Telegazeta zamieniła się w portal społecznościowy dla więźniów i ich rodzin

Data: 07.09.2019 22:31

Autor: itsokay

bezprawnik.pl

Choć Telegazeta w 2019 roku nie powinna mieć racji bytu, niektóre stacje telewizyjny wciąż ją utrzymują. Jedną z nich jest Telewizja Polska.

W zakładach karnych w pewnych wypadkach może pojawić się elektronika, jednak praktyka więzienna jest taka, że więźniowe generalnie nie są skomunikowani ze światem za pośrednictwem sieci komórkowej czy internetu.

To z kolei sprawia, że kara pozbawienia wolności w dużym stopniu izoluje skazanych od rodzin, a widzenia i korespondencja są okazjonalne.

W tym miejscu pojawia się jednak ludzka pomysłowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #wiezienie #ciekawostki #telewizja #tv

Nie, HBO nie zrobi sequelu, którego chcieliby fani "Gry o tron"

Data: 22.05.2019 14:37

Autor: ziemianin

businessinsider.com.pl

#Graotron #GOT #HBO #seriale #telewizja

[UWAGA SPOILERY]

Chodzi o serial, który pokazałby przygody Aryi Stark. Arya w ostatnim odcinku ostatniego sezonu "GoT" opuszcza Westeros na pokładzie statku i zmierza w nieznane – sprawdzić, co jest "na zachód od Westeros". Część fanów zwracała uwagę, że sposób zakończenia jej historii w "GoT" stwarza doskonałą okazję do tego, by pociągnąć jej wątek dalej. Tak się jednak nie stanie. Casey Bloys, szef ds. ramówki w HBO, w rozmowie z magazynem "Hollywood Reporter", rozwiał nadzieje części widzów.

Data: 09.05.2019 21:05

Autor: Wolvi666

#telewizja #polityka #wyborydoeuroparlamentu #japierdole

Siedzi różowe przed telewizorem i woła czy chcę oglądać Straszny Film, bo teraz leci… dobra no lecę na rogówkę… reklama (japierdole.png) No to różowa zaczyna przerzucać kanały, bo reklam nie będzie oglądać i sru ląduje na TVP2 a tam "Europa da się lubić 15 lat później" Teraz mam pytanie ile Kurski posmarował tej całej bandzie, aby ściemniać "Jak TVP jest pro Europejska" Co za szmaciarze…

Data: 10.04.2019 09:32

Autor: Kiszony

Zaczynam lubić tego gościa, w 4 minutach idealnie zobrazował ten cały teatr w TV.

https://www.youtube.com/watch?v=KU6p5zUSvrU

Śmiać mi się chce z wszystkich tych, którzy oglądają to gówno i wysyłają SMS głosując.

#telewizja

Telewizja Polska uruchomi nowy kanał. TVP Wilno

Data: 21.03.2019 21:52

Autor: piotre94

media2.pl

Telewizja Polska i Ministerstwo Spraw Zagranicznych podpisały porozumienie w sprawie utworzenia, współfinansowania i dystrybucji kanału TVP Wilno, kierowanego do Polaków i tworzonego przez Polaków mieszkających na Litwie. Prace nad nową anteną trwają od roku.

Rząd PiS przekaże MILIARD zł dla TVP! Uzasadnienie? Zobaczcie…

Data: 20.03.2019 00:14

Autor: ranek1

kolik.pl

W lutym 2019 Sejm przyjął ustawę przekazującą ponad miliard zł dla TVP. Jak przekonują politycy, pieniądze mają pójść głównie na regionalne oddziały TVP, na Polskie Radio oraz…

Ponad 1,2 mld zł z budżetu dla TVP. Prezydent podpisał ustawę

Data: 19.03.2019 22:24

Autor: piotre94

media2.pl

Prezydent podpisał ustawę o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych. Celem ustawy jest zrekompensowanie mediom publicznym utraty (w latach 2018 i 2019) wpływów z opłat abonamentowych.

Znany Youtuber ostro atakuje TVN i świetnie pokazuje obłudę stacji! [VIDEO]

Data: 02.03.2019 18:15

Autor: ranek1

sonduja.pl

POLECAM VIDEO. W programie UWAGA TVN pokazywał, że młodzież i dzieci w internecie ogląda patologie, która demoralizuje. W odpowiedzi Kruszwil pokazał fragmenty programów tej stacji jak „Szkoła”, „19+”, „Ukryta prawda” demoralizują dzieci. Szantaże, bójki młodzieży, seks nastolatków, zażywanie narkotyków i wielu innych patologii. Programy te emitowane są w ciągu dnia w godzinach popołudniowych, a ich ograniczenie wiekowe to tylko 12 lat. POLECAM VIDEO. Świetnie to pokazał.

Data: 01.03.2019 14:11

Autor: Pancake

Dostałem wezwanie do zapłaty za abonament telewizyjny (xD) 1200zł. Ktoś dostał coś takiego? Olać? Nikogo nie było na chacie, mógłbym równie dobrze nie mieć telewizora…

Vectra wprowadza dekoder 4K i trzy kanały UHD

Data: 26.02.2019 16:52

Autor: kisiel

satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K FunBox UHD Ultra TV 4K Vectra wprowadza do swojej oferty dekoder 4K oraz trzy kanały UHD: Eleven Sports 1 4K, FunBox UHD i Ultra TV 4K. Ten ostatni to zupełna nowość od MWE Networks. Jak podkreśla w komunikacie, jako pierwsza na rynku wprowadza technologię 4K na obydwu swoich platformach – w TV Online oraz usłudze telewizji cyfrowej.