Data: 08.04.2019 12:42

Autor: raptor

Lurki dzięki mnie dwie uczennice mają dziś wolne i mogą na legalu siedzieć w domu zamiast w szkole, ale po kolei.

W moim mieście w dniu wczorajszym odbyło się referendum, w poczuciu obywatelskiego obowiązku byłem członkiem komisji wyborczej. Frekwencja nikła a pogoda dopisywała więc na chwilę wyszedłem się przewietrzyć. Na rowerach pod teren szkoły podjechały dwie uczennice, na oko jakieś 13 lat.

Pytam w czym mogę pomóc a one że przyjechały się dowiedzieć czy muszą jutro czyli w dzisiejszy dzień iść do szkoły, bo jest strajk nauczycieli i nie wiedzą czy lekcje się odbędą.

Nie byłbym sobą gdybym nie zaśmieszkował. Mówię więc że lekcji ma nie być i to najprawdopodobniej przez cały tydzień, grzecznie podziękowały i odjechały w stronę zachodzącego słońca.

Czuję się dobrze człowiek( ͡º ͜ʖ͡º)

Szkoda że za naszych czasów nauczyciele nie strajkowały.

#protest #człowiekskurwiel

Rolnicy protestowali w stolicy, minister ich nie przyjął

Data: 03.04.2019 21:13

Autor: piotre94

tvnwarszawa.tvn24.pl

Rolnicy wspierani przez taksówkarzy od rana protestowali w stolicy. O 11.30 ruszyli z placu Zawiszy w stronę ronda Dmowskiego. Później przeszli przed Sejm i dalej przed Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Chcieli tam zostawić pismo do ministra, nie zostali jednak wpuszczeni do środka. Protest zakończył się przed godziną 17. #newsyzkraju #rolnictwo #protest #agrounia #warszawa