„Prezydent będzie gdzieś leciał i wszystko się zmieni”.-Komorowski o Kaczyńskim.

Data: 10.04.2020 12:26

Autor: malcolm

tvp.info

#komorowski #platformaobywatelska #zamach #smolensk

" Przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent gdzieś poleci i to się wszystko zmieni – powiedział 29 kwietnia 2009 r. w wywiadzie dla RMF Bronisław Komorowski. Wypowiedź ta była wielokrotnie przypominana, gdy rok później prezydent Lech Kaczyński poleciał na obchody zbrodni katyńskiej i zginął w Smoleńsku."

Data: 09.10.2019 13:18

Autor: Macer

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/andrzej-stankiewicz-smolensk-zniknal-we-mgle-razem-z-macierewiczem/w1jdc57

jak myślicie, lurki, czy w smoleńsku był zamach? moim zdaniem, mimo ze raport komisji rządowej brzmi dosc prawdopodobnie, to nie ma takich "przypadków", że na terenie kraju z przeciwnego obozu politycznego rozbija się samolot z 96 osobami z najwyzszych kregow wladzy, w tym najwyzsi generalowie. chociaz nie wiem, czy ruskie naprawde potrzebowali by do czegokolwiek takiej katastrofy – szpiegow u nas mają, kogo trzeba dadzą radę przekupić, a w zasadzie nie ma u nas tak naprawde czego szukac. niby wisieli nam pare miliardow za przesyl gazu i tydzien po wypadku im ten dlug umorzono, ale to troche mala kwota zeby ryzykowac miedzynarodowy skandal.

smutne, ze kiedy juz pis zrobil z tego teatrzyk i formę kultu, to temat zostal kompletnie osmieszony i nigdy sie prawdy nie dowiemy. #polityka #smolensk