Data: 10.04.2020 08:48

Autor: Ijon_Tichy

Ponieważ pewna osoba drwi na Lurku z "teorii" spiskowych opowiem wam anegdotę z życia wziętą.

Mój tata ukończył szkoły pszczelarskie i wszelkiego rodzaju szkolenia oraz posiada tytuł mistrza w tej dziedzinie. Jakieś 15 lat temu mój tata w ramach działalności pszczelarskiej poznał i zakolegował się z osobą, która jest nadsztygarem w kopalni. Po jakimś czasie znajomości i dyskusji z moim tatą, ta osoba ujawniła się tacie jako członek loży masońskiej, a okazało się to dlatego, że wciągał i zapraszał mojego tatę do loży, zapoznawał z wstępnymi naukami, dawał mojemu tacie odpowiednie książki do czytania. Tata nie przyjął zaproszenia, ale do dziś koleguje się z tym masonem.

Był rok 2004-2005, a ja miałem wtedy jakieś 19-20 lat i do dziś pamiętam niektóre wątki, które wrzucał mój tata w tamtych latach. Kiedy je usłyszałem, drwiłem i naśmiewałem się, bo uznałem, że ten mason jest jakimś nawiedzonym durniem, a ta cała masoneria to jakiś niedorzeczny klub naiwniaków. Tata opowiadał mi pokrótce o niektórych swoich rozmowach z tym człowiekiem. Ten mason w otwarty sposób mówił o konieczności utworzenia rządu światowego i stwierdzał, że to już od dawna jest realizowane. Powiedział m.in.: "jednym z celów jest wymieszanie Europejczyków z innymi rasami. Ma powstać mieszaniec o oliwkowej karnacji." Było to 15 lat temu, na długo przed sztucznie wywołaną masową migracją. Informował też, że każda zorganizowana religia będzie niszczona wszelkimi metodami, z chrześcijaństwem na czele. Sam praktykuje medytację, projekcje astralne i nauki ezoteryczne, więc coś na kształt New Age.

Któregoś razu tata wspomniał coś o czipach RFID, o inwigilacji elektronicznej i w tamtym czasie, aż głośno zacząłem się śmiać z takiego pomysłu. Wydało mi się zupełnie nieprawdopodobną fantasmagorią nawiedzonych ludzi. Po 15 latach obserwacji świata i zapoznaniu się z materią, na moich oczach to wszystko się zaczęło realizować. Dziś już się nie śmieję, ale jestem w 100% przekonany, że masoneria pełni dużą rolę w planach rządu światowego. Nie są to żarty, ani żadna teoria spiskowa. Każdy kto twierdzi, że jest to teoria spiskowa, ten jest po prostu niedoinformowany, albo dał sobie wyprać mózg propagandą oficjalną.

#truestory #spisek #ciekawostki #nwo #masoneria

Data: 09.04.2020 10:45

Autor: Ijon_Tichy

DIALEKTYKA HEGLOWSKA i koronawirus.

Kolejna ciekawostka. Spójrzcie, jak za pomocą pandemii manipuluje się "ludzkim bydłem" i zarządza się masami na skalę globalną.

"Słynny filozof Georg Hegel /1770-1831/ zdefiniował zasady dialektyki nazwanej wkrótce dialektyką heglowską. Według Hegla, teza plus antyteza dają syntezę: walka przeciwieństw daje nową jakość, ani tezę ani antytezę.

W przełożeniu na metody walki społeczno -politycznej, najpierw należy sprokurować kryzys, który wywołuje powszechny protest przeciwko kryzysowi i powszechne oczekiwanie mas, aby z nim skończyć. Sprawcy tej tezy i jej antytezy, czyli protestu wobec kryzysu, proponują rozwiązanie, które powoduje zmiany z góry przez nich założone i oczekiwane. Zmiany te zostają zaakceptowane przez społeczeństwo, choć przedtem nie miało ochoty na taką akceptację.

"Przenosząc się lotem „koszącym" we współczesność, gang światowych podpalaczy dokonuje kontrolowanego i przez nich wykonanego „aktu terroru" 11 września 2001 na wieże WTC, po czym przerażone społeczeństwo amerykańskie akceptuje prezydencką decyzję rodem z hitleryzmu o „wojnie totalnej" z terroryzmem. Wcześniej, takim pretekstem stała się masakra portu wojennego USA w Pearl Harbor, której prezydent Roosevelt i jego mafiozi nie chcieli zapobiec: rozwścieczony, wstrząśnięty „naród amerykański" w pełni akceptuje decyzję o przystąpieniu USA do drugiej wojny światowej".

Nie inaczej dzieje się z koronawirusem. Choć tym razem jest to akcja na niespotykaną dotąd skalę.

W oparciu o H. Pająk: "Lichwa – rak ludzkości".

#spisek #nwo #koronawirus

Data: 09.04.2020 09:11

Autor: Ijon_Tichy

Ciekawostka – jak wiele na drodze do ustanawiania ponadnarodowych rządów już zrealizowano? A co w tym planie się zmieniło? Przyjrzyjmy się ciekawostce na ten temat.

Rok 1776 Pierwszy dzień maja: Adam Weishaupt /1748 – 1839/, posługując się pseudonimem „Spartakus", zakłada tajne stowarzyszenie i nazywa je „Zakonem Iluminatów" /Oświeconych/. Weishaupt jest z pochodzenia Żydem, wykładowcą prawa kanonicznego na Uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii. Za cel ostateczny zakładają sobie ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: „zniszczenie", „likwidacja":

– Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.

– Likwidacja postaw patriotycznych.

– Likwidacja własności prywatnej /późniejszy komunizm Marksa/.

– Likwidacja prawa dziedziczenia własności.

– Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.

– Zniszczenie wszelkich religii /poza judaizmem/.

– Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.

#nwo #spisek #ciekawostki

Data: 05.04.2020 08:55

Autor: Ijon_Tichy

W czasie, kiedy wszyscy mówią o koronawirusie naszej uwadze umknął bardzo ciekawy raport na temat wydarzeń "9.11" – i zburzenia trzeciego budynku – czyli WTC 7.

Profesor Leroy Hulsey, główny badacz projektu mówi: „Nasze badanie wykazało, że pożary w WTC 7 nie mogły spowodować zaobserwowanego zawalenia się. Jedynym sposobem, w jaki budynek mógł zawalić się w zaobserwowany sposób, jest równoczesna awaria każdej kolumny”. Jak wykazał raport – jest to zupełnie nieprawdopodobne.

Według długo oczekiwanego raportu końcowego opublikowanego w zeszłym tygodniu przez naukowców z University of Alaska Fairbanks, oficjalna narracja dotycząca upadku WTC 7 jest po prostu nieprawdopodobna, nie wydaje się w żaden sposób uzasadniona i nie da się do niej przekonać naukowców.

W końcowym raporcie z rygorystycznej czteroletniej symulacji komputerowego modelowania, po której nastąpił solidny proces uważnej oceny, stwierdzono, że budynek World Trade Center 7 NIE mógł zawalić się w wyniku pożarów biurowych, jak oficjalnie się twierdziło do tej pory.

https://newspunch.com/while-everyone-distracted-covid-19-final-report-uaf-concluded-wtc-7-not-destroyed-fires/

#wtc #spisek #nwo #ciekawostki

Data: 21.03.2020 11:32

Autor: raptor

#teoriespiskowe #spisek #koronawirusTo się już wydarzyło – symulacja pandemii koronawirusa z 2019 roku

Ta informacja nie pojawia się w mainstreamowych mediach, ale warto wiedzieć, że w październiku 2019 roku w Baltimore odbyła się symulacja pandemii koronawirusa. Współorganizatorami wydarzenia byli m.in. instytut Johna Hopkinsa oraz fundacja Gatesów.

Podczas symulacji zespół składający się z przedstawicieli agencji rządowych i wybranych branż (banki, ubezpieczenia, linie lotnicze) musiał zmierzyć się z pandemią koronawirusa. Jej początek miał miejsce w Brazylii, gdzie wirus przeniósł się z nietoperza na świnię, a następnie na farmera.

Oglądając wycinki z symulacji można dojść do wniosku, że była ona wyjątkowa realistyczna. Przykładem może być odgrywana rozmowa dziennikarki z ekonomistą, w trakcie której ten drugi mówi, że „warto rozważyć czy odwoływanie lotów i zamykanie szkół nie przyniesie więcej szkód niż pożytku”. Przypominamy, że to wszystko miało miejsce pół roku temu.

Również telewizyjna plansza, która pojawiła się podczas symulacji, wygląda bardzo znajomo.

Data: 28.11.2019 16:06

Autor: Ijon_Tichy

Wrzucam poniekąd duplikat, bo przetłumaczyłem sobie film, a materiał jest bardzo ciekawy. Pozdrowienia dla @HowardLovecraft

Koleś na szkoleniu dla pentagonu mówi o wpływaniu szczepionkami na zachowania ludzkie. Parafraza treści filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Ayxj5YoIyQA

– Najpierw koleś na filmie pokazuje wyniki badań, które wskazują na to, że istnieje wyraźne powiązanie pomiędzy aktywnością pewnego genu a skłonnościami do silnych uczuć religijnych, fanatyzmu.

– Następnie tłumaczy, że poprzez szczepienia można wpłynąć na aktywność tego genu eliminując, tłumiąc zachowania religijne.

– Potem pokazuje dwa skany mózgów dwóch różnych ludzi, którzy przeczytali religijny tekst. Osoba na górnym slajdzie jest silnie religijna i w jej mózgu uaktywnił się rejon mózgu, który odpowiada za odczucia głęboko religijne.

Osoba na dolnym slajdzie nie jest religijna i w jej mózgu uaktywniły się rejony mózgu odpowiedzialne za uczucie nieprzyjemności, obrzydzenia, wstrętu.

– Stwierdza następnie, że wykonywanie szczepień umożliwi zmianę religijnych fanatyków w "normalnych ludzi" – czyli w ludzi reagujących obrzydzeniem na treści religijne, co będzie miało wg. niego ogromny wpływ np. na społeczeństwa na Bliskim Wschodzie.

– Dodaje, że przeprowadzili już testy z wirusami przenoszonymi drogą oddechową, takie jak grypa i rinowirusy, gdyż uważają, iż "jest to zadowalający sposób, aby uzyskać wpływ na największą części populacji, bo większość ludzi zaraża się tymi wirusami. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo skuteczne podejście".

– Na koniec mówi, że nazwa projektu, to FUN VACS – jest to skrót od "fanatics vaccinating" ponieważ chodzi o szczepienie na religijny fundamentalizm.

#wojnaidei #spisek #szczepienia #nop

Data: 11.11.2019 16:22

Autor: Ijon_Tichy

W nawiązaniu do wpisu @R20 i jego przypomnienia o mapie Gomberga wrzucam nie lada ciekawostkę. O tym, że historia, której się nas uczy, to w dużej mierze fikcja literacka, a plany panów tego świata ustalane są za kulisami.

Mapa przewiduje wiele wydarzeń z przyszłości, a właściwie obnaża plany, które okazały się faktami, m.in.

"Zostanie ustanowiony Sąd Światowy z mocą karną ustanowienia całkowitego bojkotu, blokady, oraz okupacji przez międzynarodową policję łamiących międzynarodową moralność."

Nie zapomniano również o państwie Izrael:

  1. Teren Ziemi Świętej starożytnych Hebrajczyków, obecnie znany jako Palestyna i Transjordania z przynależnymi regionami, jak zaznaczono na mapie, biorąc pod uwagę historię i bezwzględną potrzebę złagodzenia powojennego problemu uchodźców, zostanie zunifikowany jako zdemilitaryzowana, niezależna republika „Państwo Hebrajskie".

"Mapa Gomberga – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej "Zarys powojennej mapy Nowego Świata". Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem "COMPLETED OCTOBER 1941".

Oznacza to, że inicjatorzy "nowego moralnego porządku świata" ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (grudzień 1941). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był niejaki Maurice Gomberg. U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 punktach, który zaczyna się od słów "Taka będzie nasza polityka". "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga

"Zgodność i zbieżność z porządkiem pojałtańskim opracowanego dokumentu jest wręcz zastanawiająca. Nie wszystkie założenia wprowadzono w życie, części zdarzeń nie przewidziano, ale mimo wszystko mapa zakreśla powojenny podział stref wpływów oraz przewiduje część uzgodnień z Konferencji Teherańskiej, która miała miejsce rok później." http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9190

Widać, ze tworzenie wielkich unii na kontynentach było ich planem od dawna, co potwierdzają inne pisma, znacznie wcześniejsze nawet niż ta mapa.

#nwo #spisek #mapy #ciekawostki #mapporn

Data: 17.04.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Zainspirowany wpisem szanowanego przeze mnie kolegi @kosmitolog postanowiłem napisać krótkiego posta.

@kosmitolog, Wiem, że gadanie o spiskach, NWO itp. brzmi na pierwszy rzut oka niedorzecznie i rzeczywiście na zdrowy rozsądek trudno w takie rzeczy uwierzyć. Tym bardziej, ze na świecie jest wielu idiotów, którzy mnożą teorie zupełnie oderwane od rzeczywistości, jak płaskoziemcy, czy np. zwolennicy teorii, która głosi istnienie reptilianów xD

Ja jednak jestem sceptykiem, dlatego trudno mi zaakceptować też oficjalną narrację, która każe mi myśleć, że absolutnie i z całą pewnością nie istnieje nic takiego, jak tajne stowarzyszenia, a nawet jeżeli one istnieją, to są to tylko stowarzyszenia zrzeszające miłośników robienia niewinnych rzeczy w ścisłej tjemnicy i konspiracji…

Dlatego też ze zwyczajnie sceptycznej dociekliwości i ciekawości świata zgłębiłem temat i odkryłem całkiem ciekawe, zaskakujące rzeczy.

Na początek proponuję zapoznać się z panem Adamem Weishauptem.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3913-iluminaci-okultystyczna-sitwa-o-globalnym-obliczu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt

Potem proszę zapoznać się z książkami takimi, jak na przykład:

"Ostoje i plagi masonerii, Wyd. Retro, Lublin 2013";

"Lichwa rak ludzkości. Wyd. Retro, Lublin 2009".

oraz wiele innych, moge podać źródła osobom zainteresowanym. Albo np. chociązby niektóre wykłady dr. Krajskiego.

Wtedy okaże się, że te "teorie spiskowe" nie są żadnymi teoriami, lecz po prostu mowa o PRAKTYCE SPISKOWEJ.

Pozdrawiam ludzi bezkrytycznie akceptujących oficjalny dyskurs i zachęcam do większej dozy sceptycyzmu, ukierunkowanego obustronnie.

#nwo #teoriespiskowe #spisek #polityka #historia #masoneria #iluminaci