Data: 27.12.2019 13:41

Autor: Ijon_Tichy

Siema Lurki. Pośród upominków na święta dostałem taką oto kulę plazmową. Moja żona pamiętała, że kiedyś wspomniałem, że jak byłem dzieckiem (jakieś 25 lat temu) marzyłem o takiej kuli, ale moich rodziców nie było wtedy na nią stać.

Teraz nie sprawia mi takiej frajdy, ale jest bardzo miłym zaskoczeniem. Tak czy inaczej fajny gadżet, jest w nim coś fascynującego i dodatkowo, to moje dzieci mają z tego frajdę.

#swieta #prezent

Data: 25.12.2019 04:29

Autor: Lukmar

Dostałem od dziewczyny pod choinkę voucher na podstawowy kurs stolarski! (ʘ‿ʘ)

Jaram się jak dziecko. Wspominałem jej po wakacjach że chciałbym zacząć coś robić w drewnie w wolnym czasie, ale że wolnego czasu u mnie nie za wiele to skończyłoby się pewnie wiadomo jak. A tak to mam 6 miesiecy na wykorzystanie kuponu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw ktoś jeszcze siedzi tu o tej porze? U mnie dopiero teraz sie wigilia kończy.

#bozenarodzenie #swieta #prezent i kurde #stolarstwo

Data: 09.12.2019 03:01

Autor: LadacznicoOdporny

Lurki moje drogie :)

Mam do Was pytanko. Czy dwie opony to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy, czy zbyt nietypowe? Na pewno będzie problem z upchnięciem tego pod choinką :p

Mój tata jeździ latem na oponach które mają 21 lat. Tak, to nie pomyłka. Gumy pochodzą z października 1998 roku. Co najlepsze, on jest z nich zadowolony. Kiedyś nie było celowego postarzania produktu i takie opony faktycznie wciąż dają radę. No, może na deszczu, zamiast dawać rady dają dupy. Ale jak na taki wiek to są czymś zaskakującym.

Ale ze względów bezpieczeństwa myślę, że wymiana nie zaszkodzi. Bo nawet jeśli guma jeszcze się jako tako trzyma, to nie wiem kiedy opona się rozpadnie ze starości podczas jazdy. Problem w tym, że skoro ojciec jest z nich zadowolony, to czy doceni taki prezent?

Co o tym myślicie?

#prezent #swieta #opony #pytanie

Data: 27.07.2019 00:14

Autor: reflex1

Swego czasu dostałem taki oto prezent od szwagra. Oryginalny kawałek rampy desantowej z płazy Utah, kawałek drutu zbrojeniowego z niemieckiego bunkra broniącego tej plaży i paczkę fajek poległego żołnierza amerykańskiego podczas lądowania w Normandii.

#dday #iiwojnaswiatowa #prezent