Data: 31.07.2020 01:00

Autor: R20_swap

Nie wiem, Takie do przemyślenia tylko.

Otóż kiedy chodziłem do szkoły, to od małego wbito nam tylko, że ziemia jest okrągła. Później astronomii już nie było.Nigdy o tym nie myślałem, a teraz kiedy o tym pomyślałem, to faktycznie szary człowiek nie ma żadnych szans przekonać się o tym na czym żyje. Nie rozumiem też tej nagłej fascynacji UFO, miliardami lat świetlnych, niewidocznymi obiektami, czarnymi dziurami. Kiedy zwykły janusz kowalski nie ma nawet lornetki w domu o teleskopie amatorskim nie wspomnę. Więc skąd ten zachwyt grafiką firm NASA/ESA i takimi rzeczami wśród zwykłych zjadaczy guwna z biedronk i?

#foliarze

#kosmos

#teoriespiskowe

#ziemia

#atronomia

#swiat

#spisek

#nasa

#esa

#dolar

#pieniadze

#mafia

#elity

#nwo

Sąd Lekarski zawiesił lekarkę za krytykę koronawirusa.

Data: 30.07.2020 23:20

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #spisek

W czerwcu 2020, na antenie Mediów Narodowych i wRealu24, lekarka Anna Martynowska skrytykowała koronawirusową psychozę i ujawniła, do jakich patologii w służbie zdrowia doprowadziła ta rzekoma pandemia. 24 lipca Okręgowy Sąd lekarski we Wrocławiu ukarał ją tymczasowym zawieszeniem prawa wykonywania zawodu do 24 stycznia 2021. W uzasadnieniu napisano, że lekarka „popełniła ciężkie wykroczenie zawodowe”, „propaguje zachowania antyzdrowotne” oraz „swoim postępowaniem zagraża bezpieczeństwu pacjentów”.

Wyciekła korespondencja Nissana. A jednak spisek prawdą

Data: 16.06.2020 07:35

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Sensacyjny zwrot w sprawie Ghosna. Ujawniono treść korespondencji menadżerów Nissana, na których były prezes Renault naciskał jak widać za mocno. Nissan miał coraz gorsze wyniki i bez pandemii. Bojący się o utratę własnych stanowisk japońscy menedżerowie nie czekali z założonymi rękami. Zmierzali do usunięcia prezesa Renault. Przygotowali intrygę, zaaranżowali spektakl. Efekty specjalne na pierwszy rzut oka niby były niezłe, ale teraz wyciekła tajna korespondencja i nagle widać wszystkie sznurki. Wygląda to na smutne epitafium firmy.

#gospodarka #samochody #japonia #francja #spisek

Data: 05.06.2020 08:02

Autor: Ijon_Tichy

SPISEK

W abstrakcie patentu Microsoft o wymownym numerze 2020 060606 czytamy:

Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobywania (mining) systemu kryptowalutowego. Serwer może stworzyć zadanie dla urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może sprawdzić, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

Dalej podano, że „Niektóre przykładowe wdrożenia niniejszego systemu mogą wykorzystywać aktywność ludzkiego ciała związaną z zadaniem dostarczonym użytkownikowi podobnie jak rozwiązywanie zadań „wydobywania” w systemach kryptowalutowych. Na przykład w procesie wydobywania można wykorzystać falę mózgową lub ciepło ciała emitowane przez użytkownika, gdy wykonuje on zadanie dostarczone przez dostawcę informacji lub usług, takie jak oglądanie reklamy lub korzystanie z niektórych usług internetowych. Zamiast ogromnej pracy obliczeniowej wymaganej przez niektóre konwencjonalne systemy kryptowalut, dane generowane na podstawie aktywności ciała użytkownika mogą być dowodem pracy, a zatem użytkownik może nieświadomie rozwiązać trudny obliczeniowo problem. Odpowiednio, niektóre przykłady wdrożenia niniejszego systemu mogą zmniejszyć energię obliczeniową potrzebną dla procesu wydobycia, a także przyspieszyć proces wydobywania.”

Systemy, metody i aspekty sprzętowe odczytywanych komputerowo nośników danych są tutaj zapewnione dla systemu kryptowalutowego wykorzystującego dane z aktywności ludzkiego ciała. Zgodnie z różnymi przykładami wdrożenia niniejszego systemu, serwer może zapewnić zadanie urządzeniu użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może sprawdzić, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

Urządzenie użytkownika może obejmować dowolne urządzenie zdolne do przetwarzania i przechowywania danych / informacji oraz komunikacji za pośrednictwem sieci komunikacyjnej. Na przykład urządzenie użytkownika może obejmować komputery osobiste, serwery, telefony komórkowe, tablety, laptopy, urządzenia inteligentne (np. Inteligentne zegarki lub inteligentne telewizory).”

#spisek #czipowanie #nwo #kryptowaluty #znamiebestii #666

http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/060606_microsoft_i,p310835743

Data: 29.05.2020 08:45

Autor: Ijon_Tichy

W odpowiedzi na request @Monte chcę umieścić wpis na temat "Protokołów Mędrców Syjonu".

Jest to bardzo ciekawy temat, historia totalnie, wręcz wyśmienicie ugruntowana w faktach, lecz jej przyjęcie od odbiorcy wymaga odpowiednich zasobów wiedzy, a ode mnie wmaga obszernego opisu, a przecież na portalu typu Lurek niewielu ludziom chce się czytać rozległe wpisy.

Czytałem protokoły kilka razy, więc wiem, że opracowanie tego bedzie mnie kosztować sporo cennego czasu.

Dlatego chęć przedstawienia tego arcyciekawego tematu walczy we mnie ze świadomością tego, że być może jedna osoba to przeczyta w całości. Kalkulując – nie jest to zachęcające, ale zrobię to.

Pytanie brzmi: czy mam to opracować w formie jednego wpisu, czy podzielić na porcje i wrzucać od czasu do czasu?

Edit: Do wpisu załączyłem bardzo, ale to bardzo adekwatny obraz.

#pytanie #nwo #spisek #rzadswiatowy #globalizacja #syjonizm #marksizmkulturowy #marksizmt

Data: 24.05.2020 15:13

Autor: Ijon_Tichy

CZASZKI I PISZCZELE

Z dumą popełniam plagiat chyba z Henryka Pająka (?) o Nowym Porządku Świata. Znalazłem w starych plikach na komputerze. Nie wiem, gdzie to napisał :D

Władcy świata nie są niewidzialni. To grupa kilkudziesięciu najbardziej wpływowych, najważniejszych graczy globalnych sprzęgniętych wspólnotą celów i nieprzeniknioną pajęczyną powiązań funkcyjnych – oficjalnych i nieporównanie ważniejszych koneksji tajnych. Ich siłą jest ta właśnie dwoistość wpływów – funkcji oficjalnych stanowiących zaledwie przykrywkę tajnych wpływów. Zdradza ich tylko jedna prawidłowość: istnieją w kilku światowych najbardziej wpływowych strukturach, niemal zawsze pozarządowych, zwłaszcza fundacjach, a jest ich np. w Stanach Zjednoczonych ponad 40.000. wystarczy dociekliwa penetracja personalna jednej z najważniejszych pozarządowych agend, a wtedy ta nić Ariadny będzie się snuć w nieskończoność, przechodzić z jednej do drugiej organizacji, „instytutu";, „fundacji";. Otrzymujemy wtedy potwierdzenie, że stanowią one zwartą całość, jedną gigantyczną ośmiornicę ośmiornic; precyzyjnie zazębiający się mechanizm.

Wszyscy prezydenci USA w XX w aż Dotąd byli iluminatami spod znaku Czaszki i Piszczeli. Rzecz w tym, że spiskowcy z Globalnej Sieci Zniewolenia regularnie uprawiają magię, okultyzm, kabałę i satanistyczne praktyki. Ich świadomość jest przeniknięta rytualną alchemią, recytacjami mantr, słów siły, potęgi. To zarazem słowa – szyfry chroniące ich od wścibskości profanów spoza obszaru tajnego języka symboli. Niejaka Ruth Miller w książce „Mistyczne początki Stanów Zjednoczonych /The Mistical Origin of the Unitet States/ informowała, że tajne stowarzyszenia zapoczątkowały nową naukę zwaną symbologią, w której wtajemniczeni maskują swoją filozofię i cele. Np. prezydent USA George Bush (Iluminat) senior w swoich wypowiedziach jak mantrę powtarzał frazę o „tysiącach punktów świetlnych i o tym, żeby być punktem świetlnym, etc… Cóż to oznacza? Alice Bailey, satanistyczna okultystka, autorytet na miarę Alberta Pikę w masonerii, w książce „Discipleship in A New Age", nakazuje adeptom okultyzmu powtarzanie następującego zaklęcia: Jestem punktem świetlnym potężnego światła. Jestem iskrą ofiarnego Ognia

Ta satanistka naucza, że punkty świetlne odnoszą się tylko do ludzi tworzących elitę okultystycznej władzy, zwanej Nową Grupą Sług Światła. Zdaniem tych „Sług Światła" jest: "…Wyprowadzenie ludzkości z ciemności przebrzmiałego chrześcijaństwa i wyblakłego nacjonalizmu w jasny i połyskliwy Nowy Porządek Świata." Teraz już nam pojaśniało w głowach. To jednak „jasność" całkiem banalna. Cokolwiek by nie robili, jakich zaklęć używali w swoim wewnętrznym slangu – zawsze wychodzi na jedno i to samo: na walkę z przebrzmiałym chrześcijaństwem i wyblakłym nacjonalizmem!

#newage #nwo #spisek #okultyzm #satanizm

Data: 14.05.2020 06:00

Autor: Ijon_Tichy

Moje dzieci są szczepione i uznaję dobrodziejstwo szczepień. Jednak szaleńcem lub naiwniakiem jest ten, kto zaufa szczepieniom bez refleksji. Jednym z przykładów są szczepionki od Billa Gatesa, który zasłynął z oficjalnych wypowiedzi, w których z entuzjazmem wyraża nadzieję, że m.in. opracowanie odpowiedniej szczepionki może zredukować populację na kuli ziemskiej o 10-15% (SIC!), prowadzi intensywną i kosztowną działalność na rzecz depopulacji przy pomocy wszelkich dostępnych mu środków, a przeciw niemu pada mnóstwo oskarżeń, m.in. o zbrodnię przeciw ludzkości, np. to: https://conservativeus.com/white-house-petition-to-investigate-bill-and-melinda-gates-foundation-for-crimes-against-humanity-surpasses-quarter-million-signatures/

Zatem mój pogląd jest RACJONALNY – uznaję szczepienia i stosuję je na sobie i własnych dzieciach, ale nie ufam bezkrytycznie. W świetle informacji stwierdzam, że człowiekiem niedoinformowanym, lub głupcem, albo szaleńcem jest ten, kto ufa temu bezkrytycznie. Także i tutaj należy odsiać ziarno od plew.

Ps.

Są teorie spiskowe, które są czystym szaleństwem, na przykład płaska Ziemia, lub teoria o reptilianach – to idiotyzm wpleciony przez jakiś margines głupców.

Faktem natomiast jest istnienie piramidalnie zbudowanej struktury władzy, która nieformalnie i poza procesem demokratycznym ma decydujący wpływ na politykę światową, globalne przemiany społeczne, a docelowo na sukcesywne formowanie się ponadnarodowego rządu światowego. Faktem jest to, iż rolę pożytecznych idiotów w realizacji tego planu jest między innymi masoneria. Niedostrzeganie tych faktów wynika z ignorancji.

Mieszanie do tego bzdur w stylu reptilian ma na celu ośmieszenie prawdy. To zabieg propagandowy.

#szczepienia #teoriespiskowe #spisek #nwo

Data: 09.05.2020 10:08

Autor: Ijon_Tichy

"Hrabia de Virieu, wolnomularz który opuścił Zakon, pisał z przerażeniem:

Spisek jaki się układa, jest tak dobrze pomyślany, że będzie (…) niemożliwością dla monarchii i Kościoła mu umknąć!

Słowa prorocze i złowieszcze. Monarchie zniszczono, Kościół jest poddawany przerażającej erozji u samych jego doktrynalnych, ewangelicznych fundamentów…

Równie profetyczne, choć oparte na poznanych programach Iluminatów, były słowa cytowanego już historyka Robinsona:

Pierwszym i bezpośrednim celem jest wejście w posiadanie bogactw (…) i aby tego dokonać, chcą obalić chrześcijaństwo; następnie zaś powszechne rozpasanie zapewni im przyłączenie się wszystkich niegodziwców i umożliwi obalenie wszystkich rządów europejskich; potem pomyślą oni o dalszych podbojach i rozszerzą swoje działanie na pozostałe części globu."

Henryk Pająk, "bestie końca czasów".

#spisek #globalizacja #cytaty

Data: 16.04.2020 08:57

Autor: Ijon_Tichy

Streszczenie dzisiaj realizowanego planu nowych marksistów, który wprowadzają na naszych oczach w społeczeństwach zachodu:

– zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów narodowych ( w kwestii monarchii, to w zasadzie już w pełni dokonano tego poprzez rewolucje w XIX w. oraz Pierwszą Wojnę Światową).

– zniesienie własności prywatnej i dziedziczenia tej własności;

– zniszczenie wszelkiej religii, a chrześcijańskiej w pierwszej kolejności;

– zniszczenie patriotyzmu, ducha narodowego;

– zniszczenie rodziny, życia rodzinnego;

– zniesienie instytucji małżeństwa;

– ustanowienie grupowego, pozarodzinnego wychowania dzieci.

Jaki plan wykonywany jest przez nowych komunistów, nowych marksistów, marksistów kulturowych, czyli pożytecznych idiotów współczesności? Jest to 100% kalka planu sprzed 250 lat! Czytaj dalej i otwieraj oczy.

Geneza globalizmu i drogi do utworzenia Rządu Światowego. Część druga.

W części pierwszej przybliżyłem krótko sylwetkę Adama Weishaupta, profesora prawa, Żyda, okultysty, założyciela zakonu iluminatów. Weishaupt stworzył plan przejęcia kontroli nad siecią masonerii i użycia jej do realizacji swojego planu, co udało mu się wybitnie. Masoneria nadawała się do tego wprost idealnie. Ogromna większość masonów stała się 'pożytecznymi idiotami" planu Iluminatów zupełnie nieświadomie i w jak najlepszych intencjach. Jak Marks posłużył się ogłupionymi robotnikami do podpalania Europy, tak Weishaupt użył do tego samego celu masonerię. Marks i Weishaupt byli świadomymi wykonawcami tego samego planu. Marks był spadkobiercą idei Iluminackich.

Historyk brytyjski, profesor John Robinson już w 1798 roku, zapoznawszy się z częścią skonfiskowanych przez rząd Bawarii archiwów Iluminatów, w książce “Dowody spisku” konkludował:

"Zauważyłem, że doktryny te rozprzestrzeniają się stopniowo i mieszają z wszystkimi różnorodnymi systemami wolnomularstwa, aż w końcu utworzyło się stowarzyszenie w wyraźnym celu wykorzenienia wszelkich instytucji religijnych i obalenia wszystkich istniejących rządów europejskich. Zapamiętajmy te słowa brytyjskiego historyka sprzed ponad 200 lat! W przedmowie do współczesnego wydania pracy prof. Robinsona, wydawcy określili iluminizm Weishaupta jako spisek pomyślany nie przez masonów jako takich, lecz przez ludzi niegodziwych, posługujących się wolnomularstwem jako narzędziem realizacji własnych celów".

Oto składniki owej piekielnej mikstury trującej do dziś znękaną ludzkość, a skodyfikowanej przez Weishaupta, potem Marksa oraz współczesnych im Iluminatów:

– zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów narodowych;

– zniesienie własności prywatnej i dziedziczenia tej własności;

– zniszczenie wszelkiej religii, a chrześcijańskiej w pierwszej kolejności;

– zniszczenie patriotyzmu, ducha narodowego;

– zniszczenie rodziny, życia rodzinnego;

– zniesienie instytucji małżeństwa;

– ustanowienie grupowego, pozarodzinnego wychowania dzieci.

Ten plan Iluminatów przetrwał do czasów dzisiejszych w niezmienionej postaci. Dokładnie ten plan wykonywany jest przez nowych komunistów, nowych marksistów, pożytecznych idiotów współczesności.

Koniec części 2.

#spisek #iluminaci #masoneria #nwo #marksizm #marksizmkulturowy

Data: 10.04.2020 08:48

Autor: Ijon_Tichy

Ponieważ pewna osoba drwi na Lurku z "teorii" spiskowych opowiem wam anegdotę z życia wziętą.

Mój tata ukończył szkoły pszczelarskie i wszelkiego rodzaju szkolenia oraz posiada tytuł mistrza w tej dziedzinie. Jakieś 15 lat temu mój tata w ramach działalności pszczelarskiej poznał i zakolegował się z osobą, która jest nadsztygarem w kopalni. Po jakimś czasie znajomości i dyskusji z moim tatą, ta osoba ujawniła się tacie jako członek loży masońskiej, a okazało się to dlatego, że wciągał i zapraszał mojego tatę do loży, zapoznawał z wstępnymi naukami, dawał mojemu tacie odpowiednie książki do czytania. Tata nie przyjął zaproszenia, ale do dziś koleguje się z tym masonem.

Był rok 2004-2005, a ja miałem wtedy jakieś 19-20 lat i do dziś pamiętam niektóre wątki, które wrzucał mój tata w tamtych latach. Kiedy je usłyszałem, drwiłem i naśmiewałem się, bo uznałem, że ten mason jest jakimś nawiedzonym durniem, a ta cała masoneria to jakiś niedorzeczny klub naiwniaków. Tata opowiadał mi pokrótce o niektórych swoich rozmowach z tym człowiekiem. Ten mason w otwarty sposób mówił o konieczności utworzenia rządu światowego i stwierdzał, że to już od dawna jest realizowane. Powiedział m.in.: "jednym z celów jest wymieszanie Europejczyków z innymi rasami. Ma powstać mieszaniec o oliwkowej karnacji." Było to 15 lat temu, na długo przed sztucznie wywołaną masową migracją. Informował też, że każda zorganizowana religia będzie niszczona wszelkimi metodami, z chrześcijaństwem na czele. Sam praktykuje medytację, projekcje astralne i nauki ezoteryczne, więc coś na kształt New Age.

Któregoś razu tata wspomniał coś o czipach RFID, o inwigilacji elektronicznej i w tamtym czasie, aż głośno zacząłem się śmiać z takiego pomysłu. Wydało mi się zupełnie nieprawdopodobną fantasmagorią nawiedzonych ludzi. Po 15 latach obserwacji świata i zapoznaniu się z materią, na moich oczach to wszystko się zaczęło realizować. Dziś już się nie śmieję, ale jestem w 100% przekonany, że masoneria pełni dużą rolę w planach rządu światowego. Nie są to żarty, ani żadna teoria spiskowa. Każdy kto twierdzi, że jest to teoria spiskowa, ten jest po prostu niedoinformowany, albo dał sobie wyprać mózg propagandą oficjalną.

#truestory #spisek #ciekawostki #nwo #masoneria

Data: 09.04.2020 10:45

Autor: Ijon_Tichy

DIALEKTYKA HEGLOWSKA i koronawirus.

Kolejna ciekawostka. Spójrzcie, jak za pomocą pandemii manipuluje się "ludzkim bydłem" i zarządza się masami na skalę globalną.

"Słynny filozof Georg Hegel /1770-1831/ zdefiniował zasady dialektyki nazwanej wkrótce dialektyką heglowską. Według Hegla, teza plus antyteza dają syntezę: walka przeciwieństw daje nową jakość, ani tezę ani antytezę.

W przełożeniu na metody walki społeczno -politycznej, najpierw należy sprokurować kryzys, który wywołuje powszechny protest przeciwko kryzysowi i powszechne oczekiwanie mas, aby z nim skończyć. Sprawcy tej tezy i jej antytezy, czyli protestu wobec kryzysu, proponują rozwiązanie, które powoduje zmiany z góry przez nich założone i oczekiwane. Zmiany te zostają zaakceptowane przez społeczeństwo, choć przedtem nie miało ochoty na taką akceptację.

"Przenosząc się lotem „koszącym" we współczesność, gang światowych podpalaczy dokonuje kontrolowanego i przez nich wykonanego „aktu terroru" 11 września 2001 na wieże WTC, po czym przerażone społeczeństwo amerykańskie akceptuje prezydencką decyzję rodem z hitleryzmu o „wojnie totalnej" z terroryzmem. Wcześniej, takim pretekstem stała się masakra portu wojennego USA w Pearl Harbor, której prezydent Roosevelt i jego mafiozi nie chcieli zapobiec: rozwścieczony, wstrząśnięty „naród amerykański" w pełni akceptuje decyzję o przystąpieniu USA do drugiej wojny światowej".

Nie inaczej dzieje się z koronawirusem. Choć tym razem jest to akcja na niespotykaną dotąd skalę.

W oparciu o H. Pająk: "Lichwa – rak ludzkości".

#spisek #nwo #koronawirus

Data: 09.04.2020 09:11

Autor: Ijon_Tichy

Ciekawostka – jak wiele na drodze do ustanawiania ponadnarodowych rządów już zrealizowano? A co w tym planie się zmieniło? Przyjrzyjmy się ciekawostce na ten temat.

Rok 1776 Pierwszy dzień maja: Adam Weishaupt /1748 – 1839/, posługując się pseudonimem „Spartakus", zakłada tajne stowarzyszenie i nazywa je „Zakonem Iluminatów" /Oświeconych/. Weishaupt jest z pochodzenia Żydem, wykładowcą prawa kanonicznego na Uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii. Za cel ostateczny zakładają sobie ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: „zniszczenie", „likwidacja":

– Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.

– Likwidacja postaw patriotycznych.

– Likwidacja własności prywatnej /późniejszy komunizm Marksa/.

– Likwidacja prawa dziedziczenia własności.

– Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.

– Zniszczenie wszelkich religii /poza judaizmem/.

– Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.

#nwo #spisek #ciekawostki

Data: 05.04.2020 08:55

Autor: Ijon_Tichy

W czasie, kiedy wszyscy mówią o koronawirusie naszej uwadze umknął bardzo ciekawy raport na temat wydarzeń "9.11" – i zburzenia trzeciego budynku – czyli WTC 7.

Profesor Leroy Hulsey, główny badacz projektu mówi: „Nasze badanie wykazało, że pożary w WTC 7 nie mogły spowodować zaobserwowanego zawalenia się. Jedynym sposobem, w jaki budynek mógł zawalić się w zaobserwowany sposób, jest równoczesna awaria każdej kolumny”. Jak wykazał raport – jest to zupełnie nieprawdopodobne.

Według długo oczekiwanego raportu końcowego opublikowanego w zeszłym tygodniu przez naukowców z University of Alaska Fairbanks, oficjalna narracja dotycząca upadku WTC 7 jest po prostu nieprawdopodobna, nie wydaje się w żaden sposób uzasadniona i nie da się do niej przekonać naukowców.

W końcowym raporcie z rygorystycznej czteroletniej symulacji komputerowego modelowania, po której nastąpił solidny proces uważnej oceny, stwierdzono, że budynek World Trade Center 7 NIE mógł zawalić się w wyniku pożarów biurowych, jak oficjalnie się twierdziło do tej pory.

https://newspunch.com/while-everyone-distracted-covid-19-final-report-uaf-concluded-wtc-7-not-destroyed-fires/

#wtc #spisek #nwo #ciekawostki

Data: 21.03.2020 11:32

Autor: raptor

#teoriespiskowe #spisek #koronawirusTo się już wydarzyło – symulacja pandemii koronawirusa z 2019 roku

Ta informacja nie pojawia się w mainstreamowych mediach, ale warto wiedzieć, że w październiku 2019 roku w Baltimore odbyła się symulacja pandemii koronawirusa. Współorganizatorami wydarzenia byli m.in. instytut Johna Hopkinsa oraz fundacja Gatesów.

Podczas symulacji zespół składający się z przedstawicieli agencji rządowych i wybranych branż (banki, ubezpieczenia, linie lotnicze) musiał zmierzyć się z pandemią koronawirusa. Jej początek miał miejsce w Brazylii, gdzie wirus przeniósł się z nietoperza na świnię, a następnie na farmera.

Oglądając wycinki z symulacji można dojść do wniosku, że była ona wyjątkowa realistyczna. Przykładem może być odgrywana rozmowa dziennikarki z ekonomistą, w trakcie której ten drugi mówi, że „warto rozważyć czy odwoływanie lotów i zamykanie szkół nie przyniesie więcej szkód niż pożytku”. Przypominamy, że to wszystko miało miejsce pół roku temu.

Również telewizyjna plansza, która pojawiła się podczas symulacji, wygląda bardzo znajomo.

Data: 28.11.2019 16:06

Autor: Ijon_Tichy

Wrzucam poniekąd duplikat, bo przetłumaczyłem sobie film, a materiał jest bardzo ciekawy. Pozdrowienia dla @HowardLovecraft

Koleś na szkoleniu dla pentagonu mówi o wpływaniu szczepionkami na zachowania ludzkie. Parafraza treści filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Ayxj5YoIyQA

– Najpierw koleś na filmie pokazuje wyniki badań, które wskazują na to, że istnieje wyraźne powiązanie pomiędzy aktywnością pewnego genu a skłonnościami do silnych uczuć religijnych, fanatyzmu.

– Następnie tłumaczy, że poprzez szczepienia można wpłynąć na aktywność tego genu eliminując, tłumiąc zachowania religijne.

– Potem pokazuje dwa skany mózgów dwóch różnych ludzi, którzy przeczytali religijny tekst. Osoba na górnym slajdzie jest silnie religijna i w jej mózgu uaktywnił się rejon mózgu, który odpowiada za odczucia głęboko religijne.

Osoba na dolnym slajdzie nie jest religijna i w jej mózgu uaktywniły się rejony mózgu odpowiedzialne za uczucie nieprzyjemności, obrzydzenia, wstrętu.

– Stwierdza następnie, że wykonywanie szczepień umożliwi zmianę religijnych fanatyków w "normalnych ludzi" – czyli w ludzi reagujących obrzydzeniem na treści religijne, co będzie miało wg. niego ogromny wpływ np. na społeczeństwa na Bliskim Wschodzie.

– Dodaje, że przeprowadzili już testy z wirusami przenoszonymi drogą oddechową, takie jak grypa i rinowirusy, gdyż uważają, iż "jest to zadowalający sposób, aby uzyskać wpływ na największą części populacji, bo większość ludzi zaraża się tymi wirusami. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo skuteczne podejście".

– Na koniec mówi, że nazwa projektu, to FUN VACS – jest to skrót od "fanatics vaccinating" ponieważ chodzi o szczepienie na religijny fundamentalizm.

#wojnaidei #spisek #szczepienia #nop

Data: 11.11.2019 16:22

Autor: Ijon_Tichy

W nawiązaniu do wpisu @R20 i jego przypomnienia o mapie Gomberga wrzucam nie lada ciekawostkę. O tym, że historia, której się nas uczy, to w dużej mierze fikcja literacka, a plany panów tego świata ustalane są za kulisami.

Mapa przewiduje wiele wydarzeń z przyszłości, a właściwie obnaża plany, które okazały się faktami, m.in.

"Zostanie ustanowiony Sąd Światowy z mocą karną ustanowienia całkowitego bojkotu, blokady, oraz okupacji przez międzynarodową policję łamiących międzynarodową moralność."

Nie zapomniano również o państwie Izrael:

  1. Teren Ziemi Świętej starożytnych Hebrajczyków, obecnie znany jako Palestyna i Transjordania z przynależnymi regionami, jak zaznaczono na mapie, biorąc pod uwagę historię i bezwzględną potrzebę złagodzenia powojennego problemu uchodźców, zostanie zunifikowany jako zdemilitaryzowana, niezależna republika „Państwo Hebrajskie".

"Mapa Gomberga – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej "Zarys powojennej mapy Nowego Świata". Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem "COMPLETED OCTOBER 1941".

Oznacza to, że inicjatorzy "nowego moralnego porządku świata" ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (grudzień 1941). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był niejaki Maurice Gomberg. U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 punktach, który zaczyna się od słów "Taka będzie nasza polityka". "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga

"Zgodność i zbieżność z porządkiem pojałtańskim opracowanego dokumentu jest wręcz zastanawiająca. Nie wszystkie założenia wprowadzono w życie, części zdarzeń nie przewidziano, ale mimo wszystko mapa zakreśla powojenny podział stref wpływów oraz przewiduje część uzgodnień z Konferencji Teherańskiej, która miała miejsce rok później." http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9190

Widać, ze tworzenie wielkich unii na kontynentach było ich planem od dawna, co potwierdzają inne pisma, znacznie wcześniejsze nawet niż ta mapa.

#nwo #spisek #mapy #ciekawostki #mapporn

Data: 17.04.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Zainspirowany wpisem szanowanego przeze mnie kolegi @kosmitolog postanowiłem napisać krótkiego posta.

@kosmitolog, Wiem, że gadanie o spiskach, NWO itp. brzmi na pierwszy rzut oka niedorzecznie i rzeczywiście na zdrowy rozsądek trudno w takie rzeczy uwierzyć. Tym bardziej, ze na świecie jest wielu idiotów, którzy mnożą teorie zupełnie oderwane od rzeczywistości, jak płaskoziemcy, czy np. zwolennicy teorii, która głosi istnienie reptilianów xD

Ja jednak jestem sceptykiem, dlatego trudno mi zaakceptować też oficjalną narrację, która każe mi myśleć, że absolutnie i z całą pewnością nie istnieje nic takiego, jak tajne stowarzyszenia, a nawet jeżeli one istnieją, to są to tylko stowarzyszenia zrzeszające miłośników robienia niewinnych rzeczy w ścisłej tjemnicy i konspiracji…

Dlatego też ze zwyczajnie sceptycznej dociekliwości i ciekawości świata zgłębiłem temat i odkryłem całkiem ciekawe, zaskakujące rzeczy.

Na początek proponuję zapoznać się z panem Adamem Weishauptem.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3913-iluminaci-okultystyczna-sitwa-o-globalnym-obliczu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt

Potem proszę zapoznać się z książkami takimi, jak na przykład:

"Ostoje i plagi masonerii, Wyd. Retro, Lublin 2013";

"Lichwa rak ludzkości. Wyd. Retro, Lublin 2009".

oraz wiele innych, moge podać źródła osobom zainteresowanym. Albo np. chociązby niektóre wykłady dr. Krajskiego.

Wtedy okaże się, że te "teorie spiskowe" nie są żadnymi teoriami, lecz po prostu mowa o PRAKTYCE SPISKOWEJ.

Pozdrawiam ludzi bezkrytycznie akceptujących oficjalny dyskurs i zachęcam do większej dozy sceptycyzmu, ukierunkowanego obustronnie.

#nwo #teoriespiskowe #spisek #polityka #historia #masoneria #iluminaci