Data: 18.11.2019 22:04

Autor: Lukmar

Gurwa, strzeliło mi coś w łokciu dziś w trakcie sparingu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przeciwnik zakładał mi balache, czyli dźwignie na łokieć. Mogłem kurde odklepać i zacząć od początku, ale myślałem że uda mi sie wykręcić, bo nie była super czysta. No i tera mam… Trener podejrzewa naderwane ścięgno. Jeżeli jutro bedzie boleć tak jak dziś to mam robić USG. Oby nic nie było…

#sztukiwalki #sport #grappling oby nie #kontuzja

Data: 17.10.2019 09:11

Autor: Lukmar

I cyk wczoraj na koniec treningu dwa wygrane sparingi. Co prawda troche ze świeżakami (no jeden judo trenował wcześniej, co widać), ale za to znacznie ciężsi i silniejsi. Szczególnie się jaram, że w końcu zaczynają mi wychodzić wejścia w nogi, a zawsze miałem z tym problem (ponad 190cm i zwrotność małego tankowca).

Wchodzimy teraz ostro w przygotowanie. Jutro sparingi przez cały treninig, w sobotę jade do trenera ustalić plan na siłkę. Jak dobrze będzie forma wchodzić, to po nowym roku na pierwsze zawody. ᕦ(òóˇ)ᕤ

#sztukiwalki #sambo

Data: 09.10.2019 21:32

Autor: Lukmar

Kurde, ale mam najlepszego trenera na świecie.

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, trenuję sztuki walki. Trener spytał sie mnie dziś czy kupiłem już taśmy do ćwiczeń bo ostatnio rozmawialiśmy o tym, że muszę zacząć robić siłę, żeby mógł mnie wystawiać na zawody. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że chwilowo jestem spłukany bo dopiero wróciłem do pracy po wakacjach i czekam na pierwszą wypłatę, która będzie za jakieś 2 tygodnie. Spojrzał na mnie, wyjął z portfela stówę i powiedział że mam jak najszybciej kupić taśmy i zacząć ćwiczyć, a oddam mu jak bede miał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Motywacja do ćwiczeń over 9000 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sztukiwalki #sambo #mma #czujedobrzeczlowiek

Data: 03.09.2019 00:43

Autor: Lukmar

Jak dopasować siłownię do pozostałych treningów? W poniedziałki, środy i czasem piątki mam wieczorami treningi sztuk walki. Myślałem żeby na siłkę chodzić w te same dni tylko że rano. Wtedy przez caly dzień w miarę odpocznę przed treningiem, na którym nie musze być w nie waidomo jakiej kondycji fizycznej bo liczy się głównie technika, a wątpię żeby dzien po treningu chciało mi się rano wstawać na siłkę. Szczególnie że często czuje treningi jeszcze nastepnego dnia.

Myślicie ze taki uklad ma sens? Nie chce za bardzo chodzić na siłkę wieczorem bo wtedy mi sie zrobi każde popołudnie poza domem.

A w ogóle jeżeli macie jakiś fajny, sprawdzony, ogólnorozwojowy plan na siłkę dla świeżaka to chetnie przygarne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#silownia #kulturystyka #sport #sztukiwalki #pytaniedoeksperta