#hot16challenge2 #RomanFanPolszy

Data: 19.05.2020 14:27

Autor: ziemianin

youtube.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #romanfanpolszy #hot16challenge2

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge Całą akcję można śledzić na stronie https://hot16challenge.network/

#hot16challenge2 [#RomanFanPolszy](/t/RomanFanPolszy)

Roman FanPolszy - Dziewczyna z naddniestrza mieszkająca w polsce (podcast #1)

Data: 31.01.2020 14:23

Autor: ziemianin

youtube.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #podroze #naddniestrze #romanfanpolszy #ciekawostki

Zapraszam do oglądania/posłuchania naszej z Anią rozmowę. Dziewczyna opowiada w jaki sposób wyjechała, jak się mieszka w Polsce, plany na przyszłość i wielu innych ciekawych rzeczy.

Tymczasem nazywam się Roman Maximov. Jestem z kraju którego nie znajdziesz na mapie. Sam się nauczyłem polskiego z pomocą YouTuba, muzyki, książek, radio itd

Roman FanPolszy – Dziewczyna z naddniestrza mieszkająca w polsce (podcast #1)

Roman FanPolszy - Jadę do Stolicy Świata (część 1)

Data: 26.06.2019 18:18

Autor: ziemianin

youtube.com

#Polska #Warszawa #Naddniestrze #turystyka #wycieczka #RomanFanPolszy

Cześć nazywam się Roman Maximov. Jestem z Naddniestrza (Mołdawia). Sam się nauczyłem polskiego z youtuba, radia i książek.

Roman FanPolszy – Jadę do Stolicy Świata (część 1)

"Filmik z lutego. Część mojego życia i prawie przypadkowe spotkania z ludźmi w mieście gdzie nikogo nie znałem. Dziękuję każdemu kto się odezwał, pomógł, pokazał swoje miasto, swój kraj. Jeszcze wrócę."