Data: 28.11.2019 16:06

Autor: Ijon_Tichy

Wrzucam poniekąd duplikat, bo przetłumaczyłem sobie film, a materiał jest bardzo ciekawy. Pozdrowienia dla @HowardLovecraft

Koleś na szkoleniu dla pentagonu mówi o wpływaniu szczepionkami na zachowania ludzkie. Parafraza treści filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Ayxj5YoIyQA

– Najpierw koleś na filmie pokazuje wyniki badań, które wskazują na to, że istnieje wyraźne powiązanie pomiędzy aktywnością pewnego genu a skłonnościami do silnych uczuć religijnych, fanatyzmu.

– Następnie tłumaczy, że poprzez szczepienia można wpłynąć na aktywność tego genu eliminując, tłumiąc zachowania religijne.

– Potem pokazuje dwa skany mózgów dwóch różnych ludzi, którzy przeczytali religijny tekst. Osoba na górnym slajdzie jest silnie religijna i w jej mózgu uaktywnił się rejon mózgu, który odpowiada za odczucia głęboko religijne.

Osoba na dolnym slajdzie nie jest religijna i w jej mózgu uaktywniły się rejony mózgu odpowiedzialne za uczucie nieprzyjemności, obrzydzenia, wstrętu.

– Stwierdza następnie, że wykonywanie szczepień umożliwi zmianę religijnych fanatyków w "normalnych ludzi" – czyli w ludzi reagujących obrzydzeniem na treści religijne, co będzie miało wg. niego ogromny wpływ np. na społeczeństwa na Bliskim Wschodzie.

– Dodaje, że przeprowadzili już testy z wirusami przenoszonymi drogą oddechową, takie jak grypa i rinowirusy, gdyż uważają, iż "jest to zadowalający sposób, aby uzyskać wpływ na największą części populacji, bo większość ludzi zaraża się tymi wirusami. Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo skuteczne podejście".

– Na koniec mówi, że nazwa projektu, to FUN VACS – jest to skrót od "fanatics vaccinating" ponieważ chodzi o szczepienie na religijny fundamentalizm.

#wojnaidei #spisek #szczepienia #nop

Data: 11.11.2019 16:22

Autor: Ijon_Tichy

W nawiązaniu do wpisu @R20 i jego przypomnienia o mapie Gomberga wrzucam nie lada ciekawostkę. O tym, że historia, której się nas uczy, to w dużej mierze fikcja literacka, a plany panów tego świata ustalane są za kulisami.

Mapa przewiduje wiele wydarzeń z przyszłości, a właściwie obnaża plany, które okazały się faktami, m.in.

"Zostanie ustanowiony Sąd Światowy z mocą karną ustanowienia całkowitego bojkotu, blokady, oraz okupacji przez międzynarodową policję łamiących międzynarodową moralność."

Nie zapomniano również o państwie Izrael:

  1. Teren Ziemi Świętej starożytnych Hebrajczyków, obecnie znany jako Palestyna i Transjordania z przynależnymi regionami, jak zaznaczono na mapie, biorąc pod uwagę historię i bezwzględną potrzebę złagodzenia powojennego problemu uchodźców, zostanie zunifikowany jako zdemilitaryzowana, niezależna republika „Państwo Hebrajskie".

"Mapa Gomberga – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej "Zarys powojennej mapy Nowego Świata". Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem "COMPLETED OCTOBER 1941".

Oznacza to, że inicjatorzy "nowego moralnego porządku świata" ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (grudzień 1941). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był niejaki Maurice Gomberg. U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 punktach, który zaczyna się od słów "Taka będzie nasza polityka". "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga

"Zgodność i zbieżność z porządkiem pojałtańskim opracowanego dokumentu jest wręcz zastanawiająca. Nie wszystkie założenia wprowadzono w życie, części zdarzeń nie przewidziano, ale mimo wszystko mapa zakreśla powojenny podział stref wpływów oraz przewiduje część uzgodnień z Konferencji Teherańskiej, która miała miejsce rok później." http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9190

Widać, ze tworzenie wielkich unii na kontynentach było ich planem od dawna, co potwierdzają inne pisma, znacznie wcześniejsze nawet niż ta mapa.

#nwo #spisek #mapy #ciekawostki #mapporn

Data: 17.04.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Zainspirowany wpisem szanowanego przeze mnie kolegi @kosmitolog postanowiłem napisać krótkiego posta.

@kosmitolog, Wiem, że gadanie o spiskach, NWO itp. brzmi na pierwszy rzut oka niedorzecznie i rzeczywiście na zdrowy rozsądek trudno w takie rzeczy uwierzyć. Tym bardziej, ze na świecie jest wielu idiotów, którzy mnożą teorie zupełnie oderwane od rzeczywistości, jak płaskoziemcy, czy np. zwolennicy teorii, która głosi istnienie reptilianów xD

Ja jednak jestem sceptykiem, dlatego trudno mi zaakceptować też oficjalną narrację, która każe mi myśleć, że absolutnie i z całą pewnością nie istnieje nic takiego, jak tajne stowarzyszenia, a nawet jeżeli one istnieją, to są to tylko stowarzyszenia zrzeszające miłośników robienia niewinnych rzeczy w ścisłej tjemnicy i konspiracji…

Dlatego też ze zwyczajnie sceptycznej dociekliwości i ciekawości świata zgłębiłem temat i odkryłem całkiem ciekawe, zaskakujące rzeczy.

Na początek proponuję zapoznać się z panem Adamem Weishauptem.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3913-iluminaci-okultystyczna-sitwa-o-globalnym-obliczu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt

Potem proszę zapoznać się z książkami takimi, jak na przykład:

"Ostoje i plagi masonerii, Wyd. Retro, Lublin 2013";

"Lichwa rak ludzkości. Wyd. Retro, Lublin 2009".

oraz wiele innych, moge podać źródła osobom zainteresowanym. Albo np. chociązby niektóre wykłady dr. Krajskiego.

Wtedy okaże się, że te "teorie spiskowe" nie są żadnymi teoriami, lecz po prostu mowa o PRAKTYCE SPISKOWEJ.

Pozdrawiam ludzi bezkrytycznie akceptujących oficjalny dyskurs i zachęcam do większej dozy sceptycyzmu, ukierunkowanego obustronnie.

#nwo #teoriespiskowe #spisek #polityka #historia #masoneria #iluminaci