Drag queen spotkał się z dziećmi w Poznaniu. „Nie chciałem tutaj przychodzić, mama mnie zmusiła

Data: 30.06.2019 16:58

Autor: Immortal_Emperor

tvp.info

W jednej z poznańskich kawiarni odbyło się spotkania dzieci z drag queen – mężczyzną przebranym za kobietę. „Wszyscy dobrze się bawili. Jeśli ktoś liczył na zadymę, to się rozczarował. Organizatorzy jedynie wyprosili ekipę telewizji publicznej” – donosi „Głos Wielkopolski”. – Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła – mówi chłopiec, uczestnik spotkania.

#homopropaganda #lgbtp #dzieci #poznan

Bohaterska postawa świadków wypadku, udało się uratować kierowcę z pożaru auta.

Data: 02.06.2019 11:44

Autor: zDoskoku

polskatimes.pl

W piątek wieczorem na ulicy Hlonda w Poznaniu doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. Auto po dachowaniu stanęło w ogniu. W środku zakleszczony został kierowca. Do pomocy błyskawicznie rzucili się inni kierowcy, którym przy pomocy gaśnic udało się ugasić ogień.

#polska #poznan #wypadek #pozar

Atak nożownika w Poznaniu. Śmiertelnie zranił mężczyznę na przystanku autobusowym

Data: 25.05.2019 22:42

Autor: piotre94

rmf24.pl

Do ataku nożownika doszło w Poznaniu na przystanku autobusowym przy Alejach Solidarności. Około 40-letni mężczyzna został ugodzony tam nożem. Zmarł w trakcie przewożenia karetką pogotowia do szpitala. Sprawca został zatrzymany. #polska #poznan #ludzie

Kuria odmawia przekazania materiałów ws. molestowania - "tajemnica zawodowa"

Data: 25.05.2019 22:02

Autor: oneone1

wiadomosci.gazeta.pl

Poznańska kuria powołując się na tajemnicę zawodową - choć duchowni zostali z niej zwolnieni - odmawia prokuraturze przekazania materiałów ws. oskarżonego o molestowanie księdza. Został on usunięty ze stanu kapłańskiego, ale na razie nie ma zarzutów prokuratorskich.

#polska #poznan #molestowanie #kosciol

Mocne słowa Prezydenta Poznania podczas obchodów święta Konstytucji 3 Maja

Data: 03.05.2019 21:33

Autor: dj_universe

radiopoznan.fm

Jacek Jaśkowiak w trakcie wystąpienia podczas obchodów święta Konstytucji 3 Maja porównał współczesną sytuację Polski do tej z końca XVIII wieku.

Według Jacka Jaśkowiaka, Polski w XVIII wieku nie udało się uratować, bo "przeważyły siły staroświeckie koniunkturalnej koterii tworzonej przez zacofaną szlachtę i duchowieństwo"

#polska #polityka #poznan #bekazlewactwa

Nauczyciel ze szkoły w Poznaniu przebrany za krowę chodzi na 4. łapach i buczy

Data: 12.04.2019 20:35

Autor: MaX

youtu.be

Oni naprawdę nie zdają sobie sprawy z tego że robią z siebie idiotów ! To w takim razie jest jeszcze gorzej niż by się wydawało to nie kadry nauczycielskie to banda kretynów tańcząca w rytm komuszego ZNP .Tylko Ci którzy dzielnie towarzyszą naszym młodym Polakom mają prawo uczyć.

https://youtu.be/_ZVW1uY-WSI

#strajknauczycieli #wydarzenia #szkola #polska #poznan

Historia ostrzarza noży który często był widywany w Poznaniu na rynku Jeżyckim.

Data: 05.02.2019 22:19

Autor: Amadek

youtu.be

Historia ostrzarza Mieczysława Ludwiczaka, który od 30 lat zajmuje się ostrzeniem noży i nożyczek. Ostatni raz pracował na rynku jeżyckim i tam był widywany. Niestety od 2-3 lat nie widać go. Może ktoś wie co się z nim dzieje aktualnie?