Tomasz Bagiński i jego kultowe krótkometrażówki sci-fi

Data: 22.05.2020 21:13

Autor: dobrochoczy

salon24.pl

W zasadzie każdy w Polsce, kto lubi oglądać filmy w klimacie science fiction, kojarzy postać Tomasza Bagińskiego. Nie będzie zresztą nadużyciem stwierdzić, iż jest on dla milionów Polaków ambasadorem polskiej fantastyki filmowej. 44-letni Bagiński — to artysta wszechstronny: reżyser, rysownik, animator i producent filmowy. Co czyni z niego trochę takiego człowieka renesansu i daje niezależność twórczą. #scifi #krotkometrazowki #filmy #wiedzmin #netflix #kultura #ciekawostki

Data: 27.03.2020 10:16

Autor: Ijon_Tichy

Błąd systemu. Witaj BER 62. Uruchomiono procedurę przygotowawczą.

Za godzinę kończy się czas twojej symulacji. Obudzisz się w swojej kapsule w roku 4268, w dniu swoich 792 urodzin. Twoja prawdziwa pamięć i świadomość oraz tożsamość zostanie ci przywrócona, byś mógł zrealizować swoje prawo do jednej godziny prawdziwej rzeczywistości, jaka przysługuje ci raz na 10 lat.

Po godzinie prawdziwej świadomości zostaniesz przekierowany do kolejnej symulacji w losowo wybranym okresie historii, zaś twoja prawdziwa świadomość zostanie wstrzymana na czas trwania kolejnej symulacji.

BER 62. Protokół procedury rozpoczęty. Start.

#symulacja #snerg #scifi

#symulacja

Data: 12.04.2019 22:33

Autor: Judasz

Najlepsze Star Wars to przedostatni i ostatni film z Anakinem.

Resztę można sobie o dupę potłuc. Od tych starych epizodów lepsze są już Stargate czy Star Trek, chociaż i tak nie wszystkie.

Jak mnie wkurwiają filmy z kosmicznymi bitwami, w których w kosmosie jest dźwięk :D

Chociaż BattleStar Galactica jest święte, arcydzieło, relikwia.

#filmy #starwars #gwiezdnewojny #scifi