Data: 02.10.2019 19:48

Autor: Moody

Jak jest w was z wybaczaniem?

Nie potrafię w 100% wybaczyć. Mogę rozmawiać ze swoją ex (z którą rozstanie było dość burzliwe), wszystko jest ok na pierwszy rzut oka. Jednak jak usłyszę że coś się u niej w życiu pieprzy to mam autentyczną satysfakcję. Cała akcja z nią działa się dość dawno temu, zdroworozsądkowo to już mam gdzieś co ona robi. Gadałem z paroma ludźmi o tym i stwierdzili że oni nie mają problemu w takich sytuacjach, wybaczają całkowicie. Tylko ja jestem jakiś zjebany czy ktoś też tak ma? 乁(ツ)

#relacje #psychologia

Data: 27.09.2019 21:14

Autor: Kiszony

"Kryzys zdrowia publicznego: dostęp do Internetu, smartfony i komputery tworzą pokolenie uzależnionych od pornografii"

https://dfw.cbslocal.com/2019/09/25/smart-phones-computers-generation-porn-addicts-public-health-emergency/

#relacje #uzaleznienie

Data: 18.08.2019 01:32

Autor: Cpp17

Brakuje mi przyjaciółki, która olała mnie po tym, gdy poznała fagasa. Niby człowiek wie, że to bzdura, ale jednak żal zostaje. Ja traktuję przyjaźnie serio, potrafię zapanować nad popędem, a kobiety – no cóż – albo bolec, albo pierdolec.

Pewnie nie wszystkie. Ale jedyne "zrównoważone" jakie znam są już po menopauzie.

Kobiety potrafią dobić nawet najsilniejszych facetów, a co dopiero takich przeciętniaków… xD Moja rada? Jak już nie potrafisz kobieto inaczej, to odejdź mówiąc, że jesteś zwykłą suką. Taki argument na pewno jest lepszy niż wzbudzanie poczucia winy na odchodne. #kobieta #relacje

Bezpłciowe wychowanie w Szwecji-Film

Data: 29.03.2019 18:55

Autor: FiligranowyGucio

dw.com

W Szwecji istnieją przedszkola, w których nie rozróżnia się płci dzieci, nie używa słów "dziewczynka" czy "chłopiec". Założona w Sztokholmie nowa placówka "Egalia" to najbardziej skrajny wyraz ideologii genderowej.

Dzieci par homoseksualnych szczęśliwsze? Przerażający raport

Data: 22.03.2019 14:32

Autor: Immortal_Emperor

wpolityce.pl

Mimo, że zdecydowana większość Polaków nie chce nawet słyszeć o adopcji dzieci przez homoseksualistów, lobby LGBT nie ustaje w staraniach, zmierzających do przeformatowania opinii publicznej. Małymi krokami udało się to zrobić na Zachodzie, próbują więc i u nas. Jakie są konsekwencje dla samych dzieci? Raport amerykańskiego socjologa z 2012 roku szokuje. Dorosłe dzieci pochodzące z tęczowych domów częściej myślą o popełnieniu samobójstwa, częściej mają problemy z prawem, chętniej sięgają po narkotyki, mają problemy z budowaniem trwałych związków, nie radzą sobie z dochowaniem wierności swoim partnerom i częściej korzystają z pomocy psychoterapeutów.

Data: 21.03.2019 00:16

Autor: Immortal_Emperor

Oto przykład tęczowej indoktrynacji dzieci. Dla mnie to już przegięcie i jawna pedofilia.

Edycja kolekcjonerska. Bierki, druga po Berku część Kronik nierówności Marcina Szczygielskiego to powieść napisana lekko, choć w sposób niemal brawurowy porusza sprawy, które na pewno nie są błahe. Podobnie jak pierwsza część, przełamuje pewne tabu, udowadniając, że w gruncie rzeczy podział na światy homo i hetero jest tylko umowny, bo tak naprawdę wszyscy marzymy o tym samym i tego samego pragniemy. Paweł jest uczniem, Anna jego nauczycielką. Stoją po dwóch stronach barykady i nie pałają do siebie sympatią. Coś jednak zaczyna ich łączyć – oboje zakochują się w tym samym mężczyźnie i oboje nawiązują z nim seksualną relację. Łańcuch zdarzeń, który połączy ich losy, spowoduje, że będą musieli opuścić swoje światy. Oboje zostaną postawieni przed koniecznością comming outu – Paweł wyjawi najbliższym, że jest gejem, a Anna będzie musiała zburzyć mur, którym odgrodziła się od ludzi po dramatycznych wydarzeniach sprzed lat…

Drag queen prowadzący w bibliotece zajęcia z dziećmi okazał się pedofilem

Data: 20.03.2019 13:40

Autor: Immortal_Emperor

nczas.com

W jednej z miejskich bibliotek w Houston w Teksasie zajęcia dla dzieci prowadził tzw. drag queen, określający się jako „Tatiana Mala Nina”. Grupa rodziców pro-life odkryła, że prowadzący „Drag Queen Storytime” (ang. Opowieści Drag Queen) to skazany za przestępstwa seksualne pedofil.

Homoindoktrynacja we Francji – trwa deprawacja dzieci podczas „Queer for Kids”

Data: 19.03.2019 18:22

Autor: Immortal_Emperor

medianarodowe.com

Trwa homo tydzień we Francji. Paryscy transwestyci spotkali się z przedszkolakami, aby uczyć ich o „różnorodności”. To spotkanie zboczeńców z małymi dziećmi – komentują twitterowicze.

LGBTQ + lewicowa ekstrema = Transgenderyzm

Data: 18.03.2019 14:12

Autor: Harnas

wei.org.pl

Jeżeli nie wierzysz w niebinarną płeć to jesteś bigotem. Jeśli uważasz, że dziecko najlepiej wychowuje się w pełnej rodzinie z matką i ojcem, to znaczy, że nienawidzisz alternatywnych rodzin. Jeśli uważasz, że chłopiec z dysfunkcją płci nie powinien być traktowany jako dziewczynka, to jesteś obłudny. Jeśli uważasz, że mężczyzna powinien korzystać z toalety dla mężczyzn, niezależnie od płci, jesteś bezlitosny. Jeśli uważasz, że rodzice mają prawo iść z dzieckiem do psychologa bo zobaczyli u niego pociąg do osób tej samej płci, to jesteś złym ojcem czy matką. Jeśli uważasz, że związek homoseksualny to grzech, to jesteś hipokrytą. Jeżeli nie podoba ci się nauczanie w szkole o masturbacji i alternatywnych rodzinach, to stanowisz zagrożenie dla dziecka. Jeżeli oburzasz się na prezydenta miasta, który w twoim imieniu podpisał kartę LGBTQ, to jesteś kabotynem i nienawistnikiem. Musisz zgodzić się z każdym akapitem, z każdym wymysłem ideologów LGBTQ, albo jesteś gorszym człowiekiem.

Prawie 70% Polaków sprzeciwia się przyznaniu homosiom takichpraw jak małżeństwom

Data: 08.03.2019 17:17

Autor: Immortal_Emperor

wpolityce.pl

Wyniki nowego sondażu IBRIS na zlecenie Instytutu Ordo Iuris mogą mocno zaskoczyć m.in. Rafała Trzaskowskiego i Pawła Rabieja. Okazuje się, że zdecydowana większość Polaków jest za ochroną tożsamości małżeństwa i przeciwko roszczeniom środowisk LGBT.

Biskupi wydali oświadczenie ws. warszawskiej karty LGBT

Data: 08.03.2019 16:52

Autor: piotre94

medianarodowe.com

Biskupi z archidiecezji warszawskiej oraz warszawsko-praskiej sprzeciwiają się wprowadzeniu specjalnej karty LGBT przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. W oświadczeniu biskupi dziękują rodzicom za obronę chrześcijańskich wartości.

Data: 07.03.2019 19:52

Autor: Emil18

Byłem dziś na lodowisku, na drugiej chybarandce i nawet nie było przytulasa po odwiezieniu do domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co o tym sądzicie? Nie mam w tym za dużego (w ogóle) doświadczenia

Data: 07.03.2019 18:07

Autor: piotre94

Karnawał w Rio według "nowoczesnych obyczajów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ https://twitter.com/jairbolsonaro/status/1103069837876711425/video/1

Rodzicu! Chroń swoje dzieci przed demoralizacją w szkole!

Data: 07.03.2019 10:40

Autor: solo1979

youtube.com

Pan Stanisław opowiada, w jaki sposób można ochronić swoje dzieci przed propagandą LGBT w szkołach (np Tęczowy Piątek).

Poniżej link do oświadczenia, które można złożyć w szkole:

https://ordoiuris.pl/pliki/dokumenty/oswiadczenie_w_sprawie_zajec_wzor.pdf

Znany gej na czele siatki pedofilów

Data: 06.03.2019 21:30

Autor: raptor

rp.pl

Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów. Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie. Był szefem finansowanej przez państwo organizacji LGBT Youth Scotland, która doradzała nastolatkom odkrywającym u siebie skłonności homoseksualne.

Data: 04.03.2019 08:59

Autor: Cao

Lurki potrafilibyście żyć nie mając ani jednej bliższej relacji z żadnym innym człowiekiem i żyjąc całkowicie samemu dla siebie? Jak długo można tak żyć waszym zdaniem?

Ja tak żyje od lat. Na żywo rozmawiam tylko z jedną osobą, ale są to jedynie rozmowy w stylu to przysłowiowe 'o pogodzie'. A znajomi internetowi dawno się powykruszali.

Donosy na Zofię Klepacką: LGBT chce zniszczyć dorobek sportowy

Data: 01.03.2019 07:50

Autor: piotre94

medianarodowe.com

W dramatycznym wpisie na portalu społecznościowym medalistka igrzysk olimpijskich Zofia Klepacka informuje, że pojawiły się donosy i głosy, aby wyrzucić ją z klubu i odebrać jej medale. Dramat rozgrywa się ze względu na wygłoszoną wojnę przeciwko homolobby.

Kolejny homoseksualista, sfingował napaść na siebie. Zabił 5 swoich psów.

Data: 26.02.2019 18:48

Autor: Immortal_Emperor

nczas.com

Homoseksualista podpalił własny dom. W pożarze zginęło 5 jego psów. Był aktywnym działaczem LGBT. Doprowadził do otwarcia pierwszego w mieście centrum dla homoseksualistów. Organizował tez ich parady i festiwale. Lokalna gazeta wybrała go człowiekiem roku miasteczka.

Homoseksualizm i transpłciowość – tego będą uczyć się dzieci w Wielkiej Brytanii

Data: 26.02.2019 13:10

Autor: piotre94

medianarodowe.com

W Brytyjskich szkołach dzieci w wieku 5 lat będą uczyć się o homoseksualizmie i zagadnieniu trans płciowości. Co więcej, rezygnacja z tych zajęć jest nielegalna!

Data: 20.02.2019 22:23

Autor: Raven

Zdałem sobie sprawę z tego, że wszystkie moje byłe są już po ślubie i mają dzieciaki, ale to jest fajne uczucie, że to nie mi uwiązały łańcuch na szyi xD

Data: 17.02.2019 16:02

Autor: Jiren

W KUPIE SIŁA! :D

W Polsce jest już ponad 7 mln singli. Z roku na rok osób, które nie są w związkach, przybywa. Nie bez powodu u deweloperów popularnością cieszą się małe mieszkania o metrażu nawet 25 metrów. Część to inwestycje pod wynajem. Część z nich kupują single na życie.

Statystyki wskazują, że najwięcej singli jest po 30 roku życia. To pokolenie ludzi samotnych. Z jednej strony rozczarowanych pierwszymi nieudanymi relacjami, z drugiej wciąż mających duże oczekiwania wobec związku. Wciąż są na tyle młodzi i aktywni, że nie doskwiera im aż tak bardzo samotność.

Część z nich nigdy nie była w poważnym związku. Inni próbowali, ale się nie udało. Rozwiedli się albo związek zwyczajnie się rozpadł. Większość singli mieszka sama, a co piąty z rodzicami.

Mali Szwajcarzy z wolnego wybiegu

Data: 17.02.2019 13:59

Autor: piotre94

pafere.org

Systemy edukacyjne w wielu krajach też robią wszystko, by zawsze, wszędzie i wszystkim zapewnić pełne bezpieczeństwo. Zwłaszcza dzieciom. Szwajcaria ma do tego zupełnie inne podejście…

Chcieli uczyć dzieci w domu. Trybunał w Strasburgu wydał zakaz

Data: 16.02.2019 21:53

Autor: piotre94

m.pch24.pl

Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wystąpił przeciwko jednemu z podstawowych praw rodziców. Według ETPC ograniczenie praw rodzicielskich małżeństwa z Niemiec, które postanowiło o nauczaniu domowym swoich dzieci, nie narusza prawa do poszanowania życia rodzinnego i wychowania dzieci zgodnie z przekonaniami rodziców. Orzeczenie to jest sprzeczne z Europejską Konwencją Praw Człowieka.

Rafał Trzaskowski podpisze samorządową kartę LGBT+

Data: 16.02.2019 09:28

Autor: piotre94

wsensie.pl

W kampanii wyborczej Rafał Trzaskowski obiecał, że po objęciu stanowiska prezydenta Warszawy podpisze samorządową kartę LGBT+, która jest efektem rozmów Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza, Lambda Warszawa oraz Kampanii Przeciw Homofobii. W poniedziałek urzędujący prezydent stolicy podpisze dokument.

Tinder? No way!

Data: 14.02.2019 13:03

Autor: QapitanHaq

bumble.com

Bumble to platforma społecznościowa, dzięki której możesz nawiązać kontakty niezależnie od tego czy chcesz pójść na randkę, szukasz znajomych czy chcesz nawiązać kontakty biznesowe. Już Twój pierwszy krok na Bumble może zmienić Twoje życie.

Data: 13.02.2019 14:24

Autor: AgentKGB

Gdzie schodzić 14 lutego w Mińsku. Przewodnik dla tych, którzy nie chcą romansu:

Dla fanów questów (lub horrorów) — "Клаустрофобы» praktycznie we wszystkich kinach

Dla aktywnych — narty, snowboard, łyżwy w Logoisku

Dla poszukiwaczy — wystawa o ciemnych stronach nas w centrum kulturalnym Ok16

Dla estetów — festiwal światła (centralny ogród botaniczny akademii NAUK Białorusi)

Dla fanów muzyki — "Кассиопея» w klubie Graffiti

Dla tych, którzy chcą widowiska — piłka nożna w Barysau-Arenie

Dla kinomanów — Noc świętego Walentego w Dom Kino

https://afisha.tut.by/news/anews/623506.html

Data: 10.02.2019 14:43

Autor: WilkMorski

Lurki co sądzicie?

Masz dochód 1500 euro miesięcznie i narzeczoną bez pracy. Musicie wybrać sobie jakieś miejsce do życia. Co wybrać? Polska czy Zachód?

Data: 08.02.2019 21:42

Autor: Raven

Here's Where The Story Ends, a zapowiadał się bardzo fajny weekend, po ponad 2 latach rozstałem się z różową, nigdy się nie spodziewałem, że do tego dojdzie. Trzeba się szykować na kilka chujowych najbliższych tygodni (╥﹏╥) Znikam z Lurka, trzymajcie się moi mili :(

Data: 05.02.2019 17:39

Autor: rsv

Luker – Oaza wolnej myśli…

Więc poznajcie moją myśl uwolnioną…

Uważam że panuje tu cenzura większa niż na wykopie, jest tu pełno anime pedofilów, a zakaz #patostreamów nie idzie w parze z wolnościową ideą tego kurwidołka.

1 minus = 1 anime przegryw pedofil wiesza się za za klamke.

Data: 03.02.2019 10:54

Autor: solo1979

Wyłączyłem wczoraj telefon (nakłamię ,że się zepsół). Zobacze jak się życie zmieni bez tego dziadostwa.
W większości to ktoś potrzebuje ,żebym miał telefon. Eksperyment poega także na tym czy ktoś się zdecyduje zakupić mi nowy (nie zależy mi na tym). ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kiedyś bez telefonu świat wydawał się inny, większy.
Dlatego teraz, gdy będę chciał się z kimś spotkać poprostu odwiedzę tą osobę.
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)