Odmładzanie na Surowo w rozmowie o Prawdziwym Świecie

Data: 13.09.2020 13:47

Autor: R20_swap

youtube.com

#teoriespiskowe

Korzystając z zaproszenia od znajomego youtubera z kanału Odmładzanie na Surowo do rozmowy na żywo, pomyślałem że jest to świetna okazja by podzielić się informacjami na temat świata w którym żyjemy i jednocześnie spróbować poruszyć ten temat dla nieco szerszej publiczności. Dziękuję…

Data: 11.08.2020 10:34

Autor: Ijon_Tichy

Teoria spiskowa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Podążajcie punktami aż do puenty, bo mam na końcu ciekawą teorię :)

Gdybym był środowiskiem odpowiedzialnym za politykę globalną i inzynierię społeczną, to taki plan bym zrealizował.

Wypuszczam spreparowanego w laboratorium koronawirusa.

1) Wirus jest tak opracowany, by w czasie przeprowadzania akcji sterroryzował psychicznie ludzkość, ale tak, żeby nie wymknął się spod kontroli – niezbyt groźny, ale trudny do opanowania (długi okres inkubacji, bezobjawowe przenoszenie z osoby na osobę).

2) Korzystając z lockdownu pandemii realizuję kilka celów politycznych, gospodarczych, inżynierii społecznej, a przy okazji testuję zachowania ludzi, tłumu. Robię próbę generalną i badania społeczne.

3) Wzbudzam w wielu ludziach sprzeciw i gniew z powodu nadmiernych restrykcji, niewspółmiernych do zagrożenia. Wielu ludzi zaczyna sceptycznie patrzeć na straszenie wirusem. Ludzie dzielą się na tych, którzy akceptują restrykcje wprowadzane przez władze i na tych, którzy stają się całkiem sceptyczni i (zupełnie słusznie) odrzucają panikę i nadmierne restrykcje, które nie dość, że ograniczają wolność, to rujnują gospodarkę i przynoszą szkody.

4) Następnie wypuszczam drugi szczep wirusa, który rzeczywiście jest bardzo groźny i zabija mnóstwo ludzi (gównie wrogów, którzy nie zaakceptowali restrykcji).

5) Od tej pory nie spotykam się z żadnym sprzeciwem i ludzie akceptują już wszystko – wszelkie restrykcje, ograniczenia wolności oraz szczepienia, opaski biometryczne, monitoring i śledzenie obywateli itd. Nikt już nie protestuje, a sceptycy są zdziesiątkowani. Od tej pory każdy, kto sprzeciwia się jakimkolwiek restrykcjom jest z automatu, przez wszystkich potępiony, a nawet zgodnie z prawem uciszany, prześladowany. Staje się wrogiem społecznym.

W ten sposób robię milowy krok w stronę zbudowania systemu totalitarnej, globalnej władzy i kontroli. New World Order.

Gdybym był środowiskiem odpowiedzialnym za politykę globalną, to taki plan bym zrealizował.

#plandemia #teoriespiskowe #covid1984 #nwo

Data: 07.08.2020 21:29

Autor: Ijon_Tichy

A propos domysłów na temat @ShroudInMist

Może wcale nie jest agentem neuropy i kretem, ani trollem, tylko ma chłop po prostu jakiś gorszy moment?

Gdybym jednak miał do kogoś go przyrównać, to ostatnio widoczna w jego dzialaniach dziwna frustracja i wojny z chochołami pasują idealnie do zachowania @GNULinux vel @GNUHurd oraz @mosiek.

Sposób prowadzenia narracji przypomina tamtych użytkowników wręcz do złudzenia.

#lurker #uzytkownicy #teoriespiskowe

Łukaszenka snuje teorie spiskowe: ktoś mi wirusa podrzucił.

Data: 07.08.2020 13:21

Autor: ShroudInMist

msn.com

Skłaniam się ku opinii, że ktoś mi tego wirusa podrzucił – powiedział prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka w wywiadzie, którego udzielił ukraińskiemu dziennikarzowi.

Próbuję ustalić ten moment, kiedy do tego doszło” – powiedział Łukaszenka w wywiadzie dla Dmytro Hordona. Jak wyjaśnił, o tym, że przeszedł infekcję SARS-CoV-2 bezobjawowo, dowiedział się, gdy zachorowali jego domownicy.

#lukaszenka #bialorus #covid19 #koronawirus #aleksandrlukaszenka #swiat #europa #teoriespiskowe

Data: 31.07.2020 01:00

Autor: R20_swap

Nie wiem, Takie do przemyślenia tylko.

Otóż kiedy chodziłem do szkoły, to od małego wbito nam tylko, że ziemia jest okrągła. Później astronomii już nie było.Nigdy o tym nie myślałem, a teraz kiedy o tym pomyślałem, to faktycznie szary człowiek nie ma żadnych szans przekonać się o tym na czym żyje. Nie rozumiem też tej nagłej fascynacji UFO, miliardami lat świetlnych, niewidocznymi obiektami, czarnymi dziurami. Kiedy zwykły janusz kowalski nie ma nawet lornetki w domu o teleskopie amatorskim nie wspomnę. Więc skąd ten zachwyt grafiką firm NASA/ESA i takimi rzeczami wśród zwykłych zjadaczy guwna z biedronk i?

#foliarze

#kosmos

#teoriespiskowe

#ziemia

#atronomia

#swiat

#spisek

#nasa

#esa

#dolar

#pieniadze

#mafia

#elity

#nwo

#koronawirus - Czy płacono rządom państw za lockdown? Czy były łapówki?

Data: 29.07.2020 10:15

Autor: ziemianin

belta.by

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #bialorus #lukaszenka #koronawirus #epidemia #pandemia #sciema #teoriespiskowe #prawdaczyfalsz

Prezydent Łukaszenko przekazał mocne informacje na temat działania akcji koronawirusowej.

#koronawirus – Czy płacono rządom państw za lockdown? Czy były łapówki?

Łukaszenka o nałożeniu dodatkowych warunków na zaciąganie pożyczek zewnętrznych: „Z nikim nie będziemy tańczyć”

Twierdzi, że dostał propozycję na 92 miliony dolarów, aby zamknąć kraj i zagonić naród do miejsc zamieszkania. Miał zamknąć cały kraj na przykładzie tego, jak zrobili to Włosi:

"Powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał znaczną ofertę pieniężną (92 mln dolarów) przez Światową Organizację Zdrowia, aby zrobić to „jak we Włoszech” – pisze databaseitalia.it.

Kiedy Łukaszenko nie zgodził się na tę kwotę, dostał kolejną propozycję, tym razem na około 900 milionów dolarów od Międzynarodowego Funduszu Walutowego, z tą samą prośbą: zamknij wszystko i rób „jak we Włoszech".

"Wiem ze źródeł wywiadowczych, że podobne oferty złożono w wielu innych krajach europejskich i nie tylko europejskich. Wiem też, że wielu szefów państw lub rządów w tym prezydent Serbii Aleksandar Vučić, nie wahał się ani przez chwilę, aby przyjąć tę ofertę" – pisze dalej databaseitalia.it.

Tę informację potwierdza białoruski portal www.belta.by

"Aleksander Łukaszenko zapytał uczestników spotkania o stan rzeczy w zakresie udzielania pomocy zagranicznej Białorusi. "Czego żądają od nas nasi partnerzy? Zapowiedziano możliwość udzielenia Białorusi 940 mln dolarów tzw. Szybkiego finansowania. 

„Pojawiają się wymagania: wy, jak mówią, w walce z koronawirusem na Białorusi postępujcie jak we Włoszech. Nie chcę, nie daj Boże, na Białorusi powtórzyć sytuacji, jak we Włoszech” – podkreślił Aleksander Łukaszenka.

Zdaniem prezydenta, Bank Światowy jest zainteresowany doświadczeniami Białorusi w walce z koronawirusem. – Jest gotów sfinansować nas dziesięciokrotnie więcej, niż zaoferował, za to, że skutecznie walczymy z tą chorobą. A MFW nadal żąda od nas: kwarantanny, izolacji, godziny policyjnej. Co za bzdury? powiedział Prezydent. – Z nikim nie będziemy tańczyć" – pisze belta.by.

Czy „druga fala” jest kolejną mistyfikacją koronawirusa?

Data: 29.06.2020 12:52

Autor: ziemianin

unz.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #namordniki #koronawirus #Teoriespiskowe

Ciekawy artykuł Rona Paula (opublikowany 12/06), rzucający trochę światła na światową hucpę pt. "pandemia koronawirusa".

Czy „druga fala” jest kolejną mistyfikacją koronawirusa?

Nas też ustami Szamana Szumowskiego straszy się, że jak nie będziemy grzeczni, to wrócą namordniki i zakaz wstępu do lasu. Trzeba przyznać, że cała ta "pandemia" to manna z nieba dla zarządców na całym świecie. Jedno jest pewne, to wszystko ma ukryte cele, które poznamy niebawem.

Zaledwie tydzień temu media głównego nurtu i tysiące przedstawicieli „społeczności medycznej” powiedzieli nam, że musimy odrzucić nakaz „pozostania w domu” i wyjść na ulicę, aby zaprotestować przeciwko śmierci George'a Floyda. Powiedzieli, że wirus Covid-19 nie będzie przeszkadzał ludziom, którzy protestują przeciwko tej niesprawiedliwości.

Wirus atakuje tylko osoby opuszczające domy, aby zaprotestować przeciwko nakazom pozostania w domu.

Teraz, po tym, jak tysiące firm – w tym wiele należących do czarnych – zostało zamienionych w gruzy, a niewinni ludzie w śródmieściu nie mają już gdzie kupować podstawowych artykułów pierwszej potrzeby, media głównego nurtu zrobiły krok wstecz, wycofując się z relacji protestów. Nagle w zeszłym tygodniu wszyscy jednocześnie rozpoczęli nową histerię strachu, aby przerazić masy: „druga fala” koronawirusa była wśród nas. Było to skierowane do tych stanów, które odważyły ​​się „otworzyć” swoje gospodarki i rozpocząć powrót do stosunkowo normalnego życia. Teksas, Floryda i Kalifornia zostały wystraszone, aby przestraszyć resztę kraju, dowodząc, że jeśli odważysz się wyjść z domu, złapiesz koronawirusa i umrzesz. Twierdzili, że wystąpił „skok” w „przypadkach” koronawirusa.

Śmieszne, zaledwie miesiąc temu domagali się, abyśmy masowo przeprowadzali testy, co spowodowałoby właśnie ten „skok” w przypadkach koronawirusa, którego używają teraz, aby zastraszyć władze i zmusić je do przywrócenia niezwykle niszczycielskich ograniczeń, które spowodowały destrukcję gospodarki.

W hrabstwie w Teksasie, które obejmuje Houston, młoda sędzia, który w jakiś sposób skorzystała z władzy, aby zamknąć trzecie co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, ostrzega nas, że może ponownie zamknąć hrabstwo Fort Bend, aby walczyć z tą „drugą falą” przypadków. Groziła nawet, że ponownie wyda miliony dolarów na „szpital polowy” na stadionie piłkarskim w Houston, który nie widział ani jednego pacjenta w „pierwszej fali” koronawirusa. Trudno się nie zastanawiać, które politycznie powiązane firmy zarabiają miliony na kontraktach na oczywiście niepotrzebny szpital. Tysiące łóżek szpitalnych w Houston jest wolnych, podczas gdy pacjentom z rakiem odmówiono badań przesiewowych i rozpaczliwie potrzebowali leczenia.

Jak zauważył były kongresman David Stockman, faktyczne liczby koronawirusów w żaden sposób nie potwierdzają narracji mediów, że „druga fala” infekcji rozlewa się w Teksasie. Stockman informuje nas, że w Teksasie „zgłoszona liczba przypadków zakażeń wynosząca 256 na 100 000 stanowi zaledwie 10 procent rzeczywistej stopy„ gorących punktów ”wynoszącej 2477 na 100 000 w pięciu dzielnicach Nowego Jorku; a śmiertelność na poziomie 6,2 na 100 000 mieszkańców to zaledwie 3 procent wobec 196 na 100 000 w Nowym Jorku”. W Teksasie nie ma „gorących punktów”. To tylko więcej szumu medialnego.

To zabawne, że nie ośmielają się wspomnieć o Giorgii, która również otworzyła swoją gospodarkę i nie zauważyła żadnego „wzrostu”.

Ci sami ludzie, którzy domagali się więcej testów, teraz krzyczą, że musimy ponownie zamknąć gospodarkę, ponieważ te testy – które są zwykle niewiarygodne – pokazują więcej przypadków koronawirusa. Jest to choroba, którą przeżywa 99,9 procent osób zarażonych! Ale 40 milionów ludzi bez pracy i tysiące istnień ludzkich, które zakończą się z powodu zamknięcia, nigdy nie jest wspominane.

Data: 04.06.2020 12:42

Autor: ziemianin

#pytanie #pytania #watpliwosci #teoriespiskowe

Kilkanaście pytań odnośnie dziwnej śmierci Floyda

Dlaczego zdjęcie z tyłu pokazuje, że mężczyzna na drodze nie jest skuty kajdankami, a wideo z przodu pokazuje, że jest skuty kajdankami?

Dlaczego samochód policyjny w nagraniu wideo z restauracji różni się od samochodu za Floydem (różne numery samochodów)?

Dlaczego samochód policyjny ma pozamiejską tablicę rejestracyjną z napisem „Police”?

Dlaczego Derek ma zupełnie inną odznakę policyjną, niż jego partner?

Dlaczego nie jest dziwne, że obaj oficerowie Tou Thao i Derek Chauvin byli wcześniej badani pod kątem nadmiernego użycia siły i nie zostali oskarżeni?

Czy jakikolwiek policjant jest na tyle głupi, aby dusić człowieka przez 8 minut w otoczeniu ludzi i nie przejmować się, że jest nagrywany na wideo?

Czy to możliwe, że kuzyni i narzeczony zmarłego nie płaczą podczas wywiadów?

Dlaczego oficer klęczący wydawał się zupełnie zimny i spokojny, jakby pozował do kamery?

Czy nie wydaje się dziwne, że Floyd i oficer, który go dusił, pracowali razem na tej samej zmianie w The New Rodeo Club, oficer przez 17 lat (obaj zostali zwolnieni przez wirusa Covid)?

Dlaczego sąsiedzi tego oficera twierdzą, że nie wiedzieli, że był policjantem i że nigdy nie widzieli go w mundurze?

Dlaczego wideo nadzoru sklepu pokazuje, jak Floyd chodzi cicho i posłusznie z oficerem i nie opiera się aresztowaniu, podczas gdy oficer delikatnie pozwala mu usiąść na chodniku, a kilku oficerów cicho z nim rozmawia? 

Dlaczego pracownicy EMT (w mundurach policyjnych, w tym kamizelkach kuloodpornych) rzucili nieprzytomnego George'a na nosze? Nie w ten sposób przeszkoleni ratownicy podnoszą osobę z możliwym urazem szyi.

Dlaczego szef policji zwrócił uwagę, że ci, którzy podżegali do zamieszek i podpalaczy, nie pochodzili z Minnesoty?

Data: 14.05.2020 06:00

Autor: Ijon_Tichy

Moje dzieci są szczepione i uznaję dobrodziejstwo szczepień. Jednak szaleńcem lub naiwniakiem jest ten, kto zaufa szczepieniom bez refleksji. Jednym z przykładów są szczepionki od Billa Gatesa, który zasłynął z oficjalnych wypowiedzi, w których z entuzjazmem wyraża nadzieję, że m.in. opracowanie odpowiedniej szczepionki może zredukować populację na kuli ziemskiej o 10-15% (SIC!), prowadzi intensywną i kosztowną działalność na rzecz depopulacji przy pomocy wszelkich dostępnych mu środków, a przeciw niemu pada mnóstwo oskarżeń, m.in. o zbrodnię przeciw ludzkości, np. to: https://conservativeus.com/white-house-petition-to-investigate-bill-and-melinda-gates-foundation-for-crimes-against-humanity-surpasses-quarter-million-signatures/

Zatem mój pogląd jest RACJONALNY – uznaję szczepienia i stosuję je na sobie i własnych dzieciach, ale nie ufam bezkrytycznie. W świetle informacji stwierdzam, że człowiekiem niedoinformowanym, lub głupcem, albo szaleńcem jest ten, kto ufa temu bezkrytycznie. Także i tutaj należy odsiać ziarno od plew.

Ps.

Są teorie spiskowe, które są czystym szaleństwem, na przykład płaska Ziemia, lub teoria o reptilianach – to idiotyzm wpleciony przez jakiś margines głupców.

Faktem natomiast jest istnienie piramidalnie zbudowanej struktury władzy, która nieformalnie i poza procesem demokratycznym ma decydujący wpływ na politykę światową, globalne przemiany społeczne, a docelowo na sukcesywne formowanie się ponadnarodowego rządu światowego. Faktem jest to, iż rolę pożytecznych idiotów w realizacji tego planu jest między innymi masoneria. Niedostrzeganie tych faktów wynika z ignorancji.

Mieszanie do tego bzdur w stylu reptilian ma na celu ośmieszenie prawdy. To zabieg propagandowy.

#szczepienia #teoriespiskowe #spisek #nwo

O szkoleniu policji dot. wchodzenia do domów z asystą, monitorowania zdrowia, raportowania (video)

Data: 05.05.2020 22:46

Autor: ziemianin

youtube.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #Covid19 #szczepienia #policja #skandal #fakenews #zydzi #teoriespiskowe #niewiemjaktootagowac #oszolomy

#Fakenews or not ??


Marcin Van udostępnił video, w którym przedstawia wstrząsające informację uzyskane od swojego kolegi- wyższej rangi oficera policji. Twierdzi, że szkolenie dotyczyło wprowadzenia w nowe przepisy, które są obecnie i te które są planowane. Opowiada o przeprowadzonym szkoleniu dla policji mimo braku ustaw. Podczas wydarzenia omawiano jak policja ma wchodzić do domów bez względu na to czy są w nim osoby czy nie. Policja będzie to robić w towarzystwie sanitariusza lub lekarza. Wymienia, że będą mogli ocenić nasz stan zdrowia, pobrać próbki czy nas zaszczepić, sprawdzić stan sanitarny budynku i ocenić ile może w nim przebywać osób robiąc raporty o domownikach. O planowanej epidemii na jesień. O pracownikach policji, którzy nie znają języka polskiego. Oraz wiele innych informacji.

O szkoleniu policji dot. wchodzenia do domów z asystą, monitorowania zdrowia, raportowania (video)

Gates zapowiada że to dopiero pandemia nr 1 a wypracowane zachowania pozwolą nam walczyć z kolejną

Data: 26.04.2020 16:06

Autor: xeerxees

businessinsider.com.pl

#teoriespiskowe #gates

"Dobra wiadomość jest taka, że większość pracy, którą wykonamy teraz po to, by poradzić sobie z Pandemią 1, sprawi, że będziemy lepiej przygotowani do Pandemii 2 i zminimalizujemy zagrożenie, jakim może być bioterroryzm" – uważa Gates.

Data: 18.04.2020 08:37

Autor: Gra_Melodia

Pobawię się też troszkę w szura, ale czy nie dziwne jest to że Kidawa Balkońska występuje w tym samym stroju (gorzej skrojonym i uszytym btw) Co Hillary Clinton w debacie z Berniem Sandersem?

Hillary : https://www.youtube.com/watch?v=aOOfwN0iYxM

Kidawa: https://www.wprost.pl/_thumb/0e/0c/69cf9e1191960c1e1058c205e64a.jpeg

Kidawa: https://dorzeczy.pl/_thumb/7c/4b/4ec02786c58cfd8d093829e6f739.jpeg

#teoriespiskowe

SZCZEPIONKA the BILLA

Data: 17.04.2020 21:44

Autor: Piwniczak

youtu.be

Mimo, że nie jestem antyszczepionkowcem to coś mi tutaj bardzo śmierdzi. Bill pare lat temu przewidział epidemię wirusa z grupy sars. Za niedługo spełniła się przepowiednia. Głośno mówił o ograniczeniu liczby ludności i o przeludnieniu. Przymusowo testował na ludziach z afryki i indii niezbadane szczepionki, które wywoływały bezpłodność i polio. Teraz przeznaczył kilka milionów $ na budowę fabryk szczepionek na covid19. Rządy czekają na te szczepionki zamiast sprowadzić z Brazylii lek, który podobno jest skuteczny blisko w 100%. Plus udziały billa w projekcie cyfrowej tożsamości i programie szczepień (id2020)

#przegryw #teoriespiskowe #nwo #id2020

Data: 11.04.2020 10:14

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Potencjalne lekarstwo na coronawirus ma pewną wadę. Jak pokażemy że nagle kupujemy szczepionki i lekarstwo to pokażemy także bigfarmie że można także sztucznie wytwarzać wirusy i nas zwyczajnie terroryzować w celu wydojenia góry $$$. Wszystko będzie się opierało na tym że nikt nie będzie im mógł udowodnić że to nie jest "naturalny" wirus. A jak ktoś wykaże jakieś dowody to cyk samobujstwo albo łapówa. Pozostaje mieć nadzieję że nikt tego nie zrealizuje również o własne zdrowie i swoich bogatych bliskich. Ale co innego jeśli sobie zapewnią szczepienia.

#szczepionki #teoriespiskowe #foliarze

Polak mieszkający w Anglii ujawnia jak media kłamią w sprawie Covid 19

Data: 04.04.2020 22:22

Autor: ziemianin

youtube.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #koronawirus #sciema #niewiemcootymmyslec #teoriespiskowe

Nasz rodak mieszkający w Anglii chcąc sprawdzić czy media publiczne mówią prawdę o Korona wirusie i związanym z nim zagrożeniu, odwiedził szpitale które pokazywane w są w telewizji, jako te które przyjmują pacjentów z Covid 19. Wg oficjalnej telewizji, szpitale mają problem z miejscem do przyjmowania kolejnych pacjentów,a przed budynkiem stoją namioty w których czekają pacjenci na zdiagnozowanie wirusa. Karetki dowożą kolejne osoby, a lekarze chodzą w specjalnych kombinezonach ochronnych. Czy aby na pewno? Polecam obejrzeć jego filmiki z rekonesansu

Polak mieszkający w Anglii ujawnia jak media kłamią w sprawie Covid 19

Trwa wojna o kontrolę nad Polską i naszą przestrzenią

Data: 04.04.2020 04:18

Autor: ziemianin

romualdkalwa.neon24.pl

#polska #cityoflondon #rzad #finansjera #banksterzy #krach #koronawirus #gospodarka #ekonomia #systemfinansowy #masoneria#rotszyldowie #zydzi #aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #teoriespiskowe

Na wstępie wyjaśnienie, kim są faktyczne władze Polski, otóż są nimi:

– globalne instytucje finansowe, Komisja Europejska, Izrael, USA, Rosja, Niemcy, ale także prezydent, rząd, Sejm, Senat, samorządy, władza sądownicza, polskojęzyczne media…

Trwa wojna o kontrolę nad Polską i naszą przestrzenią.

Trwa wojna o kontrolę nad Polską i naszą przestrzenią

Pytania:

– CZY ZA DRUKOWANE PIENIĄDZE – EURO i DOLARY – KTÓRE TRAFIAJĄ W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI DO INSTYTUCJI FINANSOWYCH – INSTYTUCJE TE, BĘDĄ MOGŁY DOKONYWAĆ ZŁOWROGICH PRZEJĘĆ POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW?

To bardzo prawdopodobne, przy oczekiwanym bankructwie setek tysięcy polskich firm. To bardzo konkretne pytanie dotyczące utraty wartości polskich przedsiębiorstw i ich ochrony przed wrogimi przejęciami.

CZY POLSKI RZĄD MA W PLANIE WYELIMINOWANIE GOTÓWKI Z OBIEGU?

Czy rząd podda się międzynarodowym naciskom w tej sprawie?

CZY WŁADAJĄCY POLSKĄ – POLAKAMI – ZGADZAJĄ SIĘ Z WYPOWIEDZIĄ JACKA CHWEDORUKA, DYREKTORA ROTHSCHILD POLSKA („odpowiedzialnego za „uczestniczenie w szeregu znaczących transakcji fuzji i przejęć, w tym m.in.: sprzedaży 30% PZU do Eureko za 850 milionów euro, sprzedaży Polkomtela do Polsatu za 4,5 mld euro, zakupu Quadry przez KGHM za 9,2 mld zł oraz zakupu SABMiller CEE przez Asahi za 7,3 mld euro / wiki, ale też pracujący dla Jana Krzysztofa Bieleckiego, gdy uczestniczył w fatalnych, przestępczych prywatyzacjach na początku lat 90-tych? Chwedoruk uczestniczył również w zakupie Deutsche Bank Polska” przez Santander w 2018 roku – ten sam Santander, który jeszcze jako BZ WBK był miejsce pracy dla Mateusza Morawieckiego i jego kolegi, obecnego ministra finansów – panowie muszą się dobrze znać – nie chcę zapeszyć, ale chyba znam przyszłe miejsce pracy Mateusza Morawieckiego…),

DLACZEGO MINISTREM FINANSÓW JEST BYŁY PRACOWNIK CITY OF LONDON TADEUSZ KOŚCIŃSKI, KTÓRY DLA „GAZETY BANKOWEJ” POWIEDZIAŁ:

W City of London mogłem dobrze zarabiać aż do emerytury, mogłem gromadzić pieniądze albo przyjechać do Polski i zrobić coś ciekawego. Wybrałem to drugie. Dla mnie ciekawe życie i wyzwania są ważniejsze niż pieniądze.

Ma tylko wykształcenie licencjackie i specyficznie mówi po polsku. W dodatku Polaków nie ma za nazbyt mądrych, skoro namawia ich do kupowania obligacji na ujemny procent. Namawia do płatności bezgotówkowych.

CZYJE INTERESY FAKTYCZNIE REPREZENTUJE TADEUSZ KOŚCIŃSKI? CZY JEST PRZEDSTAWICIELEM CITY OF LONDON NA POLSKĘ? Owszem, minister prowadzi Fundację Kresy Historii, ale oczekuję odpowiedzi czy rząd wykorzysta obecną panikę do wprowadzenia wyłącznie transakcji bezgotówkowych, co przełoży się na totalną inwigilację polskich obywateli?

Czy Polski rząd ma świadomość, że przysłowiowy „szatan płaci fałszywą walutą”?

Krytykując przedwojenną, wprost fatalną politykę finansową ówczesnego Balcerowicza – Władysława Grabskiego, zaburzyłem mit tego pradziadka Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Tymczasem w Internecie chyba w 2008 pojawiła się informacja, powtarzana przez wielu znamienitych ludzi:

"Znamienne były zmiany jakie musiały być na zadanie amerykańskich kol finansowych wprowadzone do statutu Banku Polskiego.

Do rozporządzenia Prezydenta Rzeczypospolitej z dnia 13 października 1927r.

, o planie stabilizacyjnym i zaciągnięciu pożyczki zagranicznej" dołączona została następująca deklaracja rządu: „rząd oświadcza, że zgodnie z rozporządzeniem z dnia 26 października 1926 r. zrzekł się prawa emisji biletów bankowych i ze nie będzie ich więcej emitował. Bank Polski będzie jedyna instytucja emisyjna.

Na mocy obecnego statusu Bank Polski jako spółka akcyjna jest całkowicie niezależny od rządu. rząd nie jest upoważniony do uzyskiwania zaliczek od banku, do emisji biletów na pożyczki dla rządu z wyjątkiem tych, które się mieszczą wyraźnie w granicach obecnie dozwolonych przez Status Banku" str.26

Jerzy Zdziechowski – Skarb i pieniądz 1918- 1939

Źródło: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=3411

Ta informacja wymaga weryfikacji. We wspomnianym rozporządzeniu Prezydenta RP o stabilizacji złotego, nie znalazłem nic o zawierającym taką treść rozporządzeniu z 26 października. W Rozporządzeniu Prezydenta z 22 października 1926 w „sprawie uregulowania obrotu pieniężnego” nie znalazłem informacji, aby emisją polskiej waluty zajmowały się inne banki, czy Rotszyldowie:

Art. 3. Wymianą i przeprowadzeniem emisji biletów państwowych i ich wykupem na rachunek Skarbu Państwa zajmie się Bank Polski, z którym minister skarbu zawrze odpowiednią umowę.

W rozporządzeniu tym znalazłem jednak bardzo złowrogi zapis:

Art. 5. Ogólna suma obiegu biletów państwowych wypuszczonych zgodnie z art. 1 oraz monet i biletów państwowych wypuszczonych na podstawie dwóch ostatnich ustępów art. 4 nie może przekraczać sumy obiegu z dnia wejścia w życie niniejszego rozporządzenia, tj. kwoty 460 milionów złotych. Kwota podana w ust. 1 będzie poczynając od dnia 1 lipca 1927 r. zmniejszana co pół roku co najmniej o sumę 5.500.000 złotych w drodze wycofywania z obiegu biletów państwowych z tym, aby w dniu 1 lipca 1937 r. łączna kwota biletów państwowych i monet wymienionych w przedostatnim ustępie art. 4 nie przekraczała 12 zł. na każdego mieszkańca.

To prawo było jednak kuriozalne i prowadziło ówczesną polską gospodarkę wprost do katastrofy.

W źródłach występuje jednak wiele informacji o działalności doradczej angielskich i amerykańskich banków w sprawie kształtowania ówczesnego systemu finansowego w Polsce.

Może dlatego Piłsudski, który nie rozumiał gospodarki, a który sądził, że do zwycięstwa wystarczy mocy i waleczny duch, jest dziś oskarżany o wiele złych decyzji. Oskarżanie Piłsudskiego o spiskowanie przeciw Polsce z City of London to albo pomyłka, mistyfikacja albo też złowrogie działanie obcych służb mających podważyć zaufanie do Ojców Niepodległości. Najpierw oskarżano Dmowskiego o podły antysemityzm, wręcz nazizm, teraz oskarża się Piłsudskiego, a niedługo oskarży się Paderewskiego (który potrafił tworzyć ładną muzykę, a nie zgrzyty niczym Penderecki – „król jest nagi!”) o plagiat albo pedofilię.

Informacje (nie wiem, może to prawda, ale oczekuje konkretnych dokumentów) o pieniądzach na „zamach majowy” znajdziemy u Jerzego Zdziechowskiego i jego książce „Skarb i pieniądz 1919-1939” na którą powołują znane postaci internetowego undergroundu.

– DLACZEGO POLSKI RZĄD KORZYSTA Z USŁUG „DORADCZYCH” TEJ ZŁOWROGIEJ ORGANIZACJI? CHODZI OCZYWIŚCIE O JACKA CHWEDORUKA, DYREKTORA ROTHSCHILD POLSKA – prawdopodobnie najbardziej wpływową osobę w Polsce.

Trzeba zadawać takie pytania, ponieważ zaufanie w polityce jest dobre dla naiwnych. Dr Jaśkowski pisał:

Przez ponad 50 lat, po 1945 roku, wmawiano społeczeństwu konieczność oszczędzania, z powodu wydatków ponoszonych na odbudowę kraju, po zniszczeniach wojennych. Jak odbudowano ten majątek, to praktycznie za bezcen przejęły go korporacje zachodnie.

Tymczasem w Rozporządzeniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 13 października 1927 r. o stabilizacji złotego czytamy:

Art. 2. Z jednego kilograma czystego złota wybija się 5924,44 złotych.

Art. 6. Poza monetami złotymi będą na rachunek Skarbu Państwa wybijane i puszczane w obieg monety z innych metali na zasadach, ustalonych w osobnym rozporządzeniu. Wysokość emisji tych monet, wliczając w tę emisję składające się z tychże monet rezerwy kasowe Skarbu Państwa, nie może przekroczyć kwoty 320.000.000 zł, o ile w tym względzie nie nastąpi porozumienie z Bankiem Polskim.

To jest karygodne duszenie gospodarki proszę Państwa. Gospodarka nie może się wówczas rozwijać. Gdy waluta znika z rynku i trafia do przysłowiowej skarpety, to ubywa jej z tegoż rynku. W tym samym przedwojennym okresie, gospodarka radziecka i niemiecka były zasilane potężnymi kwotami z USA i City of London.

Skoro z Polski wycofywano walutę z obiegu, to nic dziwnego, że gospodarka słabo się rozwijała, a budżet całej Polski był podobno mniejszy niż Berlina. Nie było przecież czym płacić, ka każdy przecież wie, że pieniądz musi krążyć, pracować. Pieniądz to tylko narzędzie.

NBP i „Zarys Historii polskiej bankowości centralnej”:

Wprowadzony w 1924 r. system pieniężny, po doświadczeniach 1925 r. został zmodyfikowany w 1927 r. Poprzedziły to pertraktacje z zachodnimi kołami finansowymi, program reformy walutowej uwzględniał zalecenia amerykańskiego rzeczoznawcy Edwina W. Kemmerera. W październiku 1927 r. rząd Polski przyjął trzyletni plan stabilizacyjny. Od strony finansowej opierał się na pożyczce w kwocie 62 mln dolarów i 2 mln funtów szterlingów, udzielonej przez międzynarodowe konsorcjum bankowe, w którym największy udział miały banki amerykańskie. Rząd polski zobowiązał się do utrzymania trwałej równowagi budżetu państwa, zniesienia wszelkich ograniczeń w obrocie dewizowym, utrzymania pełnej autonomii Banku Polskiego wobec rządu i podwyższenia jego kapitału akcyjnego do 150 mln zł.

Z niektórymi po prostu nie robi się interesów, bo przy najbliższej okazji wbiją nóż w plecy.

„Bank Polski SA powstał w 1924 roku w ramach reform stabilizacyjnych Władysława Grabskiego” (Słownik historyczny bankowości polskiej”) – pisze w rozdziale IV. Przywilej emocji biletów Banku (art. 46).

Tymczasem w „Obwieszczeniu Ministra Skarbu z dnia 27 listopada 1927 roku, w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu statutu Banku Polskiego” czytamy:

Bank posiada do 31 grudnia 1944 r. wyłączny przywilej wypuszczania biletów bankowych, będących prawnym środkiem płatniczym i posiadających nieograniczoną moc umarzania zobowiązań przez zapłatę, wyjąwszy wypadki, w których na mocy wyraźnego postanowienia ustawy lub umowy zapłata ma nastąpić w inny sposób. Przywilej ten może być przedłużony na mocy osobnej ustawy.

A więc to nie Rotszyldowie emitowali polskiego złotego. Inna sprawa, że ówczesna polityka finansowa była tragiczna i (prawdopodobnie) inspirowana z zewnątrz. Dlatego Grabski, przodek Małgorzaty Kidawy Błońskiej, nie był wcale wielkim ekonomistą.

Zła, szczególnie, gdy jest silniejsze, trudno przechytrzyć. Trzeba też sięgać do źródeł bez pośredników.

Data: 02.04.2020 13:22

Autor: befree

Lubię jak tagujecie w #nwo albo #teoriespiskowe

Nie mówię, że wszystko co mówicie nie jest prawdą, ale paranoi od tego dostaniecie jak będziecie non stop myśleć, że jakiś big brother śledzi Wasze ruchy czyli loguje w systemie wasze położenie. Mamy rządy jakie mamy, korporacje robią co robią ale pośród tej całej powszechności mamy jeszcze możliwość żyć bez smartfonów, Internetu czy kart kredytowych. I polecam takie życie. Im przede wszystkim chodzi o to by Was poznać i przeanalizować żeby wcisnąć Wam produkty i zarobić na Was. Wiadomo, takie Chiny realizują wizje Orwella, mają rozpoznawanie twarzy na ulicach, ale w takiej polskiej prowincji będzie wolność od tego przez przynajmniej 15 lat.

Data: 31.03.2020 22:44

Autor: ZorD

Łańcuszek z Messengera

Wyciekły plany PIS z tajnego spotkania z koalicjantami i prezydentem w dniu 29.03.2029r. w sprawie wyborów 10 maja. Ten plan jest następujący: na 3 tygodnie przed wyborami, a więc niedługo po Świętach Wielkanocnych, rząd zacznie zmniejszać ilość testów na koronawirusa, dostarczanych do szpitali i służby zdrowia. Zmniejszona ilość testów spowoduje w tym momencie spadek wykrywalności osób chorych i rząd ogłosi, że epidemia się cofa i można bezpiecznie przeprowadzić wybory. To, że w czasie wyborów zarazi się ogromna ilość zdrowych dotychczas osób nie ma dla PIS-u żadnego znaczenia, bo to okaże się już po wyborach, które w tych warunkach wygra Duda. Mając swój Sejm i Prezydenta, w razie buntu społeczeństwa, PIS pod pozorem walki z koronawirusem wprowadzi Stan Wyjątkowy, analogiczny do Stanu Wojennego wprowadzonego przez Jaruzelskiego w 1981 roku. W ten sposób dokona się faktyczny Zamach Stanu w Polsce, który zresztą już przewidują eksperci.

Powyższy plan jest to plan zbrodniczy, jakiego jeszcze w historii Narodu Polskiego nie było. Wiedza o tym planie powinna dotrzeć do jak największej części społeczeństwa, przede wszystkim do polskich patriotów, więc jeśli możesz, to proszę prześlij tę wiadomość do jak największej ilości osób.

#wybory #pis #polityka #foliarze #teoriespiskowe

Max kolonko przewidział to co się dzieje w 2012..

Data: 29.03.2020 23:24

Autor: malcolm

wolnemedia.net

#koronawirus #teoriespiskowe

"Mało kto nie słyszał już o raporcie, o którym kilka lat temu mówił znany dziennikarz Mariusz Max Kolonko. To, co wtedy przedstawiał Mariusz Max Kolonko zdaje się potwierdzać, że służby wiedziały o możliwości wybuchu epidemii w Chinach, ale nic z tym nie zrobiły. W raporcie zaznaczono, że nowy wirus zaatakuje przed 2030 rokiem i „zabije wiele milionów ludzi w każdym zakątku świata w ciągu 6 miesięcy”.

Data: 21.03.2020 11:32

Autor: raptor

#teoriespiskowe #spisek #koronawirusTo się już wydarzyło – symulacja pandemii koronawirusa z 2019 roku

Ta informacja nie pojawia się w mainstreamowych mediach, ale warto wiedzieć, że w październiku 2019 roku w Baltimore odbyła się symulacja pandemii koronawirusa. Współorganizatorami wydarzenia byli m.in. instytut Johna Hopkinsa oraz fundacja Gatesów.

Podczas symulacji zespół składający się z przedstawicieli agencji rządowych i wybranych branż (banki, ubezpieczenia, linie lotnicze) musiał zmierzyć się z pandemią koronawirusa. Jej początek miał miejsce w Brazylii, gdzie wirus przeniósł się z nietoperza na świnię, a następnie na farmera.

Oglądając wycinki z symulacji można dojść do wniosku, że była ona wyjątkowa realistyczna. Przykładem może być odgrywana rozmowa dziennikarki z ekonomistą, w trakcie której ten drugi mówi, że „warto rozważyć czy odwoływanie lotów i zamykanie szkół nie przyniesie więcej szkód niż pożytku”. Przypominamy, że to wszystko miało miejsce pół roku temu.

Również telewizyjna plansza, która pojawiła się podczas symulacji, wygląda bardzo znajomo.

Data: 19.03.2020 09:32

Autor: Ijon_Tichy

Pora na teorie spiskowe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) w oparciu o internety i sadistic.pl

Instytucja w USA o nazwie FEMA (skrót od: Federal Emergency Management Agency – Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego) ma pokaźny zapas trumien służących do masowego pochówku. Inwestycja została prawdopodobnie zapoczątkowana w 2008 r i kosztowała 500 milionów dolarów (już lata temu). W ciągu ostatnich kilku lat wokół obiektów należących do FEMA udało się zgromadzić miliony plastikowych trumien.

Np w pobliżu Atlanty w stanie Georgia w miejscowości Madison, znajduje się pole na którym ulokowano około pół miliona hermetycznych plastikowych trumien ustawionych w stos. Jak widać, w każdej z tych trumien można zmieścić do trzech osób. Ten typ trumien nie jest dostępny w sprzedaży, ale podobne z nieco innym wiekiem kosztują ponad 800 dolarów każda. Trumny są systematycznie przewożone w inne lokalizacje.

Wielu bacznych obserwatorów nie ma wątpliwości – Ameryka szykuje się na wielką katastrofę, której ofiary będą liczone w milionach.

Miłego dnia :)

#teoriespiskowe #koronawirus #nwo

Data: 15.03.2020 18:59

Autor: Ijon_Tichy

Dzisiaj na internecie zetknąłem się z teorią że 👑 to tak naprawdę testy sieci 5G, które są testowane pod kątem użycia jako broń xD

Przez takie durne pomysły nikt poważnie nie potraktuje pytań o to, czy 5G rzeczywiście może mieć jakiś wpływ na ludzkie zdrowie.

#teoriespiskowe #koronawirus #5g

Data: 13.03.2020 04:00

Autor: Monte

Kiedyś byłem zainteresowany teoriami spiskowymi i była jedna dosyć interesująca, bo się lepiła z innymi i foliowcy potrafili bardzo dokładnie opisać te teorie, a to była o depopulacji globu, że do roku 2030 ma umrzeć 80% ludności by zapobiec przeludnieniu i kryzysowi klinatycznemu, nazywali te teorie agendą 31, a co najlepsze na te agende sa dokumenty i oficjalne strony internetowe. Utknęło mi w pamięci jakpisalem o tej teorii na wykopie i że w sumie dużo czasu nie zostało, zobaczymy co się stanie i czy foliowcy mieli rację.

Ale jak przeczytałem to poniżej to już mi się folia mocno odpala, to bardziej wygląda jak zaprojektowana bomba biologiczna która ma zdepopulować świat.

#teoriespiskowe #koronawirus

Data: 08.03.2020 15:55

Autor: Gra_Melodia

Wiadomo, że nagłaśnianie chorób zakaźnych, jest częste w mediach o tej porze roku: "Ptasia grypa", "Swińska grypa" itd.

Co jest takiego niesamowitego w tej odmianie wirusa, że wszystkie media sieją panikę, gdy śmiertelność jest niewielka?

Ano czasy w jakich żyjemy, moim skromnym zdaniem jest to zabieranie uwagi publicznej od ważkich spraw.

Konflikt Turecko – Syryjski, fala nachodźców z afganistanu szturmująca Grecję, coraz gorsza sytuacja Paryża… można by wymieniać

#teoriespiskowe

Z chińskim wirusem wyraźnie coś nie tak...

Data: 15.02.2020 11:53

Autor: ziemianin

mikstury-bezmetki.neon24.pl

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #epidemia #pandemia #wirus #koronawirus #chiny #teoriespiskowe #choroby #zdrowie #nauka

Od czasu pojawienia się chińskiego koronawirusa nieustannie napływają sprzeczne informacje. Wywołało to w społeczeństwie dwie wielokierunkowe, przeciwstawne reakcje: z jednej strony – panikę, z drugiej lekkomyślne zadufanie

…albo ukrywają, albo wyolbrzymiają

Z chińskim wirusem wyraźnie coś nie tak…

rzede wszystkim rzuca się w oczy nieproporcjonalność podejmowanych wielkich środków wobec opisywanego zagrożenia. Jeśli koronawirus nie jest zakaźny (to znaczy słabo przenoszony z człowieka na człowieka), a liczba chorych i zmarłych w porównaniu ze zwykłymi wirusami grypy jest nieporównywalnie mała, to dlaczego takie środki? Kwarantanna całych miast i regionów, zamknięcie granic, ograniczenia dostaw towarów. Jakoś jedno nie łączy się z drugim.

Automatycznie pojawia się podejrzenie – albo czegoś nam nie mówi się o rzeczywistych właściwościach koronawirusa Wuhan 2019-nCoV i zagrożenie jest o wiele bardziej przerażające, albo jest to wielki projekt biznesowy, dla którego sztucznie pompują sytuację.

Założenie projektu biznesowego od razu chce się odrzucić, ale się nie udaje. Po pierwsze, biznes farmaceutyczny rzeczywiście osiągnął już ogromne zyski. Samych masek sprzedano na całym świecie dziesiątki miliardów sztuk, a wraz z nimi ogromną liczbę rzekomo "zwiększających odporność" suplementów diety, witamin i innych płynów farmaceutycznych.

Po drugie, nie należy zapominać o grach makroekonomicznych i na giełdach. Tak więc, dzięki znacznemu spadkowi ceny ropy, Chiny, które są jej głównym konsumentem na świecie, osiągnęły ogromne oszczędności. A ze względu na spadek notowań akcji chińskich firm technologicznych, strona chińska zdołała odkupić tanio ogromną liczbę akcji własnych produkcji, odzyskując kontrolę nad nimi i przepływami zysków.

Uderzające jest również to, że społeczeństwo oficjalnie otrzymuje notorycznie sprzeczne informacje:

A to "szczyt epidemii" został wyznaczony na 7 – 8 lutego, a następnie nagle przesunięto o dwa tygodnie, a następnie zaczęto mówić, że przypadnie w połowie marca. W takiej sytuacji lepiej milczeć niż zgłaszać niesprawdzone informacje, ponieważ przy każdym takim przypadku traci się zaufanie ludności , i ludzie zaczynają wierzyć w jakiekolwiek bzdury.Niektórzy przedstawiciele społeczności medycznej mówią, że wirus rozprzestrzenia się tylko kropelkowo, a inni – że nie tylko.A najbardziej tajemnicza" tajemnica " tej epidemii, o której, sądząc po tym, co się dzieje,  surowo zabroniono mówić , że tylko rdzenni przedstawiciele krajów azjatyckich chorują na ten koronawirus, czy nie tylko? Wszystkie oficjalne źródła natychmiast tracą mowę i odchodzą od bezpośredniej odpowiedzi, gdy tylko zostaną o to poproszone. Ale brak odpowiedzi jest również odpowiedzią. Więc nie wszyscy chorują? A panika w Rosji i Europie kategorycznie traci sens?

Do tej pory nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Coraz wyraźniej widać, że nic nie jest jasne.

Coś tu nie tak z tym chińskim wirusem.

O walce lichwy z gotówką i tego skutkach . . .

Data: 31.01.2020 14:17

Autor: ziemianin

ram.neon24.pl

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #gotowka #pieniadze #teoriespiskowe #coswtymjest #banki

"W najwyższym stopniu przestępcze operacje finansowe staną się bezkarne, a banki centralne bedą wspomagać je kwotami wręcz upiornie nieograniczonymi. W społeczeństwie bezgotówkowym – upadłość banków staje się niewidoczna…"

O walce lichwy z gotówką i tego skutkach . . .

Bardzo mało osób wie o tym, że przy ONZ-cie działa agencja o nazwie United Nations Capital Development Fund (UNCPD), za to znają ją dobrze Master Card Foundation oraz Bill & Melinda Gates Foundation, ponieważ są oni najhojniejszymi jej darczyńcami. Tak naprawdę agencja, o której mowa jest ukrytą centralą ideologiczną projektu zniesienia gotówki w skali ogólnoświatowej.

United Nations Capital Development Fund (UNCPD)

http://www.uncdf.org/

https://en.wikipedia.org/wiki/United_Nations_Capital_Development_Fund

United Nations Capital Development Fund (UNCPD) – razem z Billem Gates'em oraz spółkami kapitałowymi zajmującymi się emitowaniem kart kredytowych, takich jak Master Card – są autorami bezwzględnego eksperymentu społecznego, mającego obecnie miejsce w Indiach. Tworzenie pierwszej na świecie cashless society odbywa się kosztem miliarda indyjskich ubogich, którzy ani nie mają, ani mieć nie mogą własnego konta w banku.

Zrekonstruowanie całości procederu, tj. zidentyfikowanie osób za niego odpowiedzialnych oraz sposobu realizacji eksperymentu in corpore vili – stanowi pouczajace kompendium metod, przy pomocy których odbywa się zakulisowo narzucanie interesów USA.

Przy nowojorskiej siedzibie United Nations Capital Development Fund ("Fundusz Rozwoju Kapitału" – trzeba przyznać całkiem wyraziste określenie) znajduje się także agencja "Better Than Cash Alliance" (Unia – "Wybór Lepszy Od Gotówki" – co również jest niedwuznaczne), założona w roku 2012 przez grupę czystych utopistów, lansujących zlikwidowanie gotówki. Należą do nich Mastercard, Visa, Michael & Susan Dell Foundation, Omidyar Network (eBay) oraz Citi. Podsumowując – są to IT (information technology), e-commerce i grupy holdingowe, które z totalitarnego przejścia na płatność elektroniczną oczekują zarobienia miliardów.


Jeżeli ciekawe to pozostała treść w artykule](http://ram.neon24.pl/post/152887,o-walce-lichwy-z-gotowka-i-tego-skutkach)

Niewyjaśnione okoliczności śmierci Rafała Wójcikowskiego

Data: 19.01.2020 21:50

Autor: Macer

faktem.pl

Sprzeczne zeznania, akumulator znaleziony poza samochodem o zamkniętej masce, uszkodzony przewód hamulcowy, wypadki innych osób związanych z aferą hazardową. no ale wiadomo, wszyskto, co nie wypływa z oficjalnych złotych ust władzy, to tylko smieszne #teoriespiskowe

#polityka #seryjnysamobojca

faktem.pl, nowy portal prowadzony przez zbuntowanych i rzekomo poważnych dziennikarzy śledczych. Może akurat stanie sie dobrym źródłem informacji.

Data: 12.12.2019 19:08

Autor: Macer

Ej wymyslilem nową teorie Spiskowa: A CO JEŚLI cala ta zabawa w krwiodawstwo jest dlatego, ze rządzi nami warstwa wampirów, które muszą się żywić, a nie są już w stanie polować na ludzi, bo zbyt łatwo by się to wydało? To po to są banki krwi i dlatego jej tak ciągle ubywa i brakuje! Żądam straży z osikowymi kołkami, srebrnymi szablami oraz rozłożenia czosnku w ich budynkach.

#teoriespiskowe #heheszki

Em. Generał Paul Vallely potwierdza istnienie „Q” w wywiadzie

Data: 29.11.2019 15:25

Autor: HowardLovecraft

patriotssoapbox.com

Generał Paul E. Vallely (generał dywizji, USA, Em.) 14 października 2019 r. udzielił wywiadu dla internetowego radia AmeriCanuck w Kanadzie, W szeroko zakrojonym wywiadzie Vallely odpowiadał na pytania dot. Q-Anon, Antifa, Deep State, politykę i największe zagrożenia, przed którymi stoi USA.

Gen. Vallely został zapytany przez słuchacza na czacie radia: „Kim jest osoba lub grupa osób identyfikująca się jako Q?”

Gen. Vallely odpowiedział na następujące pytanie: „Q-Anon to informacja pochodząca z grupy o nazwie„ Armia Północnej Wirginii ”. Jest to grupa specjalistów wywiadu wojskowego składająca się z ponad 800 osób, które doradzają prezydentowi. Prezydent nie ma już większego zaufania do CIA lub DIA (Defense Intelligence Agency). Prezydent polega za tym na prawdziwych operatorach, którzy są w większości odpowiedzialni za przeprowadzanie operacji specjalnych. Tak właśnie „Q” zbiera niektóre z swoich informacji.”

https://www.youtube.com/watch?v=KVeDKuHPDK8

#qanon #q #wwg1wga #teoriespiskowe #usa #donaldtrump #swiat

Data: 25.11.2019 09:56

Autor: HowardLovecraft

Dla indywidualnego przemyślenia pozostawiam kilka pytań:

What happens when 90% of the media is controlled/owned by (6) corporations?

What happens when those same corporations are operated and controlled by a political ideology?

What happens when the news is no longer free from bias?

What happens when the news is no longer reliable and independent?

What happens when the news is no longer trustworthy?

What happens when the news simply becomes an extension/arm of a political party?

Fact becomes fiction?

Fiction becomes fact?

When does news become propaganda?

Identity creation?

How does the average person, who is under constant financial stress (by design), find time to research and discern fact v fiction?

Majority of people more prone to believe someone in power sitting behind a big brand ‘news’ name?

Do people [human psyche] tend to follow the ‘majority/mainstream viewpoint’ in fear of being isolated and/or shunned?

‘Mainstream’ is used for a reason [dominate trend in opinion].

[If majority of people believe ‘x’ then ‘x’ must be validated / true]

Why do ‘mainstream’ media heads, within different orgs, always use the same keywords and/or catch phrases?

Coordinated? By who? Outside entity providing instructions?

Do they count on the fact that people [human psyche] are more prone to believe something if heard over-and-over again by different ‘trusted’ sources?

Do ‘echo chamber’ tactics provide validation / credibility to the topic/point being discussed?

Threat to intellectual freedom?

Would control over[of] these institutions/organizations allow for the mass control of a populations viewpoint re: a desired topic?

Read again – digest.

Would control over[of] these institutions/organizations allow for the mass control of a populations viewpoint re: a desired topic?

Logical thinking.

Why, after the election of 2016, did [D]’s and media corps jumpstart a [coordinated & planned] divisive blitz intended to create falsehoods re: illegitimacy of election, character assassination of POTUS through sexism, racism, every other ‘ism’?

Pre/post 2016 election?

Why were violent [masked] terror orgs such as Antifa immediately created/funded?

Why were these orgs tasked w/ immediate intimidation/shut down of any pro-POTUS rally[s] and/or events?

Why were marches immediately organized to counter and silence pro-POTUS rally[s] and/or events?

Why were marches immediately organized which divided people into sex/gender, race, [ism]?

When you control the levers of news dissemination, you control the narrative.

Control of the narrative = power

When you are blind, what do you see?

They want you divided.

Divided by religion.

Divided by sex.

Divided by political affiliation.

Divided by class.

When you are divided, and angry, and controlled, you target those ‘different’ from you, not those responsible [controllers].

Divided you are weak.

Divided you pose no threat to their control.

When ‘non-dogmatic’ information becomes FREE & TRANSPARENT it becomes a threat to those who attempt to control the narrative and/or stable [livestock kept – sheep].

When you are awake, you stand on the outside of the stable (‘group-think’ collective), and have ‘free thought’.

"Free thought" is a philosophical viewpoint which holds that positions regarding truth should be formed on the basis of logic, reason, and empiricism, rather than authority, tradition, revelation, or dogma.

Q

https://www.qmap.pub/read/3613

#Qanon #teoriespiskowe

Data: 13.11.2019 11:29

Autor: Ijon_Tichy

  1. Czy pamiętacie wypowiedź koordynatora służb specjalnych i ministra spraw wew. Bartłomieja Sienkiewicza? Otóż wyznał, że to on zlecił prowokację przeciw narodowcom, poprzez podpalenie budki pod ambasadą Rosji.

  2. Brunon Kwiecień został zamordowany (popełniono mu samobójstwo) zaraz po tym, jak stwierdził, że cała akcja z planowaniem zamachu na Sejm była mu zaproponowana przez jakieś służby specjalne.

  3. Teraz ABW aresztowała grupę osób rzekomo powiązanych z Brunonem Kwietniem, którzy rzekomo planowali ataki bombowe na muzułmanów w Polsce. Śmierdzi to na kilometr prowokacją i pożywką dla propagandy pro imigranckiej i antynarodowej. Jakże koresponduje z coraz bardziej namolnym naciskiem m.in. ONZ, by zdelegalizować wszelkie partie i zrzeszenia o charakterze narodowym, nacjonalistycznym.

NIE MA bowiem skuteczniejszego narzędzia walki o wpompowanie tu imigrantów muzułmańskich, walki z nacjonalizmem, nie ma skuteczniejszej metody na obezwładnienie kraju, jak wmówić wszystkim, że obywatele są rasistami, mordercami, nacjonalistycznymi, szowinistycznymi bestiami i należy odebrać im moralne prawo do organizowania się wokół idei narodowościowej.

Propagandowo najgorszą, najgłupszą rzeczą byłoby organizowanie zamachów na muzułmanów w Polsce. Jakże to jest przewrotne i przeciwskuteczne dla narodowców, a jakże potrzebne ideologom multi kulti!

Nie mówię, że takie debile nie mogły się zorganizować w zupełnie bezsensowny sposób akurat w Polsce, jednak wiem o świecie zbyt dużo, by nie zauważać sprzeczności w tego typu wydarzeniach i nie ufać do końca oficjalnym informacjom.

#teoriespiskowe #muzulmanie #zamach #kontrowersje

Data: 29.09.2019 02:35

Autor: LadacznicoOdporny

A co jeżeli @Pierdyliard to Michał Białek we własnej osobie?

Może stopniowo chciał nas przyzwyczaić do coraz to bardziej patologicznych treści? Co jeśli to element jakiegoś większego planu? Dzisiaj #retardnude, a jutro kto wie, może nawet #patostrimy niczym na wykopie? Wtedy czułby się tutaj jak u siebie. Może to taka zemsta za podśmiechujki? Stopniowo by podkopywał naszą moralność, aż upadniemy niżej od wypoku.

Być może sesja w zbożu już nachodzi. Pozostaje mieć nadzieję, że nie jego własna…

Nie ze mną te numery Białek!

No dobra, popisałem głupoty, to teraz idę spać ;)

#teoriespiskowe

Data: 25.09.2019 15:12

Autor: Monte

Biedna autystyczna dziewczynka, lobbyści nagadali jej głupot – teori spiskowych o globalnym ociepleniu i teraz ma być twarzą tej teorii spiskowej i to wszystko po to by zrujnować m.in nasz Poslki przemysł i wprowadzać kolejne podatki typu carbon tax

POMOCY!!! POMOCY!!

klimat się zmienia od

4.543 miliardów lat!!!!

#bekazlewactwa #teoriespiskowe

Data: 08.09.2019 20:22

Autor: Macer

ostatnio z powodu nazywania przez propagande wszystkiego co nie jest z nią zgodne „teorią spiskową” pojawilo sie mnostwo ludzi, ktorzy kazdy pogląd, ktory nie jest zaaprobowany „oficjalnie” (nawet nie musi zaprzeczac propagandzie – wystarczy ze sie w niej nie zawiera!) uwazają a priori za oszolomostwo. i to nawet mimo ze nie mają zadnej fachowej wiedzy w danym temacie! nie raz zdarzalo mi sie zadac jakies pytanie o rzeczy o ktorych obilo mi sie o uszy w literaturze, zostawalem zwymyslany od debili, „szurów” itd, a kiedy przychodzil ktos kto znal sie na rzeczy, to okazywalo sie ze mialem racje. takie nienaukowe podejscie nie rozni sie w zasadzie od rozsądzania wszystkiego na chlopski rozum. to jest bardzo niebezpieczne zjawisko, rodem z jakichs ciemnych stuleci, np jak kompas uwazano za szatanski wynalazek. przeraza mnie co sie moze stac jesli tacy ludzie dostana sie do jakiejs powaznej pracy naukowej. skoro wyznają „oficjalne wersje”, to nie beda w stanie myslec samodzielnie i wynajdywac nowych rozwiązań, lub, co gorsza, nie będą skłonni postawić się przelozonemu, jesli w ich wynikach wyjdzie co innego niz ten oczekiwal. tacy ludzie sa powaznym zagrozeniem dla nauki.

nawet w Kubusiu Puchatku ich wyśmiewają: https://www.youtube.com/watch?v=-fWhCNFmgwE

#nauka #przemyslenia #teoriespiskowe

Data: 20.08.2019 19:47

Autor: Ijon_Tichy

Jeszcze jedna "teoria spiskowa", która okazała się prawdą. ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ PROJEKT MKUltra

Lata 50-te. Doniesienia o eksperymentach CIA z narkotykami nie są jedyną domeną teorii spiskowych. W 1953 r. rusza projekt MK-Ultra, który miał przygotować amerykański wywiad na możliwość użycia środków psychoaktywnych przez ZSSR i Chiny. W efekcie, niczego nieświadomi obywatele USA stają się przedmiotem badań z użyciem heroiny, LSD, a nawet elektrycznych tortur.

Centralna Agencja Wywiadowcza przez dwadzieścia lat sprawdzała w ten sposób jakie metody oddziaływania na ludzki mózg są najskuteczniejsze. Wszystko zmierzało ku temu by z ludzi poddanych uprzednio praniu mózgu uczynić nieświadomych swojej roli szpiegów, zabójców i sabotażystów.

Do najbardziej szokujących odkryć należy projekt prowadzony w Ośrodku Badawczym Toksykomanii w Kentucky. Szef placówki, dr Harris Isabel, poproszony przez CIA o opracowanie nowych, syntetycznych narkotyków zaczął eksperymentować na swoich pacjentach – ludziach uzależnionych od narkotyków.

Całość na:

– https://www.newsweek.pl/swiat/mk-ultra-czym-byl-tajny-projekt-cia/9tqb7dj

– https://pl.wikipedia.org/wiki/MKUltra

#nieprawda #zaprzeczenie #mkultra #teoriespiskowe

Data: 09.08.2019 16:01

Autor: AgentSpecjalnejTroskiFox

Wg oficjalnych danych Anna Nicole Smith zginęła od przedawkowania z powodów rzekomej depresji.

Wg mnie i niejednego kto nie wierzy w telewizyjne bzdury została zabita poprzez podanie jej zabójczej ilości narkotyków.

Jej syn też magicznie zginął też istniała możliwość wywołania zgonu w taki sposób by nie było łatwo stwierdzić że było to morderstwo.

Powodem tego że nikt rozsądny nie wierzy w takie zbiegi okoliczności jest ok 1,4 miliarda $$$ które miała odziedziczyć po swoim starym jak węgiel mężu z którym wzięła ślub dla kasy rzecz jasna.

Batalie sądowe trwały wiele lat co też mogło pchnąć sprawców do podjęcia decyzji o "ucięciu sprawy".

#teoriespiskowe

Epidemia Boreliozy wynikiem eksperymentów Pentagonu? Izba Reprezentantów chce to sprawdzić

Data: 21.07.2019 10:31

Autor: ziemianin

bibula.com

#codziennaprasowka #wiadomosci #kleszcze #borelioza #teoriespiskowe #usa

"Według książki istniały programy zrzucania z powietrza zarażonych kleszczy i owadów nad jakimś terytorium. Wypuszczano także takie „armie” niezarażonych insektów nad zamieszkanymi terenami w USA, by poznać, jak się one rozprzestrzeniają. Newby sugeruje, że w trakcie takich eksperymentów coś mogło pójść źle i mogło dojść do spowodowania epidemii boreliozy."


Izba Reprezentantów USA chce sprawdzić, czy roznoszenie boreliozy przez kleszcze nie ma swoich korzeni w eksperymentach Pentagonu nad tymi pajęczakami. W tym celu przyjęto odpowiednią poprawkę do ustawy o budżecie obronnym USA. – podał we wtorek brytyjski Guardian.

Epidemia Boreliozy wynikiem eksperymentów Pentagonu? Izba Reprezentantów chce to sprawdzić

Jak pisze Guardian, Izba Reprezentantów przyjęła poprawkę zaproponowaną przez kongresmana z New Jersey, Chrisa Smitha, polecającą inspektorowi generalnemu Departamentu Obrony sprawdzenie, czy USA „eksperymentowały z kleszczami i innymi owadami [sic! Kleszcze nie są owadami – red.] odnośnie użycia jako broni biologicznej między latami 1950 a 1975 ”.

Sprawdzenie ma polegać na ocenie zakresu eksperymentu i czy w jego trakcie jakiekolwiek kleszcze lub owady przedostały się do środowiska w wyniku zaplanowanego działania bądź wypadku.

Poprawka została przyjęta w głosowaniu, lecz nie jest jeszcze obowiązującym prawem. Projekt Izby Reprezentantów musi zostać jeszcze uzgodniony z wersją senacką.

Autor poprawki tłumaczył, że zainspirował się wieloma książkami i artykułami sugerującymi, że laboratoria rządowe w Fort Detrick w stanie Maryland i w Plum Island w stanie Nowy Jork przeprowadzały „znaczące badania” nad „przekształceniem kleszczy i owadów w broń biologiczną”.

Jak pisze Guardian, w maju br. Uniwersytet w Stanford wydał książkę autorstwa Krisa Newby’ego pt. „Bitten: The Secret History of Lyme Disease and Biological Weapon” (Ugryzieni: tajna historia boreliozy i broni biologicznej), w której opisano domniemane źródło epidemii boreliozy, która dotyka rocznie 400 tys. Amerykanów. W książce Newby cytuje zmarłego w 2014 roku Willy’ego Burgdorfera, odkrywcę patogenów boreliozy, który twierdził, że epidemia tej choroby była efektem wojskowego eksperymentu, który wymknął się spod kontroli. Burgdorfer pracował przy badaniach nad bronią biologiczną dla amerykańskiej armii i twierdził, że dostał zadanie hodowania kleszczy, pcheł, komarów i innych owadów żywiących się krwią, i zarażania ich patogenami, które powodują ludzkie choroby. Według książki istniały programy zrzucania z powietrza zarażonych kleszczy i owadów nad jakimś terytorium. Wypuszczano także takie „armie” niezarażonych insektów nad zamieszkanymi terenami w USA, by poznać, jak się one rozprzestrzeniają. Newby sugeruje, że w trakcie takich eksperymentów coś mogło pójść źle i mogło dojść do spowodowania epidemii boreliozy.

Data: 16.07.2019 04:04

Autor: Carmacks

Gdzieś z tydzień temu czytałem cos o wytrutych pszczołach w Lubelskim. I właśnie mi sie coś na ten temat przypomniało. Gdy byłem ostatnio w Polsce 3 lata temu, wybrałem sie na wycieczkę na Zamek w Lublinie. Po wejsciu za bramę od razu zauważyłem na placu zamkowym duże ilości pszczół. Na ziemi. Wróciłem do pani która sprzedawała bilety i zapytałem ją o te pszczoły. Była ździwiona, ale razem ze mna poszła te pszczoły zobaczyć. Były wszędzie, jak rozsypane. Większość żyła. Ale miały problem z chodzeniem nie mówiąc o lataniu. Nie latała żadna. I teraz najciekawsze- Wszystkie pszczoły miały zdeformowane lub nie wykształcone szkrzydła. Jakim sposobem pszczoły w takim stanie były ''rozsypane'' po całym zamku. Na tarasie widokowym(wysoko) też były. Pani zarzekała sie, że tu nie ma i nie było nigdy pszczół. Niestety konające pszczoły przeczyły tem. W każdym razie w tamtej chwili. Skoro te pszczoły na placu żyły mimo, że były w takim stanie, jak to możliwe że w tak krótkim czasie znalazły się na całym zamku i na zewnątrz. Bo po wyjsciu z zamku znalazłem ich dużo na chodnikach. Wszystkie były w takim samym stanie. Rozumiem, że otrute spadły na ziemię. Ale one nie latały. Nie miały szkrzydeł lub miały szczątkowe. #przyroda #teoriespiskowe #pszczoly Coś, ktoś, jakiś pszczelarz?

Piloci US Navy opowiadają o obserwacjach UFO -niezidentyfikowanych obiektach

Data: 28.05.2019 09:50

Autor: zawodowy_partyjniak

nytimes.com

Według pilotów, bardzo dziwne kontakty z UFO miały miejsce w latach 2014-15 podczas lotów szkoleniowych u wschodniego wybrzeża USA. Kilku pilotów rozmawiało o tym z dziennikarzami New York Times, ale tylko dwóch zgodziło się ujawnić swoje nazwiska: porucznik R. Graves i por. D. Accoin. ENG + TLDR.

#lotnictwo #ufo #teoriespiskowe #ciekawostki #nauka #swiatnauki

Data: 12.05.2019 10:11

Autor: Starszyoborowy

Zwolennicy teorii o tym, że Ziemia jest płaska przybyli do Palermo na Sycylii na obrady. Tzw. płaskoziemcy w czasie sympozjum będą starali się udowodnić, że Biegun Północny jest w środku Ziemi, a astronauci to tak naprawdę aktorzy. Do miasta przyjechali na niedzielny zjazd płaskoziemcy z całych Włoch.

Trzeba zorganizować jako przeciwwagę zjazd wklęsłoziemców. Od dawna przecież wiadomo, że buty zdzierają się najbardziej na obcasach i czubkach ……

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-udowodnimy-wielkie-oszustwo-plaskoziemcy-obraduja-w-palermo,nId,2986288

#humor #plaskaziemia #teoriespiskowe

Data: 08.05.2019 12:07

Autor: Thanos

Jesli juz dzisiaj jest religijna środa (w tym chrześcijańska), to nie moze zabraknąć tego oto filmu. Zeitgeist – Duch epoki. Oglądałem go w liceum. Wtedy byłem praktykującym ateistą, ale po obejrzeniu stalem się nim jeszcze bardziej. Niedawno sobie go odświeżyłem (całą serię: 3 filmy). Uważam, że nic się nie postarzał. Ten film to chyba protoplasta teorii spiskowych. Coś tak kojarzę, że to od niego wszysstko się zaczęło ;D (Przynajmniej w internetach).

Jedynka składa się z 3 cześci. Pierwsza traktuje o wierze chrześcijańskiej. Gorąco polecam!! :)

#religia #chrzescijanstwo #zeitgeist #filmy #filmydokumentalne #teoriespiskowe

Data: 28.04.2019 15:56

Autor: Ijon_Tichy

Nie nienawidźcie mnie, wszyscy wrogowie "teorii spiskowych". Jeżeli lubicie czytać i wbrew sobie zapoznawać się z ciekawymi, acz kontrowersyjnymi teoriami na temat rzeczywistości, to zachęcam do lektury. Wrzucam link do książki Henryka Pająka pt: "Lichwa – rak ludzkości". Myślę, że jest tam sporo ciekawostek i czystych faktów, które wskazują wprost na istnienie globalnej "ośmiornicy ośmiornic", która ma ogromny wpływ na to, co dzieje się na świecie. Czyta się trochę jak kryminał, mimo, że jest tam dużo zwyczajnej historii.

https://chomikuj.pl/krzysztofk149/Bez+cenzury/Henryk+Paj_c4_85k+-+Lichwa+-+rak+ludzko_c5_9bci,1253316103.pdf

#nwo #teoriespiskowe #praktykaspiskowa #ciekawostki #literatura #historia #banki

Data: 17.04.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Zainspirowany wpisem szanowanego przeze mnie kolegi @kosmitolog postanowiłem napisać krótkiego posta.

@kosmitolog, Wiem, że gadanie o spiskach, NWO itp. brzmi na pierwszy rzut oka niedorzecznie i rzeczywiście na zdrowy rozsądek trudno w takie rzeczy uwierzyć. Tym bardziej, ze na świecie jest wielu idiotów, którzy mnożą teorie zupełnie oderwane od rzeczywistości, jak płaskoziemcy, czy np. zwolennicy teorii, która głosi istnienie reptilianów xD

Ja jednak jestem sceptykiem, dlatego trudno mi zaakceptować też oficjalną narrację, która każe mi myśleć, że absolutnie i z całą pewnością nie istnieje nic takiego, jak tajne stowarzyszenia, a nawet jeżeli one istnieją, to są to tylko stowarzyszenia zrzeszające miłośników robienia niewinnych rzeczy w ścisłej tjemnicy i konspiracji…

Dlatego też ze zwyczajnie sceptycznej dociekliwości i ciekawości świata zgłębiłem temat i odkryłem całkiem ciekawe, zaskakujące rzeczy.

Na początek proponuję zapoznać się z panem Adamem Weishauptem.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3913-iluminaci-okultystyczna-sitwa-o-globalnym-obliczu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt

Potem proszę zapoznać się z książkami takimi, jak na przykład:

"Ostoje i plagi masonerii, Wyd. Retro, Lublin 2013";

"Lichwa rak ludzkości. Wyd. Retro, Lublin 2009".

oraz wiele innych, moge podać źródła osobom zainteresowanym. Albo np. chociązby niektóre wykłady dr. Krajskiego.

Wtedy okaże się, że te "teorie spiskowe" nie są żadnymi teoriami, lecz po prostu mowa o PRAKTYCE SPISKOWEJ.

Pozdrawiam ludzi bezkrytycznie akceptujących oficjalny dyskurs i zachęcam do większej dozy sceptycyzmu, ukierunkowanego obustronnie.

#nwo #teoriespiskowe #spisek #polityka #historia #masoneria #iluminaci

Data: 07.04.2019 00:47

Autor: Moody

Skoro patostreamy są zakazane to może pójść o krok dalej i zakazać również shitpostingu o płaskich ziemiach i innych szkodliwych szczepionkach? Ewentualnie zakaz takich postów bez podania konkretnych argumentów?

Rozumiem że wolność dyskusji musi być, ale gdy ktoś zalewa mikro i główną tego typu treściami i nawet nie przejawia chęci przedstawienia konkretnych motywów to dla mnie jest to ewidentny troll. Argument w stylu "nam nie wolno jechać na kraniec Ziemi bo zakazujo" oczywiście w moim mniemaniu nie jest argumentem.

Dwóch rzeczy nie mogę w życiu znieść, hipokryzji i robienie kurtyzany z logiki. Musiałem to z siebie wydusić.

#pomysl #teoriespiskowe #stopdebilizmowi #plaskaziemia

Data: 01.04.2019 14:11

Autor: FakeMMR

Ciekawostka.Zwykle jest tego u mnie pełno.Oprysk zaczyna się średnio o koło godziny 10tej.A dziś piękne czyste niebo i ani jednego oprysku.Hmm czyżby dziś była statyczna pogoda, a wszystkie samoloty latały na tej samej wysokości?Czy nastąpił jakiś inny zbieg okoliczności?

Nowa Zelandia: każdy potrzebuje swojego zamachu. Pan Nikt - Tomasz Gryguć

Data: 16.03.2019 05:28

Autor: rebeliant

youtube.com

Pan Nikt – Tomasz Gryguć o ostatnich zamachach w Nowej Zelandii z nieco innej strony, czyli o rozgrywkach tajnych służb, które mogły motywować wydarzenie. W filmie także komentarz o obecnej sytuacji nad Wisłą, w tym nadchodzące operacje mające na celu dalsze urabianie narodu polskiego.

Data: 15.03.2019 22:13

Autor: ZorD

Dziś niby dzień młodzieży eko? Czy coś tam… Widzę w TV że dziecko nastoletnie protestuje tym że w piątki nie chodzi do szkoły. Jest to interesujące.

Po pierwsze jest to ciekawe że dziecko podejmuje decyzję kiedy idzie do szkoły.

Gdzie są rodzice?

Ośrodek pomocy społecznej (bądź zamiennik)

I teoria…. Ktoś musi za to płacić bo to wszystko nie jest normalne.

Szykuje się nobel za zasługi jak dla Bolka.

Data: 11.03.2019 01:08

Autor: Macer

a co jesli te wszystkie kampanie dla oddawania krwi biora sie stad, ze swiatem rzadzi kasta wampirow, ktorzy ją wypijają i dlatego jej ciagle brakuje?

Rozwijam każdy z punktów programu Koalicji Europejskiej

Data: 02.03.2019 22:50

Autor: drewniany

wiadomosci.wp.pl

Celem tej koalicji jest wyrządzenie głębokich i trudnych do naprawienia zniszczeń w Polsce. Widać to w każdym jednym punkcie ich programu.

1) W ciągu 5 lat strefa euro: Najbardziej jaskrawy dowód na to że, ten program to sabotaż, szybko mielibyśmy tu drugą Grecję. Problem w tym że, bardzo trudno byłoby się z tego wycofać.

Pisiorki też niszczą gospodarkę, ale na swój, lepszy sposób xd. Ten system jebnie przy pierwszym międzynarodowym kryzysie, co da szansę na gospodarcze odrodzenie Polski wraz z nabyciem odporności na marksicę socjalistyczną.

2)Ochrona LGBT+: Typowy lewacki, ogolnie demoralizujacy postulat, ktory uderza głównie w młodzież będąca przyszłością kraji.

3)Ochrona mniejszość: W praktycę oznacza to sprowadzanie młodych facetów z krajów arabskich i afrykańskich i utrzymywanie ich z pieniędzy podatników. Długofalowy, trudny do rozwiązania problem.

4) Promowanie równości płci i wzmocnienie pozycji kobiet: Jak wygląda równość płci według lewicy, każdy myślący człowiek wie. Kobieta która już teraz stoi na dużo lepszej pozycji niż facet. Pod ich rzadami bedzie mogła jeszcze łatwiej wsadzić faceta do paki bez dowodów, bedzie miała jeszcze więcej przywilejów, dopłat i wysoko płatnych (z naszej kieszeni) stanowisk na ktorych niekompetentna paniusia, nie biorąc za nic odpowiedzialności bedzie mogla ustawiac facetów po kątach.

Biali mężczyźni na których pracy Polska się opiera, będę systematycznie wyniszczeni, głównie psychiczne, przez ciężką pracę, brak możliwości oraz konkurencję Arabów, Murzynów, bezczelność i hipergamię kobiet. Podkreślają też rolę kobiet w procesach decyzyjnych, czyli właśnie na takich stanowiskach.

5)Zwalczanie mowy nienawiści: Czyli po prostu cenzura jak na Facebooku.

6)Dbanie o klimat i środowisko: Uleganie unijnym gównoregulacjom typu ograniczenie mocy odkurzaczy, celem zwiekszenia dochodów swoich firm.

7) 3%PKB Unii na badania i granty: Uzależnić od siebie uczelnie, celem forsowania parytetów dla imigrantów i kobiet, oraz wprowadzanie ideologii na uczelnie (gender studies).

Nie trudno się domyślić że, takie granty wyrządza więcej szkód niż korzyści dla uczelni.

Data: 28.02.2019 14:56

Autor: drewniany

Jakiś czas temu pisałem teorię (spiskową) o chińskim sabotażu zachodu (w szczególności USA), przez ciche wspieranie środowisk lewicowo-socjalistycznych.

https://www.lurker.pl/p/VKufRqP8i

Niepodważalnym faktem za to jest że, Niemcy stosują u nas dokładnie taką taktykę z tą różnicą że, nawet się z tym nie kryją.

Kolejna odmienność polega na tym że, w tym wypadku chory zaraża zdrowego.

Chiny przebyły wyjątkowo zjadliwe postacie pasożytniczej choroby kolonialnej oraz marksicy socjalistycznej, dzięki czemu nabrały odporności.

Jakby potencjalnie w USA wyszła podobna akcja z ChRL, byłaby inba jak z Pekinu do Waszyngtonu.

https://www.youtube.com/watch?v=iVN_wKC7b5s

Data: 26.02.2019 10:48

Autor: drewniany

Dziwnym wydaje mi się fakt że, w gimnazjum mieliśmy wycieczkę do Auschwitz.

Już jakiś czas temu zastanawiałem się dlaczego w tak młodym wieku oglądaliśmy tak drastyczną ekspozycję, która obejmowała ścięte pukle włosów, buty zamordowanych więźniów, wnętrze komory gazowej czy zdjęcia wychudzonych, nagich ofiar, teraz wpadł mi do głowy pewien pomysł.

Chodzi o to by młodym ludziom słowo "Żyd, Żydzi" kojarzyło się z obozami, prześladowaniami i hitlerowskimi nazistami.

W tym wieku każdy jest podatny i tak mocny przekaz zapada głęboko w pamięć, dzięki temu mi (i prawdopodobnie nie tylko) żydzi kojarzą się głównie z tymi ofiarami Holokaustu, jest to dodatkowo podsycanie tym że, media regularnie o sprawie przypominają.

Nie jestem zwolennikiem "cackania się" z młodzieżą, przeciwnie, uświadamianie w takich sprawach jest bardzo potrzebne, jednak uważam że, dla większości gimnazjalistów to za wcześnie (kto chce i tak zobaczy w necie), a taka wycieczka powinna mieć miejsce w szkole ponadgimnazjalnej.

Kto wie czy to nie celowe działanie kogoś w MEN będącego pod wpływem środowisk żydowskich, a nawet człowieka który za celowe szkodzenie dzieciom wynagrodzenie otrzymuje w… szeklach.

Data: 24.02.2019 16:10

Autor: drewniany

Popuśćmy wodze fantazji i teoretyzujmy, zapraszam do dyskusji na hashu :')

Zachowanie białych, heteroseksualnych facetów, popierających sprowadzanie egzotycznych mężczyzn imigrantów, pomagający feministkom w akcjach typu #metoo i odwalajacych inne akcje które bezpośrednio uderzają w ich grupę społeczną, a pośrednio w całe społeczeństwa i państwa jest zadziwiające.

W związku z tym że, #metoo wybuchło w USA, naszła mnie myśl że, część z popleczników, zwłaszcza organizatorzy, może być agentami, płatnymi trollami których wynagrodzenie wypłacane jest w … juanach.

Inną teorią jest to że, Rosja celowo podsyca konflikt w Syrii celem uderzenia w Europę, przez zalanie jej nieskorymi do pracy, agresywnymi i atrakcyjnymi dla miejscowych kobiet facetami.

Wielce prawdopodobne iż Chiny także przykladają do tego rękę, ponieważ takie akcje odciągają uwagę zachodu od wyczynów Rosji i ChRL, jednocześnie osłabiając go od środka.

Chiny rozrosły się przez to że, amerykańska administracja była zajęta Bliskim Wschodem, a demokraci byli i są zwolennikami nie tylko toczenia takich wojen, ale także masowego przyjmowania imigrantów.

Ostatnią teorię jest to ze, Korea Północna jest "nieobliczalnym, atomowym wariatem" pełniącym rolę karty przetargowej w relacjach Chin z Japonia, Koreą Południową i USA.

Czy żyjemy w symulacji komputerowej? (polskie napisy)

Data: 03.02.2019 18:54

Autor: soochy

youtube.com

Bardzo dobry temat na niedzielny wieczór. Skoro jesteśmy blisko stworzenia własnej autentycznej dla jej mieszkańców symulacji, to dlaczego nie mielibyśmy już w takiej być?

Tajemnicza śmierć grupy Diatłowa. Studentów zabiły testy rakietowe?

Data: 31.01.2019 11:32

Autor: Zodiac

rmf24.pl

Od 60 lat Rosjanie głowią się nad zagadkową śmiercią dziewięciorga uczestników wyprawy w góry Uralu. Organizacja zajmująca się upamiętnianiem śmierci tzw. grupy Diatłowa twierdzi, że dotarła do dokumentów rzucających nowe światło na sprawę

YouTube będzie rzadziej polecał filmy zawierające teorie spiskowe

Data: 28.01.2019 22:37

Autor: Asztom

rp.pl

YouTube dokona zmian w algorytmie odpowiedzialnym za polecanie użytkownikom nowych filmów do obejrzenia, tak aby ograniczyć tempo rozprzestrzeniania się filmów zawierających teorie spiskowe - wynika z piątkowego wpisu na blogu firmy.