Rewolucja bolszewicka w Stanach Zjednoczonych

Data: 17.06.2020 19:45

Autor: malcolm

wprawo.pl

#rewolucja #usa #blm #blacklivesmatter

Stany Zjednoczone znalazły się w sytuacji rewolucyjnej, do złudzenia przypominającej rozruchy wszczęte przez bolszewików w lutym 1917 roku w Piotrogrodzie. Następstwem tych wydarzeń było utworzenie się dwuwładzy, zakończonej zresztą ostatecznym zwycięstwem bolszewików raptem pół roku później, w rewolucji październikowej. Wybory prezydenckie w Ameryce mają odbyć się za 5 miesięcy. Analogia między Minneapolis a ówczesnym Piotrogrodem narzuca się sama.

W USA ma miejsce komunistyczna rewolucja - zdanie chińskiej opozycji

Data: 08.06.2020 01:59

Autor: Andrzej_Zielinski

stowarzyszenierkw.org

Według portalu chińskiej opozycji „jesteśmy świadkami ogólnokrajowego powstania, które jest owocem dziesięcioleci prac skrajnej lewicy w USA. W ciągu kilku godzin bojowe komórki Antify zmobilizowały się w całym kraju, aby pomóc uczestnikom zamieszek z Black Lives Matter”. W ramach komunistycznej rewolucji terroryści spod znaku Antify kierujący kolorowymi kryminalistami podpalali samochodu i domy, okradali sklepy.

Czy USA jakie znaliśmy już przestało istnieć? Zapewne tak, tylko przegapiliśmy kiedy ta żaba się ugotowała.

Powszechnie było znane, że elita USA i najważniejsze stanowiska w tym kraju były zinfiltrowane przez syjonistów.

Podobnie było w pierwszym rządzie bolszewickim, na 384 komisarzy, zasiadło zaledwie 13 Rosjan. Więcej było Ormian i Gruzinów, ale przytłaczającą liczbę – ok. 300, być może nawet więcej – stanowili żydzi.

Nie zdziwi mnie jeśli okaże się, że to oni orkiestrowali tę rewolucję i oni na niej zyskają najwięcej.

Bardziej niepokojącym jest jak będzie wyglądać obraz świata gdy rewolucja się skończy.

Jedno jest pewne, hasło zdobiące niegdyś ścianę w podwarszawskim Piastowie "Mużyni to Rzydzi" (pisownia oryginalna) może i podzieliło środowiska lewicowe, jednak w tym starciu tytanami opresji nie okażą się czarni.

#swiat #usa #ciekawostki #rewolucja #blm #zydzi #chiny #historia

Data: 04.10.2019 14:30

Autor: KLAssurbanipal

Król Anglii Karol I Stuart (figura autorstwa George'a Stuarta).

Karol I był jedynym brytyjskim władcą, który został obalony przez poddanych i ścięty. W dzień egzekucji król założył dwie koszule mówiąc "Jeśli będę drżał, moi wrogowie powiedzą, że to ze strachu. Chcę uniknąć takich zarzutów". Karol do końca był przekonany o swojej słuszności. Na szafocie zdjął płaszcz i wstęgę Orderu Podwiązki z medalionem przedstawiającym św. Jerzego walczącego ze smokiem i przekazał je przyjacielowi – biskupowi Juxtonowi, do którego rzekł ostatnie słowo: "Pamiętaj" (Remember). Po egzekucji na szafot wszedł Oliver Cromwell. Przyjrzał się zwłokom króla i rzekł: "Było to dobrze zbudowane ciało, które mogło długo żyć…".

http://www.galleryhistoricalfigures.com/GHFsitemap.html

#king #krol #Anglia #rewolucja #sciecie #kapelusz #wasy #szpada