Data: 17.05.2020 14:23

Autor: R20_swap

Mnie to bardzo ciekawi, że takie POPowe i TOPowe gwiazdy wykreowane przez system, narzucone odgórnie. Ale jak idę do kogoś to nikt nie włącza tej mainstreamowej muzyki żeby sobie słuchać muzyki. Zwykle słucha czegoś czego nie ma w teliwizji i radiu. Jeśli już ktoś włącza radio/tv to żeby coś tam sobie grało w tle, a w radiu to jeszcze wiadomości są. Ale nie żeby włączyć jako muzykę do posłuchania, tylko radio gra samo nie trzeba nic szukać, nie zawsze jest możliwość podpięcia urządzenia ze swoją muzyką. I jest takie kompromisowe bo jakby ktoś puścił swoją muzykę to by ktoś się oburzył. Tylko system może to zrobić.

#system #muzyka #pop #radio #telewizja

Polska gotowa na koronawirusa tylko na papierze

Data: 25.02.2020 18:45

Autor: R20_swap

rp.pl

W polskich szpitalach brak masek, lekarze boją się epidemii, lecz rząd zapewnia, że kontroluje sytuację.

Polskie władze twierdzą, że są przygotowane na koronawirusa. – Omówiliśmy szczegółowo zagadnienia dotyczące tego, co robić, by ograniczać ewentualne rozprzestrzenianie się koronawirusa. Mamy gotowe laboratoria – mówił w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki na konferencji.

W LINKU DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU

#koronawirus #mafia #system #polityka #polska #pisland #afera #szpitale #nfz

Data: 14.01.2020 07:38

Autor: FiligranowyGucio

#perkusja #system #fotografia Życiorys

Urodził się w Bejrucie, później wraz z rodzicami przeniósł się do USA do Los Angeles. Ojciec Dolmayana był muzykiem grającym ormiańską muzykę oraz jazz. Dolmayan w wieku 15 lat zaczął grać na perkusji.

Pierwszym zespołem w jakim grał był zespół instrumentalny o charakterze fusion. Później grał w zespole Middle Earth. Po odejściu z System of a Down dotychczasowego perkusisty Andyego Khatchaturiana, zajął jego miejsce. Od 2006 do 2011 grał w Scars on Broadway, w zespole założonym przez Darona Malakian. wiki-

https://www.youtube.com/watch?v=NIKiWvIF81g #yt

Data: 08.01.2020 22:53

Autor: R20_swap

Podczas kiedy ludzie rozumu dążą do tego, aby pieniądz pokrywał się z wartością złota, to takie małe kundelki, czy mega buldogo starają się ich podcinać bitcoinami i innymi praktykami zniewolenia debili. Jakby mało było niewolnictwa to jeszcze te sieroty się zmieszają w życie, Dajcie im te smartfony na boga za free plis i niech tylko nie będzie refundacji na leczenie #zombie

#polityka #zloto #ekonomia #wartosc #kruszce #gospodarka #metalszlachetny #waluta #system #nwo #usa