Data: 16.08.2019 22:04

Autor: Pierdyliard

To powinno zostać podciągnięte pod paragraf ( ͡° ʖ̯ ͡°) kto nie zaliczył na imprezie choć jednego umalowanego pasztetu niechaj pierwszy …..

Usunie konto ( ͡º ͜ʖ͡º)

t. 197. § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego,

podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

#takaprawda

Data: 01.08.2019 23:38

Autor: Marmolada

Wytłumaczcie mi chłopy taką rzecz:

– gdzie jest moja ładowarka?

– leży tu (dokładna instrukcja)

– idzie

– wraca

– NIE MA

– idę osobiście

– wracam

– JEST

NO KURWA MAGIA !!

Giniecie bez różowych #takaprawda

Data: 30.07.2019 10:31

Autor: Pierdyliard

Luuuudzieeee, luuuudzieee – mam informacje która niektórych zaskoczy…

większość ( ͡º ͜ʖ͡º) użytkowników ma dostęp do internetu i jeśli kogoś interesuje co się dzieje u sąsiada to może sam to sprawdzić …

prawie jak starzy ludzie na fb, znajomi z jednej miejscowości ale jak pada deszcz to każdy musi o tym napisac

#takaprawda #wykopki i #bekaznowychuzytkownikow zakladajacychkontotylkopotoabysiewyzalicnamoderacjesasiada

Data: 29.07.2019 15:23

Autor: Thanos

ciekawostka na dziś: 99% lasek zapytanych o to, których Henry wyglada lepiej, powie, że ten po prawej. podczas gdy 99% kolesi powie, że ten po lewej.

dla mnie #HenryCavill (AKA nowy #wiedzmin wyglądał najlepiej, zanim został dzikiem. potem weszły sterydy, restrykcyjna dieta, dyscyplina. i człowiek z czasem traci radość z życia, bo już nie je, żeby żyć, ale żyje, żeby jeść – żyje, aby ćwiczyć, rosnąć, pokonywać kolejne ograniczenia. niby ma ten cel, ale jest to jego cały świat i wszystko inne przestaje miec znaczenie. tylko ci, którzy weszli na samą górą, wiedzą, ile tak naprawdę kosztuje dojście tam.

juz nie mowie o sterydach, ktore nie pozostają obojetne dla organizmu. i po co to wszystko? kiedys ostro pakowałem, ale od 5 lat nie byłem na siłowni (robie trening w chacie, praktycznie codziennie: #kalistenika / drążek, pompki, hantle itd.): ale nie jest to koksowanie typu posiłek co 2-3h, bo bendom spatki, ale po prostu, aby dobrze sie czuć. poza tym #bieganie przebija każdą siłownie, najlepsze co jest.

#takaprawda

Data: 27.07.2019 23:26

Autor: drewniany

Blistry leków rodzice alternatywnej medycyny, antychemiowcy i antyszczepionkowcy.

Srebrna folia bombelkowa, biedne bombelki są faszerowane lekami, ale folia chroni ich przed ingerencją elektromagnetyczną w umysły.

To jest taka sprzeczność sreberko niby chroni ale jednak w środku jest chemia, manifest bezsilności, bo chronią je przed HAARP ale nie przed Bigfarmą.

Te opakowania to ukryty przekaz, ostrzeżenie niewolników farmacji dla których jest już za późno.

#medycyna #zdrowie #przemyslenia #takaprawda

Data: 04.06.2019 09:00

Autor: Orion

Kiedy widzisz kolejne "znalezisko"/ post o aferze z Wypokiem w roli głównej…

https://www.youtube.com/watch?v=1_T6XMDg53g

**Serio marnujecie życie na spinanie się z portalem wspierającym CP, LGBTHIV czy nienawistny antyklerykalizm??? ** (bo koło ateizmu to nie leżało…)

#takaprawda #wykop #pytanie

Data: 04.05.2019 20:31

Autor: WezWyjdz

#dzban

Skala wpisu w dzbanach

https://www.lurker.pl/p/jvCmqcICw – 5/10 dzbanów na szynach, bo jakby kolega ogłady nabył odrobinę i już w ludzi kurwami i ujami nie rzuca. Postęp. Nadal jednak, w treści posta, brak jakiegokolwiek sensu czy krzty prawdy.

#pdk #takaprawda

Data: 02.04.2019 20:47

Autor: FakeMMR

Haha no podejście wykopka XD

Swoją drogą, tam gdzie jest dużo chętnych na to ścierwo(polski internet pseudoLTE/3g)Tam niestety są takie przeciążenia bts, że szkoda gadać.

Ja bym tego nigdy nie wziął już z samego faktu "pakietu GB" Xd

Idąc twoją logiką, to właśnie czym więcej ludzi zgodzi się kupić i używać gó&no, tym mniejsza szansa, że ktoś zaproponuje coś lepszego.

PS

#internet #internetmobilny #ekonomia #bts #oswiadczenie #uslugi #frajerstwo #polak #takaprawda #logika #lte #3g #polska #polsza #polin