Data: 17.04.2020 11:07

Autor: Ijon_Tichy

W 2009 roku 1% najbogatszych ludzi na świecie posiadało 44% globalnego bogactwa. Cztery lata później, w 2014 roku było to już 48%, a w 2016 r. aż 50%. Właścicielami tego bogactwa są gromadzące je od pokoleń rodzinne dynastie. Wiele mówiący jest fakt, że żadna z rodzin należących do finansowej elity nie sprawuje formalnej władzy politycznej, a pomimo tego uwaga historyków, politologów, dziennikarzy skupia się na polityce i politykach.

Otóż pod kontrolą tych rodów są wszystkie główne ośrodki kształtujące świadomość społeczną, kontrolujace informacje, media, przemysł rozrywkowy, a nawet główne ośrodki akademickie, które narzucają narrację na cały nasz krąg cywilizacyjny i nie tylko. Pod ich kontrolą są wszystkie główne międzynarodowe instytucje oraz mnóstwo marionetkowych polityków i działaczy publicznych wysokiego szczebla.

Oni zaś pozostają za kurtyną. To są absolutnie niezaprzeczalnie fakty.

#banksterzy #elity #nwo #redpill

Data: 27.12.2019 23:19

Autor: drewniany

Było tu już sporo chujni o młodych kobietach to ja wtrącę swoje trzy grosze. Jest coś takiego jak ośrodek nagrody w mózgu, składa się z jądra półleżącego, ogoniastego i innych szlaków, w których są receptory dopaminowe. Ten ośrodek można zryć jak masz za dużo w dupie i za dobrze ci w życiu. Już nic wtedy nie sprawia ci zadowolenia i zawsze ci nie wystarcza. I ten ośrodek mają totalnie zryty prawie wszystkie współczesne młode księżniczki. One nie dając nic w zamian i interesując się głównie tym co wymieniłem w tytule swojej chujni, oczekują, że facet codziennie będzie dostarczał jakichś bodźców i fajerwerków. Ciągle się słyszy, że nie ma tej chemii, gdzie ci faceci się podziali etc. Ona nie rozróżnia, że życie to nie to samo co migawka obrazów z filmu, gdzie zawsze książę jest przedstawiony w fajnym kadrze ze szlachetnym wyrazem twarzy, gra muzyka w tle, wszystko okraszone emocjami. One nie interesując się kompletnie niczym oczekują, że zapewnisz jej rozrywkę na poziomie filmów sensacyjnych, romantycznych i fantastycznych. Chciałyby chyba, żeby codziennie były za misiem pościgi policyjne, zdrady, porwania, imprezy codziennie, galerie, kupowanie co piętnaście minut nowego ciucha, bo na tyle starcza strzał dopaminowy wywołany tym zakupem. Jak idziesz z nią na kawę i jesteś typowym nudnym gościem to ona znudzi się po pięciu minutach i zmyje się, bo dwie chmurki zbierają się na niebie i deszcz może padać. Jak jesteś ciekawy to po trzech tygodniach do trzech mięsiecy. Może to trochę odroczysz jak znasz tajne przejścia do prastarych ruin, zakopane skarby, masz własny samolot, kopalnię, czarną różdżkę i potrafisz wyczarować Protego diabolica, a ostatnie śniadanie jadłeś z Agentem Smithem z Matrixa, albo królem Trytonem. Oczywiście nie żeby ona musiała cokolwiek inicjować, wymyślić i robić. Ona ma takie zainteresowania, jak Netflix, Air Maxy, Billie Eilish. Oczywiście w chacie nic nie zrobi, bo „kobiety nie są już służącymi ty patriarchalny zacofany śmieciu”.Będzie siedzieć jak to warzywo i czekać aż Ty coś wymylisz. By jej dogodzić musiałbyś chyba cały czas jechać na amfetaminie i LSD razem wziętych, żeby mieć tyle energii i kreatywności, chociaż ryzyko bad tripa jest ogromne. Dlatego one wiążą się z patologią z chlejusami, kryminalistami, ruchaczami i ćpunami, lekkoduchami. Bo tylko to dostarcza im tych pierwotnych emocji, jak misio przywali, zdradzi, albo policja wparuje na chatę po raz kolejny w tym kwartale za to, że misio pobił jakiegoś leszcza, doktoranta fizyki, albo za mroczne biznesy i kręcenie liczników w furach z reichu, które zawsze mają 170-190 tysi przejechane, bo 200 to okrągła liczba i choć chuj się różni od 190 to efekt psychologiczny źle wpływa na to ogłupione już całkowicie naiwne bydło. No i tyle.

#zajebanealeprawda #redpill #przegryw #logo

Data: 24.12.2019 02:33

Autor: Monte

Daje tutaj, macie wszystko w jednym, nie czytajcie tego przy jedzeniu.

– Miłość gejowska jest taka piękna…

– Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania5, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku. Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami7 za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.

Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego9, opryszczki i raka.27 Około 10 procent homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się). Wydział Zdrowia w San Francisco przyjął „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80 procent to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 5 procent osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.10

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco.10

Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów.11 Badanie z 1982 roku „sugeruje, że mogło dojść do przeniesienia choroby z grupy homoseksualistów do ogólnej populacji”.12

#redpill #lgbt #zwiazki

Data: 23.12.2019 13:27

Autor: lisq

#mgtow #redpill #blackpill #guwnopill

Te wszystkie ruchy uciśnionych mężczyzn to manifest jednostek nie radzących sobie z rzeczywistością, nie odnajdujących się w interakcjach z kobietami na większości płaszczyzn (zawodowych, społecznych, związkowych).

Dzielenie świata na "nas" i "ich" to wyraz przyznania się do bycia gorszym sortem, przywiązywanie wagi do zdania innych i widzenia siebie przez pryzmat cudzych opinii.

Dorabianie ideologii a czasem i naukowo brzmiących tez ( 20% facetów zalicza 80% kobiet XDDD, kobiety wybeirają partnerów przez grubość portfela) do swojej niezaradności jest wyrazem niezaradności życiowej w której łatwiej uzasadnić źródło swoich problemów w teoriach z dupy aniżeli popracować nad sobą.

Marynowanie się w bańce informacyjnej z koktajlem informacji o przekazie "bananowe oskarki ruchają julki, własnie teraz gdy ty zabierasz się do kolejnego aktu onanizmu (boże jak kisnę w środku pisząc to)" to utwierdzanie się w swoich poglądach gdzie wszystko tylko nie my jesteśmy źródłem swoich problemów. Marna praca, niski wzrost, zakola (XD), otyłość, gdyby tego nie było to bylibyśmy szczęśliwi, c'nie?

ha tfu na was niedorajdy nie umiejące wziąć losu w swoje ręce i szukające co rano wymówki żeby bron Boże nie zacząć czegoś robić

#changemymind

Data: 19.11.2019 19:06

Autor: drewniany

-Kobiety i atrakcyjni faceci:

"Sam jesteś sobie winien, bardziej się staraj i bądź miły to na pewno znajdziesz dziewczynę"

-Matematyka na poziomie podstawówki:

"Mamy licząc razem z imigrantami nadwyżkę 600tys młodych mężczyzn, wobec czego mamy tyle samo przymusowych kawalerów "

-Feministki:

"Kobiety są ekonomicznie dyskryminowane"

-Matematyka na poziomie podstawówki:

"Przeciętna długość życia mieszkańca Polski w 2018 r. to 73,8 lat. Mieszkanki – 81,7 lat. Wiek emerytalny to: 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn. Oznacza to średnio 9 lat emerytury dla mężczyzny i 22 lata dla kobiety."

-Lewicowi politycy:

"Polska to piekło dla kobiet!"

-Matematyka na poziomie podstawówki:

"W Polsce stosunek samobójstw mężczyzn do kobiet jest najwyższyna świecie wynosząc 8:1"

#redpill #polityka

Data: 12.11.2019 10:24

Autor: Ijon_Tichy

Nowy proletariat a rewolucja kulturowa.

Żałuję, że mam tak mało czasu ostatnio, ale chętnie zrobiłbym materiał ukazujący fakty na temat tego, jakie środowiska pełnią rolę "nowego proletariatu" w walce ze społeczeństwem w trwającej "nowej rewolucji". Dziś zrobię tylko krótką zajawkę, tym bardziej, że długiego tekstu i tak prawie nikt by nie przeczytał.

Lewicowi ideolodzy, międzynarodówka komunistyczna zorganizowała się i wzięła na sposób w walce ze społeczeństwami narodowymi, konserwatywnymi, w celu przemodelowania kultury, mentalności ludzkiej i tą drogą sukcesywne rozmontowuje suwerenności państw i wprowadza swoje plany. Krótko mówiąc – przejmuje władzę i niszczy człowieczeństwo w masach ludzkich.

Robią to wielotorowo i nie ma tu miejsca, by opisać wszystko na raz, jednak nadmienię jeden z wymiarów tej wojny ideologicznej. Otóż środowiska takie jak m.in.: LGBT, feministyczne, antifa, anarchiści, fanatyczni eko-aktywiści, propagatorzy gender mainstreaming, środowiska wspierające migrację i mieszanie kultur i tym podobne środowiska lansowane i wykorzystywane przez obyczajową, światopoglądową i polityczną lewicę – te grupy pełnią rolę "NOWEGO PROLETARIATU" i są niezbędne do przeprowadzania REWOLUCJI KULTUROWEJ.

Te środowiska są w dużej mierze powoływane do życia i finansowane przez magnatów typu Rockefeller, Soros itd., a nawet przez międzynarodowe instytucje, a mają za zadanie drążenie w świadomości społecznej dziur, bezustanne podważanie norm kulturowych i krytykę zastanego ładu społecznego (teoria krytyczna, szkoła frankfurcka), negowanie pojęć dobra, prawdy, piękna, odwracanie ich znaczeń, słowem – dekonstrukcja i rozkład kultury oraz zastępowanie ich ideami rodem z MANIFESTU KOMUNISTYCZNEGO (stąd nazwa "marksizm kulturowy") i budowanie na jej nawozie nowego człowieka sowieckiego.

Polecam wywiad z Jurijem Bezmienowem, byłym agentem KGB, obnażającym nową strategię marksistów. Komentarz pod filmem: "Obejrzałem – wykład wydawał się trochę długaśny, ale moje zainteresowanie rosło z każdą chwilą. Pięknie i prosto przedstawiono tu jak zniszczyć kraj bez żadnej tradycyjnej agresji. I dotarło do mnie – o zgrozo – że to wszystko dzieje się teraz wokół. Jesteśmy w ciemniejszej dupie, za przeproszeniem, niż mi się zdawało. Oby więcej ludzi zobaczyło ten wykład!"

https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

#marksizmkulturowy #wojnaidei #redpill #socjologia #kulturoznawstwo

Data: 29.08.2019 16:33

Autor: drewniany

Zachowanie białych, heteroseksualnych facetów, popierających sprowadzanie egzotycznych mężczyzn imigrantów, pomagający feministkom w akcjach typu #metoo i odwalajacych inne akcje które bezpośrednio uderzają w ich grupę społeczną, a pośrednio w całe społeczeństwa i państwa jest zadziwiające.

W związku z tym że, #metoo wybuchło w USA, naszła mnie myśl że, część z popleczników, zwłaszcza organizatorzy, może być agentami, płatnymi trollami których wynagrodzenie wypłacane jest w … juanach.

Inną teorią jest to że, Rosja celowo podsyca konflikt w Syrii celem uderzenia w Europę, przez zalanie jej nieskorymi do pracy, agresywnymi i atrakcyjnymi dla miejscowych kobiet facetami.

Wielce prawdopodobne iż Chiny także przykladają do tego rękę, ponieważ takie akcje odciągają uwagę zachodu od wyczynów Rosji i ChRL, jednocześnie osłabiając go od środka.

Chiny rozrosły się przez to że, amerykańska administracja była zajęta Bliskim Wschodem, a demokraci byli i są zwolennikami nie tylko toczenia takich wojen, ale także masowego przyjmowania imigrantów.

Ostatnią teorię jest to ze, Korea Północna jest "nieobliczalnym, atomowym wariatem" pełniącym rolę karty przetargowej w relacjach Chin z Japonia, Koreą Południową i USA.

#swiat #redpill

Data: 11.08.2019 15:27

Autor: Monte

Ale sie wkurwiłem, usuneli z (((youtube))) film o świadomości związków, gdzie mówione było o "micie o tej jedynej", tl;dr że kochany bezwarunkowo może być rodzic, dziecko albo pies, mężczyzna jest kochany za dostarczanie zasobów, a nie kochany bezwarunkowo.

No i takie wideo spadło za uwaga M O W E N I E N A W I S C I XDDD

lewactwo to cenzorski patologiczny stan umysłu. Ale sie wkurwiłem. Tak samo zbanowali 13 letnią dziewczynkę Soph bo ładnie obnażala głupotę lewicy.

A takie wideo gdzie typ z chujem na wierzchu macha i tańczą wokół niego gołe dupy to nie narusza standardów tego kurwidołka. No wiadomo pornografia dla dzieci i młodzieży jest ok – ale żeby goj miał inne zdanie – instant ban za mowe nienawiści.

Tu wideo gdzie sobie wisi porno na ((youtube)) +18 ostrzegam https://www.youtube.com/watch?v=k7ipH6q_ifM

#gorzkierzale #cenzura #bekazlewactwa #redpill #polityka

Data: 10.08.2019 15:01

Autor: drewniany

5 min filmik dobrze wyjaśniający problem

18 min bonus – tl;dw rosła lesbijka sprawdzała jak to jest "być" facetem

"Jest pewien chłód, który musisz zaakceptować, jeśli jesteś mężczyzną. Świat dla ciebie jest zimny jak skurczybyk.

Jedna rzecz, której się nauczyłem w życiu przez doświadczenie – tylko kobiety, dzieci i psy mogą być kochane bezwarunkowo.

Mężczyzna jest kochany pod warunkiem, że dostarcza zasoby.

Nigdy w swoim życiu nie słyszałem kobiety mówiącej "wiesz, po tym jak go zwolnili z pracy, bardzo się do siebie zbliżyliśmy".

Nie nie nie! Raz słyszałem jak moja babcia powiedziała "złamany mężczyzna jest jak złamana ręka… nic nie możesz nim robić."

Chłopaki! Gdy poznajecie nową dziewczynę, o co pytają was przyjaciele?

Co najwyżej – jak wygląda…

Ale dziewczyny! Gdy poznajecie nowego faceta… o co pytają was przyjaciółki?

– czym się zajmuje?

– co/ile on robi, co mogłoby Tobie pomóc?

– czy ten skurczybyk potrafi ułatwić Ci spełnienie marzeń, czy nie?

I do tego oczywiście jak wygląda.

Nawet w tym momencie Michelle Obama patrzy na Baracka i pyta – jakie masz plany? Co zrobisz? (dla mnie/nas)"

#redpill #mgtow #logikarozowychpaskow

Data: 06.08.2019 14:54

Autor: drewniany

Co to za szambo ostatnio na lurku wybiło?

Co chwilę czytam tu jakieś wysrywy "ile ja to nie ruchałem" i " hyhy dziewczyny są fajne, to kwesta podejścia".

Macie wy wogóle rozum i godność człowieka?

Gdybyście koledzy chady wleźli w ciało spierdoxa niskiego zakolaka, to byście przy pierwszym wyjściu do ludzi boleśnie przekonali się ile rzeczywiście zależy od waszego cudownego charakteru.

(prawie) bump z myślą o @eax (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#przegryw #zalesie #redpill

Rząd pracuje nad ustawą umożliwiającą kobiecie natychmiastową eksmisję partnera z jego mieszkania.

Data: 24.06.2019 15:25

Autor: drewniany

bip.kprm.gov.pl

"Projektowane rozwiązania przewidują dodanie w Kodeksie postępowania cywilnego rozdziału normującego orzekanie w przedmiocie wniosku o zobowiązanie sprawcy przemocy do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia oraz zakazanie zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenie. W jego ramach przewiduje się dokonywanie doręczeń przez sąd wezwań, zawiadomień i pism za pośrednictwem Policji, określenie terminów do wydania orzeczenia przez sąd, udzielanie w tych sprawach zabezpieczenia, natychmiastową wykonalność wydanego w sprawie postanowienia. **Ułatwieniem będzie brak konieczności złożenia odpisu wniosku, a także zażalenia i apelacji. ** Osoba doznająca przemocy będzie zwolniona od kosztów sądowych. Nowym instrumentem będzie uprawnienie dla Policji do wydania nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego co poddane zostało kontroli sądu. W celu zapewnienia respektowania orzeczenia sądu i decyzji Policji, przewiduje się penalizację zachowania polegającego na niezastosowaniu się do nałożonego nakazu lub zakazu, mającego stanowić wykroczenie."

Ustawa

Artkuł

W ustawie nie ma wzmianki o płci ani czyj to jest lokal, ale wszyscy wiemy jak to wygląda w praktyce. Daje to niesamowitą władzę i pole do popisu dla oszustek.

#bekazfeministek #bekazlewactwa #bekazpisu #mgtow #redpill #polityka

Data: 23.06.2019 19:34

Autor: drewniany

Rząd pracuje nad ustawą umożliwiającą kobiecie natychmiastową eksmisję partnera z jego mieszkania.

"Projektowane rozwiązania przewidują dodanie w Kodeksie postępowania cywilnego rozdziału normującego orzekanie w przedmiocie wniosku o zobowiązanie sprawcy przemocy do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia oraz zakazanie zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenie. W jego ramach przewiduje się dokonywanie doręczeń przez sąd wezwań, zawiadomień i pism za pośrednictwem Policji, określenie terminów do wydania orzeczenia przez sąd, udzielanie w tych sprawach zabezpieczenia, natychmiastową wykonalność wydanego w sprawie postanowienia. **Ułatwieniem będzie brak konieczności złożenia odpisu wniosku, a także zażalenia i apelacji. ** Osoba doznająca przemocy będzie zwolniona od kosztów sądowych. Nowym instrumentem będzie uprawnienie dla Policji do wydania nakazu natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia lub zakazu zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego co poddane zostało kontroli sądu. W celu zapewnienia respektowania orzeczenia sądu i decyzji Policji, przewiduje się penalizację zachowania polegającego na niezastosowaniu się do nałożonego nakazu lub zakazu, mającego stanowić wykroczenie."

Ustawa

Artykuł

W ustawie nie ma wzmianki o płci ani czyj to jest lokal, ale wszyscy wiemy jak to wygląda w praktyce. Daje to niesamowitą władzę i pole do popisu dla oszustek.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazfeministek #mgtow #redpill

Data: 01.06.2019 20:58

Autor: Skorpion_Legenda

Jest na już ponad 200! Facebookowa grupa tylko dla MĘŻCZYZN

link do grupy

To nie jest kolejna grupa, w której życiowi nieudacznicy wylewają swoje żale na kobiety i cały świat. Przeciwnie. Zakładając tę grupę inspirowałem się zainicjowanym przez Roberta Bly'a ruchem "Mythopoetic men's movement", zwłaszcza książką "Żelazny Jan: rzecz o mężczyznach". To jest apoteoza niewzruszoności charakteru, stabilności emocjonalnej, wewnętrznej siły; nie zapominając przy tym o szacunku, spontaniczności i życzliwości.

Zapraszam

#mezczyzna #redpill #facebook

Data: 19.05.2019 15:54

Autor: raptor

Pamiętajcie Lurki "Alfa szmaci Beta płaci". Wiem że brzmi to jak paplanina #redpill ale coś wam opowiem.

Pisałem wam wczoraj że z panną poznaną tydzien wcześniej na koncercie idę na wesele.

Jadąc na wesele zastrzegła sobie, że o danej godzinie następnego dnia musi być w domu gdyż widzi się z przyjacielem. Spoko, jasne, nie ma sprawy. Też mam przyjaciółki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mały biały wywiad i się okazuje że panna ma chłopaka. Mimo to bawiliśmy się w najlepsze i jesteśmy umówieni na wspólny wyjazd. Chyba jednak podziękuję za znajomość.

Data: 06.05.2019 17:56

Autor: drewniany

Co to za szambo ostatnio na lurku wybija?

Co chwilę czytam tu jakieś wysrywy "ile ja to nie ruchałem" i " hyhy dziewczyny są fajne, to kwesta podejścia".

Macie wy wogóle rozum i godność człowieka?

Gdybyście koledzy chady wleźli w ciało spierdoxa niskiego zakolaka, to byście przy pierwszym wyjściu do ludzi boleśnie przekonali się ile rzeczywiście zależy od waszego cudownego charakteru.

#przegryw #zalesie #redpill

Data: 04.05.2019 12:33

Autor: Judasz

Pajace od #redpill i głównie #mgtow nie zauważają jednej rzeczy. W wieku 30-40 lat, zmieniają się życiowe priorytety.

Po prostu zostajesz sam. Koledzy idą w swoją stronę, żenią się, ciężko kogoś na piwo wyciągnąć, mają swoje sprawy i rodziny.

Pozostaje Ci gra na kompie, samotne podróże i poznawanie przelotnych znajomych/kobiet, to w zasadzie tyle. Możesz mieć jeszcze jakieś hobby, uprawiać jakiś sport, ale nadal będziesz w tym wszystkim sam.

Data: 30.04.2019 19:40

Autor: mosiek

Kolejny naprawdę mocny film:

#redpill

Jako że nie da się funkcjonować w społeczeństwie bez wchodzenia w interakcje z kobietami, warto nauczyć się jak to robić.

Wszystko jest w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=hqpvi0GFvcM

Oczywiście skrót z mojej strony:

Traktuj damę jak dziwkę, a dziwkę jak damę. Ważne jest tutaj słowo "traktuj". Jeżeli masz do czynienia z dziwką, traktuj ją jak damę, ponieważ nie chcesz być wtłoczony w jej romantyczność czy seksualność (intrygi). Mówię tutaj o kobiecie o słabej reputacji. Nie chcesz mieć do czynienia z taką kobietą. Ale to nie prostytutka. Nie o nich mówię. Kiepskie kobiety spotkasz wszędzie. Musisz traktować je społecznie jak damy. Nie ważne jakich prowokacji się dopuści, traktuj ją dobrze. Dobrze ale z minimalnym dystansem. Będą chciały ściągnąć ciebie w dół do swojego poziomu. Kiedy znajdziesz się tam i będą obrzucać ciebie obelgami czy fałszywymi zarzutami, a będą na pewno, musisz wydostać się z ich poziomu. George Bernard Shaw powiedział "nigdy nie walcz ze świnią, bo tylko się ubrudzisz a świni będzie się to podobało". Zawsze traktujesz je poprawnie, społecznie właściwie, unikając niskiego poziomu języka. Odsuwasz się od nich tak szybko jak tylko jest to możliwe. Po prostu przyjmij że są w jakiś sposób "brudne" i że chcesz trzymać się od takich jak najdalej.

Jednak jeżeli spotkasz kobietę z klasą albo na poziomie, niekoniecznie bogatą, ona odwzajemni twoje traktowanie jej jak damy.

Dlaczego jednak niskowartościowe kobiety traktować jak damy? Ekstremalnie proste: mogą zrobić ci wiele problemów. Ściągnąć cię w dół. Zniszczyć twoją reputację. Będziesz bez obrony. Jeżeli stworzysz sobie dobrą reputację ciężko będzie w 4 oczy niskiej wartości kobiecie jakkolwiek poddać cię w wątpliwość. Użyteczność społeczna.

Dlaczego powinieneś wszystkie damy traktować jak dziwki? Bardzo proste: mówię – w łóżku. W romansie. … Kobiety nie lecą na facetów, którzy jak pieski biegają za nimi wszędzie goniąc je. Co ciekawe najbardziej reagują na mężczyzn, którzy traktują je jak dziwki. I tak było zawsze pomiędzy kobietami i mężczyznami. To je pobudza. Nie ma co wynajdywać koła na nowo, takie kobiety po prostu są. I będą do ciebie przyklejone i przywiązane.

Co definiuje damę a co dziwkę? Wraz z doświadczeniem dowiesz się. Dama wie, że nie jest kobietą, tylko uzupełnieniem swojego mężczyzny. Rozumie że jej rola w życiu to stworzenie rodziny. To potężna moc.

Damy reagują na męstwo w facetach. Mężczyzna kontroluje swoje emocje i używa swoich argumentów i doświadczenia, logiki i zdobytej wiedzy że dyktować swoje postępowanie – dla bycia lepszym samemu i jego rodzinie.

Ponieważ kobieta z założenia jest nieracjonalna. Ma zajmować się dziećmi. … Facet ma patrzeć za dziećmi, za kobietą, za rodziną. A ona chce być częścią tego. Mężczyzna i kobieta uzupełniają się wzajemnie jak yin i yang.

Kim jest wspomniana dziwka? Dziwka nienawidzi mężczyzn. Z założenia odrzuca mężczyzn. Ponieważ, podejrzewa, zresztą słusznie, że nigdy nie znajdzie faceta który ją uzupełni (nawiązanie do feministek? ;). … Używają seksu żeby złapać się faceta. Robią to np. przez dramę, walcząc. Tworząc chaos, żeby przykleić się do faceta. To twory przegranych ojców. Ta więź była zniszczona. Dziwka nie wierzy że może być kochana. Że może na miłość zasługiwać. Wypadła z relacji z ojcem właśnie ze swoim dziwkowatym zachowaniem. Próbuje konkurować z facetami. W każdej małej rzeczy. Przeważnie ściągając ich w dół.

Na pewno nie chcesz mieć nic wspólnego z dziwkami. Nie możesz pozwolić sobie zostać wciągniętym przez dziwkę. Ani przez dramę, ani przez sukowatość. Ona jest właśnie tą świnią która tarza się w gównie. Będzie miała radość z tego że ściągnie cię w dół i tylko się ubrudzisz.

Data: 29.04.2019 18:32

Autor: mosiek

https://www.youtube.com/watch?v=FiCsrIB1qbQ

#psychologia #redpill

Bardzo dobry film dla bardziej inteligentnych osób. W skrócie "dlaczego sprytni faceci są takimi tchórzami?".

Ogólnie wyjmę trochę z tego co facet mówi, bo jest naprawdę mocny, tj. ma rację w sytuacji mocnych intelektualnie gości:

Dlaczego sprytni faceci są takimi tchórzami? Bo widzą sytuacje z wielu kątów. Bo widzą potencjalne efekty lub wyniki każdej sytuacji. I są w stanie zobaczyć wszystkie "przeciw". Np. nie grają w loterie, bo zdają sobie sprawę z nikłej szansy na wygraną. Bo nigdy nie postawią na zakład w którym wiedzą że przegrają. (Pewność gra tutaj dużą rolę, tzn. pewność inwestycji czasu, pracy, energii, pieniądza i zwrotu z włożonych zasobów.) Powstrzyma się po prostu od robienia tego. Nie podejmie ryzyka. I to się staje nawykiem, brak podejmowania ryzyka. Ostatecznie nie podejmuje się on żadnego ryzyka. Ryzyko nie jest warte nagrody. Jego tchórzostwo jest w tym momencie nawykiem. Zawsze grają bezpiecznie, bo widzą co się dzieje. (Koleś który wraz z czasem grał coraz bardziej w sposób bezpieczny zakończył karierę – ciekawostką jest, że ludzie mu ufali bardziej kiedy ryzykował niż kiedy zaczął grać bezpiecznie.) Trzeba mieć jaja. Odwagę. Podejmować ryzyko. W życiu się próbuje, doznaje porażek, i znów podnosi, tym więcej rzeczy ci się uda. Nie całe życie będzie ci się udawało. Wystarczy że raz ci się uda. Jak dostaniesz tę rzecz której oczekujesz. Porażka jest twoim przyjacielem. Nie bądź głupi grając ciągle bezpiecznie, bądź sprytny.

Data: 22.04.2019 11:18

Autor: mosiek

#mgtow #redpill

Pisałem z jedną laską kilka dni. Umówiliśmy się na randkę jutro. Laska nie ogarnęła tematu kto rządzi w relacji, więc usunęła ze mną parę. I tak jest z wieloma p0lkami. Nie potrafią podjąć prostej decyzji, życie ma toczyć się losowo, "wspólnie".

Jak mówiła w swoich filmach Olivia Alexa, nie może być tak, że czasem prowadzi w relacji jedna strona a czasem druga. Jasnym, prostym i podstawowym ustaleniem na początku jest, kto ma prowadzić w relacji. I to się za czasu trwania tej relacji nie zmienia. Laski jeszcze myślą, że mogą rządzić, ale one się do tego nie nadają. Dlatego z jednej strony nie potrafią podjąć decyzji że to one rządzą, bo nie dałyby rady, z drugiej nie mogą pozwolić facetowi na rządzenie. I dlatego są same.

Jeżeli laski nie potrafią podejmować nawet teoretycznych rozważań w takich kwestiach, to dobrze, że są same, bo potem byłby z tego tylko rozpierdol w relacji. Od takich lasek trzeba trzymać się na odległość 100 km.

Data: 21.04.2019 12:08

Autor: mosiek

#mgtow #redpill

Każdy facet który pozbył się oślego zachwytu panienkami, będzie temat drążył dalej. To co tam u somsiada piszą, że laska chce skakać po czarnym rozbójniku, to oczywiście typowe. Tylko trzeba umieć być krytycznym wobec kobiet i widzieć jakie one są naprawdę. Nie pochwalam takich eksperymentów, szczególnie w dobie ogromnej hipergamii ale jednak coś jest na rzeczy.

Co ciekawe panienki lecą najbardziej na facetów którzy dogłębnie mają je w odbycie. Na poziomie podświadomym. Nie ta, to inna. I powiem wam, że dopiero przed 40-stką faceta laski zaczynają bardziej się takimi interesować, szczególnie jeżeli nie jest gość korpogarniturkiem i nie ma obrączki.

Gdy już od podejścia do panienek z miłością i uczuciem przejdziecie do traktowania je jak dziurkę do masturbacji – wtedy dostaniecie to czego chcecie. Trzeba się tylko trochę wysilić i poczytać właściwych treści na necie. Pomysły od mądrych facetów leżą pisane lub na YT. Ostatnio nauczyłem się nie walidować kobiet, tj. nie dawać im akceptacji w takim zakresie w jakim jej oczekują i jakie zdziwko z ich strony, że facet się nie rozgląda za ładną dupą, a ładną dupę pomija wzrokiem.

To trochę sprzeczność, że bardzo chciałbyś panienkę, a jednocześnie musisz się tego wyzbyć żeby ją mieć.

No chyba, że jesteś beciakiem i podnóżkiem który szuka grubej samotnej matki która będzie mu do końca dni na tej planecie rozkazywała. To facet miał, ma i będzie miał rządzić w relacji nieważne na jak piramidalne pomysły wpadnie. W drugą stronę będziecie gardzeni i zdradzani. Nie ma lepszego wymiernika relacji jak seks codziennie po kilka razy.

Data: 20.04.2019 17:31

Autor: mosiek

#mgtow #redpill

Strasznie te wszystkie laski są niedojebane w dzisiejszych czasach.

Jedna księżniczka w 100% mówi mi że ona teraz remontuje mieszkanie i nie ma czasu się spotkać i na pewno nie spotka się na spacer tylko na kawę jeżeli już. I pewnie ja miałbym za tę kawę zapłacić. Super. Wyjebałem ją w tym momencie z pary.

Druga, 47 lat, rozwódka, dwójka dzieci. Rozmawiam z nią normalnie a ta kurwa mi zarzuca że nie jestem dżentelmenem. Dżentelmenem to ja jestem dla dam, a nie dla damskich śmieci i przegrywów.

Kurwa, zacznij z laską rozmawiać normalnie jak człowiek to o wszystko będzie się przypierdalać że jej nie pasuje. Masz kurwa być kimś innym bo jej się nie podoba że jest się sobą i ma się wyższą wartość od niej.

Ile kurwa one mają wyobrażeń w głowach to ja nie wiem gdzie one to mieszczą. Tępe psity które nic nie ogarniają, za nic nie biorą odpowiedzialności ale rządzić chcą i więcej kasy dla nich. Jprdl.

Data: 13.04.2019 22:23

Autor: mosiek

#mgtow #redpill

Paul Elam w swoich filmach na kanale mówi ważne rzeczy, niestety są one za długie do wyniesienia ledwo kilku ważnych informacji, ale komentarze są czasem bardzo trafne. Przykład:

– kobiety nie mogą znieść szczęśliwych mężczyzn jeżeli to szczęście nie pochodzi od nich (kobiet)

To bardzo ważne spostrzeżenie, które należy rozpracować we własnych myślach, daje ci mężczyzno możliwość poczucia się lepiej pomimo tego na ile pozwala ci kobieta, z drugiej strony daje ci więcej wolności w postępowaniu.

Przypominam że relacja partnerska nie polega na 100% zgodności co do wszystkiego, tylko na woli bycia razem pomimo trudności i na pewno z dużą ilością seksu, bez pierdolenia o jakichś białych związkach czy czekaniu na-nie-wiadomo-chuj-wie-co.

Data: 08.04.2019 19:17

Autor: drewniany

Tym razem dla odmiany, o tym jak ChRLD strzeliła sobie gola, chodzi o politykę jednego dziecka prowadzoną w latach 1977–2015. Wprowadzono kary finansowe, za posiadanie drugiego dziecka, na drugie trzeba było mieć zezwolenie które nie każdy dostawał (pierwszym dzieckiem musiała być dziewczynka). Skutkiem tego były masowe aborcje i dzieciobójstwa, zważywszy na wpisaną w kulturę Chin przekonanie o niższości kobiet, oraz działania władz ofiarą tej padało więcej dziewczynek. Tłumaczy to dlaczego, Chiny (razem z Pakistanem) są jedynym krajem na świecie gdzie więcej kobiet popełnia samobójstwa (9,5 kobiet 8,5 mężczyzn).

Cytując wikipedie:

"Stosunek płci nowo narodzonych w Chinach osiągnął 117 mężczyzn na 100 kobiet w 2000r.

Według raportu opracowanego przez Państwową Komisję Ludności i Planowania Rodziny w 2020 będzie 30 mln więcej mężczyzn niż kobiet, co może prowadzić do niestabilności społecznej."

Oznacza to ogromne dysproporcje, które z biegiem czasu będą się tylko pogarszały gdyż najmłodszy rocznik objęty tą polityką ma teraz 4 lata (najstarszy 42).

Teraz demografia wygląda tak:

0 – 14 lat 17,6% (mężczyzn 126 634 384 / kobiet 108 463 142)

15 – 64 lat 73,6% (mężczyzn 505 326 577 / kobiet 477 953 883)

Byle jakie obliczenia (tak jak chińskie dane xd)

W dłuższej perspektywie może mieć to fatalne konsekwencje.

Nie trudno się domyślić że, 30 milionów wkurwionych inceli, słusznie z resztą, oskarżających rząd o swój stan, to ostatnie czego potrzebuje reżim, nawet w tak wielkim i silnym państwie 1,3 miliarda obywateli.

Zwłaszcza jeżeli chcą utrzymać wysoki wzrost gospodarczy i kontrolę nad obywatelami, jednocześnie zachowując stabilność kraju.

Pierwsze problemy już są, chodzi o uprowadzanie birmańskich dziewczyn i kobiet przez Chińczyków.

Link

#mgtow #redpill #przegryw #newsy #ekonomia #spoleczenstwo #chiny #chrld

Data: 07.04.2019 18:05

Autor: drewniany

Rownouprawnienie w Polsce xD

Kobieta nie umie tanczyc – nie musi, to facet prowadzi

Facet nie umie tanczyc – stracony na wszystkich imprezach

Kobieta pracuje za 1600 – ciezko o prace, najwazniejsze ze pracuje, zadna praca nie hańbi

Facet pracuje za 1600 – co za nieudacznik, wez sie w garsc, praca szuka czlowieka, jaki przegryw

Kobieta jest za wysoka – jak ci to przeszkadza to twoj problem karle, dlugie nogi, jak modelka

Facet jest za niski – facet zaczyna sie od 180, hahaha patrzcie jaki kurdupel, stracony

Kobieta nie umie gotowac/nie zna sie na kwiatkach, szyciu – dzisiaj jest rownouprawnienie, to nie te czasy, mamy 2019 rok, po co to komu

Facet nie zna sie na samochodach, elektronice, majsterkowaniu – co z ciebie za chlop, dzisiejsi faceci do niczego sie nie nadaja

Kobieta urodzi sie w biednej rodzinie – wystarczy wyjsc za oskarka czy dynamicznego marcina z firmą

Facet urodzi sie w biednej rodzinie – do wszystkiego dochodz sam od zera ciezka praca

Gruba kobieta – instagrama sie naogladales stulejarzu, tak wygladaja prawdziwe kobiety

Gruby facet – o kurwa jaki oblech, len, caly dzien pewnie gra i pije cole

Kobieta z dzieckiem – biedna, jakis gnoj ja zranil, przygarne do swojego domu z ogrodem

Facet z dzieckiem – kto by chcial faceta z odzysku, na pewno jego wina ze sie rozstali, brak szans na zwiazek

Kobieta nie ma samochodu – normalne, nie kazdy musi miec

Facet nie ma samochodu – ale jak to???? nie masz samochodu, jak ty zyjesz, co ty gadasz, o moj boze, heheh, niemozliwe zebys nie mial samochodu, brak szans na zwiazek

Brzydka kobieta – umaluje sie i bedzie znosna (poza tym bardzo dużo facetów woli naturalne i patrzy na charakter )

Brzydki facet – stracony

Samotna kobieta – zaloz tindera/ idz do klubu i przebieraj w ofetach matrymonialnych/lozkowych

Samotny facet – zaloz tindera, miej 1 pare, pajacuj zeby cie i tak usunela, szukaj laski nie wiem chuj wie gdzie chyba chodz po domach i pytaj czy maja jakas panne na wydaniu

Kobieta mieszka z rodzicami – normalne jak nie ma faceta, po co ma mieszkac sama i placic

Facet mieszka z rodzicami – incel uuu synek mamusi przegryw co z ciebie za facet

Kobieta dziewica – cud natury, ideal, kazdy o takiej marzy, chyba jej sie oswiadcze

Facet prawiczek – kurwa jaki wstyd, facet co z toba ogarnij sie, yyyy jak to jestes prawiczkiem w wieku 22 lat???

Kobieta wiaze sie z imigrantem – w tym kraju nie ma fajnych facetow wiec musiala szukac za granica

Facet wiaze sie z imigrantka – zadna go nie chciala

Mozna tak w nieskonczonosc, #rozowepaski = życie wersja VIP

#przegryw #p0lka #niebieskiepaski #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #zajebanealeprawda

Jak wtłacza się zło kobietom do głów na niekorzyść facetów + niekorzyść kobiet

Data: 06.04.2019 19:17

Autor: mosiek

mialemja.wordpress.com

#mgtow #redpill

Mowa jest o artykule:

http://blog.mkobus.com/2017/01/dlaczego-samotnym-matkom-tak-trudno-znalezc-faceta/

Który został wyjaśniony precyzyjnie i zgodnie z prawdą tutaj:

https://mialemja.wordpress.com/2019/04/06/artykul-gowno/

Data: 05.04.2019 19:28

Autor: mosiek

#heheszki #mgtow #redpill #kobiety #baby #loszki

Rozmawiają dwie kobiety:

– A jak tam, Lenciu, nowy związek?

– Cały czas tak samo w sumie. On codziennie świtem idzie do pracy, więc zostawia mi po kilkaset złotych żebym miała zajęcie w tym czasie.

Jak wraca, to chodzimy do drogich restauracji, bo przecież jakbym ja gotowała, to mogłyby mi się popsuć tipsy.

Potem często chodzimy po sklepach i on kupuje mi duuuużo prezentów.

Następnie wracamy do domu i mamy dziki seks. Dużo dzikiego seksu. Na ogół mdleję z nadmiaru orgazmów.

Jak odzyskuję przytomność, to oglądamy nowości filmowe na HBO. I tak co dzień w sumie…

– Co dzień? Więc mówisz, że popadliście w rutynę?

– Nooo… Rutyna… Chyba z nim zerwę.

All Hetero Is Harmful - Janice o feminizmie i seksie. Bardzo dobra analiza.

Data: 10.03.2019 14:32

Autor: Jan_Niecki

youtube.com

Janice opowiada o zmieniającym sie podejściu feminizmu do seksu. W jaki sposób z dążenia do równości i wolności ruch feministyczny doszedł do wniosku, że każdy seks jest aktem opresji na kobiecie, "tak" wcale nie musi znaczyć "tak", a zgoda nie wyklucza gwałtu.

Data: 25.02.2019 15:44

Autor: drewniany

Zajebane ale prawda:

Słodkie bluepillowe kłamstwo vs brutalna redpillowa prawda:

Kobiety chcą miłego i wrażliwego faceta vs Kobiety chcą silnego i dominującego faceta

Twoje wykształcenie, zarobki i opiekuńczość dadzą ci powodzenie wśród kobiet vs Twój wygląd, dominujący charakter i jaja dadzą ci powodzenie wśród kobiet

Kobietom należy zapewnić miłość, troskę, ciepło vs Kobietom należy zapewnić gamę emocji, zarówno dobrych jak i złych

Wygląd ma małe znaczenie vs Wygląd ma duże znaczenie

Kobiety przyciąga twoja dobroć, są wierne i oddane vs Kobiety przyciąga twoja siła, są wierne tak długo jak jesteś atrakcyjny i użyteczny

Kłamstwo i manipulacja to domena facetów vs Kłamstwo i manipulacja to domena kobiet

Kobiety to romantyczki a mężczyźni to pragmatycy vs Mężczyźni to romantycy a kobiety to pragmatyczki

Każdy znajdzie swoją miłość vs Część ludzi przegra ewolucyjną grę i umrze bez seksu, miłości i potomstwa

Kobietom należy poświęcać uwagę, pomagać i je wspierać vs Twoja atencja (czas, pieniądze, pomoc, uwaga) to coś czego kobieta chce, to twoja wartość, nie dawaj jej kobietom które na to nie zasługują

Kobiety to dorośli, odpowiedzialni ludzie vs Kobiety są nielogiczne, nieodpowiedzialne i często same pakują się w kłopoty

Kobieta potrafi bezgranicznie kochać jednego faceta vs Kobieta zawsze szuka lepszego bolca

Należy być bezgranicznie oddanym swojej dziewczynie, wierność jest atrakcyjna vs Należy pokazywać, że masz powodzenie wśród innych, gdy twoja dziewczyna widzi że mógłbyś zostawić ją dla innej to jesteś w jej oczach atrakcyjny

Każdy jest takim samym człowiekiem vs Osoby atrakcyjne są często traktowane jak nadludzie, także w kategoriach gdzie teoretycznie każdy powinien być widziany nie przez pryzmat atrakcyjności np. szukanie pracy czy sprawy sądowe

Ludzie nie chcą, abyś był smutny i samotny vs Nikogo nie obchodzi twój ból, możesz liczyć tylko na siebie

Nie tylko twardziele mają kobiety, mili i grzeczni przecież też vs Silni męscy mężczyźni (alfa) są prawdziwie pożądani przez kobiety, nieatrakcyjni (beta) dostają iluzję miłości i byle jaki seks bez pożądania

Mężczyźni lubią seks bardziej od kobiet vs Kobiety lubią seks bardziej od mężczyzn

Przeszłość seksualna kobiety nie ma znaczenia vs Każdy kolejny partner seksualny nieodwracalnie "uszkadza" kobietę i zwiększa prawdopodobieństwo że w przyszłości będzie niewierna, nieszczęśliwa w stabilnym związku lub będzie chciała zniszczyć stały związek by móc romansować

Możesz zapytać kobiety jakiego faceta szuka vs Jeśli kobieta widzi, że pytasz jak je poderwać to automatycznie widzi cię jako przegrywa bez doświadczenia

Kobiety są wyrozumiałe i empatyczne vs Kobiety bezwzględnie gardzą słabymi mężczyznami, tylko nie zawsze mają odwagę okazywać swoją odrazę, bo boją się męskiej przemocy i ostracyzmu

Dojrzała kobieta w rejonach 30 to najlepsza partnerka dla mężczyzny vs Młoda kobieta po 20 to najlepsza partnerka dla mężczyzny

Kobiety są dorosłe, nie muszą przejmować się opinią nieznajomych vs Kobiety zawsze i wszędzie bardzo mocno przejmują się tym co inni o nich myślą, nawet jeśli temu przeczą

Bycie prawiczkiem to nie jest powód do wstydu vs Bycie prawiczkiem świadczy że żadna kobieta nie zgodziła się z tobą na seks, tym samym dajesz innym świadectwo że jesteś nieatrakcyjny

Kobiety nie mają powodu by bać się mężczyzn vs Kobiety ewolucyjnie odczuwają strach przed konfliktem z mężczyzną dlatego często wciskają bajki facetom (np. "to miłe że zagadałeś ale mam chłopaka, przepraszam" zamiast "nie podobasz mi się, odejdź")

Kobiety mówią to co naprawdę myślą vs Kobiety wciskają słodkie kłamstwa i idealistyczne porady i opinie bo boją się być widziane w złym świetle (np. "po prostu spotykasz złe kobiety, na pewno jesteś miłym facetem :)" zamiast "zwyczajnie jesteś stuleją, sama bym cię nie tknęła bo wolę przystojnych i wysokich")

Kobiety wyzywają mężczyzn od mizoginów ponieważ czują się urażone vs Kobiety wyzywają mężczyzn od mizoginów ponieważ boli je prawda na temat ich samych

Data: 24.02.2019 17:29

Autor: 2_M_A

Co sądzicie o kulturze TRP? Pamiętam ten pierwszy znaczący boom wiele lat wstecz, wskutek publikacji książki Neila Straussa – The Game, który przybliżył tę filozofię masom i zapoczątkował de facto całą subkulturę z tym związaną. Dla mnie to nic więcej, nic mniej, aniżeli sekta PUA. Jest to stosowanie socjotechnik, wykorzystywanie mechanizmów psychologicznych oraz programowania nerolingwistycznego w celu dobrania się między nogi kobiet. Znam wielu takich PUA, chociaż nie są w kręgu moich bliskich znajomych. Przedłużają sobie naganiacza jeden przez drugiego kto więcej zaliczył w jak najkrótszym czasie. Ich świat kierowany jest rozpustą i wokół niej się obraca. Tacy goście doskonale rozumieją i wykorzystują fakt, że żyjemy w dobie, gdzie związki damsko-męskie są w znakomitej większości oparte na mechaniźmie wzajemnego recyklingu podszytego upadkiem zasad i moralności. Liczy się tu i teraz, Carpe Diem. Jeden z moich bardzo dobrych kumpli na studiach uwielbiał się przechwalać co to nie on i z kim na dyskotece/domówce/Tinderze i dziwił się mi, że sam nie prowadzę się w podobny sposób, chociaż jak twierdził miałem do tego wszelkie warunki. Tego kumpla mocno deprymowało i chyba nawet wkurwiało, gdy mówiłem, że "nie robi to na mnie wrażenia, i że mam swoje zasady". Gościowi wyskakiwał error w systemie. Wielu mężczyzn żyje przeświadczeniem, że wymiar seksualny jest nadrzędny w życiu i należy robić wszystko, aby go zaspokoić. Otóż nie. Są wartości o wiele ważniejsze i świat nie kręci sięwyłącznie wokół seksu. Ja sam jestem tylko człowiekiem i rządzą mną prymitywne zwierzęce instynkty m. in. pociąg seksualny, jednak w dużej mierze nauczyłem się go kontrolować, a wręcz dążę do przejęcia nad nim całkowitej kontroli. Dzisiaj nie ma już dla mnie odpowiedniej kobiety, z którą chciałbym być dla słusznych powodów. Mężczyźni są częścią problemu. Rewolucja Seksualna zbiera swoje żniwo, a ja będąc tego świadom nie biorę w całym tym cyrku udziału. A co wy myślicie?

Mapa MANOSFERY

Data: 20.02.2019 19:38

Autor: Jan_Niecki

bit.ly

Jakiś czas temu słuchałem audycji tok.fm, w której nazifeministka skarżyła się, że ta manosfera i ogólnie red-pill to strefa tajemnicza ukryta dla oka kobiecych badaczy. Najpierw pomyślałem to co każdy normalny człowiek w takiej sytuacji – gówno prawda, ale po jakimś czasie przyszła refleksja, a może faktycznie ludzie niewiedzą gdzie znaleźć dobre źródła informacji na ten temat? Tak właśnie powstał pomysł na mapę MANOSFERY w internecie. Zebrałem źródła, z których ja korzystam i przedstawiłem je czytelnej formie z podziałem na kategorie:

– Red Pill

– MRA

– MGTOW

i powstało coś takiego:

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=BB464940481A6E05!105&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!AApBOTPKd0kK2KQ

Co myślicie?

Może macie jeszcze jakieś propozycje o co warto tą listę rozszerzyć? – jeśli tak dajcie znać w komentarzach