Data: 06.08.2020 00:00

Autor: LadacznicoOdporny

Na twarzoksiążce wyświetlił mi się post. Dziewczyna którą znam od czasów gimnazjum wyszła za mąż. W sumie fajnie że sobie życie układa. Zawsze mnie cieszy gdy ludziom się dobrze wiedzie.

Ale w tej sytuacji kilka rzeczy mi nie daje spokoju.

Zdjęcia są robione w kościele podczas gdy ona deklarowała się jako ateistka. Czyżby zaczynała "nową drogę życia" od obłudy? No chyba że w międzyczasie zdążyła się nawrócić, ale w to powątpiewam. Ateista to nie agnostyk. Ciekawe czy jej facet wie o tym jaka jest jej prawdziwa wiara. Ciekawe czy kapłan wiedział.

Swojego czasu chodziła z moim przyjacielem. Miałem wątpliwą przyjemność poinformować go o tym, że przyprawia mu rogi. Siedziałem obok niej na jednym szkoleniu i widziałem że intensywnie pisze z jakimś typem, zarazem ignorując wiadomości od mojego przyjaciela. Przykra sprawa. Było o tyle łatwiej że ziomek już się domyślał że jest coś na rzeczy i nie było szoku. Tyle dobrego że pisała wtedy z obecnym partnerem. Można mieć nadzieję, że przynajmniej on nie jest frajerem… Ciekawe czy jej facet też zna tę historię. Zapewne w jego oczach jest idealna. Nie powinno mnie to totalnie obchodzić, ale obawiam się że ten pan również może się przejechać. Bo jak oczekiwać moralności od osoby która póki co wykazuje brak honoru?

Czas pokaże. Ja na pewno nie będę im przeszkadzał. Może się zmieniła. Wątpię, ale szansa zawsze jest. Niby wszystko jest w porządku, ale gdzieś w serduchu czuję ból mojego brachola i przeczuwam ból tego gościa. Oby to były mylne przeczucia.

#zwiazki #relacjemeskodamskie #fb #slub

Policja wkroczy na wesela. Wszystko przez koronawirusa.

Data: 29.07.2020 11:47

Autor: 2_M_A

msn.com

  • Rozmawialiśmy o tym z Głównym Inspektorem Sanitarnym, żeby na weselach wzmóc kontrole. Jeśli już nie potrafimy przekonać w sposób łagodny, to niestety, trzeba nałożyć karę na organizatorów wesela, ponieważ czasem jedynym wspomnieniem z tej pięknej, czasem jednej w życiu imprezy, jest to, że pół rodziny zostało zakażonych koronawirusem – mówił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska na antenie radia RMF FM.

Minister uważa, że mogłyby się zająć tym… służby mundurowe. – Ewentualnie służby policji mogłyby się tym zająć – stwierdził wiceminister Kraska.

#koronawirus #covid19 #wesele #slub #inspektorsanitarny #policja #rmffm #waldemarkraska

Śluby online w Nowym Jorku już w przyszłym tygodniu

Data: 03.05.2020 08:32

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

  • Od 7 maja nowojorczycy będą mogli zawierać związki małżeńskie przez internet. Potwierdził to w sobotę na Twitterze burmistrz miasta Bill de Blasio dodając, że pandemia koronawirusa nie może powstrzymać miłości.

#usa #slub

Data: 23.02.2020 22:01

Autor: bananaplugs

I po wszystkim, już wypoczeliśmy. Taniec spieprzyłem mimo iż 20 minut wcześniej 3 razy go robiłem perfekcyjnie żeby wyzbyć się tremy. Trochę mi tego żal, ale faktycznie, ludzie nie zareagowali źle.

A poza tym? Było świetnie, trochę surrealne uczucie żeby mieć taką imprezę na swoją część. Ale wybawiliśmy się jak nigdy, i jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Polecam!

P.S. Wszystkim którzy do znudzenia mówią że "nie rób tego" albo "mam nadzieje że masz intercyzę" – rozumiem was, ale rozwiązaniem problemu nie jest "jebać to nie bawie się w społeczeństwo". Chyba że jesteś z klanu pejsatych. My tworzymy tradycyjną rodzinę, z tradycyjnym podziałem ról.

#slub #wesele