Data: 27.03.2020 10:36

Autor: Ijon_Tichy

Lurker V3 będzie gotowy w prehistorycznym roku 2023, kiedy ludzkość była jeszcze bardzo prymitywna. Ale niestety nie będzie używany, ponieważ dojdzie do kataklizmu i 99% ludzkości wyginie, zaś ci, którzy przeżyją będą siedzieć w ukryciu przez ponad 250 lat w podziemnym systemie bunkrów, w którym odbudują cywilizację i rozpoczną erę tzw. "kinoplanów", czyli po waszemu "symulacji". Później będziecie spędzać całe tysiąclecia śpiąc w przeróżnych symulacjach, przeżywając nie swoje tożsamości i mając prawo do 1 godziny prawdziwej rzeczywistości, raz na 10 lat. Chodzi o oszczędność zasobów oraz przetrwanie. To nie będzie symulacja dla zabawy. Musimy przetrwać dopóki Ziemia znowu nie będzie się nadawała do zamieszkania. Nasze przewidywania i badania wskazują na to, że przetrwanie na powierzchni planety będzie możliwe nie wcześniej niż w szóstym tysiącleciu.

#lurker #symulacja #v3 #epidemia

Data: 27.03.2020 10:16

Autor: Ijon_Tichy

Błąd systemu. Witaj BER 62. Uruchomiono procedurę przygotowawczą.

Za godzinę kończy się czas twojej symulacji. Obudzisz się w swojej kapsule w roku 4268, w dniu swoich 792 urodzin. Twoja prawdziwa pamięć i świadomość oraz tożsamość zostanie ci przywrócona, byś mógł zrealizować swoje prawo do jednej godziny prawdziwej rzeczywistości, jaka przysługuje ci raz na 10 lat.

Po godzinie prawdziwej świadomości zostaniesz przekierowany do kolejnej symulacji w losowo wybranym okresie historii, zaś twoja prawdziwa świadomość zostanie wstrzymana na czas trwania kolejnej symulacji.

BER 62. Protokół procedury rozpoczęty. Start.

#symulacja #snerg #scifi

#symulacja