Tajne nagranie ujawnia „zbrodniczy” wpływ Big Pharmy w badaniach opublikowanych przez Lancet . . .

Data: 13.06.2020 17:38

Autor: ziemianin

naturalnews.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #zdrowie #koncernyfarmaceutyczne #przestepstwo #BigPharmy #who #Lancet #NewEnglandJournalofMedicine

Pojawiły się nowe dowody sugerujące, że głęboko zakorzeniona korupcja w koncernach Big Pharmy, ma szkodliwy wpływ na jakość informacji publikowanych przez czasopisma medyczne, takie jak: The Lancet i New England Journal of Medicine (NEJM).

Tajne nagranie ujawnia „zbrodniczy” wpływ Big Pharmy w badaniach opublikowanych przez Lancet, New England Journal of Medicine

Dyskusja prowadzona przez redaktorów naczelnych tych dwóch czasopism ujawniła, że ​​przemysł farmaceutyczny jest tak ogromny i potężny, że może w zasadzie zdobyć „naukę”, która mówi wszystko, czego chce przemysł.

Ta informacja pojawia się w aspekcie ostatnich wycofań z obu tych czasopism badań, fałszywie twierdzących, że hydroksychlorochina jest niebezpieczna i nieskuteczna w leczeniu koronawirusa.

Według Philippe'a Douste-Blazy'ego, byłego francuskiego ministra zdrowia i kandydata w 2017 r. na stanowisko dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), dyskusja miała miejsce w tym roku w Chatham House w Londynie. Została nagrana i ujawniona.

„Teraz nie będziemy w stanie, zasadniczo, opublikować żadnych dalszych danych z badań klinicznych, ponieważ firmy farmaceutyczne są dzisiaj tak potężne finansowo i są w stanie zastosować takie metodologie, abyśmy musieli zaakceptować dokumenty, które najwyraźniej są metodologicznie perfekcyjny, ale w rzeczywistości udaje im się zrealizować to, co zaplanowali”- cytuje redaktor naczelny Lancet Richard Horton.

Wpływ finansowy Big Pharma stawia pod znakiem zapytania całe konsorcjum „nauki” medycznej

Big Pharma, czyli koncerny farmaceutyczne wywierają ogromną presję finansową na czasopisma medyczne, aby publikowały badania, które są korzystne dla ich leków i szczepionek.

Wyniki wielu badań, które sugerują, że leki i szczepionki są bezpieczne i skuteczne, mogą być całkowicie fałszywe.

Zawsze, gdy bierzemy leki, gdy szczepimy się, gdy używamy leczenia tzw. medycyny farmaceutycznej, musimy mieć na uwadze, kto jest producentem tych leków.

Data: 19.11.2019 23:45

Autor: Ijon_Tichy

Właśnie oglądam TVP. W jednym ciągu informacji dwie wiadomości. Zestawcie je sobie i podzielcie się refleksjami:

1) Dziewczyna i chłopak bawią się razem w klubie. Po zabawie wychodzą na zewnątrz, spacerują, wchodzą w jedną z bocznych uliczek, tam dochodzi do sprzeczki (prawdopodobnie zaczął się do niej dobierać, a ona protestowała), koleś pobił ją i udusił. Dostał 25 lat więzienia z możliwością ubiegania się o wolność po 20 latach…

2) Jakiś randomowy, młody chłopak malował białą farbą w spraju słupy informacyjne w mieście, zatrzymano go. Grozi mu 8 lat więzienia.

Kurtyna. Witamy w chorym świecie.

#wiezienie #przestepstwo #niesprawiedliwosc