Data: 05.01.2020 23:48

Autor: Emil18

Ehhh

Ale mam zjebane oprogramowanie

Ja wiem, że jeśli chciałbym być w szczęśliwym związku to muszę znaleźć kobietę która polubi "mnie" prawdziwego i przy której nie będę musiał nic udawać.

I wiem że prędko to nie nastąpi, ale jednak warto poczekać

A tutaj odzywa się biologia i mówi "JESTEŚ SAMOTNY, ZNAJDŹ SOBIE DZIEWCZYNĘ, TERAAAZ"

i mnie dopada smutek( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tfwnogf #zalesie

Gdzie znaleźć?

Data: 24.02.2019 11:04

Autor: Cao

Lurki, pytanie całkowicie poważne: Gdzie można znaleźć dziewczynę która nie ma w ogóle żadnego życia po za internetem i grami?

Zna ktoś z was kogoś takiego, albo wiecie chociaż gdzie szukać?

Data: 08.02.2019 11:59

Autor: kot_reakcjonisty

O gurła, lukierki, co mnie się śniło. To nie pasta, pierwszy raz miałem taki żeżuncyjny sen.

Mianowicie śniłem o tym że zostałem okrutnie zeswatany, ba.. Zaproszony na moje własne wesele, wstaje sobie rano i się okazuje jakoś że dzisiaj mój ślub i to z kobitą którą znam tylko z widzenia xD

Pamiętam że we śnie rozważałem czy by nie spierdolić przed tą żenadą do lasu, ale jakoś zdjęła mnie litość do przyszłej małżonki.

Ona z wyglądu 6-7/10, we śnie znałem ją tylko z widzenia.. I to takiego bez "dzień doby", gdyby charakter się zgadzał to byłoby fajnie, tylko sobie wyobraźcie jakie to uczucie dla 33 letniego prawiczka, nieśmiałego w te balety nawiązywać z dnia na dzień tak intensywną relacje z kimś kogo się kompletnie nie zna xD

Potem pamiętam już tylko jakieś przygotowania, ważenie kompotu itp, więc uczucie zbliżającej się żenady było znośne, bo inne zajęcia odwracały moją uwagę. Dalej sen się urwał, albo go wyparłem z pamięci.

Ja nie życzę więcej takich koszmarów.