Budka zawinił, Schetynę powieszą?

Data: 19.08.2020 18:36

Autor: malcolm

tvp.info

#schetyna #budka #platformaobywatelska #polityka

Przed wtorkowym zarządem Platformy Obywatelskiej pojawił się u niektórych polityków tej partii pomysł, by złożyć wniosek o wyrzucenie ze struktur byłego przewodniczącego Grzegorza Schetyny.„Rzeczpospolita” twierdzi, że spotkanie zarządu partii miało przebiegać w burzliwej atmosferze. Według gazety dyskusja „skupiała się wokół postępowania tych polityków, którzy zdaniem wielu ludzi w PO nie grają fair w obecnej sytuacji. Tu najczęściej pojawia się nazwisko byłego przewodniczącego”.

Dalej stwierdzono, że niektórzy politycy PO chcieli wyrzucenia z partii Grzegorza Schetyny. Jak czytamy, działania byłego przewodniczącego, który często uderza w obecne szefostwo PO, jest „coraz gorzej odbierane”.

"Polityczne samobójstwo”. Schetyna grzmi na władze PO i mówi o braku przyzwoitości

Data: 17.08.2020 10:53

Autor: malcolm

tvp.info

#schetyna #po #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska

„To gorzej niż zbrodnia, to błąd”. Jestem zdumiony, że nie byliśmy w stanie w racjonalny, przyzwoity sposób na to zareagować – krytykuje władze Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. Były przewodniczący w TVN24 pytany był o przyjętą w piątek przez Sejm ustawę o podwyżkach m.in. dla parlamentarzystów, którą poparła większość posłów Koalicji Obywatelskiej. Zdaniem Schetyny to „polityczne samobójstwo”.

PO zdelegalizuje PO? :D