzeczy po imieniu i stworzyć taką telewizję, która będzie realizowała misję. Taka instytucja w naszym kraju jest potrzebna, żeby Polacy mogli mieć zaufanie, że informacja podana w mediach publicznych jest prawdziwa – mówiła Małgorzata Kidawa – Błońska.

Niech pan posłucha Polaków, zawetuje tę ustawę, bo te dwa miliardy są naprawdę potrzebne na onkologię. To są naprawdę wielkie pieniądze. Jeżdżę po Polsce, codziennie mam spotkania – nie spotkałam ani jednej osoby, która by powiedziała, że nie chce tych pieniędzy na onkologię, a woli na telewizję — powiedziała Kidawa-Błońska.

#polityka #polska #newsy #newsyzkraju #kidawa #tvp #tvpis

Data: 17.02.2020 22:08

Autor: xeerxees

#tvpis #bombelkokomuna

2 mld złotych

2 000 000 000 zł – dodam że jest to około 83 300 rocznych dochodów przeciętnego Kowalskiego zarabiającego 2000zł netto miesięcznie, czyli tak jakby całe miasto Opole(128k mieszkańców – ale duża część to emeryci i dzieci) pracowało cały rok na tylko i wyłącznie dopłatę do TVP. – masakra

Szef TVP Info podaje się za historyka a nie ma nawet obronionego licencjatu

Data: 09.02.2020 14:42

Autor: xeerxees

donald.pl

#rezim #tvpis #polska

Jak widać żeby dobrze zarabiać w Polsce i wyciągać pieniądze od podatników wystarczy matura i odpowiednie znajomości, nikt nie wie ile zarabia Pereira ale zważywszy na stanowisko przypuszczalnie kilkanaście -kilkadziesiąt tysięcy złotych lub więcej skoro czołowi dziennikrze TVP zarabiają po 40 tysięcy miesięcznie.

Po niemal 25 latach „Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego” znika z Dwójki

Data: 06.01.2020 20:30

Autor: Bethesda_sucks

sdrp.katowice.pl

Jeden z najbardziej wartościowych programów radiowych po 25 latach został zdjęty z anteny pomimo znakomitej słuchalności (najwyższa spośród audycji publicystycznych) i sporej rzeszy fanów. W programie poruszano tematy z takich dziedzin nauki jak fizyka, astronomia, biologia czy historia, a gośćmi programu byli wybitni naukowcy lub popularyzatorzy nauki. Polecam wszystkim odwiedzić stronę internetową programu i przesłuchać któryś z odcinków, np. https://www.polskieradio.pl/8/405/Artykul/658423,Zamiast-o-zen-pomyslcie-o-matematyce-czastek-elementarnych

#polska #polskieradio #gruparatowaniapoziomu #liganauki #tvpis #dobrazmiana #4konserwy

Data: 30.09.2019 22:11

Autor: Juanesco

To jest dramat XD

25 minut czyli praktycznie całe wydanie to polityczny Pisowski bełkot

Kopiując czyjś wpis jakoś z teraz

"skrót wiadomości

  1. polacy bogaci dzięki 500+

  2. opozycja zabierze 500+

  3. opozycja sabotuje 500+

  4. pis gwarantem 500+

  5. zachód zazdrości nam 500+

  6. średnia hawajska i 500+ dla każdego

  7. opozycja używa 500+ do dzielenia polaków"

Jedyny news to śmierć Morawieckiego gdzie i tak było przemówienie prezesa oraz przez ostatnie 5 minut jakie to hity będą w Tvp

#tvpis #polityka

Data: 17.05.2019 08:51

Autor: Ijon_Tichy

To zaczyna być bardzo, bardzo denerwujące.

Oto na TVP w końcu, po nie wiem jakim czasie, wspomniano coś na temat konfederacji. I oto okazuje się, że według przedstawianego sondażu konfederacja ma tylko 2% poparcia.

Ja nie wiem, ile poparcia realnie ma konfederacja. Jednak znamienne jest to, że TVP całkowicie ignoruje konfederację, tak, jakby ta partia nie istniała, a jesli już cokolwiek wspomina o konfederacji, to tylko w obrębie takiej narracji, że konfederacja nie cieszy się najmniejszym poparciem Polaków.

Żenada – TVPis jest obrzydliwe tak samo jak Wyborcz i jak TVN, czy radio zet.

#wybory #eurokolchoz #tvpis #pis #tv #konfederacja #manipulacja

TVP Info nie dla wszystkich. Polityk Konfederacji wyrzucony siłą ze studia

Data: 11.05.2019 22:45

Autor: Immortal_Emperor

nczas.com

Program dla wszystkich, którzy chcą przyjść i coś powiedzieć – w tym tonie reklamuje się „Studio Polska”. Okazuje się jednak, że TVP Info jest otwarte dla wszystkich oprócz przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Tuż przed wejściem na antenę ze studia został wyproszony Jacek W. Bartyzel. Jak informuje Marek Jakubiak powodem było to, że Bartyzel jest przedstawicielem Konfederacji właśnie. Dwie godziny wcześniej gościem TVP Info w prime time był przedstawiciel Lewicy Razem.

Jacek W. Bartyzel pojawiał się w programie „Studio Polska” regularnie co tydzień, to pierwsza tego typu sytuacja. Więcej informacji wkrótce.

#cenzura #tvpis #konfederacja

Data: 11.05.2019 20:03

Autor: Immortal_Emperor

Oglądałem na TVP1 główne wydanie wiadomości. Nie było jakiejkolwiek wzmianki o tym że w Warszawie odbył się marsz który zgromadził ok. 20 000 ludzi, którzy protestowali przeciw bezpodstawnym roszczeniom żydowskim. Za to propaganda zachęcająca do głosowania na PIS aż się wylewała! Do tej pory tolerowałem PIS, bo częściowo się z nimi zgadzałem ale teraz ta partia budzi we mnie negatywne odczucia. Dodam jeszcze że na TVP Info też nie ma żadnych informacji na temat tego marszu, tak jakby go nigdy nie było. Jakoś inne media nie mają z tym problemu, nawet GW o tym wydarzeniu pisze.

#tvpis #cenzura