Data: 23.04.2020 21:32

Autor: reflex1

Mam namiary na dziennikarzy prawie wszystkich genewskich gazet. I na te bardziej na lewo i również te na prawo. Mam tez kontakt do telewizji francuskojęzycznej. Jutro się tym zajmę.

Dodatkowo jeżeli napiszę notkę prasową to kumpel obiecał rozesłać ze swojego maila do innych polityków. Ale to też nie dzisiaj bo po spotkaniu z nim jestem za bardzo w #lurkerjointclub żeby to sklecić.

#polityka #wybory #spoleczenstwoobywatelskie #wyboryprezydenckie2020 #szwajcaria

Data: 22.04.2020 21:29

Autor: reflex1

Wybory prezydenckie mają się odbyć również za granicą. W Szwajcarii przewidziany jest tylko jeden obwód, w ambasadzie RP w Bernie. Z tym ze nie koniecznie legalny wobec obowiązującego stanu wyjątkowego u Helwetów.

Dlatego właśnie skontaktowałem się z paroma genewskimi politykami, którzy to sprawdzą. Skontaktowałem się również z byłym polskim konsulem w Szwajcarii, który obecnie pracuje w „moim” związku zawodowym, ale kontakty pozostały (szczególnie te blisko tutejszego MSZ). Jutro mam też spotkanie z paroma znajomymi, którzy mogą dać mi namiary do dziennikarzy.

Zastanawiam się też nad nagłośnieniem tego we Francji poprzez maile do paru redakcji, ale tam nie mam żadnych kontaktów.

https://mobile.twitter.com/PLinSwitzerland/status/1252620249528184836

#szwajcaria #wybory #polityka #spoleczenstwoobywatelskie