Data: 24.09.2019 14:37

Autor: Elohim

Elo lurkerzy.

Chciałem się pochwalić swoim #synthwave m o którym wspomniałem we wcześniejszym wpisie. To jest mój pierwszy utwór jaki zrobiłem, wiec szału nie ma, ale może komuś przypadnie do gustu. Jeśli chodzi o następne utwory to planuje spróbować stworzyć house taki w nowym wydaniu. Coś jak Malaa, Tchami, Ibranovski i Oliver Heldens. Co wyjdzie tego jeszcze nie wiem, ale mam kilka pomysłów. Mam nadzieje, że niedługo się z wami podzielę nowym utworem.

https://www.youtube.com/watch?v=bM9eQY6cAoU

#muzyka #muzykaelektroniczna

Data: 14.09.2019 20:14

Autor: aeon

Oficjalny zwiastun filmu Blood Machines tworzonego w oparciu o historię z teledysku piosenki Carpenter Brut – Turbo Killer. Film ma trwać około 50 minut i zobaczymy w nim nowe, a także stare postacie znane z teledysku. Film zadebiutuje na platformie Shudder.

https://www.youtube.com/watch?v=jLHhr8Xc4AM

#synthwave #carpenterbrut

Data: 12.08.2019 21:44

Autor: Elohim

Witajcie lurkerzy. Chciałbym się z wami podzielić swoją twórczością muzyczną. Jeśli chodzi o moją skromną osobę to muzykę zacząłem tworzyć ok. 5 miesięcy temu. Celu jako tako nie mam, robię to z czystej pasji do muzyki. Mam nadzieje, że przypadnie wam do gustu. Dodam, że następnym utworem jaki mam zamiar wrzucić jest to muzyka z rodzaju #synthwave od której w sumie zacząłem przygodę z #produkcjamuzyki. Dajcie znać co sądzicie o utworze. Pozdrawiam

Ps. @Thanos właśnie dlatego chciałbym zmienić nick :D

#muzyka #house #muzykaelektroniczna #edm

https://www.youtube.com/watch?v=ioFGiq0tETM