Sąd na temat obowiązku maseczkowego: "Nakazy wprowadzone niezgodnie z prawem"

Data: 04.07.2020 08:40

Autor: xeerxees

prawy.pl

#prawo #rezim #bekazpisu

"Sąd Rejonowy w Kościanie odmówił wszczęcia postępowania w sprawie mieszkańca gminy Czempiń, który nie przyjął mandatu w wysokości 500 zł za brak maseczki. Sąd uznał, że ograniczenia wprowadzono rozporządzeniem, a zgodnie z konstytucją mogą one zostać wprowadzone jedynie ustawą."

Elektrownia atomowa w 2033 roku, rozpoczęcie prac w 2026 - tempo inwestycji powalające

Data: 15.06.2020 21:13

Autor: xeerxees

money.pl

#bekazpisu #rezim #panstwo #energetyka #atom

To że musimy wybudować el. atomową jest pewne już od dawna, już mieliśmy kilka spółek państwowych, kilku prezesów – "krewni królika" zarobili swoje, zarządy wzięły pieniądze i odprawy a elektrowni nie ma nadal, czy teraz się uda?

"– Pierwszy reaktor powinien zacząć działać w 2033 r., a w 2040 r. w kraju powinno działać sześć bloków jądrowych. Budujemy w Polsce zeroemisyjny system energetyczny, którego atom będzie ważną częścią – podkreślał Kurtyka.

(…)

Program Polskiej Energetyki Jądrowej ze stycznia 2014 r. zakładał, że uruchomienie pierwszego bloku jądrowego nastąpi w 2024 roku. Już rok później PGE, inwestor pierwszej polskiej elektrowni jądrowej informowała, że pierwszy blok jądrowy ruszy w roku 2029."

Data: 03.03.2020 16:34

Autor: xeerxees

#kubica #podatki #rezim #propaganda

Nie mogę patrzeć na ciągle uśmiechniętego Kubicę, bo wiem że państwo mnie łupi po kieszeni żeby gość sobie gokartem pojeździł po torze a przy okazji wykorzystują go jako odciąganie uwagi podatników od ważnych spraw. Igrzyska dla plebsu za ich własny hajs.

Szef TVP Info podaje się za historyka a nie ma nawet obronionego licencjatu

Data: 09.02.2020 14:42

Autor: xeerxees

donald.pl

#rezim #tvpis #polska

Jak widać żeby dobrze zarabiać w Polsce i wyciągać pieniądze od podatników wystarczy matura i odpowiednie znajomości, nikt nie wie ile zarabia Pereira ale zważywszy na stanowisko przypuszczalnie kilkanaście -kilkadziesiąt tysięcy złotych lub więcej skoro czołowi dziennikrze TVP zarabiają po 40 tysięcy miesięcznie.