Data: 27.12.2019 17:44

Autor: kisiel

Właśnie oglądam darta i jakaś kobieta nierozstawiona przegrywa z facetem. Oczywiście kobieta dziennikarz robi z nią 3x dłuższy wywiad niż ze zwycięzcą pojedynku. Na TVP.SPORT.PL komentarz tylko po angielsku.

#rownouprawnienie

Jeszcze do tego śmieszne gesty, że niby ona wygrała.

"Rz": 12 mężczyzn w Parlamentarnej Grupie Kobiet

Data: 26.11.2019 10:00

Autor: kisiel

fakty.interia.pl

"Grupa zawsze jak źrenicy oka strzegła zasady, że jej członkami mogą być wyłącznie kobiety (…). Prawdopodobnie jedynym przypadkiem, gdy w skład grupy weszli mężczyźni, była kadencja z lat 2007-2011. Wtedy do zespołu zapisali się Ryszard Galla z Mniejszości Niemieckiej i Jarosław Wałęsa z PO. (…) Obaj z prac grupy szybko się wycofali" – czytamy w dzienniku.

#polska #newsy #newsyzkraju #polityka #rownouprawnienie

Data: 31.07.2019 23:40

Autor: shadow

kolezanka z pracy chciala, zebym jej pomogl przy przeprowadzce. bylo od chuja rzeczy do przenoszenia. zgodzilem sie. wynajela ekipe od przeprowadzek na 2h (na czas sie umawiala) przyjechaly dwie baby. kolezanka sie mnie pyta jak to wnosimy, no to ja mowie ze panie wnosza sofy, szafki, komode, lozko itp. a my bierzemy reszte w siatkach. panie nie mialy nic przeciwko, ale kolezanka z przekąsem mowi ze jestem swinia :p ale chyba za to im płacą, żeby te kanapy wnosiły co nie? troche sie posmialismy, ale panie bardzo sprawnie sobie poradziły, cale zlane potem ale nawet sie nie zająknęły, że ciężko. jestem pod wrażeniem :)

#rownouprawnienie #heheszki #truestory